• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Teksas, ty prase :grinning: ty už jsi jako ta moje přírodní doktorka!!!! Sprchování každej den je kravina,jo? :grinning:
26. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
ne kazdy den ja samozrejme myslela na neco jinyho .....olik usnul az ted myslela jsem po kazdym kojni samozrejme..me v porodce rikali po kazdym curani a to fakt neslo .....prvni den kdy se mnou byl M. tak jo ale pak ani nahodou
26. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
tet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
jo evi a nedivala jsem se z okynka pac jsem si povidala s tebou ze jo jak jsem se jako mela soustredit :slight_smile:)))
a campi mooc diky udelam sjem zvedava ..ale bylo to vynikajici aniz by to bylo teda na cibulce
26. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Týý brďo, tak ´koukám, že vás tam bylo jak maku :wink: To je super, že jste všechny tak blízko a můžete se srážet... :dizzy_face: Fakt bychom měly spáchat nějaký ten Vranov nebo Vysočinu... :wink: Jdu kuknout na fotos
26. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
No třeba sprchování v Podolí po každým kojení, kde byly 4 sprchy daleko na chodbě a asi pro 30 mamin, to je fakt výživný :sweat_smile: Já jsem asi prase, ale vydala jsem se tam jen jednou denně, vystála frontu,byla jsem ráda, že tam vůbec dojdu, jizva bolela jak prase a ten stres, že tam M. řve. Lactacyd kapesníčky to musely nahradit.
26. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
bréééééééééééééé rááááááánko

tak k čemu byl ten sraz, když pak večer nakafráte milion stránek co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: :grinning:

tákže postupně:

SRAZ:
musím teda říct, že prvních 10 minut jsem si říkala: panebože co tady mezi těma matkama dělám :grinning:....jako nebylo to vámi, ale mnou, páč mě furt nějak mé těhu nedochází a taky jsem chtěla držet basu s Mili :wink: , tak jsem se tam ze začátku moc necítila
ale jste všechny super baby
Mili: no co k tobě říct, přesně jak jsem si tě představovala tak taková jsi, jsem ráda, že jsi má lesbická žena :grinning:
Janča: s tou jsem se už viděla na zmrce, taky super ženská, akorát to břicho by jí mohlo už pořádně vyrůst, at netrapasím :grinning:
Evi: s tou jsem kecala asi nejvíc, páč seděla bez dítěte naproti mě, taky moc super matka, ukecaná, ale ne zas moc, to se mi líbí a taky mi radila, že s nedá v nosítku nosit pidimimi :grinning: a Majda je fakt celý manža (manžu rozeberu ještě níže :grinning:)
puzzi: jsou jsem moc nepokecala, páč skoro hned po mém příchodu šli (ted mě napadlo, jestli to nebyla moje vina, ale snad ne :grinning:), akorát měla to výsostné postavení, že věděla potencionální jména malého Gučáka jako první :grinning:.... jo a taky jí tímto veřejně žádám, aby si změnila foto v pasu, páč tam vypadá přes 30, vysoká, černovlasá, na krátko a přitom vypadá jako úplný opak a Honzík mi přišel k Puzzi fakt jako obřík, ale když pak přišel pan Puzziák, tak už mi to tak nepřišlo :slight_smile:, je celý tatka prostě
Teksas: je taky přesně taková jako jsem si myslela, super pohodářka a Olík je úžasný
Terkytku jsem moc předtím neznala, ale je to kočka :wink: a Marianka je mooooooooc hodná
Mel: je taky přesně taková jako jsem si myslela :wink: a Luky je jak Šarpej :slight_smile:, ale v metru byl děsně hodný a ani nekníknul, i když možná kníknul, ale byl tam takový kravál, že jsme ho neslyšely :grinning:

jinak by mě ceklem zajímalo, jak jste si mě představovaly, když úplně jinak....vona mi to trochu zavařila Campi, jak pořád říkala, jak jsme s pG super krásní či co, ale já jsem vás upozornovala, že to tak není, at nejste zklamané :grinning: :grinning: :grinning:

