• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
pajdi to jsme taky zkouseli dneska uz od pul sedme koupani a pak hned papani ...je to grazl!!!
ja bych se prave staryho baraku nebala vubec ja spis novostavny..jak je to rychlokvaska tak si to pak seda a bejva hodne reklamaci podle me... :slight_smile:))
ok tak pondeli, utery ci ctvrtek ....a pak ten dalsi utery - patek......jde o to jak evina
27. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Puzzi no nemůžu říct jak to u kterého zubu tvrá,to je asi u každého jinak,někdo ani neví že mu rostou,Maru to u těch dolních měla v poho ale te´d je to síla a asi je to hlavně tím že jich leze víc najednou :unamused:
My bysme taky rádi baráka až půjdu do práce ccheme hypotéku a starší by nám taky nevadil hlavně když bude střecha v pohodě :wink: Jo a mimochodem jsem tuhle koukala na netu a kolem Plzně byl docela výběr
27. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak tvoje připomínka ohledně tchýně od puzzi mě teda rozesmála :grinning: no když si myslí že je tam zima tak si to asi vážně plete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
toz dobre rankokoukam vsechny chrnite ci co
my zaciname najizdet na tem vstavani s prdolou hned ...takze v 7 ..a predstavte si ten grazlik ted zase vytuh......tak jsem ho prendala do kolibky to se vzdycky vzbudi a to ted neee
v deset jdem zase bruslit se tesam a pak budu asi dospavat pres den
rehos mas to tam
28. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobre ranko,
Terko koukam, ze Olik uz je tvrdohlavec a dela si co chce :wink: Ale je to slunicko, tak bud rada.
Uzijte si brusleni, snad nezacne prset. Mi prave doprala pracka a jestli zacne prset a budu to hned sundavat z balkona, tak me to nas....
28. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
tek děkuju moc :slight_smile:
My jsem se dnes krásně vyspali,maru spinkala jako dřív celou noc,vzbudila se na mlíčko v sedm ráno a pakj jsem spali ještě do 8.45,krása.Uklidili jsme společně s Fildou chodbu,soused se smál že ho vykořistuju jak jsem nad ním tak stála s Marulí na ruce a poučovala ho ale on to fakt dělá rád,já mu jen radila :wink: Jo a začla jsem luxovat s maru,dávám ji do židličky,sice ze začátku vyvádí ale pak přestane,vždycky jí pustím na tu chvíli pejsky,ty miluje a ona kouká.Snad si brzy zvykne úplně,na zemi být zatím vůbec nemůže :confounded:
28. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Pajdi:já myslím, že ještě tak velké bříško nemáš a sluší ti to.
Puzzi:mě se na tobě líbí ty dlouhé vlasy, podle mě ti sluší daleko víc.
Co vím,tak hotové jídlo,když se nechává v teple,tak se na něm tak akorát množí bakterie.
Evi:ale vždyť se má stavět docela dost terasových a nových bytů, třeba na Borských polích a největší byt je tam 127m2 a ten je teda cca. 4,5 mega. Fakt jste koukali na víc nabídek? Znovu se nějak dělá Sylván, nebo rodinné domky u Jezírka...... Do jaké vesnice by jste to šli? 25 minut od Plzně je docela dost,né? Hlavně budeš dělat věčně řidičku, všechno skloubit pak s Majdinýma kroužkama, ta nebude moc zůstat v Plzni déle......Z toho bych měla trochu strach. Navíc si myslím, že třeba ve Zruči by jste i s pozemnkem postavili nějaký bungalov do těch 4 mega taky.

Začala už jsem konečně číst knížku o mimčách. A jestli mohu budu vás teď zahrnovat dotazy,vždycky když si přečtu něco čím si nejsem jistá. Takže:
píšou, že se mimčo má mýt každý den čistou žínkou. To jich máte tolik na střídání? Já kupovala dvě.
píšou, že se ze začátku vůbec nemá mít miminku hlavička, páč jsou náchylné na nastydnutí......
že by ze začátku mohlo nostit doma čepičku. Dávaly jste?
Ty jo holky,já budu asi úplně v háji, jak nebudu nic vědět.
28. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Všem vám moc děkuju za odpovědi, fakt že jo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tetesko s tim ti neporadim, o tom niiic nevim :wink:
A neboj, mas jeste 14 dni, abys to vsechno nabiflovala :wink:
28. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Tetes, žíňku má Luky čistou každý den, jelikož používám látkovky, tak mám stejnak pračku každý dva či tři dny. Čepičku Luky doma nenosí a ven když je horko tak taky ne. A hlavičku jsem myla poprvé asi 6 dní po porodu. Zase asi jinak bych jednala když by měl porodní váhu třeba 2,5kg zejména co se týká tý čepičky. Ke všemu se dost potí, takže by měl vlásky furt mastné.
28. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jo a Tetes, já jsem žádnou knížku nestudovala a Lukymu to žádnou újmu myslím neudělalo. A dost ti dá i mateřský instinkt a na spoustu věci z knížky si myslím ani nevzpomeneš - můj názor. Ale znáš to, já mám dost volnej přístup. :slight_smile: Nic jdu žehlit, teď jsme přijeli od našich.
28. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
tetes já někdy myju žínkou a někdy rukou, žínky mám 4 a nepoužívám každý den jinou - denu mám na obličej a tělo a druhou na zadek - jenom tu střídám každý den
jinak čepici jsem teda doma nedávala a venku taky nedávám když je teplo, záleží jak malí tenisáci budou, ale zase pozor na přehřátí
my jsme dnes konečně podepsali smlouvu na byt a jsem mooooooooooc šťastná, protože m. zase začal mít řeči jestli si to ještě nerozmyslíme... máme to od 1.8 ale máme od 1. do 10.8 dovolenou v Jeseníku takže se odstěhujeme až se vrátíme. ale vůbec se netěším až to budeme říkat tchánovcům :unamused: :confounded:
28. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Teda, tady je dneska mrtvo, já si říkala kolik nebudu mít dočítání a tady skoro nic :sweat_smile: .
Teri- čepičku na doma bych dávala jen v případě, že budou mít dvojky pod tři kila nebo když budeš větrat a byl by trochu průvan. Jinak si myslím, že je to zbytečné :wink: .
Žínky bych asi koupila 8ks a co 4dny nebo jak často budeš prát naházela do pračky a měnila fakt raději každý den. Přece jenom se tam udržují bakterie. Aspoň pokud budou malí. Kolem půl roku roku bych to už tak moc neřešila.
A s mytím hlavičky- to netuším :confused: .
Rio- to je dobře, že jste to už podepsali, ještě by vycouval :confounded: . A s tchánovci si hlavu nedělej!! Víš, jak se k Tobě chovají :angry:!! Dobře jim tak.
Dneska jsme s H. dokreslili obrysy prvního z obrázků, mělo by jich být v pokojíčku celkem šest a začli pomalu vybarvovat. Jeden obrázek nám zabere cca dva víkendy, tak doufám, že to do porodu stihneme :sweat_smile:. Plus ještě složit komodu, postýlky a vyrobit dveře na velkou šatní skříň a dvě ohrádky do dveří proti čičinám.
Zítra hodím dvě fotky, jak to zatím vypadá. Ale je to teda šílená piplačka, už litujeme, že jsme se do toho dali :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
jo a hlavičku myli už v porodnici, ale já nepoužívám moc mýdlo, dávám do vody olejíček z lékárny a hlavičku prostě oplachuji
28. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
tetes ja davam cepicku nekdy i ted kdyz fouka studenej vitr pac pres hlavu nejrychlejc vychladnou ...a prostydnou
a ja teda nepouzivam skoro vubec zinku ....ja meju rukou .......
hlavicku jsme teda myli hned ale davame prave cepicku po myti i ted
rio ..ty jo to jsem dava jak jim to reknete .....ale myslim ze to zvladnete a asi budete muset jim to rict az po dovce jinak vas vystehujou...
pajdi jak je dneska
jupiii ja uspala v pul osme huraaaaaaaaa...doufam ze se uz nevzbudi kurna
juu tesim se na fotky pokojiku
rio a jakej olejicek ja meju jen vlaskysebamedem jinak nepouzivam nic...kvuli te vyrazce...
28. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
mel:díky, no ta knížka je docela hezky dělaná, dostala jsem jí od Puzzi, tak myslím, že něco si z ní určitě vezmu. Prostě třeba ty nebo Rio...jste takový mateřský typy a já mám strach,že to v sobě nemám, takže bych si něco měla přečíst. Né, že bych to pak brala jako dogma,páč už teď mi tam něco přijde přehnané,ale je to vážně moc hezky dělané ta, knížka.
rio:taky děkuji. Hele, to je dobře, že jste to podepsali, a že už se z toho M. nevykroutil. A je hrozně dobře, že jsi si tentokrát stála za svým. :dizzy_face: A na tchánojc se s prominutím vyser. Jsou to zlý lidi a nezaslouží si,aby jste si kvůli nim zničili manželství. :pensive:
Pajdi: a nebylo lepší použít spíš nějaké ty bordury a samolepky než se s tím takhle piplat? Ale zase takhle se to líbí víc,jak je to vydřené,viď?
Zítra mám poradnu, jsem se byla zvážit, a já za posledních 14 dní, zhubla 20 deka :grinning: , no ale dvojky přibrali přes půl kila,takže dobrý, jsem hvězda. Ale nemyslete si, já se o to nijak nesnažila,takový pako nejsem!!!
