• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mysky ve 37tt
24. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
mysky tak pokud chodíš A. šmírovat tak to už na tom jsi fakt bídně :grinning: to jsi zjistila brzy jak se jemnuje Tvůj brácha :grinning: :grinning:
já pořád nemůžu uvěřit, že bysme fakt vypadli, už abysme v neděli podepsali tu smlouvu a složili kauci, pak už si to snad m. nerozmyslí - a Tetes nemysli, lehké to nebylo, už jsem mu musela natvrdo říct, že odejdu s Vojtou sama, myslím že mě to tentokrát i věřil...on měl ke každému pronájmu zase něco
ale šíleně se těším že budeme ve svém, fakt konečně soukromí a klid, nemuset se zpovídat kam jdeme a kdy se vrátíme, nemuset vídat hnusného tchána, no super představa, ještě měsíc to vydržím :dizzy_face:
24. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Steffi tak to jsi nebyla ani moc nedonošená,spíš drobek od přírody :slight_smile:
rio,já to tu mám i zakroužkovaný v kalendáři a ani ráno když jsem přála Honzíkovi od puzzi mi to prostě nedocvaklo :grinning: ten měsíc ti uteče,začneš balit,plánovat........ten klid bude k nezaplacení :slight_smile:
24. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
steffi tak to byl proti Tobě Vojtík ve 38 tt obřík :slight_smile:
mysky však jo aspoň bude čas to balit, jen nevím jak to dělat tajně, to bude náročnější :unamused:
24. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
Mysky nebyla, ale my mame bylo 22, studovala a vazila 50kg i s posteli, tak se nebylo cemu divit :wink:
24. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Rio no jo, kluci jsou proste vetsi :wink: Muj bracha mel o 1,5 kg vic nez ja :slight_smile:
Rio mesic utece jak voda a pak uz stehovani a klidek :slight_smile:
24. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
tetes: jsem rada, ze se dneska citis lip, paradni zpravy, to cloveka povzbudi, vid a ma silu do dalsiho boje. Snad se dítko jeste posune a nebude ti zpusobovat takovou bolest. Ja uplne cumim, jak daleko jsi to uz dotáhla, mam radost s Tebou.

Dnes mi volal jeden klient a ja mela vybornou naladu, tak jsem prislibila, ze pro nej zase budu osobne prekladat, kdyz to budou veci, ktery budou casove malo narocny a pres noc. No, myslim, ze to tu nekdo psal, ze bez prace proste dlouho nevydrzim. A protoze me znate, tak uz asi tusite, ze budou nekdy vecery, ze na sebe budu nastvana, ze pracuju a neuzivam si materskeho flakani...

terkytko: kdyz mi loni umrela babicka, tak jsem k ní mluvila dost casto. A pak se mi casto o ni i zdavalo. Ona zemrela v nemocnici, ja z toho nemam moc dobry pocit, tak nekolik snu bylo o tom, ze jsme u ni v byte a ze zemrela tam.

