• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jj takže ta zavinka je vlastně místo deky
25. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
jsem chtěla napsat kombinézu rozepnout :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Tak jsme zpět. Poradkyně překvapivě míč neměla. :grinning: Ale M. se předvedla jako úplný zlatíčko a vůbec neplakala, a to jsme tam byly přes hodinu. Celou dobu, co jsme doma, tak leží a hraje si sama! Zázrak!!! :dizzy_face: Tak a teď jsem ji dokonce jen pohladila a usnula! Hurááááá!
Dík za názory ne dezinfekci, ještě to promyslím...
Anip, to jsem na A. zvědavá! To Ti věřím, že se těšíš na pařbu! :wink:
Tetes, jak Ti dnes je? Jo, už to čtu, že relat. lepší. Tak aspoň to... Mně M. v břiše skoro vůbec nebudila, a jakej to teď sprateček s tím vstáváním... Takže z toho nic nevyvozuj. :wink:
K tý podložce - já mám taky takovou tu igelitovější a přijde mi to praktický. Mám na ní látkovku, kt. měním tak ob den...
Puzzi, kaše by mohla zabrat. :wink: Takhle by to bylo v pohodě, to uspávání, ale ona když se rozeřve, tak kromě míče nepomůže nic! Teda jedině ještě auto, ale to taky není moc praktický. :sweat_smile:
Mel, 4,8 kg??? :confused: To neměla M. ani ve 3 měsících!!! :sweat_smile:
Lao, já neudělám doma taky nic. Ale ani takový ambice nemám. :wink:
Gucci, zimní zavinku jsem dávala jen v mrazech, prot. se blbě rozbaluje za jízdy. Nejvíc se mi osvědčila kombinéza nebo něco podobnýho a deka, kt. jsem z ní snadno sundala, když auto začalo topit.
25. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Evi no vidis, jake zlaticko M. je. Uz se na ni mooooc tesim :wink:
25. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
takže myslíte, že je ta zimní zavinka na nic, když budu mít kombinezu a fusak?
evi: to je Majdík dneska teda mega hodná :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Steffi, ono se to právě střídá - včera horor, dnes zlatíčko... Co asi bude zítra? :grinning: :sweat_smile:
Já už se na sraz moc těším! :dizzy_face: Nakonec jsem to vymyslela tak, že pojede s námi i D. - půjde se kouknout po krámech, prot. stejně potřebuje spoustu věcí, a kdyby bylo nejhůř, tak mu M. šoupnu. :sunglasses:
25. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Gucci, to si zase nemyslím - já ji ale třeba využila i do kočárku (nekupovala jsem na tu "chvíli" fusak do hlubokýho). Pokud je fakt velká zima, tak jsem ji použila, ale jen na krátký cesty.
25. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
tak zase ten fusak ale využiju i další zimu ne?
25. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Já hlasuju pro fusak, Gucci, ty ho využiáješ určitě leden-březen a emitex se dá pak zvětšit i na další zimu.
25. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Evčo, Majda je holčička, tak má nárok být drobná. :wink: No já mám teď taky zlatíčko, najedl se a hned usnul, přitom takhle odpoledne bývá většinou vzhůru. Hm. . . něco se tady začíná ozývat. :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Evi zitra M. bude hodna, to bude tolik novejch lidi, ze ani nestihne zlobit :wink: Jee a uvidime i D., to je fajn..
Gucci teda ty uz resis veci, ja o tomhle jeste nepremyslim, delam, ze me se to netyka :wink:
25. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
no ne, tak jsme včera byli v tom krámu, tak jsem neměla vůbec tucha, co bych tak jako měla koupit a byla jsem akorát z toho nasraná :grinning: a v noci jsem nemohla zase spát, tak jsem přemýšlela nad fusakem a zavinkou :grinning:
25. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Gucci ja se takovym obchodum jeste vyhybam :wink: Porad si rikam, ze nevim, jestli je to kluk nebo holka, tak nemuzu nakupovat, ale je to alibismus :grinning:
25. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
nazdar, nazdar,

gucci: podlozku mam za par penez z ikea a na ni mam osušku a pod zadkem tu čurací podložku. Puvodne jsem chtela koupit podlozku s medvedem od bebe jou, ale pak jsem si uvedomila, ze ji budu mit celou dobu stejne prikrytou plenou nebo osuskou..
My meli fusak, kterej mel v sobe otvory i na autosedacku, ale byl nam v tomto ohledu naprd, pac Römer ma jinak udelany pasy, takze tam ty otvory nepasovaly. Nosili jsme L. teda v kombineze zabalenou do deky, kdyz jsme sli k dr.
Mimochodem: chci se zbavit zimnich kombinezek, mam 3 (jednu takovou tenci, vhodna treba na teplotu kolem 6-10st.). Pokud byste mely zajem, tak muzu poslat fotky. Prodavat budu i ten fusak Emitex - cervenej a bilej vnitrek, na vetsi dite mame jinej.
25. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
jani: já bych tam taky ještě ani nepáchla, ale 50% sleva je dost dobrá
25. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
nevím jak u vás, ale tady je nádherné počasí s kroupama, akorát na večerní koncert pod širým nebem :grinning:
25. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
gucci, no tady je nádherné, akorát nevím zda s kroupama. . . Ale v dětském pokoji jsem radši zavřela ventilačku, mělo to tendenci pršet na podlahu. :unamused:
25. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Gucci, no ale další zimu už bude ve sporťáku.
Steffi, no doufám, že ji dost zaujmete! :wink:
25. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Gucci, u nás svítí sluníčko a 26 st. :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
evi: fákt jo? no to je chnuš velebnosti
(ten fusak je i do sportáku)
25. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Gucci, abych Ti udělala radost, tak tady už se taky začíná zatahovat... Asi od Phy! :wink:
Hele, je to čistě můj názor, ale mně ty univerzální fusaky nejsou moc sympatický. Do sporťáku jsem chtěla určitě spešl, prot. to dítě už je větší, vrtí se, vystupuje...
25. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
no nic, kašlu na to, budu to řešit v zimě :grinning: díííky
25. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
nevíte, kde prodávají těhu pláštěnky :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky,dočíst bohužel nestíhám páč Maru zase berou zuby,sotva odjel tatínek vrátilo se to,jeden už se proříznul a další dva se ještě klubou :wink: Horečky už naštěstí nemá,jen je protivka a neví coby :frowning2: Jinak se dnes pustila a udělala jeden krok k babičce,chvilku i vydrží sama stát ale na chození to ještě není :wink:
Filda má dnes poslední přehrávky na flétnu tak jsem zvědavá,no a příští týden v úterý vysvědčení a prázdniny,už se těší až pojede s taťkou kamionem,budem tu samy holky :sunglasses:
25. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Gucci, :grinning:
25. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Evi - jak vypadá spešl fusák do sporťáku, to jsem nenašla. Našla jsem jen na způsob emitexu.
25. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
A v čem jste teda dávaly děti v zimě do kočáru? Kombinéza a deka?
25. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
holky idu vstříc černým zážitkům :grinning: , držte palec at to přežijem ve zdraví, at nás nikdo neumačká (máme místa u kotle jak jinak :grinning: ), at neprší a at se dotknu Dejva aspon za nohavicu :grinning:

hezký zbytek dne
zítra snad :grinning: fáááááááááááááááááááá
25. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
Guci- užij si to, ale ne že se tam budeš někde natahovat!!
25. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.