• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Holky tady jak byl ten vítr a bouřka, tak někomu na hlavní silnici ulítlo prádlo z balkonu, to by mě asi mrsko až bych zjistila, že mám spoďáry na silnici :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
mili: ja vim, jak ti je, jeste si to pamatuju :frowning2: . Ale jsem presvedcena, ze se taky dockas, jenom mas tu cestu hodne komplikovanou a co cloveka nezabije, to ho posili a ty jsi silná jako silnice (to říká můj táta :sunglasses: ).

rioko: Vojtik je uzasnej kluk a ma stesti, ze se narodil prave vam. Sama na nem vidis, ze je to štastny dite i pres ty problemy. Je to nespravedlivy, ze se ty komplikace takhle u vas nakupily, urcite jsou to jenom "detsky" nemoci a bude vsechno dobry. Snad najdes hodne síly, kterou budes potrebovat.
26. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
mili díky, když mě přijde že to prostě nekončí, pořád něco a dnes chudák to cvičení a pak se mi ještě málem udávil, bulka pod paží taky furt hnisá a nelepší se...já nevím proč si to chudáček tak vybírá
26. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Rio, tohle taky nechápu, ale věřím, že si to vybere všechno teď a pak už bude jen a jen dobře a o tomhle ani nebude vědět. Ale vím jak to myslíš...Zvládneš to, jsi super máma :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
já to asi zvládám hůř než on - se poblinkal a já jsem ho šla převlíct a on se na mě hned usmíval, on je fakt úžasný, já už tolik ne :unamused:
26. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
rioko: nektery mimina jsou uplne bezudrzbovy a jiny se musej vypiplat. Snad se z toho vyspis a zitra to nebudes videt tak cerne.
K ty Vojtovce - myslim, ze mas nejakou variantu cviku, co jsem delala ja i Eva. Obe jsme se shodly, ze na jednu stranu to funguje (zvedaly nozicku) a na druhou stranu nam to nefunguje. Ale cvic dal, ublizit mu tim nemuzes a ve stredu ti to rehabilitacni ukaze jeste jednou. Fyzioterapeutka mi rikala, ze deti tohle mackani vubec neboli.
26. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Rio jsi úžasná jinak by se na tebe Vojtíšek neusmíval :wink: .
26. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Riuš opravdu cvičení se ti vyplatí,kámoška s malou vůbec necvičila a ona vůbec nic nedělá a to jí byl nedávno rok.Hlavně že ji oblékne do značkového a že by s ejí měla věnovat v tomhle směru páč je nemocná,to ne,prý nec hce aby brečela a řekla bych že prostě je líná.fakt je vidět když maminy s dětma cvičí když to potřebujou :wink:
26. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
campi ale když se hodně tlačí - jinak to nefunguje, tak ho to asi bolí, ne? má tam pak červený flek. no každopádně řev to je parádní ale pokud to má pomoct to já překonám a Vojtíšek holt taky
mili díky :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
rehos já nemám v plánu to vzdát ani to šidit, jde mi o vývoj Vojtíška, ten pláč mi samozřejmě vadí ale víc snad to že nevím jestli to dělám dobře...no uvidíme co mi řekne ve středu
26. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
to jsem si ani nemysella že bys to nedělala,jen jsem napsaal příklad některých mamin jak jim záleží na dítěti :confounded:
až tam ve středu půjdeš zkus si to před ní aby ti řekla jestli to děláš dobře :wink:
26. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
milu prosim te tsy budes uzasna mamina jen vydrzet ...a chapu to fakt tyhle stavy clovek nezapomina
fotky pridany
rio smarja chudak vojtik ....snad to bude ok eba mu to nejak nsedlo...oliver ma taky treba dva dny kdy vybleje snad vsechno ale pak zase normalka nechapu!!
rehos tak snad se ji uz ty potvurky vyklubou a budemit zase klid...chudera
campi ten navod kurna potrebuju :slight_smile:))
26. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět - přijeli jsme sice až v půl osmý, ale D. má aspoň boty! :wink:
Sraz byl super, ale jak tam byl hluk, tak jsem s někým skoro vůbec nemluvila - třeba s Teksas a Terkytkou jsem si řekla asi 3 věty, což mě mrzí.
Tak Gucci bych nikdy nepoznala, představovala jsem si ji úplně jinak. Ale je stejně veselá a vtipná jako tady. :wink:
Mila je taky mooooc sympatická! Jsem hrozně ráda, že jsem je poznala!!! I Terkytku. A Marianka je opravdu dítě snů! :dizzy_face: Olík roztomilej a hodnej jako vždy! Lukášek je opravdu permanentně naštvanej. Honzík zase vyrostl a je moc šikovnej. Steffi to moc slušelo, ale skoro není poznat, že je těhotná - má opravdu malý, hezký bříško.
Jo, a D. vám vzkazuje, že jste všechny hrozně sympatický! :dizzy_face: A měl strašnou radost z Marianky, kt. se na něj hezky smála! :slight_smile:
Holky, zas to s tou chválou na D. nepřehánějte! :sweat_smile:
Mili, to mě mrzí, že sis tam připadala divně. Já byla strašně ráda, žes tam byla!

