• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
holky tak jsme ten pronájem vzali,v neděli jdeme podepsat smlouvu...budeme se muset hodně uskromnit, ale hlavně že budu mít soukromí a klid. ale nejvcí mě mrzí, že nevím jestli budeme moct platit internet
campi je to v Brně Bystrci
24. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Puzzi, ne ne, jen na odpoledne... Hele, já psala Madlenáč - Tys to ještě vylepšila! :grinning:
200 dní??? :grinning: Tak na vás nemáme ani my! :grinning:
Ta kamarádka ji fakt už nemá prakticky vidět - jen když víš, že tam je... Ale ona je trochu snědá, ale stejně si myslím, že Ti určo vybledne.
Ty vole, tak s Vánocema jsi mě teda dorazila! :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mili, doufám, že v pátek dorazíš!
24. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Rio, tak to gratuluju... Já nějak přehlídla, že máte něco vyhlídnutýho. Tak držím palce, ať to zvládáte! A už to ví tchánovci?
24. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
puzzi sakra nestraš s vánocema :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejdřív pžeci musí přijít čert s mikulášem :grinning: TK mám 140/95 :confounded:
mílo ty jizvy jsou blbý :unamused: to je máš po laparce tak viditelný???Já mám právě jednu schovanou v pupíku,druhou hodně hluboko v kalhotkách a jenom ta třetí je maličko vidět tak jsem podle sebe soudila že to nemůže bejt tak strašný :confounded: tak snad ti to udělaj aspoň šikovně......
24. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Mili, kéž bys to stihla, já bych tě taky moc chtěla poznat, budeme držet palce!
Rio, podle mě dobrý rozhodnutí, to nějak zvládnete, budete spolu a ta pohoda bez tchánojc za to bude stát. Snad bude na net nebo potom časem, až budeš mít hlídání! Ale net není nejdůležitější, hlavně pryč od tchánojc.
Evi, nojo, Madlenáč :sweat_smile: mně chodí maily z rodiny každej tejden a tam je vždycky napsaný, kolik je Honzíkovi dní, tak když mu bylo 200... :grinning:
Tak si trhněte s vánocema a už vám to nepřipomenu a pak tu budete 20.12. bědovat, že nic nemáte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Né, já nakupuju nejdřív v listopadu, dřív by mě to štvalo, už bych to chtěla dát a taky ještě není atmosféra.
24. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Rio gratuluju,snad to s financema nebude tak zlý,ale za ten klid to určitě stojí :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Hm, já po splacení úvěru můžu na vánoční dárky začít opravdu myslet toho 20.12., asi P. dostane pusu, to samý mu hrozí k svátku, který má v pondělí. :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Nojo, můj táta je taky P. jako Melin P. A ten co dostane, to nevim, páč sladký nejí a všechno má :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
tak jsem z5 a parfém vybrán, přežila jsem :sunglasses:
Rio: tak to je super, aspon budeš mít už klid
24. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Uff 5 stranek docteno :wink:
Mysky teda ty nemas zadny brisko, to i ja ted mam snad vetsi, se az stydim :slight_smile:
Tak snad ti ten tlak nepoleze nahoru!
Mili na jizvu kasli, hlavne ze budes v poradku, bez bolesti a s mimcem :slight_smile:
Honzikum vse nej, pekne to oslavte, ja dneska pripiju tatovi..dzusem :slight_smile:
V praci vetsina predana a co jsem zase slysela, ze dela..diky bohu, ze jsem pryc!!!
Campi snad si v patek na pana Konika vzpomenu :wink:

Fotky Oliho, Ladu a Honzika super..uzasny a nadherny deticky..
Ted jdu doprohlidnout dalsi :wink:

