• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani a kdy jdeš na další UTZ, kde by už mohlo být vidět pohlaví?
26. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Steffi, no, ono přes břicho je to cítit až o dost později - teda aspoň já to tak měla.
26. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
No 17.7. do poradny a 24.7 na velky UTZ, tam by uz melo byt pohlivi videt, pokud tam nebude mit snuru...
26. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Evi jojo a ja tam mam jeste vrstvu spicku, tak o to pozdeji to bude :wink:
26. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
aha, já jdu 20/7 to budu přelom 17-18 tt, tak jsem zvědavá
26. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Gucci to uz by melo byt videt, pokud mrne bude spolupracovat :wink:
26. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Čau holky, dnes sraz, těším se :slight_smile: Trochu mě bolí hlava, ale to do odpoledne rozeženu. Noc dobrá,akorát bohužel mlíko ve dvě a v pět, prostě se Honzík naučil zase v noci jíst, na druhou stranu spí potom klidněji a nenahazujeme tolik. Si to moc nepamatuju, ale myslim, že jsem nahazovala kromě toho jídla je jednou, ale fakt nevim. A ráno už vůbec nevim, myslim že Honzík vstával mezi 6 a 7, já pro něj šla v 7:37 :sweat_smile: Nemohla jsem vylézt, v chůvě tu a tam povídání, kopání, zvuky, v 7 už jsem se odkryla, že jdu, pak jsem se zas přikryla a nešla :grinning:
My tam budeme dneska ve tři až v půl čtvrtý, uvidíme, jak vyjedeme, ale budu se snažit.
26. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Steffi, to byly určitě pohyby, bublinky, paráda, já to cítila přes břicho celkem brzo, ale spíš byl problém mít ruku na břiše zrovna v tu chvíli :sweat_smile:
Majkl byl můj idol ve 12ti letech :sweat_smile:
Evi, co že od půl sedmý, nemohla jsi spát? Už ses tak rychle naučila vstávat brzo, jo?
Psala jsem L26,´tak možná odpo taky dorazí :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Steffi, ten špíček si dovedu představit! :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to budete vědět skoro stejně!
Puzzi, tak lepší jednou jídlo, než 10x nahazovat, ne?! A kdy zkusíte tu kaši?
26. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Puzzi, to ne, já spíš čekala, že se každou chvíli probudí a nemohla jsem usnout. Ale i ležení v klidu dobrý! :sweat_smile:
26. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Já příchod vidím tak někdy na tu třetí, někdy před ní bych měla dojet na Zličín, pokud se nic nestane. Brouček má teď zase půlnoc a já bych potřebovala mu tak nejpozději v deset dát jídlo, aby to pak vyšlo na jednu hodinu a já v klidu připravila kočár, sebe a mohli jsme jet.
26. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Evi, jo, lepší jídlo než nahazovat, akorát se říká, že na UM by neměly jíst děti od půl roka v noci, ale sakra na to kašlu, je to takhle asi i lepší noc než bez jídla s nahazováním, možná si tím dudlíkem ukojuje i mírnej hlad.
Kaši jsme včera zkoušeli, snědl ze 100 ml vody, chutnalo, ale stejně ve dvě brek a plival. Teda možná to bylo i tím, že jsem šla nahodit a nemohla jsem ten dudlík najít, hledala jsem kolem něj, po zemi, ležel na něm, takže byl totální nervóza, co ho ošmatávám a dudlík furt nikde, no a pak už se nedokázal uklidnit a musel pít. Ovšem proč v pět zas, už asi fakt zvyk, ale neva.
26. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Puzzi, to mi připomíná u nás. Jdu nahodit dudlík, hledám vedle něj, pod ním, za hlavou a nakonec ho najdu po dekou. Zázračný dítko.
26. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Puzzi, teď jsem se pobavila Tvým popisem hledání dudlíka... To znám! :grinning:
Aha, tak s tou kaší je to divný - čekala bych, že ho zasytí víc.
26. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Zajímavý, když má Honzík dudlíka na sobě, proč si ho nevrazí sám do pusy???? :dizzy_face:
Holky taky pozorujete u svého dítka, že si dudlík vyloženě vyndá aby mohlo začít lépe řvát??? :sweat_smile: :confused:
26. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Nene, Honzík ležel na dudlíku, měl ho pod zádama :sweat_smile: Jojo, pod peřinou ještě, takže odkrejt, to ho naštve, žejo...
