• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Dobre ranko devcatka,
Puzzi to je smutne s tetou, ale je pekne, ze jste se stihli rozloucit.
Terkytko M. je zlaticko, ze takhle zvladla pohreb dedy a neplakala. Ted si krasne uzij dovcu a odpocin si.
Rio obrovska gratulace k podpisu smlouvy, je vyborne, ze m. se uz nemuze z toho vykecat. A na tchanovce kasli, nebude to prijemne, ale co ti je do nich. At si trhnou!
Teksas teda Olik se rozhodl, ze uz nebude to nejhodnejsi ditko :wink:
Tetesko no vidis a tys mela strach kolik priberes a ono se uz telo pripravuje na vylodeni :wink: Hlavne at dvojky jeste trochu priberou. Jsem zvedava na dalsi UTZ. Vcera jsem na tebe myslela a rikala jsem si, jak to vypadalo nekonecne, kdyz jsi nastupovala a ejhle, nejpozdeji za 14 dni to mas za sebou.
Milu to je super, ze to hlavni uz mate a na ty drobnosti kasli, az budes mit uklizeno uklidovkou, tak to dodelas. Hlavne uz budes mit po operaci a bude ti urco lip.

Jupiii dneska odpoledne predam posledni veci a slus s praci :grinning: Ja uz se tak tesim, uz neuvidim ten jeho debilni usmev!!!!
29. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
Zdary baby, nemůžu spát :angry: Je mi nějak šoufl a mám nízkej tlak 90/55 :confused: , to jsem v životě neměla, já bývám tlakově ukázková. Asi už mi to tělo blbne. No, neva.
Hele, jaktože jindy tu ráno kecáte jako neurvané a dneska nic??????
Mel:já to ani tak nebrala,jakože jsi myslela,že je ta knížka blbá. :slight_smile:
Jo,chtěla jsem se zeptat zda některá nemáte doma odsávačku buď k prodeji nebo na půjčení? Ještě teda nevím,zda jí budu potřebovat......
Mílo, neuklízej.
29. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
bré ránko
29. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
Tet, odsávačku jsem slíbila půjčit Pajdě. Tak když tak se domluv s ní, jestli ji případně nebude vadit, že si ji ještě půjčíš ty. Případně tady možná bude mít pro Tebe k půjčení odsávačku i některá z holek. Hele a to s takovým tlakem ještě žiješ???? :astonished: :wink:
29. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
ahoj všichni,

tak jsem sem v rychlosti naskočila a oznámila Vám,že u nás v rodině bude další dětský pláč......sice ne bohužel u mě,ale včera mi volala večer ségra,že dělalal test a čekají další mimčo :slight_smile: , dle výpočtů tipuje 3.týden,takže březňátko :slight_smile:
když mi volalal,tak jsem bulela,ale řekla mi,že na stopro spolu budem jezdit do poradny,no,snažila se mě utěšit.......
ale holky,když to prý řekla před neteřinkou,že budou mít doma miiminko,tak prý hned běžela do pokojíčku a nosila jí k bříšku hračky,aby si mělo s čím hrát a pak vytahovala ze šuplíku plínky a mastičku na prdýlku,přesně tak,jak to dělala ségra u ní :grinning: :grinning: :grinning:
a už pořád říká,dáme míčko miminku,mámo,pohoupáme miminko :grinning: ,ta bude úplně nadšená,až bude doma prcek,z dětí na hřišti je nadšená,pořád o každého pečuje a obletuje,je to zlatíčko.
tak to jen tak pro info :wink:
no a my tento týden jdeme zaplatit léky a dle MS za 3 týdny začínáme :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
Tetesko,tobě už se to blíží..................to uteče,jak voda a budeš mít dvojčátka pěkně u sebe :slight_smile:
a s tím tlakem,to máš teda hodně nízký,tak odpočívej,ať sebou někde nezinkneš
29. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
Mel, díky, já se teda kdyžtak domluvím s Pajdou, přeci jen mezi námi ta chvíle je, takže by to asi relativně časově vycházelo. Zatím děkuji. :slight_smile:
Nazdar Gucci, tak co vyspalá,nevyspalá,vyblinkaná nevyblinkaná? Jakpak je nemocnému panu Gučíkovi?
Leni, tak ségře gratulace a neboj ty se brzy přidáš.
29. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
Terky: teda to kecáš s těma fotkama, ted jsem na ně koukla a je tam moje prso :grinning: :grinning: :grinning:
Leni: tak příště :wink: a doufám, že seš na tom už líp :wink:
evi: taková kritika na D :grinning: nefěříííím :grinning:
Mili: tak to je super, že to hošani tak zvládli
marutse: tjo ted nevím, jestli to mám brát s tou blondýnou jako urážku nebo co :grinning: :grinning:
puzzi, jj trochu jsme pokecaly :wink:
tetes: přesně takové pocity jsem měla na srazu, furt jsem se evika :grinning: ptala co a jak...jak debžo :grinning: , ale prej časem budu vědět, tak jsu klidná

dočetla jsem jen v rychlosti, páč mám hroznýýýýýý hlad
29. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Jééé,Steffi už končí v práci,no to je super,jen jim to tam pěkně dej a alooooooooooooooou domů odpočívat a začni s relaxíkem :wink:
Mi ten tlak určitě blbě změřily, páč tak špatně mi zase není. :slight_smile:
nevyspalá, nevyblinkaná a pG Penicilin vůbec nezabírá a už je nervní, páč nemůže chodit cvičit :grinning: , ale že nemůže veverkovat, to mu jako nevadí :angry:
29. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Gucci,jj,už jsem na tom mnohem líp,hold mě to zkrátka nějak všechno skolilo :frowning2:
ale teď právě chci být v poho kvůli tomu IVF,čeká mě vyšetření,testy atd,tak chci být v poho,aby bylo vše v pořádku
akorát se ještě zeptám,dr.mě tenkrát říkal,že k menopuru budu brát ještě další léky,že se to při IVF bere,ale to prý mi řekne,až pak najednou s menopurem,že je toho víc a složitější,co budu ještě brát??? a proč? :astonished: :astonished:

dnes jsem ještě doma a doodpočívám,ale zítra už pomažu,ale snad všechno bude probíhat dobře,tak nejsem první ani poslední ženská,která jde na IVF,tak snad to zvládnu taky
a chci Vám všem poděkovat za podporu,moc mi pomáháte :wink: :wink: ,akorát si před váma připadám jak blázen :unamused:
29. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
holky, to je takový hrozný až je to hezký
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=348877&vReferer=
Gucci, mě to teda taky vůbec nevadí, že p.Gucci nemůže veverkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak tu byl dr. a utz v pátek bude prý za odměnu,že jsem vzorná pacoška. :sweat_smile: A ptal se co dělám takhle brzo vzhůru (není zvykem). :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
leni: to nevím o jakých lécích mluvil, já píchala na začátku Menopur a po cca 5 dnech pak ještě Orgalutran, ale to byly jen dvě injekce...pak Ovitrele na prasknutí folíků
29. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
tetes: no to je mi jasný, že ti to nevadí :grinning: ... na to album jsem už kukala, bobišek majinkatý
29. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
jo, hele taky nechápu jak to na tobě v práci nemohli poznat,vždyť už máš to břicho docela vidět? Jsou v práci nějací opožděný,né????
29. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
no já se jich ptala a oni, že jako většinou sedím za stolem, tak si prostě nevšimli....jsou to ignoranti :grinning:

jinak jsme měli miminkovský víkend...v sobotu dopo jsme byli se známýma, co maj 2,5 letou holčičku, taky měli termín na silvestra a rodili až 10/1 :dizzy_face: tak jsou má velká naděje...holčička se samo zamilovala do pG, tak my kecali a on se staral :grinning: , doufám, že to tak bude fungovat i s naším :grinning:
a ze soboty na neděli jsme byli u tchánáků na chalupě a byly tam obě neteře (7 a 3 roky), takže měl pG zase co dělat
já se zatím nezúčastňuju :grinning: :sunglasses:
29. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
Gucci,já si na fotce bříška všimla teda taky hned,tak to trošku taky nechápu,bůh ví,kam koukali :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
no jo,tak to pak od toho stolu musíš taky někdy vstát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
Leni: tak možná sis všimhla hned proto, že víš, že jsem těhu.....já ti nevím, taky to moc nechápu, poslední dobou nosím i upnuté trika, břicho trčí a oni nic...možná si všimli, ale asi jim bylo blbé mi říct, že jsem tlustá nebo co :grinning: , ale když jsem to před týdnem říkala, tak jsem se jich ptala a prej si nevšimli
29. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
no tak v tom případě jsou paka :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
no nevím,ale když koukám na tu tvou fotku znova,tak je to poznat :wink: i kdybych nevěděla,že jsi těhu,tak bych špekulírovala,protože já to prostě vidíííííííííííííííííííííííím :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Leni: no jasně, máš recht, já to taky nechápu :grinning: , ale když jsem jim to řekla, tak si hned taky všimli :grinning:
29. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
jdu se najíst,nějak mi kručí v žaludku :angry:
29. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
ale to se asi po ránu stává :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
jo a včera jsme jeli do toho Dětského ráje na Proseku, jak je to tam hrozně velké, v takové hale či co, byla jsem tam i s Grej, tak to jako procházíme, pG všechno jako v rychlosti odbyl a u Teutonie jsme byli asi hodinu :grinning: , měli ji tam v černé barvě, no bomba fakt, dali jsme si vedle Janéčko a bylo rozhodnuto. I prodavač říkal, že prej jediná výhoda janéčka je ta váha a pak je trochu širší ten sporták, ale obrovská nevýhoda je ta ruční brzda na přední kolo....prej proto jsou ty Teutonie tak moc stabilní, protože ta ručka je na zadních kolech, ne na předním... a i díky těm placatým kolům....tak jsme tam pak blbi jak paka, já tam lítala s tím sportákem a pG s autosedačkou připnutou na podvozku a soutěžili jsme o nejrychlejší běh kolem ostatních kočárů :oDDDDDDDD, pak už naštěstí zavírali
29. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Tož děcka vy jste toho tadyk nakecaly :astonished: .To už nikdy nedočtu :angry: .
Tetesko, ty už budeš rodit?? :confused:
29. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Tetesko teda tlak nic moc, ale kdyz ti neni blbe, tak lepsi nez kdybys ho mela vysoky :wink:
Na albicko uz jsem koukala, pida malinkej, ale vypada to, ze to zvladne!
Gucci teda vy se vyblbnete s kocarkama :wink: My bychom meli zajet do Spuntika a objednat, aby to stihli :wink:
Leni to je fajn, ze uz je ti lip! Jen tak dal...
29. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
tetes: mě říkala dr. že lepší nízký tlak, než vysoký :wink:
jani: no jsme blázni, já už nás vidím, jak se s miminem perem o to kdo ho poveze :grinning:
koukalas na ten mail od Campi? vypadá to, že to vyjde asi na stejno co? a co říkáš na tu tašku?
29. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Gucci koukala, ja to spocitala a pri soucasnem kurzu to vychazi o 800Kc levneji v Nemecku. Ale pokud je tady taska zdarma, tak to vychazi levneji tady :wink: A taska je slusna palka!
Gucci myslim, ze se prat nebudete, budes rada, ze prcka veze pG, jelikoz ty budes jezdit denne :grinning:
29. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.