• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
15. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
paneboze, tetes, to je strasny
15. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
to je úplně příšerný :frowning2: :frowning2: ,snad se z toho dostane, to musí ležet tady někde....tohle je fakt strašný :pensive: :frowning2:
15. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Tak dnes kočár na prd, zas jako vždy nejdřív usnul, půl hodiny spal, deset minut koukal a pak řev až domů. P. ho teď před chvílí ještě uhoupal ke spánku, tak fajn. Ani mi neva, že je to kvečeru, jestli bude ráno brzo vstávat, tak mně je to jedno, naši se pro mě v šest staví a stejně bude s Honzíkem vstávat P. :sweat_smile: Tak kéž by teď spal třeba hodinku aspoň :grinning:
Tyjo, holky, mně se bude stejskat po Honzíkovi a i po P., přece jen jsme taky furt spolu. Ale po Honzíkovi mnohem víc, snad to beze mě zmákne, ale myslim, žejo, ještě je malej, aby mu došlo, že už tu nejsem den dva, myslim, že žije okamžikem, takže když ho zabaví, bude v tu chvíli spokojenej.
Tetes, jo, chápu, od chlapů je to fajn, že tě jdou navštívit takhle na rizikový, je fakt vidět, že jim na tobě záleží :wink:
Campi, chudák Ladunka a noc dobrá? Jestli to bude zub, tak ať je venku co nejdřív, přeju!
S tím lepkem jsme se o tom tady bavily, že? Nebo mi to říkal i někdo jinej, už nevim, ale zní to celkem logicky. Tak já nevim, jestli počkám do 9ti nebo začnu v 8mi...
Hnus s tím kočárkem, mě to občas napadne, když jede kolem nějaký auto jako blázen, fuj strašný :frowning2:
15. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
tak chvilku času před kojením :slight_smile:

stejně tu nikdo nejste, tak popíšu porod asi zkráceně v bodech -
6:00 - odchod hlen. zátky
6:05 - praskla plodovka
6:15 - konzultace s dulou
6:30 - buzení M.
7:10 - odjezd z domu
7:32 - monitor
8:05 - příjem na porodní box
8:07 - malá se narodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak jdu budit prcka, přebalit, nakojit a uložit, pak se zase stavím :slight_smile: až to vydýcháte :grinning:

podrobněji samo napíšu, když budete chtít, byla to docela prdel.. :slight_smile: a napiště mi prosím co je tu nového kromě mel a grej :slight_smile:
15. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
Ja kdyz ctu takovy veci, tak mi je z nich uplne zle. Bylo to tak i driv - zvirata, deti, stary lidi, ale ted mam z toho i slzy v ocich. A kdyz tetes navic presne vi, kde se to stalo :cry:

Neboj, Honzik to prezije bez ujmy a ty se vratis s novyma silama. A P. to vylozene prospeje, ze bude s H. sam, pokud peci neprevezme jeho mama.
15. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
Hel Teri- sama sobě nesmrdím, jo? :grinning: Já hezky voním, po fialkách :grinning: . A ložnici jsem uklidit musela, tam jsou taky zásuvky a vypínače. :wink: Teda Ty sis dneska hezky užila noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , doufám, že už jsi to dospala.
Mili- za chvíli budeme obdivovat Tvé UZ, neboj :wink: .
Teri- to je strašné, snad se z toho dostane.
Holky já se moc omlouvám, že si tady pořád stěžuju místo toho abych byla šťastná, že jsem těhu, ale já měla odpoledne takovou krizi, že jsem myslela, že pojedu dobrovolně do nemocnice. Kolem 11 h mi bylo už tak strašně zle, že jsem si vzala ty čípky proti blití a nic. Vůbec nepomohly. Ve 12h jsem musela k tetě do školy pro oběd a když jsem tam přijela a teta mi donesla do auta nosič s jídlem a on začal smrdět, tak jsem stihla jen vyskočit z auta a vyzvracet se vedle na trávník. A pak když jsem se vrátila do auta, tak jsem spustila zoufalý brek, že už nemůžu, že už nemám sílu. Nešlo to vůbec ovládnout. Tak se mnou teta jela domů, přihřála mi ten oběd, udělala mi masáž krční páteře a já asi usla, protože ani nevím, kdy odešla. Teď je mi už trošku líp, ale jsem slabá jako mucha :confounded: .
15. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
Teda Kay- zdá se mi to, nebo jsi měla úplně božský porod? To je super! Už se těším na fotečky.
15. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
kay: napis, ja tomu tvymu porodu furt jeste neverim! A moc Ti blahopreju ke Stelince, at pekne roste a dela vam radost.
6:13 volání po skypu o pomooooooooooooooc :grinning: přišlo mi to až za dva dny :angry:si neumíte představit jak jsem se lekla když jsem to otevřela, proč mi proboha kay píše o pomoc, když je v porodnici :confused: :grinning:až jsem zase začala dejchat, teprve jsem mrkla na datum!

