• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jj, no já počkám do toho 20/7 a když bude vše na UTZ ok, jako že bude :wink: , tak půjdem taky objednat, at máme klid...už víte barvu?
29. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky, nakukuju jen v rychlosti, mám sraz se známou a musím něco nakoupit...
Gucci, to jste měli prima víkend! :wink: Takže kočár už je jasnej, jo?!
Tetes, já měla chvílema tlak i nižší, hl. abys sebou nešvihla... Fakt je lepší mít nízkej než vysokej. :slight_smile: Dnes UTZ?
29. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
ahoj evi, jsem hned v pátek, když mě pG vyzvedával na Rajské, hlásila jak máš super manžu, tak at si dává pG bacha, nevypadal nadšeně :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Gucci, já bych řekla, že pG je silná konkurence! :wink: :grinning:
29. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Gucci no ja ted v patek odjizdim asi na 10 dni do OVA, tak az se vratim tak pujdem objednat, to bude tak akorat :wink:
Teda takova hlaska, to je na jednu do tlamicky :grinning:
29. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
no když já chci, aby byl pořád ve střehu a více se snažil :grinning: , jako já si nestěžuju, ale někdy mě hrozně štvou ty jeho nasírací cholerické výlevy, takže vždycky, když vidím klidného chlapa, tak závidím :wink:

jani: a co ta barva?
29. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Gucci ta jeste neni na 100 pro, jeste jsme to nejak neprobirali :wink:
Vcera jsme videli 2 teutonky v cerne a dobry, ale ja bych to necim ozivila :wink: Takze ja jsem pro cerno/cervenou :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
my jdem do černé korby a vnitřek ten světle šedý a sporták celý černý, barevné bude mít oblečky a hračky :wink:
29. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Gucci, tak to je špatnej odhad - D. je cholerik jak vyšitej! :sweat_smile:
Steffi, černá je fakt nejpraktičtější, prot. vždycky máš v tom kočáru nějaké barvy.
29. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
evi: cože? tjo fakt nevěřím, není možná totok :grinning:
29. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
holky, myslíte, že už můžu cítit pohyby?
podle mě je to dost blbost, ale ráno jsem ležela (už jsem nespala) na boku a dole na boku, na kterém jsem ležela, jsem uvnitř břicha cítila takové bublání a jakoby jemné kopání, vůbec to nebolelo, jen se to opakovalo asi 10 sc a pak už nic
29. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
dobre rano,
gucci: moji rodice se porad dohadujou, kdo poveze kocar a z prochazky se vzdycky vrati s hlasenim, ze ten nas je v porovnani s tim, co videli na prochazce, NEJ :grinning:

tetes: cepicku doma jsem nedavala, ohledne cepicky venku rikala nase dr., ze do 15 st., ale Lada ma skoro porad kapucu, tak cepicku zhruba do 13 st.
Zinky (kazdy den cistou) jsem pouzivala ze zacatku, koupali jsme ve vane 2-3 tydne, takze jiny dny omyvani celyho tela na podlozce (asi do 6. tydne), pak se zacalo L. koupani libit, tak jsme presli do velke vany kazdej den a ted na me zinky smutne koukaji, protoze Ladu omyvame rukou. Zadek otiram jednorazovyma ctvercema z DM drogerie (vypadaji jako vetsi odlicovaci tampony). Sampon doma nemame, vlasy obcas umeju mydlem od Biodermy.

Tip na úsporu: v Elle je darek, odlicovaci voda od Biodermy, kterou si bezne kupuju za cca 350 Kc, a spolu s Elle se da koupit za stovku (normos velka lahvicka).
29. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj campi: no my když jdeme venčit se známýma dítě tak se s pG dycky hádáme, nebo děláme závody, kdo bude u kočáru rychleji, ten může vozit :grinning:
jo a moc díky za ten mail :wink: :wink: i za poznatky o korbě
29. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
neni zac, to by muselo jeste klesnout euro, aby se to vyplatilo...

