• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
evi tak takhle ..ted jsem se koukla kjde to je a nevim nevim ..i kdyz ja jsem ochotna kvuli baraku odejit z prahy ale smer ktery se mi libi...hele a 4 mega za 3+kk (jsem to probirala taky s M.) je fakt moc na to kde to bude.....to tady u nas a to je dooost draha lokalita ma bratranek asi 15+2 za 7,5mega...takze tak :slight_smile:))))..pokud mate jeste 2 roky tak hledejte dal ...... a teda fakt ceny strasny
puzzi ty kecas ....a ja bych prave brala to co mate vy ...starsi barak ..ktrerej si treba i my budem muset opravit z casti ....nebo koupit to jako chatu a kdyz se nam to bude libit tak se tam pak prestehovat
mel luky krasne pase...
pajdi ty jo to jsem zvedava co to bude v pondeli ... treba se jeste vyvine parecek to by bylo taky super ne?
ty jo tak to se asi taky pujdem mrknout na houby ....rikas na jilove joooo ..smazenici ja taky nerada..ja miluju masaky a bedly mnaaaammmmmm
jeee milu to je super ze mate hotovo ofakt bomba
my dneska celej den u tchyne a normalne ten malej rostak nam bojkotuje vcasne chrnenni,,,nevim co mam delat ja uz vecer nemam zadnou silu a to jeste mam delat neco do prace..nic nefunguje
i kdyz dneska rekord v devet ale ja chci sedmou abych mela cas si voholit nohy kurna
27. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
joo puzz a taky bych te chtela jeste videt nez odjedes do hrvatska jestli je to mozne ...co takhle vylet zase k nam coooooo?
27. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
jooo evi a podle tvych popisu bych ho brala :slight_smile:)))))) jsem dooost podobne nedokonala ..mozna jeste dost navrch :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
pajdi, dva pindíci nehro, jedna holčička je jistá :wink: nojono, ono břicho jako fajn na pohled a pochlubit se jím na veřejhnosti (až na to, že furt sedíš doma :sweat_smile:), ale jinak překáží, věřím...
steffi, jednoho dne do rána nesplaskne :grinning:
milu, vždyť mám na našich stránkách nějaký fotky s honzíkem, ne? asi málo :sweat_smile: Jestli já jsem drobek, tak ty seš pididrobek :grinning: To tvoje posraný bolavý břicho, už ať máš po operaci klid.
haha, pajdi, dík, že na fotkách ze srazu jsem kočka a to jako tady v pase jsem pes? :grinning: Změnim no, ale ne dnes :sweat_smile:
tek, nekecám, vždyŤ já nepíšu, že naše bydlení nespokojenost, naopak, jsem moc ráda za to a neměnila bych za novostavbu (moc peněz, nevyzkoušeno, beverly hills :sweat_smile:). Ale neuražte se novostavbařky, po těch krásných domech občas samo závistivě pokukuju.
tek, odpol a kvečeru oli nespat, unavit, líp neporadim, ale asi to děláš, snad časem to posunete.
27. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
tek, jasan, co takhle já a evamik spolu výlet k teksasojc? v příštích dvou týdnech...
27. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Marti, to je teda Martínek šikovnej! :slight_smile: Ty jo, to je super, že má M. prázdniny - to závidím. :wink:
Pajdi, břicho už je docela velký, ale vypadáš mooooc dobře - jak jsi štíhlounká a máš jen to bříško. :dizzy_face: Taky myslím, že dva pindíky už nehrozí.
Puzzi, takže tchýně nakonec s vámi nejede? Ty 2 dny stejně asi stačily, co?! :sweat_smile:
Mili, prosím Tě, když máte firmu, tak neuklízej, ne?! :sweat_smile: Paroh? :confused: To jste mohli výhodně prodat nějakýmu neúspěšnýmu myslivci. :grinning:
27. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
jo a dnes dobrá noc, sice večerní uspávání včera hrůza, pomohlo trochu mlíka na uklidnění, pak hysterák v jednu (četla jsem někde, že ve věku honzíka mívaj děti blbý sny, že třeba když začnou sedět nebo nějaký podobný změny, tak to nemůýžou v hlavách tak zchroustat - dává to smysl), takže v jednu mlíko a pak do šesti spánek bez jediného náhozu! Vivat noční mlíko :grinning:
27. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
evi, tc hýně jede zejtra do toho náchoda s náma a pak v praze jí vyhodíme na vlak, dva dny fakt dost, hlavně občas řeči typu "vždyť on brečí, jen když má hlad". "to je naše ščeščíčko" atd. a dneska odpo u známých tady na zahradě celou dobu sedí a nic, kdyby tam byla moje máma, tak by ho nosila po zahradě atd. no ale to je taky těžký, já jsem asi taky blbá snacha někdy. i když se držim, ale dneska když tam před známýma rozvíjela teorii, jak v kočáru brečí potom po vyspání hlady, tak už jsem to nevydržela a řekla, že si myslim, že ho znám víc než ona a že po hodině po jídle v kočáru hlady fakt nebrečí. a nasrala jsem se :grinning: no ale to jsou takový kraviny, žejo.
27. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahojky,
Pajdi moc pěkný bříško a nemůžeš srovnávat s Puzziiným když čekala jedno :wink: Moc ti to sluší :dizzy_face:
Všechny fotky ze srazu moc pěkný :wink:
u nás noc na dnešek blbá,Maru ji proplakala a ráno 38,5 :frowning2: ,přes den mrzutost ale docela to šlo,po obídku spala nezvykle jen půl hodiny tak jsem ji dala později ještě spinkat a vydržela tři hodiny,ani přes den moc nejedla,lžičkou skoro vůbec tak jsem jí dala aspoň mlíčko do flašky.Usnula v poho večer jak usíná ale sem tam zapláče tak jsem zvědavá na noc :unamused: Jinak já už se na sebe nemohla koukat tak jsem začla každý den cvičit a když Marunka usne chodím k sousedům jezdit na rotoped,doufám že to k něčemu bude :confounded:
27. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Tek, no ona se platí spíš lokalita než počet místností, bych řekla... No, já nevím. Uvažujeme o tý vesnici, vzhledem k tomu, že za 25 min. jsme v Plzni, ale je to vopruz. :unamused:
Hele, to je zajímavý - M. poslední dny taky usíná až později, třeba v 9.
No, já myslím, že bys ho brzy reklamovala! :grinning:

Puzzi, my nejsme typy na starší barák - chceme si všechno uzpůsobit už při stavbě podle sebe, navíc my chceme něco bezúdržbovýho. Ale je fakt, že ta cena je nesrovnatelná.
Jééé, to by bylo super! Jen musíme domluvit termín. :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
rehos, chudák maru, ať je to brzo pryč, kolik dní to u každýho zubu trvá? držím palce na rotoped a tak!
jo, holky, technická, tchýně pekla kuře den předem a nechává to do druhýho dne v troubě, já jsem včera něco jako že bych to dala do ledničky, prej je v troubě zima (hm, já myslela, že je tam 22 stupňů jako okolo :sweat_smile:), ale v pohodě, tchýně to nakonec dala do studenější chodby, aspoň něco. Jsem zaujatá nebo je to fakt divný nechat jídlo den na teple?
27. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
evi, já to chápu, v tom je nov ej barák výhodnej - podle sebe.
ale ani náš starší barák nevyžaduje údržbu, střecha je asi 5 let stará a omítka atd. v pohodě, okna jsme udělali, co dalšího udržovat?
27. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Puzzi, já bych tchýni asi nerozdejchla... :angry: :sweat_smile: Tohle by mě šíleně sra...!
Rehos, chudák Maruška, snad už jí trápení skončí!

Holky, dobrou, už půl hodiny běží Všichni dobří rodáci a já vidím prd. :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Puzzi, je to divný!!!! A v troubě je 100% stejně teplo jako okolo. :sweat_smile:
Vy jste určo koupili dobře. Ale já bych se toho bála.
27. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Puzzi- jj, tady jsi pes :grinning: . ne , jen tady vypadáš o hodně starší a na těch fotkách ze srazu Ti to prostě mnohem více sluší :dizzy_face: .
No naštěstí jinde než na bocích, stehnech a v břiše moc nepřibírám, ale už mám hore 6 kilo.
Puzzi- no právě, kdybych mohla více chodit, tak by se člověk i pochlubil, ale když sedím doma, tak je to na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
No ty sny dávají smysl, hlavně že noc byla dneska celkem ok. S tchýní to nemáš lehké, ale vydrž. Málokdo má dobrou tchýni :confounded: .
Rehos- Maru má tu teplotku asi z těch zubů zase, co? Teda bobek, ať už ji raději všechny vylezou a je klid.
S cvičením jsi dobrá, to já se nikdy nedokázala dokopat cvičit déle jak týden.
27. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
evi, dík, to jsem chtěla slyšet, že je to divný :sweat_smile: Hele ale třeba má tchýně troubu, kde je zima, co já vim, moje trouba to není :grinning:
S tim jídlem na teple je to tady furt, mě to tak se-e a nikdo mě tu nepochopí :grinning:
Jo a dnes ráno jsme dali Honzíka dolů, tchýně se nabídla, ať se vyspíme (spali jsme do devíti - to zas jako dík a super). Přijdu dolů, honzík z kočáru a na sobě měl tepláky po z P. asi tak na 2 roky nebo tak něco, velká velká megasíla :grinning: Prej se tepláky svoje počůral při přebalování, tak sakra proč nepřišla nahoru, ať jí dám suchý? Né, radši udělat z h. strašidlo, ani ponožky neměl a prej ho tady nějaký sousedi obdivovali :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Mně teda přijde, že na týhle fotce vypadá Puzzi super. Sice jinak než ve skutečnosti, ale neřekla bych, že nějak hůř. :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Puzzi tak zrovna kure bych v teple nenechavala pres noc. Ja davam do lednice vse, kdyz to nechavam do druhyho dne!