Jo, Honzík tak občas usíná, že si dudlíka zandavá a vyndavá 10x za sebou a když ho nemá, tak povykuje.
26. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
holky a to nemůžou mít ty dudlíky na nějaké té šnůrce?
26. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Gucci, přes den tu šňůrku občas používám, abych se furt nemusela shejbat pod gauč apod., ale v noci by mu to mohlo překážet nebo by se do toho zamotal, jak by se otáčel, na spaní mi to přijde nepraktický.
26. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dneska konečně srazík, HUráááááááááááááá :dizzy_face: . Já byla teď u nás doma, malíři se činí, zítra by to mělo být dopoledne hotový a vypadá to zatím moc dobře.Taky tam byli na kontrolu oken, tak je seštilovali a jsou okááá.
Holky já se na vás tak moc těším, ani nevíte :sweat_smile: .
Jo a Majkl...zamlada jsme ho milovala, pže jsem něj hodně tancovala a i teď si jeho písničky v rádiu ráda poslechnu.Takže je mi to líto, že to vzalo takový spád, ale vzhledem k tomu, že už nezpíval s nebyl vidět, tak je to takové jiné.
26. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
puzzi: jj to je fakt, že by mu to v noci mohlo vadit :wink:
Mili: tak už se vám rýsuje žlutáskový byteček :wink:
26. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Gucci no jo konečně :grinning: . A pak 8.7.přijede úklidová firma a pořádně to uklidí a já přijedu do krásně čisťounkého bytu :dizzy_face: .
No a po té operaci se pak nějak domluvíme a stavíte se u nás s Jani :wink: .
26. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Milu, no super, už zejtra dopo, to bude paráda v novém :slight_smile:
Achjo, ať už je odpo.
Honzík spí od devíti a furt a furt, jsem ho původně chtěla dát spát mezi 11 a 12 a pak ve 14 jet a asi to nevyjde, sakra, to jsou počty... Bych potřebovala, aby byl na sraze vyspanej, v autě určitě bue koukat z okna, co kde lítá a v lepším případě usne u Berouna, v horším u tesca zličín.
26. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
puzzi: a když ho někdo cizí drží tak je v poho?
26. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Puzz, no mě v lepším případě začne dítko řvát hlady hned při příjezdu na Zličín, v horším někde tak už na Florenci, preventivně vezmu sebou čajík a pokusím se ho tím oblbnout. Měl jíst už před skoro hodinou a půl. :confused:
26. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Mili- teda hnus fialovej s tou kanylou, ale hlavně ať je to v pořádku :wink: .
Soni- držím moc pěstičky, určitě se zadaří a doufám, že nám pak dáš hned vědět :dizzy_face:.
Leni- to je mi líto, tak se snaž více odpočívat a myslet pozitivně :wink: .
Guci- koncert super :slight_smile: a to blití máš proto, aby jsi náhodou nezapomněla :grinning: , já si to připomněla včera :grinning: .
Jani- bezva, že bříško dobrý, tak si to odpoledne aspoň pěkně užiješ :wink: .
Tak mě teda Majkího smrt nechala taky chladnou :unamused: .
Jani- ty pohyby jsou zpočátku opravdu takové slaboulinké a jen občas. Já je třeba cítila 5 dní vždycky večer, pak asi 4 dny nic a teď zase slabounké večer, když si s nimi povídám a hladím je :wink: . Ale zatím nic moc, už se těším, až budou pravidelné a silnější :wink: .
Mili to je super, takže už zítra bude hotovo? Paráda :slight_smile: .
Doufám, že budete na sraze aspoň hodně fotit!! ať z toho s Teteskou, Rio a Kay taky něco máme!!
Jinak my včera konečně vybrali na netu povlečení do postýlek co se nám líbí, kolotoče a zavinku na podzim do autosedajdy :slight_smile:. V pondělí jestli nám potvrdí dvě holčičky, tak to objednáme.
26. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Holky máte některá foťák??? Já ho vzít nemohla, máme ho někde uklizenej a nevím kde :grinning:
26. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
já mám, ale doma :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Holky neblbněte! Musíte fotit :frowning2: .
26. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Fotak snad bere Tek, mě už se do tašky ke kočáru nevejde, když táhnu radši pláštěnku.
26. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Ja ho zkusim taky vzit, snad nezapomenu :wink:
26. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.