• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Leni: :confused: :confused: teda ty jsi blázínek, nechat to dojít takhle daleko. Panebože,prosím tě už hlavně takhle nepracuj, vůbec nic za to nestojí. A navíc na všechno jste dva,tak to neřeš sama, pak se nedivím, že jsi se takhle zhroutila. Hlavně,že jsi před tím stromem zabrzdila, to je fakt strašné. Asi by jste měli vyrazit někam na dovču a od všeho si odpočinout, aby jsi se orpavdu dala úúúúplně dohromady.
Mel:co jsi čekala, tebe přeci Luky vidí pořád,tak co by se na tebe smál, to je jasný né :grinning: Nevděčník,jeden :angry:
Gucci:ty jsi pako :grinning: :grinning: , myslím, že zrovna tvůj pan G. je ten typ na vrtění pánví a černé kožené vestičce na holém těle, úplně ho vidím, estéta :grinning:
Steff:jééé, že by první pohyby. To je nádhera :dizzy_face:
Hele, Milu ty taky nemůžeš mít nic jednoduchého,co? Takové trápení při píchání,fuj.
Mel:já myslela,že odstříkáváš,takže krmíš L. z flašky? Tak proč čaj a ne MM? Nebo si to pletu?
Jsem se včera začetla do Bez dcerky neodejdu a šla spát až v půl třetí, tak jsem nějaká nevyspinkaná....
Jo, hele a troufám si tvrdit,že aspiruji na rekord za noc jsem šla 18x!!!!! čůrat.
Tak si ten sraz teda užijte,no :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Tetesko tak tos mohla na tom zachode spat ne? :wink:
26. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
jani diky za IP a u nas to zatim vypada na ruzovo ...uvidime :slight_smile:))
leni depku ma jednou kazdej a teda ja bych chcipla nespat ..ale mas dobrej trennink na prcka
gucci super uzia jsi si koncert
tak jako jackson me taky nebere ale zase na tu dobu ted s odstupem casu a nazor na jeho hudbu byla fakt dobra :slight_smile:evco no to teda nic moc ...doufam ze budes pouzitelna my zase chrneli do 10h.
jani ty voe to jsou stopro pohyby..jupiiii jouuuuu jou huraaaa
jo tak u nas s dudlem to same musi to byt rychla akce pokud neni zacne se tlemit a to znamena prenest k nam do postele :slight_smile:)))))
je mili tak to je parada ze se rysuje :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
tetes: ty brdo, to bych se na to víš co a dala si na noc takovou tu dospěláckou plenu, co se používá při úniku moči pro důchodce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
26. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Tak ja jsem se prave natriskla jahodovyma knedlikama a chce se mi chrnet :wink: Jdu si jeste na chvili lehnout a pak se musim pripravit, ve 2 je tu Milu a jupii na sraz :wink:
26. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
já právě papám špenát a doufám, že v tom Člobrdově dělaj nějaké papu, páč jak tam dorazím tak to budu mít akorát krizovku :grinning:
26. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
jeee tetes to je dobrej napad s plinou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja fotak beru to je jasna paka
jo evi m
M. asi ani nezahlidnes se stydi smudla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
mel taky jsem myslela ze odstrikavas bo uz jedete na UM?
26. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
tyvoe jahodovy...hele tehule neserte kojici s jahodama kurna sopa
26. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Teri nezavid, pristi rok mi to vratis :wink:
Gucci prej delaj v clovickove palacinky a tousty :slight_smile: Ja budu mit taky krizovku :wink:
26. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
no to nevim ty v jahodovy sezone budes mit uz pulrocniho a uz si je budes moct dat .....takze upozorneni stale trva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
ty vado ja se na vas tak tesim :slight_smile:)) to se zase budem prekrikovat a tak to bude prca panecku jooo a jani ja si chci taky sahnout na bruch joooo :slight_smile:))
Tetes nepleteš, jenže situace se změnila a Luky už je na UM, moje mlíko už mu je hladový. A on má velké požadavky.
Gucci, já těhule nejsem a budu muset taky papat. Vzhledem k tomu, že jsem měla jen sváču a jsem bez oběda, tak si dám toustíka a pak si až se vrátím zajdeme s manžou na večeři.
Tetes, teda 18x čůrat :astonished: , neměla by si lepší na to wecku spát a přikrejt se dekou?? :grinning:
Jani super, že už máš pohyby, musí to být nádherný pocit :dizzy_face: .

Jo holky, doufám, že tam nejdete nějak vyfešákovaný, pže co bylo ve skříni na vrchu, to jsem na sebe natáhla a v tom v jednu vyrážím za Jani :confused: .
26. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Mili: já jdu rovnou z práce, takže v rámci možností, ale džíny mám :wink:
26. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Milu ty jsi v praci? ze vyrazis uz v jednu?
26. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Mílo, já na sobě taky budu mít to co půjde nejrychleji obléci a kde nebude vidět, když mě Luky pobleje. Jo a s Pajdou jsme usoudily, že budeš mít dneska dobrou posilku. :grinning: Jsem s ní prokecala právě 50 minut na skypu - teda já mluvila a ona psala, protože nemá kameru a mikrofon někde je, ale neví kde. No a do toho se ji krásně ukázal Luky jak umí řvát. :grinning: :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Mimochodem Tek, jahody jsem měla i když jsem Lukyho krmila MM a nic mu to neudělalo. :confused:
26. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jani nejsem v práci, ale u tatínka v bytě a v jednu vyjedu a musím odvézt Honzovi auto a pak pošupajdím k tobě.Tak abych neletěla, tak vyrážím v jednu.
Holky já se tak na ty vaš prcky těším, ale nevím jestli se udržím a nebudu řvát :sweat_smile: .
26. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mili, můžeš plakat na mém ramínku, mám je dost široké :grinning:
26. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Já už mám foťák v tašce. :slight_smile:
Tetes, 18?!? :confused: Ať už jsou co nejdřív venku!
Já budu mít taky hlad. Doufám, že palačinky budou mňam! :grinning:
Mili, vyfešákovaná teda nebudu! :sunglasses: :grinning:
26. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
joo puzzi maji slevy v H&M na detsky ale asi ne velikosti na honzika .....i kdyz treba mikinky tam naky vetsi meli jen takovy obyc ale moooc pekny
ja vim mel ..ale ja vzhledem k ty jeho vyrazce to proste nechci riskovat furt nevim z ceho to ma..jednou je to dobry podruhy blby...no a jahody jsou proste husty noooo
hele ja se taky oblikam normos ode me necekejte naky super modi oblecek :slight_smile:)))
26. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Holky s oblikanim to neprehanejte :wink: Ja jdu v kalhotach a necem, to musim teprve vymyslet :wink:
Aha Milu, uz chapu, jsem se lekla, ze jsme se domluvily na jednu! Bych to nestihla :wink:
26. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
No Jani, moje garderóba ještě nepotkala obnovu, takže půjdu v tom co holt ve skříni je a nic z toho není teda zrovna na vyfešákování.
26. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Koukám samé lepší rady :angry: :angry: :grinning: já vám zmlátím jen co se budu moc hejbat :grinning:
Mel:aha, tak to je možná trochu škoda s tou UM,ale ono to k tomu asi spělo,když jsi odstříkávala,ale nekojila. Přeci jen nemůžeš být bezedná dojnice :grinning:
Teda Mílo, od tebe bych takovouhle blbou radu nečekala :angry: :grinning: tak hele na záchodě spát nemůžu,páč se o něj dělím s pacoškou co je vedle na pokohji.Ale včera jsem byla moc ráda,že tam žádná nebyla,páč bych jí musela pořád budit,jak jsem tam lezla.
Mě to tak sere, že máte sraz.
26. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prej, mě to tak sere, že máte sraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se tu válím smíchy teda :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Tetesko priste to bude sraz i s tebou a to teprv bude :wink:
No nic, jduz se obliknout, za chvili je tu Milu, tak at nezdrzuju :wink:
26. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tetes, my budeme hodně fotit, aby jsi pak měla pocit, že jsi tam byla s náma. Jinak mléko by bylo, ale výdej menší než poptávka. :dizzy_face: Ale co, hlavně když je prďola spokojený, na ničem jiným mi nezáleží.
Nic jdu pomalu chystat na odchod, za deset minut abych radši už zamykala dveře.
26. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jako Gucci nevím co je na tom k smíchu, přeci nebudu pokrytecky říkat, to je super, že se uvidíte, fakt tady na vás budu v tom lochu myslet a hezky si to užijte. Nasrat,nic takového :angry: :grinning: Jsem závistivá mrcha!!!!
Ale jako jo, užít si to teda užijte,hlavně ať se přes řev miminek slyšíte.
Mel:bezva s fotkama, beru tě za slovo. No, já to právě tak myslela, že když se kojí,tak prý se tvoří mlíka tolik jako je poptávka,ale když se odstříkává,takže to klesá. Ale možná to není pravda,já to jenom slyšela na tom kurzu,tak jsem teď chytrá a jaká je skutečnost netuším.
Steff, no příští sraz se mnou a s dvojkama......to bude nářez. :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
já se nefotím, nejsem fotogenická
26. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
gucci mas smolika kvuli tetes se obetuju i jaa...takze nasrat nefotogenicka :slight_smile:))
26. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.