• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jo a jinak jak jsem dostala od dr.duphaston,tak mám úpně super MS :slight_smile: ,teď jsem to dostala za úžasných 27 dní,to je u mě luxus :grinning: ,teď to mám brát od 15DC,abysme se strefili na IVF dřív,než bude mít dr.dovolenou a pokud to stihne pojišťovna,tak to vycháhí na konec července-začátek srpna,už se to blíží....mimochodem,žádost už je daná 5 týdnů a pořád zatím nic :frowning2:
tak doufám,že nám to schválí do další MS,tzn. do 20.7 :angry:
25. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
holky,nestíhám dočíst a mžourají mi očka,tak půjdu do pelíšku,ale prosím,pokud se chystá na zítra srazík,dejte mi vědět.......prosím,avšak nevím,jestli se dostanu zítra v práci na pC,ale Puzzi má na mne telefonní číslo,tak bych třeba utekla z práce dřív a ráda bych Vás všechny poznala,pokud by to nevadilo :frowning2:
mějte se moc hezky a dobrou noc :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
V rychlosti jsem dočetla, zítra na sraz dorazím(e). Já teda zrovna přebalovací podložku s meděvdem od bebejou mám, i koš na pleny a pod. Ani na něj plenu nedávám, čůrá docela dost často, tak to jenom osprchnu.
A fusak mám klasiku emitex 3v1 a spokojenost. Snad to bude praktický i do sporťáku. Dobrou...
25. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz
Bré ranko,
musím si postěžovat, já se celý den starám o Luky, vyháním prdíky a kdo vyfasuje první úsměv???? No přeci tatínek!!!! :angry: Nic jdu vyhnat Lukymu prdíky a pak se snad nasnídám, pofackuju domácnost a hurá na sraz. :dizzy_face:
26. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobre ranko,
Mel to vis, to je udel matek, tatinek je vzacnejsi :wink:
Sonka diky moc, ze nas tak sledujes a tobe preji, at to 1.IVF klapne a pridas se k nam. Dej pak hned vedet, budu drzet palecky.
Leni depkou si projde kazdy, obzvlast kdyz si toho na sebe nalozi moc. Tak snad uz je to za tebou a tesis se na IVF.
Devcatka doufam, ze se vam deticky vyspinkaly do ruzova, protoze se na ne moooc tesim :wink:
26. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
Ano Jani, náš Luky právě vyřvává do růžové až červenofialové barvy . . . . :grinning:
26. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Mel tak super, on se vyrve ted a pak uz to bude andilek :wink:
26. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
Jo kéž by, ale moc tomu nevěřím. Právě jsem vyzkoušela jiné kapičky na prdíky a bříško, tak třeba pomůžou. :confused:
26. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
bréééééééé rááááááááánko

tak mail z rodiny mě po včerejším Depešáckém koncertě dnes opět pobavil:
Určitě jste již slyšela o experimentech, kdy se dítěti v děloze zpívalo nebo pouštěla zajímavá a libozvučná hudba. Teď už má dítě založeny vnitřní uši (a vyvíjejí se mu i hlasivky), takže vzhůru do toho! Ale nezapomeňte - všeho s mírou.
:grinning: :grinning: :grinning:

jdu vás dočíst...
26. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Gucci a jaky byl koncert?

