• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky, koukám, že sraz byl perfektní :dizzy_face: . Teda vám to tam všem tak moc slušelo. Mili- neblázni :angry: , za chvíli budeš taky těhulka a ten účes Ti hrozně moc sluší :wink: . Koukala jsem na Guci, že už má opravdu trošku bříško, zato L. od Jani mě pěkně naštval. Jestli ta bude za měsíc rodit, co bychom měly říkat my s Teteskou. Asi by se nás zděsil, kdyby nás viděl :astonished: . Jani- jsi tam kočka a fakt máš malilinké bříško, budeš následovat Mysky a pak budeš kočka hned po porodu:wink: . No Mel jsem říkala už včera, že jí to moc sluší, opravdu jde vidět, že na sobě maká :wink:. Šikula!!!
Teetsko- co Ty dneska? Je trošku líp než předešlé dny?
27. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Mili- tak to je super zpráva! :dizzy_face: Pak to musíš nafotit, jsem hrozně zvědavá. Jaké tam máte barvy?
27. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Pajdi, na stěnách máme světle žlutou a stropy bílé a to všude, pže máme zatím jen byt 2plus KK.Až bude i ten další pokoj udělanej, tak bude ve stejných barvách.
Pajdi a jak je tobě? Jo a děkuji ti, že mi to sluší :wink: .
27. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
Milo,to bude nejspíš nějaká střevní chřipka,manžel mě tohle samé v pondělí,akorát on nezvracel,ale šlo mu to spodem a mě vrchem :unamused:
Pajdi,ty jsi vlastně nebyla na srazíku,viď?jakpak to?
27. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Leni, tak ať je Ti brzy dobře!
Mili, to je skvělý, že jste spokojený! :dizzy_face: My bydlíme v paneláku 2+1, sice větší, ale tady už moc dlouho s M. být nemůžeme - nemá tu ani pokojík...
27. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Milu tak to je fajn, ze to udelali dobre a ze jste spokojeny. Ted letmy uklid, zitra nastehovat a mas klid.
Leni tak se brzy uzdrav a hlavne se zklidni, protoze v takovem stavu IVf nezvladnes. Ono je to docela psychicky narocny.
Evi tak to mate hodne maly byt, to se nedivim, ze se chcete stehovat. Ja ti rikala svuj nazor uz vcera, myslim si, ze ani jeden z vas neni vesnicky typ. Ale souhlasim, ze ten atriak u Plzne je neskutecne drahy, obzvlast v dnesni dobe krize.
27. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Steffi, jj, musíme to max. do 2 let vyřešit.

Přidala jsem fotky ze srazu, ale mám jich nějak málo...
27. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Miluško- nechci to ani zakřiknout, ale teď celkem dobře :wink: . Tak psssst :dizzy_face: .
Leni- ze dvou důvodů: 1- mám klidový režim a nesmím moc chodit a 2- ten hlavní, bydlím krapet z ruky- na opačném konci republiky- v Ova :wink: . Ať je Ti brzy líp :wink:.
Evi- a tak koupit nějaký hezký byt? Nebylo by to lepší? Fotky- super!! :dizzy_face:
My už celé odpoledne s H. kreslíme zvířata na stěnu v pokojíku. Já sedím na židli a kreslím ty, co jsou dole a H. stojí na štaflích a kreslí horní :grinning:. Ale už toho máme plné zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Člověk se na to musí šíleně soustředit, aby ty čáry byly přibližně stejně tlusté a někde neujela ruka. Zatím děláme jen černé obrysy.
27. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
Pajdi, terasový byty stojí v Plzni taky přes 4 mil. a obyč určitě nechceme.
Jéééé, to pak vyfoť! :dizzy_face:
27. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
čau holky, zdravím od tchýně, píšu na P. notebooku a vůbec mi to nejde, tak se na to asi vy.eru a jen vás dočtu.
Stručně: sraz se mi moc líbil, neznala jsem terkytku, milu a gucci, milu bych poznala podle těch fotek psíků, jak dávala na net, ale gucci ani terkytku bych nepoznala vůbec. gucci už má fakt břicho, nechápu, že si kolegové v práci nevšimli. milu obrovsky sympatická a hezky mile mluví (kurňa, ten cizí bůk mě štve, furt mi to někam skáče mimo). terkytka a mariánka nechápačka, mariánka je fakt hrozně hodná, terkytka celou dobu seděla na místě, mar. buď v kočáru spinkala nebo na terkytce v klídku koukala. Já tak různě pochodovala okolo stolu a zabavovala, holky občas vypomohly, ale víceméně pocit dobrej, honzulák to celkem zmákl. melin luky zabijácky kouká, ale je to drobeček a byl hodnej si myslim, nebo brečel mín nahlas než honzíkovo pořvávání. tak asi moje dojmy z neznámých, známé nekomentuju, nic překvapivého, madlenka opět vyrostla, oli chechták, steffi to slušelo.
tak já asi trochu zareaguju, jsem si zvykla na to psaní tady, tak za chvíli, jdu dočítat...
27. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj, tak koukám, že jste si sraz krásně užily. Poslední dobou moc nestíhám, tak ani moc nepřispívám, ale občas si něco o vás přečtu. U nás vše v pořádku, máme se s Martínkem dobře. Už se přetáčí na obě strany a dost lumpačí.
Gucci jsem si představovala uplně jinak-jako blondýnku :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Evi- aha, to jsem netušila :unamused: .
Jestli zítra doděláme aspoň ty obrysy toho jednoho obrázku, tak to fotnu.
Marti- gratulace k přetáčení :wink: .
Jinak zítra začínám 20tt, tak jsem hodila do alba aktuální foto pupku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
27. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Akorát mě štve, že mám teď stejné břicho jako Puzzi ve 34tt :angry: .
27. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Evi pekny fotecky...
Pajdi pekne brisko, je videt, ze se dvojkam u tebe dari :wink:
Marti to je fajn, ze se s Martinkem mate dobre. Co M.? Uz je doma z nemocnice a taky v poradku?
27. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jani- to doufám, bejvák si tam dělají hezký, tak snad se jim daří dobře.
Co Ty jsi dneska podnikala?
27. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Rano byl L. na houbach, pak jsme jeli na obed a nakupovat a odpoledne jsme byli na dlouhe prochazce a ted me ceka zehleni :-/
27. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jé Ty jsi měla super den. Tak já jsem dopoledne proležela, to byl H. na nákupu, po obědě jsem spala a teď jsme kreslili. Ale v pondělí po tom 3D UZ, jestli bude všechno ok, chceme jet na velký nákup dětských věciček do velkoskladu do Ova :slight_smile: . Už se moc těším.
27. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
No jo Pajdi, ty jdes zase na UTZ. To jsem zvedava, jestli se potvrdi 2 holcicky :wink:
A pak velky nakup, tak to je super, to mas prima program :wink:
27. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Steffi, M. už je od uterý doma z nemocnice, ještě má berle a rozhýbává pomalu to koleno a na tu trombozu bude jetě chvilku brát léky, ale byla to jen pooperační tromboza, takže dobrý. Teď má už prázdniny, tak mě čekají skvělý 2měsíce.
A rostou? Taky se chystáme na houby.
27. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Marti to je super a ty 2 mesice, kdy budete spolu, no to je pohadka!
Houby rostou, prinesl kos a igelitku, cistil to tady pres hodinu!
27. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jani- já taky a moc, H. jim teď domlouval, aby v po ukázali hezky pindíky :grinning: . Ale ne, už je rád, že to budou možná holky :dizzy_face: .
Marti- tak to je super, že už je M. lepší a hlavně že teď máte před sebou krásné dva měsíce volna :slight_smile:.
27. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Já bych si dala houbovou omáčku. A kde na nich byl?
27. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Pajdi tak jednoho pindika by ukazat mohl :wink:
Na houby jezdi tady kousek za Prahu, smer Jilove, tam jsou houbove lesy :wink:
27. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
My jsme meli smazenici na veceri a zitra bude gulas z hoveziho a hub :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Tetes, 18x záchod - co na to říct, to ses asi vskutku dobře vyspala :confounded:
tek, oli mě baví, prej se začne tlemit, když včas nenahodíte, veselé dítě, nechápu, honzík začne opak tlemení.
tek, hm slevy? vyrážím hned v pondělí možná :grinning:
rio, s vojtovkou neporadím, ale netrap se, cvič, co nejlíp to dokážeš, středa je hned a kdyžtak tě opraví, neboj, to není žádná tragédie, když to nebudeš dělat pár dní dokonale.
rehos, maru krásnej posed :slight_smile:
holky, krásně shrnujete sraz, u každého shrnutí kývu :slight_smile: Milu, prosím tě, ty taková sympaťačka milá, bez tebe by to tam nebylo ono, počkej, na podzim taky už budeš těhule, musííííš!!! :wink: Mili, sakra, jestli je nějakej zbytek spravedlnosti někde, tak to ivf na podzim ti vyjde, já bych to nějak ti pomohla zařídit, kdyby to šlo, fakt ti to moc přeju, to musí bejt ok!
campi, popis dvojek optimistcky? jsou hodný a přesto 2 z 3 hodin vtahu :sweat_smile: Ne ale určitě je to krásný, ta kámoška píše spokojeně :slight_smile:
tek, "to se toho dá víc probrat, když v kočárku chrněj na prochajdě" :grinning: Hm, jak který dítě :grinning:
Evi, honzík se taky v autě cestou ze srazu po... :grinning: ale nechali jsme ho v tom, nebyli jsme si jistý :sweat_smile:
mel fakt zhubla, seš dobrá, mel, sluší ti to :wink:
evi, potvrzuji, že csta k tk je snadná, až na úplný finále, tam jsem zabloudila trochu :sweat_smile:
tetes, bane, k nám je to na kruháčích snadný, na písek/nepomuk a každej to našel napoprvý, heč :grinning:
tetes, sakra, už aby byl porod za tebou, viď? neboj, dobře to včera s pacoškou dopadlo, ne? prostě bude víc krve, ale to neuvidíš...