Rio, to jsou ty body na hrudníčku? Taky jsem to dělala ze začátku blbě... Ale M. u toho nikdy nebrečí! Ta rehabilitační sestra říkala, že brečet by u toho neměla. :confused: Červený fleky tam má taky, taky dost tlačím.
Je mi líto, že Vojtíka pořád něco trápí, ale uvidíš, že brzy už to bude všechno dobrý, neboj! Campi to napsala skvěle - Vojtík je i přesto spokojenej.
26. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Tek, fotky hezký :wink:
26. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
fotečky pěkné ale není jich nějak málo?ani tam nejste všechny,Janča ani nevypadá jako těhotná :sweat_smile: ale sluší jí to
Míla fakt super,moc jí to sluší a ty brýle perfekt :slight_smile:
Dětičky úžasný :wink:
26. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
ja byla taky strasne rada ze jsem poznala nepoznane...
evco taky me to mrzi ale myslim ze se jeste uvidime..muzete prijet na navstevu k nam a na porchajdu a treba i campi...tohle je totiz s detma asi nejlepsi jakoby mensi sraz ...to se toho da vic probrat v kocarku chrnej na prochajde
26. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Evi ne divně jako kvůli vám nebo tak, ale že jsem to jako kazila...tak jsem to myslela a pak mi to přišlo líto..jsem pitomá já vím :pensive:
26. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
hele ja jsem vyfotila jeste naky ale fotila i terkytka a evca tak pridaj i ony :slight_smile:))
ja vim millu ze kvuli sobe ....a nejsi pitoma .....a udelame spicha zase velkyho v zari nebo rijnu a tam uz budes s pukem jasny ...a toje rozkaz :slight_smile:)
26. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Tak vidim, ze zadny prekvapeni, tak jsem si to predstavovala:slight_smile:
Puzzi blbne s Honzikem; sympatacka Steffi; nadhernej zaber pohodove Marjanky; Evca se svym neznym usmevem, kdyz drzi Madlu; Oliver milacek vsech; Mila fakt kocka; chlapák Luky (u Jani ale vypada spokojene..)
gucci teda fakt odolala vasnive fotoreporterce teksas??
26. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tek, provedu! :grinning:
26. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Teda tady se to zase rozjelo :wink:
Terkytka je strasne sympaticka a Marianka je ultra hodne ditko, zaplakala snad jednou a to mela hlad.
Mel fakt hodne zhubla a je to o 100% lepsi, Mel velka gratulace! Luky je vzteklounek, ale stejne nunicek :wink:
Teksas to moc slusi a Oli je proste vecernice a taky strasne hodny.
Evca kocka jako vzdy, D. neskutecnej sympatak a pohodar a Majda hodna a krasna slecna.
A Honzik roste pred ocima, vubec neni tlustej a uz krasne sedi a pretaci se a je zvidavej na hracky.
Gucci mi zdarne sekunduje s briskem a porad nenosi tehu veci, NECHAPU! :slight_smile:
Milu strasne slusi nova barva vlasu, to uz jsem ji rikala doma.
Clovickov fajn, ale souhlas strasnej hluk a ne moc sympaticka obsluha!