Vcera se zahalila Praha do cerneho a dneska cely svet, jelikoz umrel Michael Jackson...
26. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
teksas: my taky byli na Andělé a Démoni a fakt to bylo dost dobrý, moc se nám to líbilo
tetes: tak Nohavica mě tak nebere, páč ještě když bydlel v Těšíně, tak to byl skoro náš soused :grinning:
Mili: s tím napichováním to muselo být hrozný, ale jsi statečná děvčica moja :wink: a už se těším na odpo, ještě, že je Zličín konečná, mohla bych totiž cestou usnout :grinning:
Leni: téééda, jako spát 4 hodiny za týden, to bych to taky asi někam nápalila, spánek je hrozně důležitý, tak se snaž víc odpočívat a tolik na to nemyslet....já jsem si taky říkala kdysi, že psychika je na hovno, ale vono to fakt pomáhá pozitivní myšlení, něco na tom prostě je
26. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
jééé zemřel Majkí Jackson.....mě to teda nějak nevzalo, páč podle mě byl už mrtvý dýl, ale je to zajímavá info takhle po ránu
26. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
jinak koncert byl boží, ale nic jiného jsem ani nečekala, šíleně mě bolí nohy dneska
26. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Tak aspon, ze to stalo za ty bolave nohy :wink: Dneska te budou bolet ruce od noseni deticek :wink:
26. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
tjo ted mi všichni známí píšou na ajsika, že Majkí zemřel...jsem nevěděla, že byl tak oblíbený, tak jestli to někoho vzalo, co jsem o něm napsala výše, tak se omlouvám :wink:

jani: ruce bolí taky, bolí mě celý člověk, připadám si jak po nějaké těžké pařbě, ale je to spíš z nevyspání, ráno jsem si zase zopakovala po delší době blinkání, asi abych nezapomněla jaké to bylo či co
26. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
A jeje Gucci, no to je spis s pretazeni, ja kdyz nejsem ve forme, tak mi je taky na bliti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
mě je na blití pořád, ale poslední dva týdny už se mi daří to nedotáhnout až do konce....já ráno smrkala víš, tak to bylo z toho
26. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
No snad te to brzy prejde...
Me dneska vuuubec neboli ten podbrisek! Jen to nezakriknout!
26. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
hele tak vy tam všechny budete dneska na tu třetí hodinu jo? já doufám, že tam nejpozději do čtyř budu
26. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Gucci jojo, my s Milu tam budem ve tri...
26. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno, takže M. dneska spala skoro do 8 (ale nějak se budila víc v noci), zato já nespím od půl sedmý. :angry: :angry:
Guccíku, tak hl. že se koncert vydařil! A co Dejv? :wink: Hele, mně zpráva o smrti M. J. taky nechala celkem chladnou...
Steffi, to je super, že už to nebolí! :slight_smile:
My dorazíme tak mezi třetí a čtvrtou. Snad spíš k tý třetí. Mooooc se těším!!! :dizzy_face:
26. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
evi: no Dejv, co k němu říct, jsem tam skoro učůrávala, když svlíkl sáčko a běhal tam v té svojí vestičce, kterou si pak rozepnul a kroutil v těch svých černých bokovkách pávní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... jsem pak doma pG navrhla, že by mohl taky nosit černou vestičku na holé tělo, ale tukal si jen na čelo :grinning:
26. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Evi no fakt je to jen vzdycky v dobe, kdy bych mela ms. Si to telo nejak moooc pamatuje :wink:
Jinak zprava o smrti Majkla me taky nejak nerozrusila, nikdy to nebyl muj idol...ale verim, ze spousta lidi bude v hysterii.
26. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Jooo a zapomnela jsem vam rict, ze jsem asi vcera poprve citila pohyby, takove bublinky uprostred bricha. Ale bylo to jen kratce, tak si nejsem jista :wink:
26. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
jani: no nekeeeeeeeeeeee, taková důležitá zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: tak gratuluju
26. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Gucci no jen jestli to bylo ono :wink: Uvidime, jestli se to bude opakovat :wink:
26. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
to určo bylo ono, všichni to popisují stejně :wink:
26. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Gucci, to muselo být úžasný! :grinning:
Steffi, no nekecej! To je super!!! To určitě bylo ono! :dizzy_face: Ze začátku je to hrozně slaboučký a málokdy - já si taky myslela, že to ještě nejsou pohyby.
26. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Jé, koukám, že jsme měly s Gucci stejnou reakci. :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Evi jojo, jsem to vcera rikala L. a on tak na me koukal a rikal, to urco jeste neni ono a za chvili prisel a dal mi ruku na bricho, jako jestli to taky uciti :wink: Ale bohuzel uz byl klid :wink:
26. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.