• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Evi, jj, Honzík se před našima přetvařoval, páč chce s nima do toho chorvatska. Tam ukáže svou pravou tvář a nejhorší bude, že pak máma bude nadávat, že to je z toho horka a že nám to říkala... Ale on bude úplně normální přitom :grinning: Jo a taky mu v chorvatsku porostou zuby, to už s tím počítám, jakmile tam dojedeme a aklimatizuje se, tak to začne :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Kay a jak to myslíšs tou pravděpodobností, v tom je nějakej podtext? :sweat_smile:
Mysky, co škola, co vízo, co prázdniny?
24. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Mysky, díky - jsi mi nastínila nový pohled! :grinning:
Puzzi, hl. je pozitivní myšlení, viď?! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Evi, tak to je teda závažný nedostatek nemít na chalupě balon,když jedete s Majdou na návštěvu a co vozit se sebou pumpičku a míč? :sweat_smile:
Rio:v tomhle tě obdivuju,já bych měla strašný strach hlídat takhle něčí dítě,že se mu něco stane...a za 90 Kč takovou zodpovědnost. To jsi dobrá,fakt.
Steff:tak hledej,šmudlo :grinning:
24. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
puzzi já nadržená rozhodně nejsem, chudák m. :sweat_smile: ale asi je to i tím že tady abych pomalu čekala že uprostřed tu zaklepe tchýně, u ní je to normální, už se nám to stalo dřív :confounded:
kay řekneme jim to až tak týden před stěhováním, takže někdy na konci července, ale myslím že to nechám na m. koneckonců jsou to jeho rodiče, ne? nebo myslíte že jim to musím říkat s ním?
puzzi zapomněla jsem Honzíkovi popřát k svátku, tak všechno nej, nej, nej :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
stef, no taky jsem to četla, ale je to fakt individuální.. mě v těhu občas chytly nějaké sny, ale taky by mi to asi nebylo příjemné.. my máme navíc polohu jen jednu :slight_smile: jsme lenoši
24. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
puzzi Honzík dělá hodnýho aby mohl taky na dovču jo???? :grinning: to je kluk šikovnej :wink: Škola?????Todle sprostý slovo přede mnou teď 2měsíce nevyslovuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vysvědčení bylo nad očekávání dobrý na to,jak jsem na učení poslední dobu kašlala :dizzy_face: Děkuju za optání
24. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
U nás už je míč pasé, ke spaní už neuhoupávám a na uklidnění už to taky nefunguje, tak občas na něm skáču jen tak chvilku jako změna.
Taky Rio obdivuju, taky bych se bála o cizí dítě hrozně, aby si třeba jen neudělalo nějakej menší ůraz, rozbitý koleno, ale rodiče mi pak namlátí :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Rio, ne, nech M., ať jim to řekne sám, u toho být nemusíš, asi to bude maso, tak lépe být toho ušetřena :frowning2:
No vida vida, založíme klub nenadržených? :grinning:
Mysky, gratulace k vysvědčení, copak jsi dostala? Šla jsi s rodiči aspoň do cukrárny? Cože nemám vyslovovat? Škola? Myslíš fakt školu? Škola je taková ta budova, viď? Jojo, škola, to jsou vzpomínky... :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Tetes, já už uvažovala i o týhle variantě. :sweat_smile:
Rio, já myslím, že jim to klidně může oznámit sám... Ale možná bych u toho chtěla být, aby se nezkreslovaly informace a taky si nedovolí třeba tolik vyvádět, když u toho budeš i Ty, co?!
24. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
evi díky :slight_smile: no já myslím, že Ti naši chlapiu mají opravdu něco společného :grinning:

puzzi, no ta pravděpodobnost IVF, OHSS, pak FTR, a tEď mi tvrdí že je pravděpodobnost malá :grinning: budeme se chránit asi normálně kondomem, já i kvůli infekcím, přece jen si nejse mplně jistá v krmaflecích. a občas prý můžeme vynechat ochranu.. Holky, víte co, kdybych te´d otěhotněla, tak bych to měla aspoň přirozeně a za sebou hodně brzo.. :grinning: nechám to prostě tak.. stejně asi četnost styků bude jen o něco málo lepší než za poslední rok :grinning: takže se asi fakt nemusím bát.. navíc doky říkala, že při plném kojení je to fakt malá pravděpodobnost, když jsme neměla ani MS ještě.. že to píšou jen ti výrobci bobulí, že to není antikoncepce.. (což u normální ženské asi není)

riuš no já bych u toho být Tebou chtěla být, abychs za prvé viděla ten ksicht .-D a za druhé abys když tak mohla zasáhnout kdyby M. vyměkl nebo něco.. Ale říct by to měl samozřejmě on.. A to s ebudete balit až ten týden? nebo to přece poznaj, když budeš pakovat věci ne?
24. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
jo holky tady je o tom skvělém vysavači od tchýně - http://zpravy.idnes.cz/skryta-kamera-firma-na-prodejni-akci-citove-vydira-duchodce-p41-/domaci.asp?c=A080420_183306_domaci_jan :grinning:

jinak mi dneska dorazil ten můj a je super, jsem byla normálně fakt nadšená :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Rio mě to taky za 90kč přijde spíš jako dobrej skutek než přivýdělek :zipper_mouth: tak odvážná bych taky nebyla vzít zodpovědnost za cizí dítě,navíc mu nemoct v případě potřeby ani dát přez prdel :sweat_smile: Ty máš asi pevnej základ ze školky viď??
Mysky, tak to jsi holka šikovná!
Puzzi, no já musím na tom odnaučování na míč nějak zapracovat, ale nevím jak... :unamused: Ona přes den jinak neusne, nebo jen výjimečně.
tak to bych se musela i bát učit ve školce :grinning: hlídala jsem dětí spoustu, jedno od jeho 2 měsíců a vlastně mě nikdy nenapadlo se bát, já mám děti hrozně ráda a nějak jsem měla asi štěstí, že měli rodiče v pohodě a i kdyby si třeba rozbilo to koleno - což se nestalo, tak by to brali že se nic neděje
autor
Evi, třeba maj ve človíčkově míč :wink:
Kay, aha s tou pravděpodobností, no to je fakt :slight_smile: hele, to s tím vysavačem pošli mailem tchýni a už si u ní neškrtneš :grinning:
Evi, Honzík přes den usíná v postýlce, ale skoro vždy chvilku brečí, třeba 3x 2 minuty nebo tak. Tak nevim, jestli už jsi dospěla do stádia, že seš schopná malej krátkej pláč akceptovat. Jestli tě to houpání ještě tak moc neštve, tak to ještě odlož, mě už to právě sralo! :grinning:
Rio, jasný, rodiče v pohodě jsou důležitý a pak je to fajn :wink:
24. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Holky, já už si hodinu říkám, že jdu spát, nakopejte mě někdo! :grinning:
24. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
puzzi kupodivu jednu 3 a ehm.....jednu 4 :sweat_smile: ale ta se nepočítá protože ta učitelka mě nemá ráda :grinning: :grinning: hele nech si to s tou školou nebo si udělám výlet do Plzně a strčim ti v noci sirku do zvonku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evi,bude to zajímavý až budeš všude vyndavat míč a pumpičku :grinning:

Jdu ležet,právě jsem objímala záchodovou mísu...kdy že maj přestat ty nevolnosti????Po porodu???? :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přeju dobrou noc
24. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
puzzi, nemají internet, resp. mají ale nepoužívají.. jo tchýně je ta na poslední fotce v albu..
autor
Nojo, tak nic nepište a já fakt jdu, tady nebudu sedět jen tak pro nic a za nic, žejo.
Tak dobrou!
puzzi kop, kop :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Mysky, sirka do zvonku, prosím tě, co tě to v tý ŠKOLE učí?
24. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
aji já už mizím, papa asi budu stejbě za chvííli kojit :grinning: :angry:
24. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
rio:to si děláš srandu s tou tchýní a lezením do pokoje? :confused: bože,ty jsi musela být tak šťastná,když jste podepsali smlouvu na ten podnájem..... :dizzy_face:
evi:fakt, s tím balonem? No, ono Majda je na něj hodně zvyklá,viď?
jo, Rio ať u toho budeš nebo nebudeš, stejně budeš nakonec u tchýně ta špatná ty, odvedeš jim jejich chlapečka..... :angry: ale na tvém místě bych u toho taky byla,aby viděli,že je to rozhodnutí vás obou jako rodiny a aby to M. třeba jako neodkejval,že je to jenom tvoje rozhodnutí...... Koukám, že E. píše něco podobného...
mysky:ty jsi taková pilná studentka, blahopřeji.
24. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Čau holky,
drbala jsem se teď se zdobením na nehty, zkoušela jsem možné i nemožné a zjistila jsem, že dnes ty svoje nehty nedodělám, tak jsem se na to vysrala a raděj kouknu za váma :wink:
Kay, krásná fotka v pase :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Zdarec ženy.
Vás dočíst, to je fuška :grinning: .No stejně moc nestíhám reagovat a za dnešní den se rovnou omlouvám, mám od 9:30 jednání ohledně fúze a to nevím do kdy :confounded: . To bude zasejc lábuž tedyk :confounded: :grinning: .
Jo a dnes jdu v 18:45 na tu magneticou rezonanci :frowning2: , bojím bojím. Snad mi řeknou rovnou jestli tam něco mám nebo ne... :confused: Já teda doufám, že ne.
25. čer 2009 v 06:42  • Odpověz
Bré ranko,
dočítat nebudu, jen jsem si všimla, že Evča sebou bude brát do Človíčkova balón, super. :grinning: Bude se mi hodit až se Luky začne vztekat u jídla a řvát jako bych ho týrala. :dizzy_face:
Nic jdu vyhánět prdy, žehlit a za dvě hodiny už musíme být na cestě do poradny. Kolik pak asi to dítko váží? :sweat_smile: :confused:
25. čer 2009 v 07:35  • Odpověz
Holky, teď mě dostala kolegyně..dala mi plyšového smajlíka pro štěstí :dizzy_face: :slight_smile: .
25. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
Mílo, jé to je hezký. . . . :wink: Neboj vše bude v naprostém pořádku.
25. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
hojhoj

včera to nějak přestalo fungovat, tak jsem se ani nestihla rozloučit

nicméně máme první mimi věci doma :sunglasses:
volala mi včera Grej (když jsme jeli z práce), že prej na Proseku v i-kramu maj 50% slevy, že to tam likvidují, tak at si tam zajedem....tak my prvně, že někdy příští týden, jenže pak jsme zjistili, že nemáme vlastně kdy a že pak už tam nic nebude, tak jsme tam skákli hned
a máme startovací sadu od Aventu, prsní vložky od Aventu, latexový dudel pro pidi mimi a španělskou deku, to celé za litr :sunglasses:
takže pražské těhule, jestli se vám tam chce jet, je to www.i-kram.cz, ale už to tam fakt bylo vybrané a ta sleva byla jen na něco (nebyla na autosedačky a tak). Chtěli jsme tam koupit fusak, ale měli už jen 4 divné barvy
měli tam i ty VIA pohárky nebo co to je, přebalovací podložky ty větší, akorát já jsem nevěděla co všechno bych tak asi mohla potřebovat
25. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.