• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky, tak jsem zpět z magnetické rezonance...Výsledky budou u lékařky až za týden :unamused: .Doufám, že mi po telefonu řekne jestli je to dobrý nebo ne, pže nevím kdy se k ní dostanu, když jdu pak na tu operaci.
No jinak, napichovali mi kanylu na kontrastní látku. V pravé ruce mám super žílu, jenže mi z ní už brali krev na ty odběry a to se pak ta kontrastní látka nesmí píchat do stejného místa znovu. Takže prý že to píchne do levý, jenže tam se to nikdy nikomu nepodařilo, takže dva v pichy a nic a bolest jako blázen a to mi to ještě píchala do předloktí.Takže stejně musela na tu pravou a píchala to do zápěstí...tfuuuuj, ale povedlo se. Ta MR nic moc, strašnej kravál, ale dá se to. Když jsem odcházela, tak se mi ještě jednou ta paní doktorka omlouvala, že to se jí ještě nikdy nestalo a že mám fakt doslova hroší kůži :grinning: .
Jinak doma hrůůůůza, do zítra to nestihnou a je všude bordel z toho jak tu stěrku brousí, takže jsme u tatínka, pže on je v Izraeli. No a víkendu budu u našich i s malou.
Jinak to vypadá, že to děljí dobře a v neděli by to měli mít hotový určitě.

Jooooooooo a zítra jdu na sraz 100%, pže jsem to vymyslela tak, že mi Jani řekne v kolik vyjíždí já se u ní stavím, před tím dám manžovi auto do práce a on si pak sjede k nám do bytu vyhodit řemeslníky až skončí a pojede sem do bytu ka tatínkovi a pro nás pak třeba přijede nebo prostě dojedeme domů sockou. Takže vás poznám, hurrráááááá :dizzy_face:
25. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Milu tak to je fajn, ze to mas za sebou, i kdyz s takovyma komplikacema...
No a za tyden budes vedet, ze je vse OK a pak operace vse zaridi...

Jupii takze pojedem spolu, to mam radost. Ja bych vyrazila kolem druhy. A pojedem sockou, protoze zitra to bude na cestach masakr!
25. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Jasan, takže se u tebe ve dvě stavím a vyrazíme a je mi jedno že sockou, pže já s tím počítala. Už se moc těším :dizzy_face: .
25. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Ja taky, jupiii :wink:
25. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Milu, to se nehezky čte o tý kanyle a co teprve to zažít, hlavně že to je za tebou a taky věřím, že za týden dobrý zprávy!
Zítra sraz hurá, uvidíme se všechny :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jé super Míla dorazí na sraz. :dizzy_face: Teda s tou kanylou - masakr. A za týden budou výsledky určitě v pořádku, blbý, že musíš čekat. :unamused:
Hm, jdu hledat spojení. Jsem to měla najitý, ale samozřejmě jsem to někde ztratila v nenávratnu.
25. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Mili moc držím palce aby za týden byly dobré výsledky :wink: :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Holky děkuju moc.
25. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Puzzi, já ale nemám Jané. :wink: Mám Brio trojkombinaci, takže tam budu asi kupovat origoš fusak - takhle jsem to myslela. :slight_smile:
Já myslela, že to s těma vlasama dělají všechny děti... :confused:

Mili, ještě že už to máš za sebou! Fuj, teda zážitek s braním krve. :confounded: To je na prd, že výsledky jsou až za týden, myslela jsem, že už Ti to řeknou hned... Určitě budou výsledky v pořádku!
Jé, to mám radost, žes to tak dobře vymyslela!
25. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Evi, aha, tak to jsem hustě zmatená, jsem myslela, že máš Jané, ale vlastně nakonec jsi ho od tý kámošky nebrala, viď?
25. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Puzzi, přesně tak... Ale Jané je trojkolka! :grinning:
25. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Vždyť mě znáš, já jsem kočárkovej ignorant :grinning:
25. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Puzzi, :grinning:
Holky, normálně, stal se asi opravdu zázrak - M. usnula SAMA v postýlce v ložnici!!! :dizzy_face: My ji tam dali v polospánku, jenže ona se probudila a začala si hrát, tak jsme ji tam zkusmo nechali, že počkáme, až začne fňukat, a ona spí!!!
25. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Evi, hurá, super, tak to zkoušej i přes den, když bude hysterák, šup na míč, ale třeba to občas vyjde a častěji a častěji :wink:
Honzík spí od sedmi, 2x už jsme nahazovali. před chvílí tam přijdu, on polooči a brek, uviděl mě, našpulil pusu jakože "sem mámo, dudlík vložit", vložila jsem dudlík, spojil si ručičky, zavřel oči a spí dál. My bychom potřebovali nějakýho robota! Nebo noční chůvu na nahazování.
25. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj holky, já vůbec nestíhám počítat ty těhu týdny u Pajdy a Steffi! To je paráda, holky, vždyť už jste skoro v půlce! :slight_smile: Sice sem nechodím, jen občas nakouknu, ale fakt mám radost a zárověň naději, že se mimi taky jednou podaří i nám. :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Mili to je dobře že to máš za sebou a výsledky snad budou v pořádku :slight_smile:
užijte si zítra sraz, závidím :sweat_smile:
nás zítra čeká rehabka kde nám ukážou tu vojtovku, se bojím že bude Vojta moc brečet a já to nebudu zvládat, chjo :unamused: jinak jdeme zítra pro opravený kočárek, jsem zvědavá jak dlouho vydrží
Vojta spí od 20 dřív se mi nějak nedaří, ale zase on většinou usne když ho nakrmím a dám odkrknout tak u toho usne takže pak položím a spí, ani se nebudí, jen občas, to pochovám tam minutu a spí zase. Naštěstí dudlík v noci nepotřebuje, takže nenahazujeme :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Rio a v noci už nejí? To je změna oproti těm začátkům, viď? :slight_smile:
Soni, jasně, tady je tolik zázračně těhotných a matek, že i na tebe dojde a brzo, uvidíš :wink:
25. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Puzzi dík a moc v to doufám, chystáme se na 1.IVF, pokud přijde mrška jak má, tak už příští týden. Koukám, že vy jste už opravdu skoro všechny těhulky nebo maminky!
25. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
puzzi většinou jí tak 4.30 ráno, je to fakt rozdíl, jsem moc ráda
jo a četla jsem v jedné poradně psala doktorka z porodnice, že podle nějakých studií je dudlík v noci i jako částečná prevence proti syndromu náhlého úmrtí - když dudlá, nespí tak tvrdě a nepřestane dýchat
25. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Soni, tak nám dej pak vědět, jo? Budeme moc držet palce, IVF je takovej zlom, pořádnej krok, já bych tomu věřila, že to vyjde :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
toz dobry den damy
tak jsme konecne jsme uspali ja uz padam na hubu ..dnesek fakt hruuzaaa doufam ze si to vybrala zitra bude vzorny
ted jsem ochutnala buchtu kterou jsem delala asi na trikrat tak me i prekvapilo ze je dobra.. .-)
ty voe mili super ze jdes ja mam radost se na vas tak tesim :slight_smile:))
pak jeste jdem mrknout do babyparku ..chci chuvicky a M. dostal od lidi z prace poukazky
kurna puzzi se mas ze ti chrni od takhle brzo .....
jee rio tak to je super ze bez dudlu....oliver kdyz zabere tak taky uz nepotrebuje jen nad ranem..a neboj rehabku zvladnes sim te jsi sikula
soni presne jak rika puzzi :slight_smile:))) urcite se povede...
25. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Rio, takže dudlík misto monitoru? Sakra, tak proč máme monitor? :grinning: No dík za povzbuzení, si na to vzpomenu v noci, až tam poběžím nahodit. "Á, hurá, miláček Honzíček žije, dudlíčku se mu zachtělo!" :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
tek, dobrý den, dámo, současně i dobrou noc :slight_smile: Blbej den? Tak zítra bude určitě líp, holky, zítra bude všem líp, děti budou hodný a vysmátý, těhulím nebude blbě, Milu přežije ten bordel doma, no prostě ve tři človíčkov a užijem si to!
25. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Puzzi, jo jo ozvu se, jak jsme dopadli, zatím věřím, uvidím ale jak mi to vydrží. :slight_smile: Dík za držení palečků!
25. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
puzzi já tomu i věřím, ale zase jsem i ráda že v noci nahazovat nemusím, mě to dost štve venku v kočárku když milionkrát zastavuju a vracím - ale on by jinak neusnul
teksas a jakou buchtu jsi dělala? mě Vojta taky usníla až tak ve 21 ale snažím se to pomalu posouvat, koupání, papání a spinkání, chtěla bych to dotáhnout aby chodil spát v 19 ale nevím jak se mi to podaří
25. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
jo jjo den na rit .....ale zejtra bude stopro lip
hele ivf je se musi povest drzim palce soni
rio prosim te jogurtovou buchtu se svestkama ..mnaaaammmm ...
25. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
jdu udelat jeste neco do prace a spattt ...au revoir
25. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Puzzi, aspoň že si H. jasně umí říct, co chce. :sweat_smile: To nahazování fakt nezávidím, snad ho to brzy přejde...
Rio, zítra moc držím palce, ať to V. nebolí!
Tek, takže uvidíme Tvého manžela? :wink:
25. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
ahooooooooooooj všichni :slight_smile:
téééééééda,dlouhou dobu jsem tu nebyla............vůbec nemám na nic čas,pořád jsem pracovně vytížená a hlavně mám za sebou "snad"zvládnuté kritické období,teda holky,to jsem zas měl období,ale doufám,že je to za mnou
Ani nevím,jestli Vám to mám vyprávět,možná si leckterá nademnou zaťukáte na hlavu,bude říkat,jak jsem praštěná,ale když je člověk na dně,fakt neví,co dělá.
Abych to shnula od začátku........nevím teda,jestli je vhodné tu vyprávět své mindráky,protože určitě každá máte starostostí až nad hlavu
když to zjednoduším,zkrátka jsem byla totálně na dně,trávila jsem od rána do večera v práci,tam toho už na mě bylo vážně strašně moc,pak jsem si brala práci i domů,takže jsem byla od 7 od rána do večera do 7 v práci a pak jsem třebas do půl 2 do rána seděla nad prací doma,ze začátku jsem si říkala,že je to v pohodě,ale plynuly dny a už jsem cítila šílenou únavu,pak ráno jsem byla jak zmlácená a to šlo pořád dokola,začal se do toho hromadit stres,pocit,že v práci nic nestíhám,tak jsem přidala,to se vyvinulo tak,že jsem už nemohla v noci spát,takže jsem za celý týden naspala třeba jen 4 hodiny,bylo to drastické,ráno jsem chodila do práce bílá,rozklepaná,nesoustředěná,tam opět stresy,nervy......... :frowning2:
do toho se začally přidávat strosti a hádky doma........koho by bavilo v tomhle stresu,nevyspání a nervech se ještě doma hádat,takže jsme byli jak bratr a sestra,to na mě začalo taky doléhat :frowning2:
měla jsem pocit,že už nezvládnu vůbec nic,začínala jsem den co den brečet,přestala jsem jíst,začínalo mi být jen špatně,.......závěr...totálně na zhroucení..........ve čtvrtek jsem vezla manžela do Prahy,jel tam pracovně a zpátky jsem jela sama,odjížděla jsem z Prahy v půl 8,říkala jsem si,super,do 10 večer jsem doma,ale houby,za Barandovským mostem jsem zjistila,že nemám klíče a to jsem myslela,že mě trefí,musela jsem se vracet zpátky na Zličín,ale teď kudy,tak jsem bloudila,na Zličín jsem se díky uzavírkám vrátila za hodinu a půl a teď cesta zpátky,po cestě mi praskly žárovky,tak jsem musela vyměňovat,to už jsem byla fakt na dně,manželovi jsem