• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No to už teda nezakryju :sweat_smile: :grinning: . Jen doufám, že neporosteme takovou rychlostí pořád :sweat_smile: .
19. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Pajdi asi te zklamu, ale asi porostete :slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Pajdi jsi krásná a to jako fakt, opět sorry Gucci. :grinning: Holky vy už si musíte myslet, že jsem fakt lesba :sweat_smile: , ale fakt nejsem :grinning: .Oblečení krásné a musím teda říct, že máš už pěkné těhu bříško :dizzy_face: :dizzy_face: .
19. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Jani- nestraš, dokážeš si mě představit ve 30tt, jestli takhle rychle porosteme :sweat_smile: ?
Miluško- děkuji, teď jsem se tady začala řehtat tak nahlas, že H. přiběhl a chtěl vědět o co jde :grinning: .
19. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Pajdi, to mu prosím neukazuj, nebo na mě podá hlášení za sexuální harašení :grinning: :grinning: :grinning: .
Pajdi taky si myslím, že porostete :wink: :slight_smile: . jen pak budeš muset dávat pozor, aby si nepřepadávala :grinning: .
19. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Hahaha :grinning: , to není vůbec vtipný :grinning: ! Bacha abych to za trest neukázala H. :grinning: :grinning: .
19. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
hahahaha to nebyl ftip, ale pravda :grinning: :grinning: :grinning: si budeš muset dávat na záda cihlu, aby si to vycentrovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Ty potfůrko malá přejícná :grinning: :grinning: .
19. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
no to já jsem potfůrka malá podivná :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Potfůrka podivná a hlavně naša, co my bychom si tady bez Tebe počaly :slight_smile: :wink: .
19. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
no to nevím...by vám bylo táááák moc smutno po Mijunce :grinning:

si věřím co? :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Bylo bylo, jak bychom plakaly. Kdy si jedeš pro Meggi?
19. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Puzzi, sorry, ale tak to jako nechápu... :confounded: Desítkou bych se nemazala ani v ČR u rybníka...
Mili, :grinning:
Pajdi, mooooc Ti to sluší! :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Příští týden v sobotu dopoledne. Manža se už nemůže dočkat :grinning: . No já jsem zvědavá jak to bude pak u nás vypadat :grinning: .

Vínko jsem vypila a zatím dobrý, manža ale ještě maká a bůh ví kdy skončí, takže to vidím opět bledě :confounded: . Já su takový hudák :frowning2: :grinning: .
19. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Holky já už se červenám i za ušima, děkuji :slight_smile:.
19. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Nemusíš Pajdi, opravdu ti to moc sluší :slight_smile: .
19. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jé Meggie už bude u vás, to bude veselo. Hlavně bacha až ji přivezete. Giťule Pompíka mydlila hlava nehlava a my nesměli ani zasáhnout. Bylo mi ho tak líto, ale nesmí se nic dělat. Musí si na sebe zvyknout sami. A hlavně ze začátku se s ní moc nemazlete, musíte se mnohem víc věnovat Montymu, ať nežárlí a ještě jí neublíží. Giťulka by neublížila ani myšce, ale když ji Pompík vlezl do jejího teritoria, tak myslela, že ho sežere i s chlupama :grinning: .
19. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Pajdi jojo já vím, my měli doma vždycky psy, tak vím jak na to. Ale díky, bude to ale asi boj ze začátku :confused: .
19. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
To zvládnete, týden, dva a budou kamarádi. :wink: Ti naši se tu zrovna rvou jak malí :grinning: . Dupky jedny.
19. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Holky normálka jedna stěna skoro hotová, to je fofr to fofr a najednou to jde.
19. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Co to je dupky jedny??? :confused: :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jako lumpíci nebo tak něco, prostě přezdívka :sweat_smile: .
No vidíš, třeba bude za chvíli hotovo :slight_smile: .
19. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jo tááák, takže rošťáci jedny.. :grinning: .
No doufám Pajdi, pže jsme myslím trhli rekord v přestavbě koupelny :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
holky omlouvám se ale nedá mito a potřebuju se pochlubit nebo spíš sdělit to - ážili jsme stelika po koupání na kuch. váze a měla tam 2420g.. vím že to je asijinak zkalibrované než v nemocnici ale ale už bude mít snad tak do 3 dnů 2,5kg.. :dizzy_face:

pajdi břicho moc pěkňučké..
19. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Kay, Ty jo, tak to je super!!!! :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
kay: tak ta váha je super, uvidíš, to půjde rychle nahoru a Stella bude za chvíli obřík.
Evi: mám v albu fotku z vítání občánků, pro inspiraci v čem jít. :grinning: Paní se mi smála, že jsme se s M. sladily :sweat_smile:
Teda Puzzi, desítka ještě taky existuje? Já se mažu taky 50tkou a jsem normálně opálená, hlavně se nikdy nespálím. Je to blbý,ale každý spálení si kožní buňky pamatujou :unamused:
Pajdi: jsi fakt kočka, nejvíc se mi líbí ta tmavá sukně s kytkama. Já jsem měla jednu podobnou, ale obyč džínovou a měla jsem ji moc ráda.
Tetes: jestli tenisáci přibíraj, tak je to O. K. 200g je krásná váha.
Mel: to je teda fakt porod :pensive:
19. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
evi jo, je to super, jsem hrozně ráda.. tímhle tempem by mohla tak do 14ti dnů mít těch 2800g a být "normální" miminko.. to si teď přeju ze všeho nejvíc.. babičky, kočárkování, zahrada..
19. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Tak v albu máte vorvaně a to je ještě navíc foto před 14 dni.Jsem vážně zvědavá na nějakej 37.tt
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2783567&vReferer=%2Fphotos%2Ftetes1
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Ftetes1&vImageID=2783568#navigator

Hele,já se tady v zrcadle nevidím,jenom do půle břicha a kfdyž jdu pak s P. ven a projdu okolo dvěří se sklem a zahlédnu se z profilu,tak se normálně nemůžu poznat, vždycky se leknu,že to nemůžu být já. :grinning:
Evi:myslím, že to sestřičky docela i zoohlednily, že čekám dvojčata :sweat_smile:
Miluško, jsi zlato, ale stačí mi dvě krabice a to je ještě nezdělám celé, to je vypočítané. Děkuju :slight_smile: Jak, že jsi jako ráda, že jsem v nemocnici? :confused:
Puzzi: s desítkou tě naprosto chápu, já to chci taky vždycky "urvat",když už jsem na sluníčku....Já se v Řecku mazala asi osmičkou,ale nespálila jsem se....
Steffi: hm, a to mi byl L. docela sympatickej :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Je blbej,né? :grinning:
Ty vole, Pajdi ty jsi ale kost :dizzy_face: Mi úplně spadla brada, tobě to tak strašně sluší :dizzy_face: :dizzy_face: Akorát být tebou,tak k té džínové sukni nenosím ty ponožky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Strašně ti to sluší.A to byl fakt dobrej kup.
Milo:vínko, takžče to zase bude bez anebo naopak trénuješ :slight_smile:
Mílo: Polsky je dupa prdel. Tak nevím jak se u Pajdů doma titulují :sweat_smile:
Kay:to je super, že Stelinka takhle přibírá. To chápu,že máš velkou radost. :grinning:
Holky, ptala jsem se doktora, tak prý všechno ok, že se mu to zná v normě, že akorát musíme dát trochu pozor na Kačenku,aby se ten rozdíl mezi nima moc nezvyšoval, aby to nebylo víc jak 0,5 kila.Ale jinak,že oba hezky přibírají a všechno je v pořádku. Jo, a podle karty má Michal 1270 g a já myslela, že 1200 g, jsem mu ubrala chlapákovi jednomu. :wink:
19. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Holky, tak ráno jedeme domů, nevim, jestli zejtra večer napíšu, ale pozejtří určitě! Se těším moc!!! :slight_smile:
tetes, díky za pochopení s desítkou, jako jsem asi blb na tohle, ale prostě vždycky věřím, že se nespálím, ale opálím a občas mi to nevyjde. Ale jako nic hroznýho, spát normálně můžu, se to namaže panthenole a je to v klidu.
Terky, máma se maže 50kou kvůli vitiligu a opaluje se strašně pomalu, myslim, že to vliv má.
Já bych se asi mazala víc, ale naši tu víc nemají.
Jdu spát, naši už spí a rušim je.
19. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Terkytko, díky! :wink: Jste byly fakt sladěný! :sunglasses:
Kay, to je jasný, už za chvíli ani nebudeš vědět, že byla tak malinká. :slight_smile:
Tetes, to břicho nevypadá nijak extrémně! Ty sis zase zapřeháněla, viď?! :wink: Tak to jsem moc ráda, že je vše OK. :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.