• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Steffi, copak, nějaké těhotenské problémy? :wink: :sweat_smile:
Rio, tak asi si to Vojtík vybírá všechno teď a pak už bude vše super.
Tek, já si po Praze nejsem moc jistá... Jezdím jen na Zličín, do Novýho Smíchova, na Chodov a do Čestlic. :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Evi no takove ty klasicke :wink:
26. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jo, fotky přidám snad zítra. Já mám pořád počítač nemocnej (vypadá to, že to možná nepřežije), takže musím to nějak vymyslet na tomhle a na to dnes už nemám sílu.
26. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Steffi, na to je super Magnosolv. :wink:
26. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Evi no ja si ho priste necham predepsat, treba mi to pomuze i na ty obcasny bolesti bricha. Jsem to rano zakrikla, ze uz me neboli :frowning2:
26. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
evi cesta k nam je jednodussi nez na novej smichov jsme fakt jen rovne zeptej se puzziny ...fakt nic tezkyho ..asi tak jako v plzni k puzzi
26. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Campi: já mám baby bag od PRÉMAXU a ten mě hrozně škrtí do zad, manduca mě mile překvapila, skoro žádná váha, jak se to rozloží a opírá se to o bedra. M. tam byla spokojená, D. od Evči říkal, že to Majda poprvý prořvala a dneska tam krásně usnula, to jsem viděla na vlastní oči. My teda máme koupenou krosnu od Vaude
http://www.stimasport.cz/p256-vaude-detske-nositko-jolly-comfort-akce/ ale to je spíš na hory a na výlety a v zimě na běžky, do města ne. Akorát ta cena mě od Manduy odrazovala, ale našla jsem právě na MMB jednu černou, kterou prodává paní i se záručákem novou, že tam malej nechtěl bejt a cena je 2190,.Kč, tak jsem jí odpověděla, uvidím, jestli se ozve.

Rio: vydrž, mě teda Vojtovka taky štve, M. je třeba vsmátá, zacvičíme a je po smíchu a je tak celkově naprdlá, když se uklidní, tak se jde zase cvičit :confounded:

Milo: vím, že je to pro Tebe blbej pocit, ale za rok s velkým břichem se tomu budeš smát. Uvidíš, jak to uteče a co nevidět budeš rodit.

Fotky ještě nemám stažený.
26. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Teksas, téda to je shrnutí to úplně čumím :confused: :slight_smile:
Terky, no co já znám pana Evamika, tak ten je naopak ve společnosti osmi ženských ve svém živlu,kdyby tam bylo osm chlapů,tak je nervózní :grinning:
Campi:jsi hodná s povzbuzující smskou, mě zrovna dneska psala ta kámoška tady odusd, že nechápe kterej kretén mohl napsat,že je dobrý se sprchovat po každém kojení,když ona je ráda,že se dojde vyčůrat :sweat_smile: tak to už tak povzbuzující není :grinning:
Mili: až bude sraz i s dvojkama,tak už určitě budeš mít v bříšku mimčo i ty!!!
Ty fotky jsou bomba, moc vám to tam sluší všem.
Mílo, moc ti takhle sluší ta barva vlasů,je to takové šmrncovní. Fakt dobrý.
Tek, tak podle mě,když se někdo v Plzni nevyzná, tak by se na těch kruháčích,co se jede k Puzzi ztratil,takže to nevidím na moc dobré přirovnání. :grinning:
26. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
To je fakt, do Radotina z Plzne trefi i slepej :sunglasses:

recept:
na oleji opeceme cuketu, pridame zampiony, potom jahly (nebo ryzi nebo bulgur), zalejeme vyvarem, pridame nejake maso na kosticky, nechame plotnu puštěnou na max, aby se voda vyvarila, prubezne michame a ochutnavame, jestli je to měkké a dochutíme kořením dle chuti.
26. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jo, včera šla na císaře jedna pacoška,co tu byla taky děsně dlouho a s tím samým s placentou a nakonec jí museli uspat úplně,páč začala děsně krvácet, dostala jak krev,tak plazmu a byla na sále hodinu a půl.......začínám z toho mít trochu vítr...Oni to říkají,že prý to s tou placentou není žádná sranda,že to hodně krvácí a když přirostě,tak je to v háji......
26. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
a taky jsem tu dneska bez drahého,páč jede brzy ráno sportovat na celý den, takže tu bude spát až zítra....
Čtu teď Bez dcerky neodejdu a úplně to hltám a nemůžu se od toho odtrhnout.
26. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Steffi, to mě mrzí. Zítra odpočívej, ať to zaženeš.
Tet, Ty ses asi cestou k Puzzi blbě koukala z okýnka, ne?! :sweat_smile:
Terkyt, vy taky cvičíte Vojtovku? To jsem nějak zapomněla... A proč?
Tetes, sprchovat se po každém kojení??? :confused: Tak to by mě ve snu nenapadlo!
26. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
tetes: to sprchovani je fakt debilni. To si pamatuju, ze me desne nervovalo, po cisari se asi taky musi chodit sprchovat ta jizva casto a ocistky vytejkaj... Tvuj komentar k panu Evamičkovi :grinning: .