Kay naprosto senzační porod, fakt mám z vás velikou radost :wink: chvilka zdržení a M. by rodil Stelinku v autě :grinning:
autor
Kay :grinning: A to se člověk všude dočte, že když odejde hlenová zátka, že porod se chystá, ale třeba až za tejden. ty brďo, dvě hodiny se vším všudy, tak to je něco. Myslim, že zdejší zkušené přirozenorodičky to budou vydejchávat hodně dlouho :sweat_smile:
Stelinka je hodná? Podle toho, co píšeš, že jí budíš na jídlo, tak je to spáč? Není divu, je malinkatá. A co fotky, budou? Kdybys jako fakt neměla do čeho píchnout, tak my bychom se pokochaly fotkama rády :wink:
Co je tu nového?
Steffi, Pajda, Gucci se předhánějí historkama, komu kdy kde bylo blbě, která po čem blinkala apod. Všichni potomci těchto tří na UTZ v pořádku, Pajda už má za sebou i NT ve 12tt.
Tetes má v nemocnici stále o zábavu postaráno, má tam mladýho doktora a baví nás historkama, jak se před ním čím ztrapnila typu P. v posteli Tetes kouká na telku a doktor přijde na vizitu a tak podobně :grinning:
Já, Eva a Campi jsme měly předevčírem u nás srazík, koukni k Evě do alba na foto dětí.
Zatím vše, Honzík se vzbudil.
15. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
pajdi: naopak, ja te obdivuju, jak umis byt v pohode a nezda se mi, ze by sis moc stezovala. Cekas dvojcata, tak v tobe ty hormony řáděj o to víc - není to jenom nevolnost a fyzicky obtize, ale i psychika, unava, nizsi odolnost. Mas to za sebou, vyspala jsi se a nestyd se, ze se Ti neco takovyho deje, je to prirozeny. Kazde tehotenstvi neni nejkrasnejsi obdobi zeny. Nekdo to tak ma, ale urcite procento zen si to pěkně vylíže. Bohužel. Ja se taky stydela, ze si to neuzivam, kdyz jsem konecne tehotna. Dokonce mi kamaradka - snazilka - napsala, ze mam psat nejakym jinym těhulím, protoze ona by tehotenstvi brala, i kdyby mela prozvracet cely dny. Tak se zase zkus usmivat a radeji si nezaneřáďuj prostor auta pachem z jídla :wink: .

Já smrdela kolem desatyho tydne sama sobe, kazdej druhej den jsem převlíkala povleceni!
15. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
anippe: tobe tak psát o pomoc, kdyz si to prectes o dva dny pozdeji :grinning:

No, kayin porod je s dobrym koncem, chtela bych videt, kde bych rodila ja, kdyz mi praskla voda, tak jsem zaplatila faktury, osprchovala se a za 3 hodiny jela do porodky. Kamaradka rodila v aute - bylo to ovsem druhy dite.
15. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
Campi- děkuji Ti moc, strašně mi teď pomohlo, co jsi mi napsala. Já si vždycky říkala, že když budu těhotná, že ať klidně probliju všechny dny, ale teď už fakt nemám sílu. Zvažovala jsem, jestli by mi nepomohly nějaké infuze, ale pak jsem to zavrhla. Zkusím zase ještě vydržet. Snad už to bude za chvíli lepší.
15. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
prosím může mi napsat některá, co cítila těhotenství jako nejkrásnější období v životě??? pro mě to bylo období plné stresu, strachu, nejistoty....takže těhulky klid, my vás naprosto chápeme a nasloucháme :wink: co jinýho se dá dělat než se o to podělit
15. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
Jojo, mně sice blbě naštěstí nebylo, ale nejkrásnější období to nebylo kvůli mým strachům a pohyby málo a furt jsem se bála do dalšího UTZ a počítala dny a týdny. A teď zpětně si to trochu idealizuju, že chci zase a budu si to užívat, ale ve skutečnosti jsem si to taky užít nedokázala.
15. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Zdar kočeny.

