• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky, tak já byla včera u kadeřnice a nechala jsem fiknout i Alexe :grinning: držel do 1/2, do 2/3 se rozčiloval a na konec spustil řev.Ale bude mu líp.Ted máme ovšem doma úplně jiné dítko.Pozdějc dodám foto :wink:
jo a byla tam zákaznice a prej jak je A starej? hádala mu tak 10m :grinning: má doma 13m holčičku a že je skoro stejně velkej :sweat_smile: ...viděla ho jen v autosedačce

mili hlavně že ti pomůžou, na jizvy se ted vyprdni.Později to můžeš řešit i na plastice, když ti to bude moc vadit

tek je fakt dobrý nechat tatíky starat se delší dobu a i odejít aby si museli poradit samotný :wink: já jdu 4.7. "pařit" P. bude hlídat přes noc.Jeeee jak já se těším :dizzy_face: jinak máme spolu domluvený i odpolední hlídání, že pravidelně vypadnu, ale ještě jsem to nevyužila

lao já to myslela tak, že nebudu trapná a poohlídnu se po jiným jménu pro holčičku.Tím jsem nechtěla teda říct, že jsou rodiče od Majdalenek trapáci, já jen nerada jména co jsou tzv. v kurzu
25. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Teksas, tak to je super, ze M. poznal, zac je toho loket :wink: Ono jim to patri :wink:
Ani jsem zvedava na fotecky ostrihane Alexe i tebe :wink:
25. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
gucci přebalovací podložka je dobrá, já mám podobnou, ale musíš mít dost velkej pult, tyhle se na ty klasický pidi přebalováky nevlezou
25. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
tjo tak na ostříhaného Alexe jsem taky zvědavá
25. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Pěkné ráno,
Mílo, dneska ti budu moc držet palce, ale určitě to bude v pořádku,jsem o to m přesvědčená a to pevně :slight_smile:
gucci:to jsi parádně nakoupila
:dizzy_face: ta podložka je moc pěkná,ale není z té fotky poznat povrch, on je buď takovej igelitovej na tom stejně musíš mít plenu,aby se dítko nepřilepilo nebo takovej příjemnější,nepropustnej,omyvetelnej,ale je to skoro jako bavlna,ale za ten jsem platila skoro 1000 Kč, tak nevím jestli by tenhle byl třeba stejnej a o tolik levnější.....
Steff:já nevím s tou bolestí v podbříšku,možná je to vážně z toho natahování,ale jestli máš obavy,tak bych klidně do Podolí zajela, zda je prostě všechno v pořádku...
Milo, vzhledem k H. velikosti se ve vaně asi moc nevyspí,co? :grinning:
Pajdi:to je fajn, že jste si došli na véču a udělali hezký večer. Hele, jak je možné,že se zase přetočil netuším,ale je to ukázka toho,že když chce tak to jde. Takže se určitě nemusíš polohou dvojek nijak stresovat,páč mají vážně spousty času na přetočení.
Evi, pokud nebude mít v kanclu míč, je to ukázka toho, že je to špatná finanční poradkyně :grinning:
S tou dezinfekcí netuším, já bych řekla,že stačí umýt :zipper_mouth:
Anipp:to se na pařbě vodkopeš,co? :grinning:
25. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
tetes: takhle podložka stojí normální cca 550 a my ji máme za 230 kč, je to spíš takový igelit bych řekla, ale informovala jsem se u kámošek a všechny jí maj, prej se to dobře omývá
25. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Evi taky se mi to zdá přehnaný! vždyt ted už ochmatávají kde co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tetes, mám trochu trému, kdo ví co se za tu dobu venku změnilo :grinning: ale jdu s o něco mladšíma holkama, tak snad mě podrží :sweat_smile:
...a jak Ti je dnes?
25. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Teri- no teď se polohou fakt ještě zabývat nebudu, protože jak je vidím co 14 dní na UZ a pokaždé v jiné kostrbaté poloze, tak se tam fakt točí o sto šest :grinning: . Teď jsem je měla za sebou oba hlavičkama dolů. Dr. říkala, že se ani nediví, že mám tak velké břicho a do špičky, když leží za sebou :sweat_smile: . Ale i podle břicha vidím, že jsou každý den jinak. Včera večer byli oba nasomrovaní vlevo a vpravo jsem měla prázdné břicho. Jsem vypadala jako debil, půlka břicha obrovská a druhá prázdná :grinning: .
25. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
já ji mám z Kika, myslím tehdá 320,- taky igelit, když je dítko úplně nahatý, tak se dá plína, ale třeba na větší hovnostory je ideální :grinning: vezmeš do vany a vydrbeš

