• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Já se taky odmítám fotit... Já budu jen fotit ostatní! :wink: Mě Tetes zná! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky, M. má dneska hrozně blbou náladu - bolí ji břicho (včera jsem si dala polívku s česnekem :frowning2: ) a je protivná. Doufám, že ji rozptýlíte! :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Holky, nešel nám teď net, už nedočítám, jdu dobalit, oblíknout Honzu a za chvíli jedeme! čau :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
puzzi: zatím fá
já tu budu ještě hodku
26. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Tak zatím paaa, tak za čtvrt hoďky snad vyrážíme...
26. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
tak tady nebude nikdo co? všichni šli skoro na sraz :frowning2: a já bych potřebovala povzbudit - dnes jsme dostali první cvik vojtovky a připadám si totál neschopná -nejen že Vojtík u toho šíleně řve - což je prý normální, ale mám pocit že to nedělám správně a na kontrolu jdeme ve středu, co když to budu dělat celou dobu blbě? na jednu stranu to jde ale na druhou nějak ne - má u toho krčit nohy a na jednu stranu nekrčí i když se snažím :frowning2: jinak je opožděný asi o měsíc, prý to je ale i tím, že měl zlomenou tu kost
26. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
tjo rio já jsem tady, ale asi ti zrovna moc nepomůžu co :confused:
26. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
gucci jé někdo tu je...nepomůžeš ale neva, potřebovala jsem si postěžovat víš
26. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
já jsem o té Vojtovce slyšela, i že u toho děti křičí, musí to být pro tebe strašný :unamused: .... tak možná proto, že pláče se ti zdá, že to děláš blbě a přitom je to ok
26. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
gucci to ne on plakal i když to dělala rehabka ale říkala mi, že když budu správně tlačit má krčit kolínka a to on prostě nedělá a já nevím jak jinak to mám udělat - ještě navíc u toho musím držet a tlačit hlavu a dohromady mi to nejde vůbec
26. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
a jeho to jako bolí?
26. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
prý nebolí ale dětem je nepříjemné že je dáváš do polohy která se jim nelíbí - ale podle mě ho musí bolet když mu tlačím palcem mezi žebra až to má červené - ale to měl i u té rehabky
26. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
auau bobišek :frowning2: tak se držte, nějak to určo zvládnete
já se jdu pomalu taky balit
už jsem na holky zvědavá :slight_smile:
fááááááááááááááááááááááááááá
26. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
tak si to užijte, těším se na fotky :wink:
26. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahojky zbytku,omlouvám se za oslovení ale moc vás tu asi nezbylo :wink:
Rio neboj to bude v pohodě,ten pláč je určitě dost nepříjemnej ale výsledky se dostaví a stojí to za to,vzpomeň na Anipe jak Alexovi s cvíčem pomohla.Určitě to doženete,jsi šikovná mamina :slight_smile:
26. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Jinak Maruška bude mít co nevidět šest zubů,chybí maličko k protoržení.proto tolik pláče,musí to bolet tolik zubů najednou :frowning2:
26. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Rio:neboj za chvilku to s Vojtou zvládnete levou zadní. Anippe by ti určtiě mohla vyprávět a na druhou stranu pokud to teď děláš špatně, tak se do středy než to zkontrolují vůbec nic nestane. Neboj se.
rehos:chuděrka Marijánka, ať už se jí zoubky proříznou.
26. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Maruška už je pěkná zubatka, ale chudinka si vytrpí co? no na to se vůbec netěším až Vojtovi porostou
holky díky, nejhorší je fakt když ho trápím a nemám jistotu že to dělám dobře a že ho netrápím zbytečně
26. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
Rio a nezkoušela sis to u té rehabky aby ti řekla jestli to děláš dobře?
Dneska mi Maru pěkně zapozovala při focení,fotku jsem dala do alba :wink:
26. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
hoj tak jsem zpet ze srazu bylo tosuper akorat jsem slysyela uplny kulovy pac jsem hlucha a fakt tam bylo dost hluku a jeste jsem si sedla do cela ...tak aspon jsem na vsechny videla .....pak pridam foto pro tetesku :slight_smile:)) ale evamik chce svoje nejdriv schvalit
prisel tam pan puzzi aby si odvezl honzulaka a taky puzzi
a pak prisel pan Evamik a je to strasnej sympatak a taky to umi strasne s detma je fakt rodicovskej typ ...takze evina asi bude muset jit jeste do jednoho :slight_smile:))
luky je fakt urvanek ale je sladkej ..akorat ma permanetni nasranej vyraz :slight_smile:)) ale to se zlepsi no a tehulim to sluselo a mila je fakt desna sympatacka a taky moooc hezka ..
a marianka od terkytky je faakt mooc hodna ..nosila se i v manduce
26. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Taky jsem zpět ze srazu, vypadalo to z busu, že hrozivě zmoknu, ale naštěstí už jen krápalo. Človíčkov je skvělý místo a na srazy s dětma, akorát tam bylo fakt blbě slyšet a ještě tam hrálo rádio a zkrátka nás bylo hodně na to, aby slyšeli všichni všechno.
Honzík od Puzzi vůbec nevypadá tlustě, je to zkrátka chlapák :slight_smile: A už krásně sedí, byl i chvíli v židličce.
Olík je fakt kouzelnej, opravdu jak z večerníčku :dizzy_face:
Luky se srandovně ksichtí a má zkrabacenej obličej,když dělá ty svoje výrazy :slight_smile:
Majda je kočka a je fakt dlouhán :dizzy_face:
Gucci má větší bříško než Steffi a Mila je moc hezká.
A Evin manžel to s dětma opravdu moc umí, to se jen tak nevidí. dokázal i Mariánku krásně rozesmát a pomohl jí nandat do Manducy. A je takovej společenskej, vůbec se nebál osmi ženskejch :grinning:
26. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj, tak i ja uz jsem zpet ze sraziku.
Bylo to moc fajn. A Terkytka uz to krasne schrnula :wink:
26. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Zdar, tak už jsem i já.