človíčkov super, ale obsluha fakt děsná a ty tousty - horší jsem nejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:, byly to spíš suchary

no a Dan od Evi, to je kapitola sama pro sebe...připomíná mi teda dost mojeho švagra (akorát Dan je teda asi 1000x hezčí :grinning: :dizzy_face: ), ten taky prožil dětství skoro mezi samýma ženskýma, takže je takový dost chápavý a vždycky, když si voláme, tak spolu kecáme tak půl hodiny :grinning:....a hrozně se mi líbilo, jak jsme z něho byly všechny na měkko, jak vzal Marianku od Terkytky a hodil si ji nad hlavu (i když se to nesmí, že jo, někdo tady házel nedávno ten článek :grinning:) a ona se hrozně smála a my tam všechny seděly a jen jsme vzdychly takové to ááááááááách :grinning: :grinning: no fakt prdel.....v příštím životě půjdu manžela hledat do Plzně :grinning:

jo s fotkama opatrně, nezapomente, že jsem zde inkognito :sunglasses: :sunglasses:

rehos: s těmi zoubky mě to mrzí, snad jí už brzy všechny najednou vylezou i s osmičkama a bude mít už klid :wink:
rio: já se ti vůbec nedivím, že jseš z těch vašich trápení psychicky vyštavěná, kdo by nebyl, ale určo to zvládnete a jestli se Honzík po blicím vodopádu směje, tak pak je to těžký pohodář :wink:
27. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
Bré ranko,
Gucci, Luky nekníknul a to až do třičtvrtě na dvanáct!!!!!!!!! Takže to cestování ho chudáčka malého pěkně zmohlo. :dizzy_face: Mě samozřejmě nízkopodlažní autobus ujel před nosem, čekala jsem na další a v jízdním řádě zjistila, že ten jeden za 40 minut, tak jsem jela normálním. U metra znásilnila mladíka, aby mi pomohl s kočárem a k naší zastávce jsem si už povolala manžela.
27. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
ted jsem si vzpomněla, že jsem v příštím životě chtěla být lesba, takže až v tom přespříštím půjdu manžela hledat do Plzně :grinning: :grinning: :grinning:

mel: vidíš, já jsem ti říkala, že ho udrkocám v kočáru, a to jsem se toho kočáru ani nedotkla :grinning:
27. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
gucci, no ono to spíš unavilo to jeho pobrekávání. Ani mu nevadilo jakým stylem ho manža vyndal z kočáru - já vždycky opatrně aby zůstal v té poloze na bříšku i mě na rukou a manža ho klidně vezme a obrátí. No mladého pána to fakt nevyvedlo z míry. :dizzy_face:
27. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Jinak:
Rio máš to opravdu trápení s Vojtíškem, ale určitě se to spraví a ty cviky za chvíli budeš zvládat levou zadní. Je toho na Tebe teď hodně.
Rehos, Marjánka bude za chvíli mít plnou pusu zoubků. :confused:
Terkytko, tak to teda na Bulovce byla jedna sprcha pro 6 ženských a to se dost dobře dalo.
A jinak mě tady některé moc chválí, nepřehánějte to nebo mi narostou ramena a neprojdu dveřma. :wink:
27. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
jo Evi, jsem přemýšlela nad tím vašim bydlením a fakt bych hledala třetí variantu....
s tím barákem, zkus si představit, že reješ záhonem s kytkama nebo tak něčím, že musíš sekat trávu, v zimě odklízet sníh...navíc i když je barák nový, tak se tam furt musí něco dělat, něco udržovat, něco vylepšovat...v létě je to samo super, vypustíš dítě ven a pomalu se ani nestaráš, ale zase v zimě seš tam zakopaná, když chceš vyjet s autem, tak si musíš prvně uklidit od sněhu cestičku
ten byt v tom villa domě...jako určo to bude moc hezky, ale nevím, jestli ty prachy za to stojí no, to musíte vědět vy, ale určo se to k vám hodí typově víc
jako Dan mi příjde takový multifunkční, ten se snese s kdekým a kdekoliv, ale i tak mi nepříjde jako vesnický týpek a ty už vůbec ne :wink:
my když jsme se rozhodovali s tím bydlením, tak jsme taky chvíli zvažovali dům, ale pak jsme si uvědomili, že to zatím není nic pro nás, že si chcem užívat, mít všude blízko a že na barák bude čas tak za 10 let, navíc naši bydlí v domě a tchánáci mají chalupu, takže naše děti strádat určo nebudou