přestala jsem převařovat kojeneckou vodu :zipper_mouth: už týden a dobrý :wink:
25. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Pajdi: tak to někdy fotni, to mě zajímá :grinning:
25. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
An, s mladšíma holkama,jo? No, ty jsou zvyklé ještě řádit, tak si tě určitě vezmou do parády :grinning: Takže hlavně neudělat moc ostudy až se budeš tančit na stole, nezapomenout pěkné spodní prádlo.
Kromě toho, že jsem před chvilkou zase blla a nemohla se zvednout od záchoda jak mi bolel podbříšek, to dneska zatím relativně jde a fyzicky to patří k těm lepším. Ale to zvracení vzbudilo M. a parádně řádí, což už fakt není nic moc kope do žeber a rukama šmátrá v podbříšku. Bože to budou parchanti živý :grinning:
25. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Pajdi tvoje bricho musi byt strasne legracni :slight_smile: Ja uz taky pomalu poznam, kde je mrnous nakyblovanej, pred chvili byl uplne v pravo :wink:
25. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Tetes doufam, ze jim nahlas nerikas parchanti :grinning:
25. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
já zatím nepoznám nic....mám tak velké břicho, že si tam mimi asi běhá maratony a já nic necítím :grinning:
25. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
steff, když se ráno vzbudím v půl sedmé s tím, že donesou léky a oni tam okamžitě začnou lézt a já chci ještě spát, tak jo, přiznávám mluvím si na břicho, položím na něj ruku a řeknu: takhle by to nešlo smradi,koukejte ještě spát!!! Je to takový náš ranní rituál :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
no jasný podprdu vycpu raději dvouma tamponama, aby mi neprosáklo :grinning:

tak se nediv, děláš jim tam pěkný zemětřesení matko:sweat_smile: když si vzpomenu na poslední měsíc a jízdu autem, jak A. protestoval :confounded: Tak to budeš mít cca podobný
25. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Tetesko to je super ranni ritual :wink: Ale chapu, kdyz chces spat a oni neee :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Guci- to by musel vyfotit H., nejvíc to jde vidět v leže. Ale jestli to někdy stihne, tak to hodím do alba.
Teri- dobré rána :grinning: .
25. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Čau holky, dnes v noci muselo bejt mlíko 2x, o půlnoci a v půl čtvrtý, pobrekával, otáčel se, blbosti, oči jak po ránu vyspalej, fakt nic moc. Ale vždycky pak po mlíku v pohodě usnul. tak já nevim, jestli má hlad nebo co dělá. Dneska večer zkusíme kaši.
Milu, tobě budu věčer držet palce na to MR!
Gucci, super nákupy!
Pajdi, 125 flaštička se hodí i později na čaj, např. na procházku do kočáru, je to praktický. A na ty startovní porce mlík pro ty, kdo nekojí, je to lepší, lépe se to myje, jak jsou menší.
Evi, ten mycí prostředek by mohl být dobrej na láhve, ale jinak hračky nevim, stejně se válí po zemi. A ovoce stejně ze začátku dost dlouho odslupkováváš, tak proč mýt. zelenina to samý, i mrkev oškrabat, jedině květák, brokolice, ale nevim, asi by se mi nechtělo to mejt mejdlem.
Steffi, kolem toho 20tt podle mě dost bolí ty vazy, myslim, že to bude ok, ale určitě tě nevyhodí, když zajdeš do podolí pro jistotu.
Milu, u vás to teda vypadá, zejtra budeš ve vaně byvakovat ty?
Pajdi, tak véča musela bejt super po tý době!
Tek, démoni fajn, viď? A co vaši dělaj divnýho, že tě nakrkli?
Evi, na hysterák mě nic nenapadá, to je blbý, že ani dudlík neuklidní a tak. Honzík má třeba minutu skorohysterák, vrátíme dudlík, uklidní se, heká, mručí, zas do hysteráku, tak zas vrátíme dudlík a pak po několikátý už si dá ruce na oči a spí.
Anippe, to je sranda, já půjdu s Honzíkem ke kadeřnici tak ve třech letech možná :grinning: I když poslední dobou mu vyrostly.
Tetes, dneska je ti ok, až na ty ručky v podbřišku a nohy v žebrech? jsem na tenisáky zvědavá po porodu, hlavně míša je břišní řádič, viď? Podle mě se to teda po porodu může klidně změnit, Honzík byl v břiše lenoch maximal a teď furt kope a tak.
A sakra, blití, no tak asi nic moc :frowning2:
25. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Tak jsme tu z poradny, Luky váží 4880g. Teď se pokusím rychle najíst, za chvíli bude mít dítko hlad tak abych byla ve formě. :wink:
25. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
mel: tjo tak to je super váha :wink:

holky, jestli budete někdo objednávat něco z Malvíka, tak se přidávám :wink:
25. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Mel, pěkné, Honzík měl ve 2 měsících 5 kg, tak že by Luky víc?
25. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky,
Mel, super váha :slight_smile:
Evi, ten přípravek na to mytí mi přijde zbytečnej...
Anipp, ono je to jméno v kurzu ale asi jenom tady :wink: :grinning:
Holky, asi jsem si to pěkně zavařila a prcka řádně rozmazlila... :angry: Když ho položím na deku, spustí řev, jak se přiblížím, uklidní se a tak furt dokola,... Prostě by se furt jen nosil. Bohužel tak ale doma neudělám ani ´tuk... :angry:
25. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Lao, tak asi takhle to je u nás velmi často, to musí mít honzík výbornou náladu, aby byl na dece :unamused: Naštěstí přes oběd spí i dvě hodiny, po ránu taky chvíli, tak když už, dělám něco, když spí a pak po sedmý večer.
Rozmazlení - nojo, to je těžký, přece je nenecháme na zemi brečet :confounded:
25. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Puzzi, průser je, že když spí, tak nic neudělám, páč mi spí na ruce.... Když ho položím, za pět minut je vzhůru... :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
lao utěší Tě, že je to u nás stejný? :grinning:

mel, takovej "drobeček"
25. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
U nás aspoň to spaní je lepší, usne sám a spí sám, vidim, že aspoň za něco můžu bejt vděčná...
25. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
puzzi: tak to je Chonzík šikovný, když aspon sám spí....kámoška má taky Honzíka a taky si ho naučili, že usne sám :wink:
25. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
hele, když jste tady zimní matky, mám dotaz:
když budu pidimimi vozit v autosedačce v zimě, co má mít oblečené?
zimní kombinézu, zimní zavinku do autosedačky a přikryté dekou?
25. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Gucci, zavinku do autosedačky jsem neměla, zimní kombinéza do auta bohatě stačí, když zatopíte a oteplí se vevnitř, tak zavinku nejlépe rozepnout. Deku vzít s sebou a přikrýt mimi, když se nese venkem do auta a z auta. čepici jsem v autě taky sundavala, když jsme jeli dýl.
25. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.