No Terkytka to shrnula báječně.Já jsem strašně ráda, že jsem vás všechny poznala.Bylo to strašně super.
Terkytka : krásná Marjánka a strašně hodná, ale neskutečně
Tek: Olík je božskej
Mel: ta zhubla hodně a prokoukla_klobouk dolů Mel, sluší ti to a moc, jen tak dál. :slight_smile: No a Luky vypadá ve skutečnosti menší než na fotkách a dělá super ksichtíky a má moc vlásků.
Evamik: Majda je krásná dlouhá holčička po mamince
Puzzi: Honzula je prostě úžasnej a je to prostě pořádnej správnej kluk
Gucci: je super ženská, líbí se mi ještě víc jak před tím :grinning:
No a Jani, to je prostě moje hodná kočka.
Manža Puzzi, super velkej aj'ťák
Manža Evamik, společenskej, pěknej, sympatickej chlap, prostě Evka má štěstí :wink:
No a já si tam přišla tak nejak divně...ani miminko a ani těhu bříško... :frowning2:
26. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Uz se tesim na fotky, abych z toho srazu aspon neco mela :wink: . A dohodly jste nejakej dalsi termin????

terkytko: a budes kupovat manducu?

tetes, pajdi: prepisu vam smsku od kamaradky, ktera pred 3 tydny porodila cisarem o mesic pred terminem dvojcata - "Celkem to jde, krmim kazdy 3 hod. a trva mi nakojeni, dokrmeni a prebaleni 2h, tak mam uz tezky spankovy deficit. Ale cely roky jsem to preci chtela:slight_smile:. Mrnousci jsou nastesti celkem hodni, ani moc nebreci. Ale je to záhul. Jinak jsou moc kouzelný". To zní optimisticky, nee?
26. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
jejda, mili, proste patris do party a pokud vim, tak hodne holek chtelo poznat na srazu zrovna tebe, tak je super, ze jsi tam dorazila
26. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
a ja te snad poznam nekdy priste - a to bude uz s briskem :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Campi já vím a jsem ráda, že jsem tam byla..ale nějak cestou domů mi to začalo být líto, že já nic ... :pensive:
26. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Campi jsi moc hodná..děkuju :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
jsem ráda že se vám sraz povedl
a já mám totální depku a brečím tu...kromě vojtovky se dnes Vojta totálně poblil, všechno večerní mlíko letělo ven - ne-li i to předtím protože to byl fakt vodopád a Vojta se dávil a poblitý byl on, já i koberec :frowning2: nějak to na mě všechno padlo a je mi líto že má Vojtík furt nějaké zdravotní problémy a nekončí to :cry:
26. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
mili to víš že se dočkáš, já bych Tě taky moc ráda poznala. věřím že po té operaci nebude trvat dlouho a budeš se taky pyšnit těhu bříškem :wink:
26. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Riuško to je mi moc líto, Vojtíšek to už určitě brzy překoná a bude dobře uvidíš :slight_smile: . Moc na vás myslím a držím palce, aby se to co nejdřív překonalo a bylo dobře. A uvidíš že i ta změna bydlení hodne tomu prospěje.
26. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.