nevolala,říkalal jsem si,že si musím poradit sama, no a ve finále jsem dorazila domův 1 ráno,po cestě se mi zavíraly oči a nějak jsem se dostala na odbočku na Braník,tak jsem se musela zas vymotávat,ten pocit,že jsem šla druhý den zas do práce,hrůůůůůůůůza,byla jsem fakt už v pr........ a v sobotu to tak vygradovalo,že už jsem to neunesla a začla fakt blbnout,ráno už jsem nevylezla ani z postele,cítila jsem takovou únavu,že jsem měla chuť sáhnout po práškách,usnout a mít po starostech,já vím,že si teď řeknete,jak jsem PITOMÁ!!!!!!!!!!!,ale já to v "tu"chvíli brala jako řešení,byla jsem tak roztěkaná a nervozní,že mě stačilo strašně malinko,abych vybouchla,prostě nervy na dranc,měla jsem i strach z toho,co bude dál,jako IVF atd.,dokonce jsem klesla už tak hluboko,že jsem o zeď rozbila skleničky :cry: ,to by ještě nebylo tak strašný,ale nejhorší chvíle nastaly večer,soused měl akci,vítání léta,už nám o tom říkal asi měsíc dopředu,ale mě se nějak nechtělo,tak šel manžel sám,ale mě pak přišlo líto,že jsem doma sama,chytla jsem lítostivou a bulela a bulela a bulela,ale neměla jsem tu sílu tam jít,abych pak vypadala jak blbka,která tam přišla pro manžela,to jsem měla hrdost,ale pak jak jsem byla sama,tak jak jsem bulela tak jsem udělala nejpitomější věc na světě,ubrečená jsem sedla do auta a rozjela to,co nejvíc to šlo,jela jsem nevím kam,prostě jsem potřebovala pryč,dodávám,že bylo asi kolem půlnoci,nevím,co mě to popadlo,ale prostě se to ve mě tak nahromadilo a holky,to vám nekecám,já to namířilo po jedné silnici,kde jsou samé stromy a přímo do jednoho jsem jela,asi pár vteřin před ním jsem prudce zabrzdila a začla šíleně brečet,byla jsem totálně na dně :cry: :cry: :cry: ,chvíli jsem seděla v autě a pak jsem jela domů,manželovi jsem nic neřekla,přišel až chvíli po mě,ten se vše dozvěděl až ráno,když jsem měla sbalené věci s tím,že odcházím k našim,že potřebuji být sama,pak se vše dozvěděl a nastala dojemná scéna,vše jsme si vysvětlili,promluvili jsme si a tím ze mě trošku ty stresy spadly,pak jsme se sebraly a odjeli na výlet a teprve tam to ze mě všechno spadlo :slight_smile:
od pondělí se snažím trávit v práci mnohem víc času a soustředit se na to,co bude.tzn.IVF a hlavně,snažím se udělat si čas sama na sebe.
Opravdu nevím,co tohle do mě vjelo,zkrátka se to člověku někdy tak nahromadí,možná bych asi potřebovala i někam vypálit,prostě se sebrat a jet se odreagovat.....
Doufám,že jsem Vás moc nenaštvala svým povídáním a plně chápu,když mi napíšete,že jsem fakt praštěná či dokonce pitomá,teď už to vím holky taky,ale opravdu nervy dělají hodně ...........
25. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Omlouvám se,že jsem hned první příspěvek psala o sobě........
Vím,že vypadám jak sobec,který se neptá na jiné,ale tak to není,jsem hrozně zvědavá,jak to s vámi se všemi vypadá a jelikož jsem tu fakt strašně dlouho nebyla,tak dočítat budu asi týden :sunglasses:
tak budu ráda za každé shrnutí.
Co Pajdi a Steffi,těhulky naše..........jak rostou mimísci?
a Gucci a malý guciátko?
a co taky teteska?jak ta vlastně pokračuje?
doufám,že u všech je vše OK,těhulky,že se cítí dobře a maminám,že dělají dítka jen samou radost.
No a co Milu? já to budu muset fakt nějak dočíst,jinak vůbec nevím,co která jak máte :grinning:
Ale možná si matně vzpomínám,že zítra máte srazík ne?
25. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.