• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tak dneska vubec nesiham docitat kurna a reagovat
olika boli bruch a nemuze z toho spat a je pretazenej a nawsranej....aspon jsem ted dopekla
25. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
jooo puzzi andele bomba
no proste mi prijde ze se chovaj jak duchodci
kay stelous je krasna..
evco ja si myslim ze by tam mic mohlimit...juuuu a tobe zase vratili uzasnou majdu
campi muzes mi napsat navod na ty jahle
mel pekna lukyho vaha jsem zvedava kolik bude mit olous ve 3m.
25. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
Evi, neboj, zítra bude Majda určitě taky v pohodě, bude zvědavě koukat, jak vyvádí Honzík :grinning:
Pajdi, v kočáru byl Honzík v zimě v kombinéze a ve fusaku. Pak na jaře fusak ven a místo něj dečku, když nebylo úplně teplo.
25. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
Evi, tak jestli budu mít takového spratečka jako je Majda, tak beru všema deseti :slight_smile:
Puzzi:řekla bych, že Kačena už se votrkala a teď řádí oba celkem stejně, podle mě už se tam rvou :grinning:
Mel:ty jo, Luky je teda fakt kousek :dizzy_face:
Guci:užij si to. Já bych se teda raději dotkla Nohavici než Dejva, ael proti gustu...... :grinning:
Jupíííí, už tu zase leje. každýmu kdo přijde a stěžuje si, že je hnusné léto,říkám, že jim to přeju :stuck_out_tongue_closed_eyes: všichni mi kvůli tomu začínají mít fakt rádi :angry: tchýně včera říkala, že ještě nejsou děti na světě a už řídí počasí. A dneska mi volala kámoška,že má v sobotu volejbalový turnaj a syn jí jede na vodu, jestli bych se nemohla smilovat a alespoň víkend jim dopřát pěkněj. Nic nebude,nasrat!!! :grinning: Dokud budu v lochu bude prostě hnusně a žádné léto. Howg!
Hele a nemyslete si, že tady bude zítra mrtvo,když budete mít odpo sraz,alespoň dopoledne laskavě plňte pětiletku,soudružky.
25. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
Tetes, kdyby aspoň nepršelo, tak by to od tebe bylo hezké. Jinak 35 stupňů já k životu opravdu nepotřebuju.
Jinak dnes poprvé Luky vyžahl 125ml. :dizzy_face:
25. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
A já myslela, že je hnusně, páč má jedna moje kolegyně z práce zrovna dovču tenhle tejden a je na chatě :grinning: To je totiž vždycky hnusně :sweat_smile: A ono za to může Tetes. ještěže jedem do toho chorvatska až 13.7., to už budeš snad po porodu a bude zase hezky :grinning:
Jo a pozdravuje vás Pudlyna, psala mi do IP, dočítat nás nestíhá.
25. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
tetes já bych potřebovala na dva dny bezvětří,bezdeští pls :confused: :grinning:

kombinéza a deka stačí :wink: je lepší koupit asi 62 a vyprdnout se na 56
25. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
tetes hele klido at je hnusne akorat neleje....pac me se libej vycazky vic kdyz je hnusne .-)))
ja se teda pokusim petiletku splnit i kdyz nevim nevim
jeee a jak se pudl maaa?
a kde je vubec martinka? prijde na sraz bo jak je to s ni?
jooo annip jsem taky zvedava na alexe ostrihaneho :slight_smile:)) ja se budu objednavat asi na pristi sobotu pac vypadam fakt strasne ...
se me vsichni leknou na srazu
25. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Tek neboj, jestli si dneska neumeju hlavu tak za strašidlo budu já. :wink:
25. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
no já musela zvolit tmavej melír na dobarvení, to padání vlasů je šílený, tak jsem to nechtěla ještě pokoušet odbarvovačem.Ale jsou to hormony, to se nadá ovlivnit :unamused:
25. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
Jo tak Teteska nam takhle kazi pocasi, no to je od tebe pekny :slight_smile: No ja taky nepotrebuju tricitky, z toho se mi dela spatne :-/ ale nemuselo by porad lejt jak z konve!
Mel teda Lukyn pekne pribira, to je sikulka.
Jsem na ten zitrek zvedava, na vsechny ty deticky, to mi pujde hlava kolem :wink:
25. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
tak super ale tjsi sprt a urco to stihnes ..jenom ja ma tu smulu
25. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
to jo jani ...to bude zucena antiko na dve deti rychle po sobe :slight_smile:)))))
25. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
hele hlavně foťte, at z toho taky něco máme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
annip top ti padaj z hormonuuu jo? ..jo a super ze vyrazis mezilidi
me se ale normalne vcera v tom kine i stejskalo a pak jsem se na nej musela jit rychle podivat do postylky :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Anipp, hele v Brně klidně může být hezky, tam to povoluju, ale Plzeň prostě bude pod mrakem a hnusně dokud neřeknu!!!!! :grinning:
Ten déšť máte za to, že jste na svobodě, nádhery :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
jasny beru fotak ..ale ja jsem vzdycky tak rozvrkocena ze bud na to zapomenu bo nefotim matky :slight_smile:))) ale zejtra snad to bude ok
25. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
tek no ono to možná přijde i na tebe, ale samozřejmě Ti to nepřeju,píšou že začnou padat kolem 4. měs po porodu a nic nepomůže, páč je to hormonální. Co to tak sleduju, má to víc maminek bez ohledu jestli kojí nebo ne
už jsme museli kvůli tomu čistit odpady :frowning2:
25. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
ty voe nestras uz ted tam mam pet chlupu....no ja jim ted prave jeste ty vitaminy po z tehu co me zbyly..tak snad to zabrani krna...ty jo tak to mas fakt husty ..chjoooo
25. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
no mě padají vlasy teda šíleně, jsou úplně všude - každou chvilku obírám i Vojtu
25. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Padání vlasů mě až tak netrápí, ale trhání, to je teda děs. Honzík je totiž asi úchylnej na vlasy, chňap a nepustí a nejlépe nějaký ty malý, nepomůže ani culík, vybere si jich pár a vytáhne a nepustí.
25. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
puzzi tak to nezávidím, ale Vojta dnes taky objevil že mám vlasy když jsem se nad ním víc naklonila a chytil se jich, musím si dávat pozor
25. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Teda padání vlasů mě nepotkalo, a Luky vlasy moje ještě neobjevil, ale má zázračnou vlastnost chytit mi brejle a strhnout mi je z nosu. Čekám kdy mi je rozbije. :unamused:
25. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
mel, brejle taky, honzík mi je sundá a strčí si je do pusy, celý je oslintá a nechce pustit.
25. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
vlasy asi zacnou padat kazdy:frowning2:. Sousedky s tim furt otravovaly: "a uz ti padaj vlasy? a uz ti padaj vlasy? a uz ti padaj vlasy?" - ptaly se vsechny tri nezavisle na sobe. A sup - v prubehu 4. mesice fakt zacaly. Porad musim L. obhlizet, jestli nema nejakej muj chlup v rukach.
25. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Ty jo až tak pozdě začnou vlasy padat??? :astonished:
Puzz, slintání a strkání brýlí do pusy ještě Luky nezvládá, ale až na to přijde tak asi půjdu do pořízení čoček.
25. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
Tak jsem si zajela koupit podprsenku (už mi ty kojicí se...) a šampon - hned se cítím líp! :wink:
Pajdi, k tomu fusaku - já to špatně napsala, jak píšu v rychlosti... Ony jsou skoro všechny univerzální, ale jsou hodně rozdílný. A ty, který se mi líbí (mají odepínací "nohy" apod.) do sporťáku (asi koupíme origoš Brio), tak se mi vůbec nezdály do korbičky - byly by tam hrozně našťouchlý. Takže to chce fakt vyzkoušet konkrétní fusak do konkrétní korbičky.
Tetes, no, ale to vstávání v 6 fakt není ideální. :sweat_smile: Hele, už abys porodila, nebo se ani neohřejeme, co?! Ale mně je to jedno, já nemám tu klimatizaci! :grinning:
A proč Pudlyna nenapíše sem??? Dočítat přece nemusí, ne?!
Anip, taky mi šíleně padají vlasy. :unamused: Tek, vitaminy jím taky, nechci strašit...
Puzzi, to mi M. dělá taky. Bez culíku už vůbec nechodím - a to jsem si ho dřív nedělala nikdy, prot. v něm vypadám jak debil. A brejle mám taky permanentně opatlaný. :angry:
25. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
já si myslím že vitamíny na tohle nepomůžou, říkala mi to i kadeřnice co má zkušenosti s maminkama...nepomůže nic jen vydržet než se hormony zase dají dopořádku, ale už aby to bylo, fakt všude vlasy, vlasy a vlasy :confounded:
s Pudlynou jsem si dnes přes půl hodiny volala, říkala že sem nechodí, že už je nás tady moc a asi toho má s Editkou i dost. Ale daří se jim dobře, jen má teď u sebe rodiče a ještě nějakké lidi z rodiny kteří jim dělají nějaké opravy na domě,to je náročné. ale pozdravuje vás všechny
25. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
Já teda nechci machrovat a kecat, ale mně vlasy asi fakt nijak zvlášť hodně nepadaj nebo jsem si nevšimla, v hřebenu pár jo, ale nic hroznýho. Já jsem holt bezhormonní typ :sweat_smile:
Evi, super nákupy :wink:
Já mám fusak emitex s tou odendatelnou spodní částí, je fakt, že náš kočár je dost prostornej, takže jsem problém neměla, ale jak píše Evča, do nějakých modernějších a menších kočárů by mohl být problém ho dát, to je fakt.
Evi, vy budete kupovat sporťák jinej než máš to Janéčko? Jsem myslela, že máš 3kombinaci. Mně nakonec ten můj vyhovuje i jako sporťák, Honzík jezdí čelem ke mně, takže rejdovat v pohodě jako s korbou, je prostornej a ok. Za rok už bude Honzík asi stejně spíš chodit pěšo a pak koupím nějaký obyč lehoučký golfky, když by ho bolely nohy.
Evi, taky máš vlasovou úchylačku? Já už z toho někdy rostu :sweat_smile:
25. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Porad nakukuju, jestli se uz vratila Mili. Porad na ni myslim...
25. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.