• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
koukala jsem na tyhle přebalovací podložky, ale nefim, jestli je dobrá
http://www.i-kram.cz/58-Matrace/621-Matrace-prebalovaci-medvidci.html?page=1
25. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
tetes, mysky: my ale od IVF ještě neveverkovali, takže už mám čtvrtroční půst :sunglasses:
Jani: ty ses narodila tak brzy? a jááák si vyrostla :grinning:
rio: držím palce, aby se ti někdo ozval :wink:
kay: takže na STK si prošla, super :slight_smile:
Mili: tak jak si dopadla včera?
25. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobre ranko holky,
teda tady si clovek skoci rano na odbery a pak docita 3 stranky :wink:
Tetesko, smudla ted nic nehleda, jelikoz uz me 3 dny boli podbrisek jako na ms a uz jsem z toho nervni a nevim, jestli je to normos nebo mam valit do Podoli :frowning2:
Mili urco bude vse OPK, je to jen kontrolni MR pro jistotu. Ale myslim, ze tam nic nebude, to bys mela ten prolaktin podstatne vyssi.
Gucci dobrej kauf. To ja si vcera objednala z netu saty a 3/4 kalhoty za 1500,- a tim asi koncim :wink:
25. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Gucci jsem se nechtela narodit na vanoce :slight_smile: A uz jsem hlavne nechtela jet do Brna a poslouchat dalsi prednasky na zemedelce :grinning:
25. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Jani: mě taky bolí podbřišek jako na MS sem tam, ne teda pořád, ale aspon jednou denně určo
25. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Gucci tak me to taky treba neboli cely den, vcera me bolel trochu rano a pak az kolem treti az do vecera a ted zase rano :frowning2:
Tak kdyz boli i tebe tak je to asi normos, se mi nejak zvetsuje deloha ci co :wink:
25. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
no jestli máš z toho špatný pocit, tak si tam zajdi, ale bylas na kontrole minulý týden ne a všechno bylo OK :wink:
25. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Gucci ani ne blby pocit, jako je to unavny ta bolest..to si porad opakuju, ze minuly tyden bylo vse OK :slight_smile:
Me to bolivalo i predtim, mam pocit, ze to je vzdy v dobe ms, snad to brzy prejde. Pokud me to bude bolet i pristi tyden, tak tam skocim...
25. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
tjo to já už ani nevím, kdy bych měla mít MS :grinning: , mě pobolívá břicho skoro pořád a skoro pořád jinak, tak já už to ani nevnímám
25. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Gucci to je dobre, ja jsem asi nejaka precitlivela :wink:
25. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Gucci já nevím co myslíš jak jsem dopadla...myslíš na té chirurgii?No tam mi oznámili, že budou dvě operace v jednom. Jedna laparoskopická pro gynekologii a pak normální řez pro chirurgii. :confounded:
Jinak na tu magnetickou rezonanci jdu dnes večer. To pak snad nějak písnu jak jsem dopadla.Snad mi to řeknou.
25. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Mili promin, já myslela, žes byla včera večer, pak jsem si všimla, že je to už ranní diskuse :wink:
25. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Milu a co doma malovani? Moc velkej bordel?
25. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Já Jani nevím, já byla včera u našich.Vím ale, že už mělo skoro všechno vystěrkovaný a dnes tu stěrku nějak brousí a už malují a manža s Meggie jsou dnes celý den jen koupelně a Honza spí ve vaně :grinning: .Chudáááák.
Já tam budu s nima zítra a pokud to bude děs, tak sednu do auta a pojedu ke tchánovi, nikdo tam nejni, tak budu v klidu. :wink:
25. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Jezis chudak Honza :frowning2: Ale to sjou sikovny, kdyz uz to maji cely vysterkovany, to malovani uz jim pujde rychle. I kdyz ted jim to nebude moc schnout, kdyz je tak hnusne :frowning2:
25. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
tjo Mili, to ti nezávidím teda, ještě že tam nejsi :wink:
25. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
No teď jsem s ním mluvila a sedí už na chodbě a malá se klepe, tak pojede sockou k tatínkovi a bude tam a pak se vrátí do krče. Holt to bude muset malá tam vydržet, určitě to bude lepší tam jak u nás a to ještě nestěrkují, takže to bude pak binec a kravál.Chuděrka moje malá :frowning2: .
25. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Chude male, snad u tatinka bude vic v pohode...
25. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
jééé Bobinka
25. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
holky, pG jel dnes nakonec domů a má dovču i zítra, je fakt nemocný (jsem si myslela, že to hraje :grinning: ), takže se pokusím zítra urvat z práce dřív, abych u vás byla co nejdřív a mohla pak jít dřív, at můžem pak v klidu jet do těch PCE
25. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Dobré ráno- já měla včera dopoledne dobrou kovbojku s počítačem. Vyhořel mi kabel od noťase a já se pak na něj bála i šáhnout :sweat_smile: :grinning: . Takže jsem čekala na H. až to spraví. A pak jsme šli na tu večeři, protože přijel už v šest :wink: . Bylo krásně být zase venku po měsíci a půl. Byli jsme sice jen v té restauračce a pak jsme hned jeli domů, ale aspoň něco :slight_smile: .
Mili- ty jizvy časem fakt vyblednou a ztratí se. Já mám po 8 laparkách a všechny řezy ve stejných místech a po pár letech se to fakt trošku ztratí. A ještě když zajdeš párkrát na solárko, tak to bude ok. Hned po zahojení to mazej contratubexem a až se trochu jizvy ztratí, tak šup na solárko :wink: .
Rio- gratuluju, to nějak zvládnete, neboj :wink: .
Terkytko- s dědou je mi to moc líto, ale je dobře, že jste se stihli aspoň rozloučit. 95 let je nádherný věk.
Teri- no tak to je úžasná zpráva, teď už jsou za vodou oba! :dizzy_face: Míša se zase přetočil? Můžeš mi říct jak??? :astonished: Vždyť už tam nemůže mít přece místo? Neptala ses toho dr., že by ten císař udělali dřív?
Mysky na Amálku můžeš v pubertě volat Amálie :wink: .
Teri- počkej, až si budeš ráno chystat dvě kávy, dělat pro sebe dvě snídaně apod. :grinning: :grinning: . To bude teprve prča :grinning: .
Kay- gratuluji k STK :wink:.
Mili- dneska v 18.45? :astonished: To ještě někdo pracuje??? Tak moooooc držím pěstičky.
Jani- já si myslím, že ty bolesti jsou normoš. Mě bolí břicho skoro pořád :wink: a dr. říkala, že je to normální.
25. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
takze rychle vam tnapisu nez se vzbudi a pak budu docitat..
takze vcera kino super bajo jupiii ..vyvezli me nasi a sli se mnou ...takze vse okolo filmu me zkazili jsou naky divny ...chovaj se jak duchodci pritom jim je 50 a ted by si to meli zacit uzivat kdyz seo nas uz nestaraj ..no nic
prisla jsem domu M. uspal az v 10h...byl uplne hotovej a rikal ze si musim vyjit aspon jednou tejdne ze je to fakt docela zahul ..Olivera totiz asi bolelo bricho ....nemohl usnou a skoro celou dobu mu rval....narval do nej 210ml mlika ...nechapu :slight_smile:
no a prej chape jaky to musi bejt po celym dnu ....necchi bejt skodoliba ale dobre mu tak ....:slight_smile:
tak a jdu cist
25. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Teri: tak to je super, že to M sám uznal, ono je fajn, když to takhle chlap pozná, že to fakt není hračka
25. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska jsme vstávaly zase v 6 - probudila se ve třičtvrtě na kojení, pak usínala, ale D. zazvonil budík a to byl konec. :unamused:
Puzzi, malej pláč bych samozřejmě akceptovala, ale ona by dostala hysterák a neusnula... :frowning2:
Mili, dnes držím palce!
Tek, a na čem jste byli? Já si taky říkám, že bych jednou týdně večer vypadla. Je to příjemný odreagování...
Mastím k finanční poradkyni... Myslíte, že bude mít v kanceláři míč? :grinning:
25. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
25. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Četla jsem v nějakým časopise, že je to super na ovoce, tak nevím...
25. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Teri- tak to je fajn, že to M. uznal, aspoň teď bude mít víc pochopení :wink: .
Mám takový blbý dotaz, na co jsou lahvičky 125ml? Není lepší koupit rovnou třeba 260ml, zpočátku tam dávat jen trochu a pak ji mít na dýl? Až začne dítě více jíst a pít, tak už je ta 125ml na nic, ne?
25. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Evi- tohle netuším :unamused: , nikdy jsem o tom neslyšela. Ale zní to celkem dobře.
25. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
pajdi: to je asi jen na dokrmování ne? já mám ted dvě 125 ml v té startovací aventácké sadě
25. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Pajdi, Gucci diky, uklidnily jste me, prestavam to resit :wink:
Evi to nevypada zle...
25. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.