chce to prostě najít něco mezi těmi dvěmi variantami....nějaký byt s předzahrádkou, ale ne za 4 mega, to mi přijde na Plzen jako fakt dost vysoká cena, za 4,5 mega má kolegyně v práci novobyt v Praze ve Strašnicích 3kk, 90m s terasou
27. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobre ranko,
tak Gucci dokonala souhrn. Holky nestvete me s tim brichem, ze ho mam maly. Mi prijde na 17tt velky a L. se mi vcera smal, ze ma pocit, ze za mesic jedeme do porodky :slight_smile:
Mel no vidis, ze je Luky zlaticko. Ono se to s nim da, jen clovek musi byt trpelivy :wink:
27. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Jani: prosím tě, vás asi doma navštívím, aby L viděl, co je to velký břicho :grinning:
27. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
no nic ženušky moje, jdu se zkulturnit, máme nabité dopoledne...vyzvednout parfémy, návštěva babi, sdělit kámošům novinky :slight_smile: , nějaké nákupy
tak se mějte hezky, moc nekecejte, v pondělí ráno jsem tu jako na koni :grinning:
hezký víkend
fáááááááááááááááááááá
27. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Papa Gucci. A uzij si to :wink:
27. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Jani, trpělivost jsem projevila v noci - dvě hodiny řevu kvůli dvoum "suchejm" prdíkům. :grinning: Ale zase pak v půl páté vytuhl hned. :dizzy_face:
27. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj ženy.

teda Gucci se dneska rozjela :grinning: , ale shrnula to báječně :wink: .
Mel, super, že Luky je takovej šikula a hezky spinkal.
Jéé Jani a co bude dělat L. až budeš v 7 měsíci a vejš :grinning: .
Jinak teda počasí na prd a to hlásili, že má být pěkně. Jo a jsem zvědavá jak dopadl ten byt, dnes nám ho předávají.
27. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Mílo on byl hlavně chudáček uondanej z toho cestování. A neboj byt bude určo v pořádku. No počasí je takové zatažené a je strašný dusno. :angry:
27. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Mel, to věřím, že musel být za celý den uondaný, ale je to takovej bobeček bobečkovatej :dizzy_face: .
No doufám, že byt bude ok :wink:
27. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak jsem dodala nějaký ty fotky, ale Gucci neboj, ani tam nejseš. Sice nevím, jak je to možný :sweat_smile: Ale fotil hlavně Dan. Hezky jsi to napsala, taky příště půjdu hledat manžela do Plzně :grinning: Evi: napiš nám aspoň nějaký zápory nebo špatný vlastnosti, to není možný, že by byl takovej supermuž :grinning:
A s tím barákem a bytem je to od Gucci taky skvěle napsaný, já si vás v baráku na vesnici neumím představit a jít do toho atriáku s tím, že se budete klepat, jestli to splatíte, taky se mi to na Plzeň zdá moc, teda spíš že to je až za Plzní a ne v centru. Ale jestli ty splátky zvládnete, tak není co řešit. Určitě to i Majda ocení, až za 15 let bude chtít jít do kina, na rande a tak, na vesnici bys dělala pořád jen taxikáře.

