• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tetes jezzzzis te parada strasne moooc velka gratulace
ja chci rozarku ...ma svatek na ruzenu .....:slight_smile:)) je to strasne hezky ..libi se mi i terezkle uz jen vzhledem k tomu ze by se jmenovala po me to neee ..jo a jeste je tam amalka na vyber :slight_smile:))) kluka dalsiho nevim :frowning2:
24. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Tetes, teda to už jsou opravdu děťátka za vodou, ale i tak ať se ještě chvíli dopečou. :wink: Hlavně že jsou v pořádku.
24. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Mysky, jj, já jsem zase měla ty zasrané otoky, bez bílkovuny a vysokého tlaku :slight_smile:
Milu, ser na to, jak budeš vypadat! Rozhodně ti to neudělají nějak prasecky a hlavní je, že se toho zbavíš a budeš mít pokoj! Jestli tě to uklidní, já mám zjizvený kolena a taky žiju, dokonce jsem se vdala a dřív se za mnou i chlapi otáčeli :grinning: Teď nee, jsem tlustoprd :grinning: Ale zase budou :grinning:
Puzzi, zase začínáš s Vánocema? :grinning:
24. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jinak holčičku chci i nadále Markétku, no a u nás kluk - hm nevím jaké jméno. A ke všemu jsem schopná už teď tvrdit, že při mém štěstí to bude další pinďourek.
Nic jdu pověsit prádlo a za chvíli asi bude mít dítko hlad.
24. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Terky, je mi to moc líto s dědečkem, ale tak krásnej požehnanej věk, má dnes málokdo a věřím, že jeho život byl krásný a bohatý a teď už bude žít na některém obláčku tam nahoře a bude vás hlídat. :slight_smile:
Tetesko, teda to je supppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr :dizzy_face: . Tý jo to jsou cvalíci, to ti povím. Takže kdyby náhodou porod už byl teď někdy, tak no problema, pže jsou to už hotový mimina :dizzy_face: .
Lao, díky :grinning: .
tak, mám za sebou rychlé výběrové řízení a našla jsem za odcházející studentku novou....ted ještě někoho za mě a bude to :grinning:
tek Amálka mě taky lákala,ale mě odrazuje že se pak dá oslovovat zas jenom takhle zdrobněle a děsí mě představa pubertální kozy jak na ní ostatní volaj Amálko :unamused: ale jinak je to taky hezký jméno
lao,otoky já nechciiiiiiii,se spokojim jenom s tim vysokym tlakem :sweat_smile: Ty si tele,ne tlustoprd :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tetes,krásný váhy maj dvojky,Co ten termín porodu???Podařilo se ti ukecat o pár dní dřív nebo jsou neoblomný a nechaj tě trápit?
24. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Riuš, gratuluju k bytu!!! :dizzy_face: To víš, že to zvládnete a budete ve svém :dizzy_face:
Terkyt, to mě mrzí s dědou... :frowning2:
Tetes, paráda, že jsou tenisáci tak velcí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Užij si kámošku :wink:
24. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
holky vy tak řešíte různé podoby jmen? tak to my máme vybrané jména, kterým se dá říkat jenom tím jménem, žádné jiné formy tam nejsou :grinning:
24. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Tetes, to je paráda, Míša už je kompletní, tyjo, pozor, ať už ti udělaj toho císaře, nebo bude mít Míša 4 kg :sweat_smile:
Gucci a jaký ty jména? Na všechno se dá něco vymyslet, počkej, my ti pomůžeme :grinning:
na prosinci je jedna amálka a říkají jí málinka a v pubertě třeba Máli, nebo Amy, mně se to celkem líbí i pro puberťačku :wink:
24. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
puzzi: až v pátek :wink: já chci vidět vaše zděšené obličeje :grinning:
24. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
puzzi jenže mě hnedka napadá co kdyby Amálka v pubertě vážila 90kg a měla 180cm a pak by jí asi todle drobotí jméno nepřišlo vhod :sweat_smile: zas na druhou stranu díky tomudle mojemu přirovnávání odpadlo spoustu jmen a moc mi jich na výběr nezůstalo :grinning:

No nic,jdu si koupit vysavač protože už ho mám víc jak tejden rozbitej a začíná to tu vypadat neobyvatelně :zipper_mouth: tak abych se tu neutopila v prachu :confounded:
24. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
mysky, jasně, tvoje dcera bude vážit 90 kg, to je vidět už teď na tobě a břiše .-D tak Otylie no, to taky není špatný :grinning:
gucci, tak jo! těším se o to víc!
24. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
tak ted jsem je v práci dorazila....oni si mysleli, že se asi za rok vrátím do práce....načež já jim sdělila, že plánujem hned druhé :grinning: , tak ted už se mnou nepromluví ani šanon :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
gucci, jak za rok :grinning: jsou mimoni´?
24. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
jj jsou, tady nemá nikdo děti víš, akorát šéfova manželka, která je workoholik a vracela se do práce po půl roce :grinning:
24. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
:angry: :grinning: Honzíkovi všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:
A vašim Hozníkům doma taky.
Mysky:to není možné????? Ty máš malé bříško. :slight_smile:
Gucci:já takový strašný nevolnosti neměla, bylo mi špatně dva dny a byla jsem z toho hotová natož takhle dlouho jako je zle tobě. Snad už se to vážně brzy zlepší.
Hele, Puzziová musíš Mysky břicho srovnávat zrovna s mým vorvaním? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
P. když něco čte nějakou knížku, tak čte horzně rychle páč ty pro něj nezáživný části vynechává,takže u nás nepřichází v úvahu,že bych si s ním něco vyřizovala dopisem,páč by určitě půlku nepřečetl :angry: :grinning: :grinning:
gucci:mě z rodiny taky minulý týden psali, teď už by se vám mělo bříško hezky zakulacovat,ale ještě by jste se měla cítit výborně......jsou to idioti a píše to nějakej debil chlap!!!!
:angry: :grinning:
Mě se taky líbí Rozárka (má jí bratránek), Eliška je teď hodně častá.
Gucci:ať si vybereš parfém,ale doporučuju né moc drahej, mě se za těhu několikrát vystřídali vůně,ale spíš pánské, P. parfém mi pak začal vysloveně smrdět....
Mílo:to řezání je blbé,ale zase budeš mít jistotu,že to vážně všechno vyčistí a ty už budeš mít konečně pokoj!!!
Tek, ty jsi výýýýborná, přilítneš napíšeš,že jsi vstávala ve čtvrt na jedenáct..... :grinning: Holky, tě milujou.
Puzzi:Vánoce,jo? No,tak já teda kupodivu dárky nemám :grinning:
Včera tu byla na návštěvě máma s babi a mámu jsem zaúkolovala, aby mi koupila ten zastřihovač a obě se hrozně vyptávaly na co ho potřebuji,jsem říkala,že pro P. k svátku. To jsem si naběhla, páč on má delší vlasy,taknechápaly na co......Trochu trapas :sweat_smile:
Rio:i přes uskromnění i přestože třeba nebudete mít net, ti moc blahopřeji, tohle si myslím,že je dobré rozhodnutí. A je dobře, že se k tomu konečně rozhoupal i manžel. Myslím, že s tchánojc se opravdu bydlet nedá. A neboj zvládnete to a hlavně se nebudete hádat a budete v klidu celá rodina. Blahopřeji k rozhodnutí. :dizzy_face:
Odesílám na etapy,přišla kámoška.
24. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Tetes, ten mail z rodiny o zakulacování břicha tě musel fakt pobavit :grinning: Mě to totiž v souvislosti s tebou pobavilo nemálo :grinning:
haha, P. přeskakuje, jo? Rychločtení :grinning: Hm, tak to mu mail nepiš :grinning:
24. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
šiš tak koukám, že maily z rodiny nebaví jen mě :grinning: , fakt vtipný
24. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
:grinning: Tetes, zastřihovač :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
tak hlásím, že aspon týden veverkovat nebude, páč pG byl u dr. a dostal Penicilin
takže držím basu :sunglasses:
24. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Tetesko tak velka gratulace k velikosti dvojek. Tjoo M. uz je vetsi nez jsem byla ja kdyz jsem se narodila :wink:
Klidne at uz te porodi, ja nebyla ani v inkubatoru :slight_smile:
Jejda Gucci, kdepak pG chytnul anginu?
24. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
jani: nevim no, byl ted dva víky za sebou na kole, do toho nevyspání s pařeb, to víš, už není nejmladší, já mu to furt říkám :grinning: , ale dr. mu to dala spíš preventivně, že má v krku zánět a když jí řekl, že čekáme mimi, tak mu to radši dala
24. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tetes to je super váha tenisáků, fakt už jsou za vodou, moc balhopřeji - a jak Ti dnes je, pořád to tak bolí?
my máme pro holčičku pořád jméno Mariánka, pro kluka taky nevím, to bysme museli asi hodně přemýšlet...já bych stejně pro holku nejradši tu Jasmínku ale to mi neprojde
o tom stěhování zatím rodičům m. říka nebudeme, až tak týden před stěhováním, oni by byli schopni nás vystěhovat už teď jak budou naštvaní, to bude pěkné dusnomysky to bude malý prcek ta vaše princezna, už se těším až tady přibudou další mimoušci :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Gucci aha, ja myslela, ze ma fakt anginu. No v tomhle pocasi se clovek lehce nachladi :frowning2:
Rio no rekla bych, ze u vas bude hodne dusno az to tchanovcum oznamite, ale opravdu jim to patri!
24. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
rio: teda držím vám moc palec, to oznamování vám fkat nezávidím, ale co, hlavně že pak budete mít klid :wink:
24. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Terky:tak to je u dědečka opravdu úctyhodný věk a je dobře,že netrpí.
:pensive:
A jéje, Meliino 50 cm štěstí už je tu zase a tentokrát v podobě Gucíka. :grinning: :grinning: :grinning:
Mysky:já nepřekecávala, dneska se s tou bolestí dá žít,takže prostě uvidím, co ještě vydržím. Včera to fakt bylo strašný,dneska je to lepší, tak si říkám, že i když to není příjemné,ale lze to vydržet,tak prostě každý den pro dvojky dobrý. Ale prý přibrali fakt pěkně říkal dr.
Jo a byla jsem se podívat na jednu paní co tu ležela a má dva chlapečky jeden váží 2 kila a druhý 2,1 kg a má je normálně u sebe :confused: a všechno v pohodě,akorát jsou to teda neskutečný bobánci mrňavý,ale když jsem si představila,že už mám v sobě i větší,tak mi přišlo neskutečné,že se tam vejdou a zároveň takový nějaký úžasný, že tam mám taková krásná mimika......Bože já jsem infantilní :sweat_smile:
Jo, hele, teď tu byla kámoška a ona je v 15.tt a normálně jsem zjistila jak už jsem dvojkama pošahaná,jsem se s ní bavila a pořád jakoby mi nedocházelo,že je možné čekat "jenom" jedno dítě.Bavily jsme se třeba o kočáru na balkon a já jí říkám, no když budeš mít jedno nemocné,tak druhé dáš na balkon, nebo mi ukazovala fotky co byla na genetice na NT a má 3D foto a já na ní a kde máš to druhé? Fakt magor, a to ještě nejsou narozené :zipper_mouth: :confounded: :grinning:
Teda Gucci, CELÝ TÝDEN bez veverkování, tak to by mi teda vážně zabilo :angry: :grinning: Hele, jak to není půl roku, tak žádnou basu nedržíš,max. malé housličky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Tetes to je dobry, jak uz ti neprijde, ze by nekdo mohl cekat jen jedno mimco, to jsem se nasmala :grinning:
Teri ja mela 2,25 kg kdyz jsem se narodila a prej jsem se hned prisala, takze me do inkubatoru nedali a za tyden nas normos pustili z porodnice..takze pohoda :wink:
24. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
Tetes ty už jsi prostě naprogramovaná na ty dvojčata :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad to bude aspoň trochu únosný a vydržíš do toho 37tt,to už budou váhově jak jednočata :slight_smile:
gucci na tvůj týden bez veverkování nemám co říct :angry: protože už jsem ve fázi kdy chodim A. šmírovat do koupelny abych se aspoň mohla podívat :sweat_smile: tak mi těch tvých pár dnů přijde spíš záviděníhodných :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
rio,držim palce ať oznamování proběhne v klidu a bez emocí

A já jsem zjistila že brácha je taky Honza tak jdu slavit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akorát řešim problém jestli se opiju Mattonkou nebo džusem :grinning:
24. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
steffi ty si byla drobek při narození,v kolikátym tt jsi se narodila?
24. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.