P. už má všechno vypráno a vyžehleno a věcičky poskládal v obýváku a jsou úplně všude a překvapil mi,nahrál mi to na kameru,abych se koukla. Tak mi to vehnalo slzy do očí,jak jsem najednou viděla náš byt a je mi dost líto, že se nemůžu účastnit toho konečného zařizování.....ale co už jenom pár dnů, to už prostě vydržím!!!!
Jo a P. mi dneska vyfotil břuch, zítra vám ho dám do alba, a fotka se fakt mooooc vydařila, tak toho macíka pořádně uvidíte. :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
hmm tak c tak se zasezbudil me jebne
28. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
čau holky, včera večer mi to nějak spadlo a koukám, že pro tek jsem to sem hodila dvakrát, no nic :sweat_smile:
už jsme doma, uf, bylo toho dost, doma je nejlíp :slight_smile: Dnes jsme najeli 500 km a asi 6 hodin jízdy (na dvakrát), Honzík to celkem zmákl (i když z těch celkových 6 hodin spal celkem jen 1,5, nechápu, večer Praha-Plzeň trochu krize, to už jsem nevěděla vůbec jak zaujmout, ale obešlo se to bez řevu. Byli jsme vlastně u P. tety, je jí 88 a asi umírá, měla poslední dobou několik mrtvic, je na to blbě, i když ještě trochu mluví a hýbe se, bylo to takový smutný. Je moc hodná, popřála nám hodně štěstí a ať se máme rádi a z Honzíka byla dojatá, já byla teda totál dojatá z toho všeho, achjo, to je život.
Jste toho moc nenakecaly, fajn :slight_smile:
Díky za podporu s jídlem v teple a s tchýní obecně, Steffi, rejže, jo? To jsem nevěděla, ale dávám do ledničky všechno, takže je to fuk.
Pajdi,zas ale dobrý, že máš šikovnýho H. "udělej si sám" :slight_smile:
Souhlas s Tek a novostavbou, taky bych se toho bála trochu víc než udržované starostavby, ta už je zajetá.
Rehos, že byste se časem stěhovali k Plzni, když je tu výběr?
tek, honzík ráno dvě hodiny po vstávání taky vytuhne, většina dětí to tak má ráno, co jsem tak vysledovala.
rehos, super pokrok s vysáváním a Maru :slight_smile:
Tetes, dík za vlasy, nooj, ale tys mě neznala za dob upravených krátkých, ale jo, nechám si delší, dík :wink:
Tetes, žínkou jsem Honzíka v životě nemyla, myjeme rukou :sweat_smile: Hlavičku jsem myla od začátku :sweat_smile: Čepičku doma ne :sweat_smile:
Rio, gratulace k podpisu smlouvy a dovča bude super :wink:
Pajdi, obrázky budou krásný, těším se na foto!
Tek, půl osmý bezva, jen tak dál! Sakram vzbudil se, jo? To bral jako odpolední dách?
Tetes, to jsem moc ráda, že se ti knížka líbí a jasně že poslouchat rady na 100% nejde :wink:
Super váha, poslední měsíc někdo hubne, jsem nikdy nechápala kdo, tak ty :grinning:
28. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
se z toho poseru vypada ze bude vzhuru tak do 11....booozeee a to jsme udelali taktiku vstat s nim v 7..ok takze pohoda pak spal asi od desiti do 1hod a pak uz moc ne ..jen chvilku no a uz vypadal fakt dooost utahanej ane ane ane saaakraaa
tetes super vaha :slight_smile:)) vidis uz se telo pripravuje na poporodu a hubne napred ..hlavne ze dvojky ne ..jsem zvedava na dasli vahu dvojek kdy bude UZ?
hele puzzi tak co ta navstevca kde je evina
28. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Tek, ty brďo, to teda čumim, že vydrží oli tak dlouho, 3 hodiny přes poledne je úplně v pohodě, zvlášť v jeho věku a do večera ještě určitě malej dách potřebuje, to teda nevim, jak to udělat, aby usínal večer dřív.
Zejtra zavolám kámošce, kdy chce přijet a pak domluvíme návštěvu u tebe, jo?
28. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
ok tak dej vedet ...jo a ted uz sezral tak 300ml mi prijde grazl jeden ...ted ho zkouseime nechat trochu rvat uz fakt padame na drzku .....
28. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak my dneska se dvěma přestávkama spali do půl desátý! :dizzy_face:

Tetes, my koukali úplně na všechno a cokoliv se nám líbilo, tak bylo přes 4 mil. :unamused: Pokud bysme vzali tu vesnici, tak nás to vyjde min. o milion levněji. Pokud bysme dali 4 mil., tak zůstaneme raději v Plzni (na Valše), než bydlet třeba ve Zruči.