rioko: paradni zpravy. Moc drzim palce. A v Brne najdes stoprocentne nejaky ditko, ktery bys mohla hlidat. Kdybys byla v Pze, tak ti tady sezenu x zajemkyn o hlidani a asi bych ti pridala i Ladu, az bude vetsi. Skoda, ze tu nejsi. Do Brna ji vozit nebudu :dizzy_face:.
24. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
campi no jo škoda, Ladunku bych brala, to bude hodné dítko určitě :slight_smile: jinak jsem koukala na inzeráty a momentálně teda moc poptávek právě není, nejvíc se mi ozvaly mamči když jsem byla těhule a hlídat jsem nemohla- na starší inzerát. Teď jsem podala inzeráty kde to šlo, ale stejně bych hlídání mohla tak od září až bude Vojtík přeci jen starší. A ani nejsem nijak moc drahá si myslím
24. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
tu se plati kolem 150 Kc na hodinu a vejš, to jsi levnejsi?
24. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
no a já 90 na hodinu pokud je to víc hodin denně a víc dní v týdnu
24. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Rio:po tom co jsi slyšela tchýni co o tobě říkala se vůbec nedivím, že už jsi musela mít opravdu velkou potřebu s tím bydlením něco udělat a nějaká pohrůžka M. byla určitě na místě!!! Věřím tomu,že tam budete šťastný. :slight_smile:
Steff:za to jsi asi rychleji vyrostla, žádnej malej drobek z tebe není.
Campi:díky :dizzy_face: je to pravda, udělalo mi to dneska moc velkou radost a kdybych neměla tu placentu tak to vypadá, že bych měla těhu celou dobu v pohodě bez rizika předčasnýho porodu apod. jsem ráda,že když už jsem tady,takže alespoň dětem to svědčí.
Campi, ty jsi vážně nepoučitelná s tou prací :sweat_smile: :wink:
24. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
Campi no jo, ty bez ty prace nemuzes byt, vid? :wink:
Rio to si myslim, ze na Brno je uplne v pohode cena..snad brzy nejake ditko na hlidani najdes..
Tetesko to je fakt, kdybys rodila normalne, tak jeste prenasis :wink:
24. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
Tak jsem zpátky - totální masakr! Ještě než jsme vyrazily, tak se zlatíčko celý zes..lo, takže jsem ji musela převlíct a vysprchovat... U kamarádky byla tak půl hodiny hodná, pak začala pobrekávat, nechtěla ani nakojit, ani uspat (nemají na chalupě míč!!!), takže za chvíli hysterák jako blázen, takže už jsem ji balila, že pojedeme domů, ale zachránil nás kamarádky sporťák - přestala brečet a za chvíli už se smála. :angry: Takže mám docela velkou obavu, jak to zvládne v pátek, prot. pochybuju, že tam budou mít míč. :unamused:
Jdu vás zkusit dočíst...
24. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Terkytko, to je mi líto s dědou. Ale je dobře, že jste se stihli rozloučiit.
Mysky, Amálka se mi taky líbila, ale naprosto ze stejnýho důvodu jsem to zavrhlo - je to podle mě hezký jen pro holčičku.
Tetes, ještě jednou gratuluju! Teda až se dvojky narodí, tak to nechci vidět... :grinning:
Campi, teda, to jsi to fakt dlouho nevydržela! :sweat_smile:
Můj táta taky umřel v nemocnici a hodně dlouho se mi o něm zdálo, ale my měli dost blbý vztahy...
Rio, to určitě je dobrá cena... Teda když si představím, že by mi někdo cizí na 2 hodiny šoupnul dítě a dal mi necelý dvě stovky, tak bych ho asi nakopala. :sweat_smile: Ale já nejsem zrovna mateřský typ. :zipper_mouth: :wink:
24. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Byli tu kvečeru naši, tak jsem oslavili Honzíka. měl dneska výbornou náladu, hrál si tu na zemi na zádech, na břiše, před našima se choval fakt jak nikdy :grinning: Máma mu koupila houpačku, takovou tu dovnitř na skoby do dveří, bude to super, až to přiděláme.
My jména pro další dítě ještě úplně nemáme, kluk možná Jakub, holčička možná Maruška, ale je to fakt hodně možná a asi to nakonec změníme obojí :sweat_smile:
Tetes, dost dobrý, kámoška s jednočem si musela myslet, že ti hrabe :grinning: Asi ti pak my mámy jednoho budeme připadat absolutně nevytížený.
Mysky, šmírování do koupelny :grinning: Jak zjistila, že brácha je taky Honza? On ti to celej život tajil a konečně prozradil jméno?
Campi, to se dalo čekat, že se vrhneš do práce, náhodou je to fajn, nevypadneš z toho a budeš mít ze sebe dobrej pocit.
Evi, tak si to Majda vybrala dneska a v pátek ve človíčkově to bude určitě fajn! Já se taky trochu bojim, ale to nějak zvládneme.
Rio, 90 Kč na hodinu mi taky přijde hrozně málo, to určitě někoho najdeš :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
ahoj holky,

omouvám se ale nestíhám dočítat..Na nějaké souhrny asi taky čas není co? :slight_smile:

rio, co jsme koukala na nějké hlídání v agentuře nebo nějakémmaminkovském klubu, tak to bylo cca 140 kč nahodinu,ale je fakt, že to bylo třeba na 3 hodiny, ne celodenně.. takže tam asi ta cena musí být trochu levnější..