Kay ahooooooooooooooj, vítám tě doma a tady a povím ti jestli teda nekecáš :grinning: , tak super porod :grinning: . To měla moje známa..říkala: jsem ráno porodila a pak si dala snídani..jako doma nejdřív doma na velkou a pak se nadlábnout :grinning: . Jsem myslela, že padnu smíchy :grinning: .
A už se moc moc těším na fotku Stelinky :slight_smile: .
Tet, to s tím miminkem u vás...nedokážu ani říct jak mi je..natož co to musí udělat s tou matkou :frowning2: . Držím jim palce.
Pajdi, já tě taky obdivuju, že to tak s dvojkama zvládáš a holt to blití k tomu patří, u tebe je to teda ale extra..tak se drž a ať tě to co nejdřív přejde :slight_smile: .
Campi to ladunka vyvolává Aláha :grinning: .
Ani to jsou celý doktoři v krvi nic, tak co by řešili, že? :angry:Kurňa aspoň u těch dětí by se mohli víc snažit :angry:.
Tak snad to bude v pořádku a malému to hned zmizí :slight_smile:.

Psala mi Mel, že poprvé dnes vstala a že to jsou teda galeje, ale že to zvládne jen si neumí představit jak má být od zítra soběstačná.
Jinak malej Luky je úžasnej..ten má tváře jako slabikáře :grinning: :dizzy_face: .
15. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
Jo Pajdi moje kamarádka co taky tak hodně blinkala chodila na kapačky a čoveče za pár dní ji přešly i ty blicí stavy. Třeba by ti to taky pomohlo a hlavně by si nabrala sílu :slight_smile: .
Zkus o tom pouvažovat.
15. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
pajdi: v prubehu cervna ti zacne byt lip. Dvojcatova sousedka se poblila v Albertovi u regálu s vínem. Na infuze se zeptej, jestli furt jeste tak malo pijes, musis byt dehydratovana.
15. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
milo: jak to vis o tech tvarickach Lukyho? Ty jsi videla fotku? Nebo to psala mel?
15. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
Campi Mel mi poslala MMS, zkusím pak manžu znásilnit, aby mi jí stáhnul do PC a pak vám to hodím do alba :slight_smile: .
Myslím na vás :wink: .
15. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Ty jo, ja jsem sama nejen doma, ale i na konikovi. Lada se nacpala a chrni mi na drevenejici ruce, takze mam druhou ruku volnou na psani a nikde nikdo.
15. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
milo: tak se pust do znasilnovani. Ze spani se probudila do řvani, jdu utesovat
15. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
jako jak má být Mel od zítra soběstačná? tak dlouho se trápila, tak snad má nárok na péči, ne? obzvlášt když fakt nemůže! :angry:
15. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
No já jí taky psala, že jí v tom určo nenechají jen jí přeloží z JIPky na normální pokoj. Jo a Grej je jen o patro výš nad ní, tak se asi uvidí až jí tam přeloží.
Campi až skončí manža s koupelnou, tak sem fotku hodím.
A jak jsi tady sama? Já ti nestačím :sweat_smile: ?
15. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Holky děkuji vám moc, zkusím o těch infuzích ještě pouvažovat. Uvidím, jak mi bude o víkendu. Když tak v pondělí zajedu k dr. a poprosím ji o to.
Já mám taky MMS Lukyho, ale nějak mi nechce komunikovat PC s mobilem :angry: .
Teď tu byl ten revizák, fakt nás potěšil, musíme dát nový proudový chránič a rozvaděč- prostě celou novou tu bedýnku na chodbě, kde jsou pojistky a bude to stát asi 3500,-. To teď fakt potřebujeme!! Já jsem za tři měsíce neviděla ještě ani korunu za nemocenskou. Jsem zvědavá, kdy mi to pošlou :angry: .
15. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
kurna nova tak ja sotva doctu starou ...sakra :slight_smile:))
15. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
Teri- Olík mi strašně připomíná toho malého kluka- herce Holého z filmu pod jezevčí skálou. Vypadá úplně stejně. Je strašně krásný :wink: .
15. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Pajdi já to sem hodím, netrap se tím. Zítra mi ještě pošle další fotku z manžova foťáku má ho prý lepší :slight_smile: .
Kay, Mel tě moc pozdravuje :slight_smile: .
15. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Děkuju Mili :wink: .
15. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.