Každý den novou žínku nepoužívám, ale ze začátku jsem M. myla jen rukou. Hlavičku jsem myla. Čepičku doma jsem nedávala. :slight_smile: Obecně se děti mají oblíkat přibl. jako dospělí.
Já poslední měsíc taky mírně zhubla.
Rio, to je super! Že se netěšíš chápu, ale zase se Ti uleví!
Pajdi, teda já jsem na to hrozně zvědavá! :wink:
Puzzi, tak to je H. dobrej, že to zvládnul! To je fakt smutný. :frowning2:
Tek, Olík nějak zlobí s tím spánkem, viď?! :unamused:
M. přes den téměř nespí.
Jo, ta návštěva... Jaký termíny jsou ve hře?
28. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Puzzi:to muselo být smutné s tetou,ale je dobře, že jste jí ještě navštívila a tak nějak v duchu se s ní rozloučili.
Tek:já myslím, že až v tom týdnu od 6.7., možná bych mohla dr. ukecat na pátek,když je to další pondělí svátek....no uvidíme.Dvojky určitě nehubnou, ty vlastně přibrali za těch 14 dní co já jsem zhubla, dohromady cca. 700 g.
28. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
no tak jsme ho nechali chvilku vyrvat pak se zase na nas tlemil a ted cumi a zaviraj se mu voci ...
puzzi promin za ignoraci tety jsem to nejak prehlidla ...tohle je hnny aj se bojim kdy to prijde na nasi rodinu .....ja tohle spat nesu ....maxika rozdejchavam doted
evco terminy krome patku a stredy tenhle tejden je mi fuk a pristi mam jen pondeli
a velka gratulace ke spanku do pul desate
jo tetesy ukecej to
28. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Tek, tak to je v prdce, prot. tenhle týden bych mohla jedině ve středu, a to ještě nevím jistě.
28. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
no tak ten dalsi teda ..puzzi zjisdti kdy ta kamoska a domluvte se spolu
28. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
My jsme dneska absolvovali pohřeb dědy, M. nespala, ale jen dvakrát za tu půlhodinku zakníkla, byla zlatá. Bála jsem se, když měl proslov farář, že nějak začne vyřvávat a naštěstí nic.
Zejtra jedem s 3 holkama do těch Krkonoš, snad už bude lepší počasí. Měla bych si zítra vyzvednout Manducu z druhé ruky od paní, která jí nevyužila, do Krkonoš se hodí, budem bydlet v chalupě v kopci, na ježdění s kočárem to moc nevypadá, na uspání dětí na verandě a kecání s holkama docela jo :grinning: Tak budu týden mimo civilizaci a i bez netu, ale to určitě chvíli vydržím.

Puzzi: rozloučení se starejma lidma je dojemný, to je fakt. Honzík zvládnul auto výborně.
Rio: to je fajn, že jedete i na dovču, v Jeseníkách jste byli, i když jsi byla těhotná, ne?

Žínky taky nepoužívám a čepičku jsme dali asi jen první noc doma, M. měla 2700g tak z toho důvodu a taky, že byl únor, v červenci to nehrozí. Ale jinak máme v bytě dost teplo, pak už jsme na ní taky kašlali.
28. čer 2009 ve 23:34  • Odpověz
Bré ranko? :confused:
Prý 4 + 3 hodiny spánku mi musí stačit. Né dneska byl Luky zlatíčko, jen teda od čtyř co se najedl tak už odmítá spát. :pensive:
Tetes, neměla jsem nic proti tý knížce, je dobré něco vědět a nevím zda jsem mateřský typ, na to člověk možná přijde až když má to dítko v náruči, najednou jsem prostě věděla co s ním a neboj, když dostane "hysteričák" tak jsem vyplašená jako by to bylo cizí dítě. Koukám, ty už budeš za chvíli rodit. :astonished:
Terkytko užij si doffču. Jinak je Mariánka šikovná, že neplakala a nerušila tak pana faráře. :slight_smile:
Rio, gratuluju podepsání smlouvy. Budete sice muset škudlit, ale za ten klid to určitě stojí. :wink:
29. čer 2009 v 05:25  • Odpověz
Hm, tady si nepopovídám. No z pokojíčku je ticho, tak jdu zkusit pár veršíků. :dizzy_face:
29. čer 2009 v 05:32  • Odpověz
Ahoj holky,

absolutně vás nestíhám za včerejšek dočíst. Od rána až do večera děláme ten byt a ještě není hotovo. Ale to nejhorší máme za sebou. Už je nastěhováno a jakž takž uklizeno a už zbyvají jen takové drobnosti co by se měli dát za tenhle týden stihnout dát udělat.
Během dne sem snad vlítnu a něco dočtu. Tak kdyby se vám některé chtělo a událo se něco co bych měla vědět, tak mi to prosím některá sepište, Díky moc :wink: .
29. čer 2009 v 07:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.