Joo a Rio super, ze berete ten pronajem, i kdyz se budete muset uskromnit, tak za klid to stoji!!!
24. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Gucci vyber parfemu v pracovni dobe, to je super :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
jani. to bylo v rámci donesení o :grinning:
puzzi: ty voe, už za půl roku vánoce :rolling_eyes: bojim bojim :grinning:
24. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Holky samo, že se pokusím v pátek dorazit, mám to vymyšlené tak, že až manža přijde z práce, tak mě na Zličín za váma odveze a byla bych tam cca v 16:30.Ale to bude všechno podle toho, jak to bude u nás vypadat. Ale věřím, že to vyjde. :wink:
Rio, paráda, že jste ten podnájem vzali. Uskrovnit se budete muset, ale zase za ten klid a pohodu to stojí...snad jen ten internet..to je škoda :unamused:, ale třeba časem na něj penízky zbydou.
24. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
steffi tak sláva že už budeš mít od práce definitivní klid :wink: vždyť máš pěkný bříško :slight_smile:
gucci ty máš čeho bát....v případě tebe a steffi už je načase ty dárky kupovat pže pochybuju že se vám bude chtít před vánocema běhat po obchodech :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Dneska jsem vstávala v půl šestý (s usnutím v jednu), ale ne abych byla solidární s Puzzi :slight_smile: , jeli jsme se na Bulovku rozloučit s mým dědou na JIPku, je mu už 95 let a včera měl nějakou náhlou břišní příhodu, v noci ho operovali, už jen zjistilï odumřelé strřevo, Teď už se jen čeká, až doslouží orgány. Vypadal jak když tvrdě spí, dávaj mu morfin na bolest, tak netrpí. My jsme skoro rádi, že mu to trápení skončí, už jen ležel a nic z toho života neměl, tak je to takhle lepší. Hlavně , že jsem ho ještě viděla, bylo to docela na rychlo. V. měl volno, M. jsme šoupli k našim do bytu, kde spal táta a s mámou a V. jsme jeli do nemocnice. Já akorát nemocnice špatně snáším,a k tomu to příšerný počasí, je to takový depresivní. Tak se tak hrabu ve vzpomínkách, jsem ráda, že jsme sithli dědu s M. ještě vyfotit (ne dneska,, dřív), tak jí jednou ukážu fotku, že pradědu ještě viděla, i když o tom neví :slight_smile:
Máme po něm starej barák za Příbramí, V. tam zrovna chtěl jet a před chvílí i odjel, tak se jen děsil, že mu mám hned zavolat, až opravdu děda umře, že se tam pak přïjde jeho duše rozloučit, úplně mě zamrazilo, že bych tam zrovna dneska nejela a to tam chce i spát :confused: Nebo by mě zajímalo, jestli třeba bouchne okenice a třeba to bude ten okamžik, kdy děda odejde, no fakt tajemno :wink:
Mně se líbí, když se něco slaví, 200 dní je srandovní, ale klidně bych taky slavila :grinning:

Rio: jedině internet v mobilu, to je asi za 180,-Kč měsíčně, ale zase než se tím člověk prohrabe...

Já jsem v konečném výběru jmen dala V. nůž na krk, že to bude buď Mariana nebo Magdalena, dohadovali jsme se na jménech celej rok a onnic jinýho nevymyslel...Jinak jsem chtěla ještě Kláru a Lindu. Majda, Madlenka je super.