autor
mně taky přijde, že ten krátkej sestřih rozcuch byl dobrej, ale nábrž protože těžký na údržbu, tak dlouhý vlasy já :grinning:
no ale on v deset kurna fix....dneska jsme museli vohrat jes80ml z rana ...proste pakarna ..jakoby mi prijde ze se musi prezrat..pres den mu staci ale malo ...a ma hysterak jako by ho bolelo bricho nostop ale pritom se i tlemi
vcera my uz hotovy usnul v deset a jeste se asi pul hodinu tlemil tak jsme ho tam nechali a zabral sam
.hele a to je fakt dobra lokalita jooo????? ale jako chapu ze za to noooo....hele tchy bydleli v zelezny u rudny a to bylo perfektni pac v lesich a na zlicine za 20min....tam bych sla klido bydlet ale M. bracha uz blby se skolama pac se pak zase prestehovali zpet praha a von dojizdel jak blb az do horovic
si reknete ja jdu akorat pristi stredu na endo jinak mam zatim volno ..jo a teda patek a pondeli to ma M. volno
rehos chudera ..a rotoped storpo k necemu bude ..si dobra ja bych se u sousedu stydela ..
pajdi ty voe na dvojky fakt krasny brisko ..si myslim zue i teteska ti napise ze si blba ze ona mela urco ai tak tisickrat vetsi i kdytz keca :slight_smile:))
27. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Puzzi, já Tě naprosto chápu! :wink:
Ježiš, tchýně asi nic nevyhodí, co?! :grinning:

Už fakt jdu... :grinning:
autor
steffi, já taky do lednice vše, ale nevěděla jsem, jestli jsem normální nebo ne. tak asi jsem :grinning: tchýně na sporáku přes noc cokoli, polívka, v troubě hotový kuře a tak... no jak kdy, někdy to dá na verandu do zimy.
Pajdi jj určo k zubům,taky dnes děsně kadila :frowning2: Si ještě počkám než je bude mít všechny a co teprve stoličky :confounded: prosím tě už 6 kilo,já bych řekla že na dvojčátka ave 20tt je to jen 6 :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tek já s nima skvěle vycházím a hlavně rotoped je v prázdné místnosti a já jsem tam zavřená :wink: Rotoped je můj ale nemám na něj místo tak mi sousedka nabídla že ho d do té prázdné místnosti
27. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
tek, oli je prostě tlemič, já nevim no, sama víš nejlíp, jak to unavit a jestli prdy, a jestli nevíš, tak nikdo neví :sweat_smile: :sweat_smile: Neboj, to se ještě usadí, eventuální prdy půjdou brzy k šípku a bude jasné, jestli je to noční pták či prdič.
27. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Puzzi ses normalni. Ja bych mela strach, ze mi ta polivka zkysne a kure zasmradne. Ja bych to proste druhej den nejedla :wink:
A pamatuju si z lekarske mikracky, ze treba ryze je nebezpecna, kdyz se necha v teple. Uz si nepamatuju, co se tam pomnozi, ale je to ten syndrom cinskych restauraci/ prujem a bliticko!!

Rehos chudak Maru, ale za chvili bude mit bobek pokoj. A rotoped, mas muj obdiv!
27. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Teksas- nee, koukala jsem na její pupendo a jsme na tom asi stejně.
Teri- a nezabralo by přežrat ho dřív? :grinning:
Já bych teda taky brala raději novostavbu, ale starší barák je levnější a H. si chce všechno udělat a opravit sám. No teď stejně nejsou peníze, takže tak za deset let budeme možná uvažovat. Ale i kdybychom stavěli nový, tak si H. chce udělat všechno sám, včetně projektu. Takže to bude na hodně dlouho :confounded: .
27. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
hele puzz treba je tchy uz paranoidni a plete si troubu s lednici :.-))))
a ja bych ji tea taky nerozdejchala ...kopla bych jiii to mi ver :slight_smile:))
jo jo puzz ma super fotku v albu takova rostanda .-))) ale je fakt ze v dlouhejch je fakt kocka :slight_smile:)))
autor
tek, oli je prostě tlemič, já nevim no, sama víš nejlíp, jak to unavit a jestli prdy, a jestli nevíš, tak nikdo neví :sweat_smile: :sweat_smile: Neboj, to se ještě usadí, eventuální prdy půjdou brzy k šípku a bude jasné, jestli je to noční pták či prdič.
teksas by se mi hodilo klidně už tento týden, jelikož ten další možná přijede na pár dní kámoška z phy a taky babi někdy chce na pár dní, ale nevim ještě. je mi to jinak šumák.
Já jdu pomalu do pelíšku :pensive: . Dobrou a ať děti moc nezlobí a Teteska neprosedí celou noc zase na hajzlíku :wink: .
27. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.