Mysky viděla jsme Tvůj pupík, myslím, že jsi jen přibrala :grinning: to není jinak možný..

všem Honzíkům přeju pěkný svátek.. :slight_smile:

přidala jsme pár fotek.
musím nahazovat.. :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Kay koukala jsem na nove fotecky a Stelinka je sladoucka :slight_smile: Takova drobotinka :wink:
Puzzi no vidis, jak Honzik vi, ze ma svatek a chova se slusne :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
co jen pochytávám - co se týče jména Amálka, se omlouvám,ale M. hned napadla ANálka, takže tohle jméno mi zavrhnul, ale jinak se mi líbilo :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Steffi děkuju :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Rio, jinak super, gratuluju k podnájmu, jsem fakt zvědavá, jak to bude vypadat, až to oznámíte :grinning: kdy to bude?
24. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Kay, Stelinka je krásná prďolka malinkatá :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
puzzi díky, no vzhledem k tomu že Kačenka od Grej se narodila o 10 dní později se skoro stejnýma mírama a už má te´d o kilo víc, tak to vypadá že Stela bude fakt huběňour po M. :slight_smile: (ale na Kačence to vidět teda taky není :slight_smile:)

jinak jsem ještě zapomněla, že jsem byla dneska na ko po 6N, dopadla dobře, doktorka dokonce řekla, že sešitá jsem v pohodě, když jsem jí tvrdila, že si připadám jak 14ka :sweat_smile: a že si mám trochu masírovat tu hráz (že před porodem to nemá ráda, ale po porodu je to dobré) v teplé vodě.. když prej budu mít čas.. no a iuž oficiálně můžeme :grinning: jen se k tomu musím dokopat, bo jsem unavená jak medvěd před zimou, ale Martin už se těší, tak to musíme někdy prubnout.. Máme prý opatrně a stejně to nebude nijak často.. :slight_smile: říkala doky.. jo a HA brát nebudu že kojím a s tou mou endom. to je stejně nepravděpodobné že bych otěhotněla.. Tak jsem se smála, že u mě jsou ty pravděpodobnosti jiné, a běda jak dojdu za 2 měsíce s testem se // :grinning: kontrola jak přestanu kojitm, že se domluvíme co dál.. :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Kay, tak super kontrola a držím palce na prubnutí :wink: Konečně je tu taky někdo normální a nenadrženej :grinning:
24. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Kay gratuluji k STKacku :wink:
24. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
puzzi, no to jo.. aby zase někdo neřekl že frigidní, po cca 10 ti měsících nesexování :grinning: ale on zatím vítězí strach, tak možná o víkendu .-N

jani díky :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Kay myslim, ze to nikdo nerekne :wink: Ja treba cetla, ze v tehu je sex lepsi, ze si ho zena vic uzije, jak to tam ma dole prokrveny. No ja nevim, me to vic boli :-/ Ale prej mam hledat polohy :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Puzzi, tak H. dneska hrál hodnýho, jo?! :grinning: No, na ten pátek jsem zvědavá... :sweat_smile:
Kay, ta fotka, co máš v pase je úžasná! :dizzy_face:
Tahle verze jména Amálka u nás taky zazněla! :sweat_smile:
Gratuluju k úspěšné KO! :wink: Hele, Ty to chceš riskovat bez antiko??? :confused:
Hele, tuhle pověst tu mám zatím jen já. :grinning:
24. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
V těhu je sex lepší? A že já kráva to ani nezkusila :grinning:
24. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Kay stelinka je hezoučká,takovej drobek :dizzy_face: ....jak má v puse ten dudel tak proti ní vypadá velikej :sweat_smile: gratuluju k STK a stou tvojí % pravděpodobností bych se snad ani nedivila kdybys tentokrát otěhotněla nečekaně :grinning:
puzzi, mě to prostě jenom nedošlo že když je dneska Honzy tak že i on má svátek :sunglasses: :sweat_smile: jéé Honzík bude mít doma houpačku,to bude radosti :slight_smile: :slight_smile:
Evi,náhodou Majda je fakt zlatíčko že se ze****a ještě doma.....horší by bylo kdyby to spáchala někde po cestě na chalupu :wink:
Campi ty fakt bez tý práce nevydržíš :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Puzzi, já to zkusila ve 3. trim. a opravdu paráda! :confounded: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.