Razíme na plavání, aspoň se zabavíme, když je tak hnusně.
kurna drat nestiham docitat jste ukecany ..kdyby jste si to nechaly na vececr..i kdyz ne to jdu do kina
hele honzulakovi vse nej ....hezky slavite teda :slight_smile:)))
pajdinymu taky
gucci to je milito jak je ti furt zle ....
tesim se na patek az poznam nepoznane
rio gratulace k podnajmu jupi jouuuuuuuu jupiii jouuuu ...hele rekla jsi to muzi o tom co jsi slysela nechtene od tchy?
jooo mysky nazdar zeno ..ty voe kde to dite nosis to bude peknej prcek :slight_smile:))
a zbytek jzapomela sorry musim si jit rychle umejt hlavu dokud mlade chrape
24. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
terkyt: to je mi líto s dědou :pensive:
24. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
terkytko s dědou je mi to líto,vždycky je to smutný když odchází někdo blízkej :pensive: 95 je krásnej věk,dobře že jste se stihly rozloučit.Zvládněte to......
Tek,ty to máš dneska nějaký uspěchaný :fearful: :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Steffi, tak nám dej vědět, jestli tě bude šéf otravovat po telefonu, ale ty na mě působíš, jakože seš rozhodnutá na rady jemu kašlat, jen tak do něj!
Gucci, nojo, ty dárky nekupuj, ty budeš na vánoce v porodnici, co tam s dárkama :grinning:
Mili, v 16:30 v pátek zličín bomba, tak to se určitě uvidíme :wink:
Terky, je to smutný, ale děda má nádhernej věk, 95, to se to ějak líp snáší, hlavně že jste se s ním stihli rozloučit, je mi to líto, ale to je život :frowning2: Okenice bouchnutí apod., to bych se strachy po..., i když je to děda. Je to zvláštní, já měla strašně ráda mou prababi, co umřela, když mi bylo 20 asi. A stejně mě děsilo tenkrát, že by se mi třeba zjevil její duch, přitom proč bych se jí bála, že?
Ty voe, vy jste všechny chtěly Magdalenku? Evi, ještěže maj kluky, jinak by se tady v tom člověk nevyznal :grinning:
Tek, pak napiš, jak se ti líbili Démoni, užijte si to!
24. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
puzzi: ajo vidíš, já už vlastně dárek mám v břiše, tak co se namáhat :grinning:
24. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
gucci, budeš rodit pod stromeček? :grinning:
24. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
gucci, dobrej způsob jak ušetřit dát všem pod stromeček 50 cm štěstí. :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
No nevim, my měli pod stromečkem 52 cm štěstí a ještě že tam byly i ty dárky, jinak by večer za moc nestál, Honzík brečel skoro celou dobu :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Terkyt to je mi lito s dedou, ale jeho vek je naprosto nadhernej, myslim, ze prozil krasny a dlouhy zivot...
Holky dejte pokoj s darkama, ja je kupuju na posledni chvili, ale to mi asi letos neprojde :grinning:
Puzzi no sef zkusi jen jednou zavolat mi na muj soukromy mobil a vybehnu s nim..mel tolik moznosti si vse zjistit a zadny zajem, takze nasr....
24. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Puzzi presne tak, pocitam, ze letos vanoce nebudou. By me zajimalo, jestli si vubec stihnu snist rybu :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jdu se vrhnout na dočítání a reakce,ale za chvilku má přijít kamarádka,tak nevím zda to stihnu.....
Takže se zatím jenom pochlubím: Kačenka váží 2100 g a Michal 245Og :dizzy_face: :dizzy_face: mám z toho hroznou radost. Míša je prý o týden napřed a Kačka o týden pozadu, ale prý je to všechno v normě. Jo, a Pajdi za posledních 12 dní se Michal opět přetočil,takže jsou hlavou dolů oba!! Čípek mám stále 3,6 cm za měsíc se zkrátil o 4mm, takže normálního porodu bych se asi v životě nedočkala. Jo,ale Kačka je prý hlavou opravdu hodně nízko a tlačí zřejmě na nějaký nerv a od toho ty bolesti. Jupíííí, už jsou dvojky snad za vodou. :slight_smile: :slight_smile:
Tak a jdu na vás.
24. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Holky, kluk to asi bude... asi jenom proto, aby se potvrdilo, že naše famílie prostě nemá nárok na holku :grinning:
Týjo, další stránky... :confused:
Anipp, s Madlou a trapností jsem to nějak nepochytala... :sweat_smile:
Jdu číst dál
24. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
tetes: obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je fakt super jak jsi to zvládla :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
terky to spatny s tim dedou ...ale asi je to uz fakt vysvobozeni v tomhle veku vid....ale super ze jste zanim jeste mohli
no pac jsme vstavali buhvi kdy a ja potrebuju neco udelat do prace nez pujdu do kina vis a potrunuju jit zaplatit ty saticky ..a na prd proste :slight_smile:)))
24. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.