Fotecky uzasny. Jsem zvedava na ty od Evci a Terkytky!
26. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Rio teda chudacek Vojtik, ale neboj, on ti jednou za vsechnu tu peci podekuje...
Campi mooooc diky za nemecke ceny!
26. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tek, jj, s dětma je lepší se sejít fakt tak ve 3, prot. takhle se to nedá stíhat... Teda já, kdybych nevrazila Madlu D., tak si nepopovídám vůbec s nikým... :sweat_smile: Já bych přijela ráda, ale k vám v životě nemůžu trefit. :zipper_mouth:
Mili, to není vůbec pravda a pitomá teda rozhodně nejsi!!! Vždyť už budeš brzy těhotná. Určitě!!!

Jo, to jsem ještě zapomněla napsat... Nasedli jsme do auta, vyjeli jsme a já říkám, že tu něco děsně smrdí! Co myslíte, že to bylo??? :sweat_smile: A to přitom kadila doma 2x!
26. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
jsem krava krava krava ..guccik uz je tam taky ....
26. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
ahoj holky,

moc s eomlouvám, al nějak poslední dobou moc nestíhám dočítat a tak se moc nezapojuju.. Stela měla ted´nějaké bolení břicha, tak jsme dost nevyspalá, dneska teda neusla vůbec až kolem pát hodiny a pak jsem ji zas budila na koupání a tak no děs..
ale byla jsme nakoupit v chiccu tak jsem aspoň na hodinku vypadla..

fotky ze srazu jsou super, to je úplně něco jiného vás takhle vidět :slight_smile: jsme ráda, že to vyšlo.. terkyt vypadáte s mimčem hrozně uvolněně a spokojeně.. :slight_smile:

mili budu držet pěsti na tu operaci a doufám, že za chvíli budeš mít ty // moc držím pěsti.
26. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Evi koukam, ze M. mela dneska kadici den. Az ji to zavidim :wink:
Milu prosim te, zadne takove myslenky. Ted operace a pak hned tehu, domluveno!
26. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
fotky moc pěkné a podle nich jste všechny strašně sympatické a mě moc mrzí že vás neznám, snad budu mít štěstí aspoň některé z vás poznat někdy osobně - hele můžete přijet do Brna a i přespat když budeme mít ten větší byt, uděláme mejdan jo? :grinning:
no Vojtík má ještě ke všemu pořád rýmu, taky zánět v očích a kapeme antibiotika, no adlahy jsem mu ani dnes nezvládla dát
26. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
rýma je vopruz,Maru jí má ještě taky a odsávání a utírání nosu je horor,řve jak prokoplá
26. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
jo jo mel to fakt slusi ..a neprekvapive byl luky u janiny hodny..janina ma totiz zazracnou naruc :slight_smile:)))
mila: no to si myslim tohleto ady se proste bude poslouchat :slight_smile:)
ale hovnajz u nas pojedes jako na zlicin akorat furt dal akorat jako na barrandov s plzensky a pak zase furt rovne fakt jednoduchy
teda sikovna mala holcicka
jo evi a M. vzkazuje ze takhle by sji ho fakt nechtela poznat a fakt byl zpocenej z brusli se ho musim trochu zastat..
jo a kdyz prijedes k nam tak je tady velka sance ho poznat :slight_smile:)) campi muze potvrdit
26. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
tak gucci je další sympaťanda i když se snaží trošku neukázat že
26. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.