evi: jak ma M. na sobe tu halenku, jaka je to velikost? L. je ta její furt veliká, máme doma prcka prckovatýho.
Tetesko nepanikar, dobre to dopadne. Oni jsou na komplikace pripraveni!
P. jeste rychle sportuje, jelikoz az se narodi dvojky, tak ma taky utrum, co :wink:
evi: nam to v porodnici desne vštěpovali, že se musi clovek tam dole osprchovat po kazdym kojeni, ze jsou ty ocistky hodne eee a ja to dodrzovala, ale desne me to stresovalo. Ladun řvala a ja nevedela, jak odejit do koupelny, fuj fuj.
26. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Evi uz je to dobry, sprcha pomohla :wink:
Souhlas, ze pokud se nekdo vyzna v Plzni, tak v Praze taky :wink:
Evi, no já k Puzzi jela sama, jsem nekoukala z okýnka, nebo to bylo na Tek?
Campi, když ona je to s D. naprostá pravda :grinning:
No je fakt, ze D. byl jako ryba ve vode :wink: Takze asi na tom neco bude :wink:
26. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Campi, to vypadá dobře. To maso se tam dává už opečený?
Tetes, ježiš, takový informace! Snad Tě tohle nepotká!
Campi, ta moje je menší - já Ti radši kupovala větší, abych Ti nedala něco, co už Ladě nebude. :wink:
26. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Campi, fakt?? To nám nikdo neříkal (teda to, že jsou očistky eee jo, ale s tím sprchováním) - to by mi asi hráblo. Vždyť kojíš něčím jiným, než odcházejí očistky! :sweat_smile: :confused:
Tetes, promiň, to bylo na Teksas - já se upsala. :wink:
Ježiš, neprobírejte už toho D. :sweat_smile: :grinning:
26. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ježiš, tak koukám, že už se založila i diskuze k Jacksonovi.
Koukala jsem na zprávy, samozřejmě plné Jacksona, to chápu. Ale víte co nechápu, jak tam někdo může říkat,že mu puká srdce, a že byl Michael nejdůležitější člověk v jeho životě a takové kecy. Vždyť ho neznali? :confused:
To já teda ořvu záběry z povodní, nebo smrt dítěte,ale nějakého zpěváka nebo herce,kterého neznám, to nějak nemůžu pochopit.
Steff:no on teď musím říct moc nesportuje, je hrozně,ale fakt hrozně ohleduplnej. Jenom se přihlásil do tenisové ligy,takže odehraje jeden zápas v týdnu a jednou max. dvakrát má fotbal a tahle akce je hlášená už strašně dlouho dopředu. Fakt bere ohromnej ohled a já už teď stejně držkuju na všechno a pak je mi to líto a píšuj mu smsky, že jsem hrozná, že jsem zlá jak jsem tu zavřená......
26. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jakej byl sraz?
Já jsem byla dneska pořád nějak mimo, sice někdy i na netu, ale furt něco hledám, tak není čas. Nehledě k tomu, že kecáte jak zběsilé :slight_smile:
Zítra jedeme po plavču k našim a asi tam setrvám tak týden :slight_smile: Takže si pamatujte, co se tu bude dít a v případě nějakých závratných událostí mě informujte prostřednictvím sms :dizzy_face:
Ještě se pokusím nakouknout, ale sháním myčku, tak nevím, jestli se do toho moc nezažeru :grinning:
26. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Tetes, já to taky moc nechápu... Ale zase ty lidi se s tím člověk třeba extrémně identifikujou, takže je pak jeho smrt pro ně opravdu osobní tragédií - oni tam vkládají svoje představy atd.
26. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Tetesko tak to jsme na tom stejne, vcera jsem koukala na zaplavy na Morave a brecela u toho, jednak je to kousek od nas a jednak mi bylo desne lito tech lidi..ale Michael me nechal klidnou, proste umrel...
P. je strasne fajn a je super, ze bere takhle ohled. Vsak si to pak oba vynahradite.
26. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Lao, sraz super - souhrny na předchozí straně. :slight_smile:
Já myslela, že myčka "vyhořela" Puzziům.
26. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Evi, aha. To se mi právě nikdy nestalo, že bych někoho až takhle žrala, tak mi to nějak hlava nebere. :wink:
26. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ty záplavy mě taky letos nějak zasáhly... Jsem teď hrozně citlivá hl. na záběry dětí v nějaké tísni - to jsem dřív vůbec neměla.
26. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Tetes, mně taky ne, ale některý lidi to tak asi mají.
26. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jdu do postele, už mi hodně bolí záda,tak nemůžu sedět. A v posteli to prostě s noťasem neumím. :confounded:
Jo, dneska mi P. říkal,že už mám to břicho fakt obr a děsně se smál, že když si sednu,tak prostě nedám nohy k sobě,ale musím si nejdřív nadzvednout břicho a hodit si ho na nohy :angry: :angry: :grinning:
26. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
inu dobra tak oooo mnohooo lehci nez k puzzi :slight_smile:)))
jo a mile to fakt hrozne slusi fakt kus :slight_smile:))) i kdyz ja si tam dneska pripadala jako nejosklivejsi .... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tetes to je pekna kravina sprchovani kazdy den
tetesko neboj ty to budes mit v klidu vyndaj susinky za 30min a ty se na ne i kouknes
26. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.