sprchování po císaři jednou denně stačí, nevidim problém, jizva je po týdnu zacelená. sprchovala jsem se hodněkrát jen když mi hodně zatvrdly prsa, pro úlevu. očistky jsem po týdnu skoro neměla.
ty záplavy mě taky vzaly, když si předstvím tu evakuaci a třeba s malejma dětma a pak se nemít kam vrátit :frowning2:
tek, to teda kecáš, k nám je to lehčí než k vám! :grinning:
gucci, nojo, fotku v pasu si někdy změnim, když já žádnou pořádnou do pasu ze současnosti nemám :sweat_smile:
hele, mně ty toasty chutnaly :grinning: jsem si tě představovala asi jako blondýnu :slight_smile:
gucci, jsme docela chvíli pokecaly, ne? mě to taky mrzí, že jsem toho s váma nezvládla probrat víc, měly jsme občas u stolu udělat škatlata. a mně ppřišlo pak ode mě blbý, že jsem furt odbíhala s honzíkem, ale snad chápete..., měl P. přijít dřív :grinning:
gucci dpost dobře rozebrala evamikojc bydlení, ono na tom něco je, že až takhle vesnice dál je zahrabákov, já nevim no, dilema... jo a 4 mega za ten novej satelit je fakt dost, za tu cenu máme 3 km od plzně 8+1 samostatnej, sice ne novej, ale žádná ruina.
steffi, L. bude asi čumět za tři měsíce, si dělá srandu, že máš velký břicho, asi ještě nevbiděl těhuli před púorodem...
Jé, pasáček Luky krása :slight_smile:
hehe, evi, popis záporů d. mě pobavil, uf, není to úplně superman, jen skoro :sweat_smile:
leni, tyjo, odpočiň si teď o víkendu, je toho na tebe dost...
milu, gratuluju k dodělaným pracem!
Pajdi, břicho jako já 34tt :sweat_smile: Nojono, buď ráda, mě to malý břicho štvalo :grinning:
Marti, Martínek je šikula s přetáčením, těším se někdy na setkání, jsem ho vlastně ještě neviděla.
zejtra jedeme s tchýni do náchoda k p. tetě a večer tchýně vlakem domů a my domů. chtěla jet na pár dní k nám, ale nakonec jí zejtra přijedou vnuci. tak fajn :sweat_smile:
Mňam, houbovku miluju!!!
27. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Tak smaženici nemám ráda, ale ten guláš bych si teda dala :wink: .
Já už si tak nějak zvykla na představu, že to budou dvě holčičky, ale jednoho pinďu bych ještě překousla, horší by bylo, kdyby se ukázali dva :astonished: .
27. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Puzzi- vy pořád někde cestujete, to je super :dizzy_face: . Břicho fajn, ale jak dneska Teteska psala, že si nejdřív musí v sedě nahodit břicho a pak si až dá nohy k sobě, tak mě to děsí :sweat_smile: . Už mám problém se z lehu posadit apod., co teprve budu dělat před porodem? Začínám se nějak vciťovat do Terky, jak ji asi musí být šíleně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Oajdi myslim, ze 2 pindiky uz nehrozi :wink:
Houbovku mam taky rada, ta bude priste :wink:
Puzzi L. si dela srandu, ale je fakt, ze vecer mam vzdycky velky bricho a do rana splaskne :wink:
27. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Zdarec holky.

Tak jakž takž uklizeno, zítra stěhovačka a doklizení a pak na to prdím a ať to pořádně uklidí ta firma. Sotva jdu jak to břicho bolí.
Jani, tak super, že houby rostou, ale já s H.mám štěstí,že každej najde a my prd, minulý rok jsme našli akorát srnčí paroh a ostatní nesli dom košíky hub :grinning: .
Pajdi, tak bejvák teda parádní...dvojky se u tebe mají jako v ráji :dizzy_face: .
Puzzi, já si tě podle fotky co máš tady taky představovala jinak. Mnohem větší a silnější a přitom si takovej drobek :sweat_smile: .
Tal a vím prd co jste psali :confused:
27. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Miluško- běž už ležet a uklízení nechej na firmu. Teď by jsi měla do operace spíš odpočívat.
Puzzi- já si Tě podle té fotky v pasu představovala taky úplně jinak, na těch fotkách ze srazů jsi vždycky kočka :wink: . Změň si ji.
27. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.