Dneska jedu k bráchovi skenovat dědovy fotky, zítra je pohřeb a chceme si pak promítnout takovej soubor fotek od dědova mládí až po stáří, tak to jdu připravit. Čeká mě trasa Břevnov - Masaryčka a pak vlakem do Horních POčernic, to se projedu.
27. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Terky, ty teda budeš dneska nacestovaná. No Mariánka třeba bude pak i hezky spinkat po takovém výletu. :dizzy_face:
27. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Tak, holky, my vyrážíme. Přeju krásnej víkend :dizzy_face:
27. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Lao, taky přeji hezký víkend. :wink:
27. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Evi : k tomu Vojtovi, nejdřív se cvičilo, protože M. preferovala pravou stranu, to se srovnalo, ale pořád se při pasení správně neopírá o předloktí, ale trochu to ještě tahá krčníma svalama a hlavně má ruce v pěst.
27. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Mel:cože????? ty jsi znásilňovala nějakého zajíčka,jo? Ti manžel nestačí?
Gucci:tak můžeš být bisexuální,né? To se spoustě chlapům líbí :grinning:
Gucci, Steffi to spíš abych navštívila L. já, aby viděl jak vypadá břicho před porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Terky:fotky pěkný.
Terky, když měl dědeček 80-tiny, tak jsem mu nechala udělat takový film, z fotek a později i z video ukázek a podbarvené muzikou, bylo to strašně hezký a on půl roku na to zemřel. Celá rodina byla hrozně ráda, že jsem nechala něco takového udělat,že to krásná vzpomínka. Jenom já jsem za rok,ještě neměla odvahu se na to podívat, páč to jenom píšu a bulím...
Lao:hezký víkend nebo vlastně celý týden :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Tetes: Obrazně řečeno, protože znásilnit chci jen a jen svého chotě, ale on nechce že prý až po STK. :angry:
Právě zachyceno http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2949284&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
27. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Dobré dopoledne. :slight_smile:

Tek, co to zrovna Ty povídáš o ošklivosti, prosím Tě?!?! :confused:

Gucci, díky za chválu. :wink: Hele, zvedat nad hlavu se smí! Nesmí se vyhazovat! :slight_smile:
Díky za podrobný rozbor našeho bydlení! Souhlasím, ale problém je v tom, že v Plzni (a těsném okolí) nic pod 4 mil. neseženeme - to mám ověřený. :unamused:

Steffi, mně se taky zdálo, že ho mám obrovský, ale pak když to srovnáš... :wink:

Mili, tak pak dej vědět co byt! :slight_smile:

Terkytko, tak to rozhodně supermuž není - furt je někde v trapu (teď jsme zase samy), štve mě svýma ničím nepodloženýma názorama, s každým se dává do řeči (a občas to je doooost divný) a má poměrně velký mezery ve všeobecným vzdělání. :wink:
No, právě že na ty splátky máme horko těžko, a kdyby třeba D. přišel o práci, tak jsme v pr...! :unamused:
Tak cestu dobře zvládněte!
Jj, to jsi vlastně psala s těma pěstičkama - teď si to vybavuju... :sweat_smile:

Lao, užij si týden! :slight_smile:
27. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
ahoj,všechny Vás zdravím,koukala jsem a fotky ze srazíku a muselo to být super.
všem vám to moooooooooooo sluší :wink:
já jsem se chystala taky,ale místo,aby mě mažel vezl na autobus,tak mě vezl domů do postele,kolem 11 na mě přišla slabost,bolesti žaludku,pocení a asi po půl hodině jsem začala zvracet,takže bych cestu autobusem až na Prahu asi nepřežila,asi nějaká viroza,či co,blinčila jsem až do noci,teď už je to lepší,ale pořád mám žaludek jak na vodě,tak jsem snědla pár piškotků,tak doufám,že ve mě vydrží.
takže je mi moc líto,že jsem se nemohla zúčastnit,protože to muselo být moc fajn
Jste fáááááááááááákt kočky :wink: :wink: :wink: a sympaťandy :wink: :wink: :wink: :wink:
27. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak byt hotový, teď to necháváme doschnout a kolem šesté večer to tam pojedeme začít uklízet a zítra ráno stěhovat. Takže zítra snad už bude to nejhorší za náma. Kluci byli fakt moc šikovný, dokonce se jim dnes nezdál strop, tak ho ještě předělali.Dali jsme každému dýžko 200Kč, tak nevím jestli je to málo nebo akorát. Ale vypadá to suprově :slight_smile:.
Mel, Luky je šikula jak tam tak pěkně pase :dizzy_face: .
Leni, to bude možná odezva těla na to tvoje vypětí, měla by si se pořádně zklidnit a hodit do pohody :wink: .Na IVF je potřeba notná dávka klídku.
Evi a vy musíte shánět nějaké nové bydlení? Nebo proč se chcete stěhovat?
27. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.