pohyby tezko rict.. jsem cetla, ze nejdriv tak 17tt, myslim
ale gucce vypada, ze bude peknej kousek..
29. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
no já si myslím taky, že je to blbost, já to cítila jen jakoby uvnitř, asi to byly větry :grinning:
29. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
jeste se pochlubim - uz nekolik dni: Lada usina v pul 9, budi se v 5:xx, chvili si hrajeme a usiname v nasi posteli do pul 9, dnes teda v pul 10. Fakt parada a protoze v posledni dobe nemame pres den zadny akce, tak nevyskakuju, nevstavam a spim s ni :sunglasses:
29. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Campi diky za ceny, nazor ke korbe a dobry tip :wink:
Teda ty mas tu Ladunku taky zlaticko, doufam, ze budeme mit taky takove stesti :wink:
Evi diky za nazor ke kocarku, ona ta cerna stejne vyhraje :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Čau holky :slight_smile:
evi, co to je se dvěma přestávkama do půl desátý? Jestli jsou ty přestávky 20 minut, tak super, ale jestli hodinu a něco :sweat_smile: Honzík dnes super, mlíko jen v jednu, ve 4 se P. povedlo ho uchlácholit a pak spal do sedmi, pak teda přestávka dvě hodiny a ještě spí :grinning: Ale to už je teď pro mě dopo spánek.
Holky, Teksas příští týden nevim, kamarádka tu u nás bude buď út-čt nebo st-pá, tak to vidim bledě. A pondělí je státní svátek, to asi nechcete.
Terky, užij si Krkonoše, Mariánka to určitě zvládne :wink:
Mel, zlatíčko od 4 nespí, to to neseš celkem pozitivně, máš můj obdiv :slight_smile:
Milu, jen hezky zařizuj, je to práce, ale hezká :slight_smile:
Steffi, tak to hezky předej a na rozloučení šéfa kopni někam :grinning:
Tetes, nojo, už jen 14 dní max., tyjo, to už je fakt brzo!
Leni, to by bylo krásný bejt těhule společně se ségrou! IVF má velký šance, tak to by vám vyšlo skoro po měsíci, pěkně pohromadě byste měly děti :slight_smile:
Gucci, nervní pG na houby, spaní taky furt na houby, aspoň že blití ne.
Gucci, počkej, teď se těšíš na lednové datum a v prosinci budeš doufat, ať už konečně rodíš :grinning:
Gucci, těhu břicho máš jasný, kolegové jsou ignoranti jak nic!
Gucci, ty bláho, kdybys nebyla 14tt, tak řeknu, že to pohyby byly, možná... Počkej, jestli se to bude opakovat.
Campi, tak to je pro mě dobrá info na ven čepici do 15 stupňů, to tak nějak dělám, ale hodně dětí mají čepici i v teple kolem 20ti, tak jsem si někdy přišla blbě.
Campi, spaní nádhera :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
No nic devcatka, jdu do ty prace, tak toho moc nenakecejte, at to odpoledne zvladnu docist :wink:
29. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
jani: drž se :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Puzz, jak já někdy vidím některé děti oblečené, tak mi to naše připadá někdy až nahé. :astonished: No dítko je teď tuhé a to se v osm tak vztekal u flašky, že jestli jsem do něj dostala s bídou 50tku??? :unamused:
No za hoďku abych se pomalu chystala na to STK, byť sjízdnost jsme už včera prubli. :dizzy_face:
campi, teda Ladunka je zlatíčko takhle Tě nechat vyspat. :wink:
29. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
mel: ted jsem koukala na pasoucího se Lukyho, je to fakt pašák :wink:
29. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
gucci, děkujůůůůů, no když chce tak umí. :wink:
29. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Mílo:kdepak ještě rodit nejdu,jak jsi na to přišla? :confused:
Já si spíš myslím, že ten tlak špatně změřily,já ho měla vždycky supéer.
Evi:utz v pátek!!!
ježiši,kde došlo k tomu informačnímu šumu, že jdu rodit a utz dnes :grinning:
Gucci:to nevím s pohybama,ale já bych teda řekla,že to není reálné.Promiň.
Campi:to je super s tím spánke, hlavně aby to vydrželo :dizzy_face: to musí být hezký se s ní ráno ňuchat v posteli, jenom doufám, že se mi to taky někdy s dvojkama podaří. :dizzy_face:
29. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: .
Puzzi- s tetou je mi to moc líto :frowning2: .
Teri- no super, takže tělíčko se už asi připravuje na porod :dizzy_face: . To je krásné, hlavně že dvojky ještě přibírají a za 14 dní je máš u sebe :dizzy_face: .
Mili- paráda, zbytek už nech na úklidovku. Hlavně ať už je za Tebou ta operace a je Ti líp.
Jani- tak to ještě dneska s tím blbcem nějak zvládni a pak už od něj budeš mít pokoj.
Teri- zkus na tlak trošku černého čaje a odsávačku ať Ti klidně půjčí Mel. Já doufám, že ji ještě chvilku nebudu potřebovat :wink: .
Leni- neboj, určitě budeš jezdit s kočárem se ségrou společně :wink: .
Teri- to je krásné, občas na ně juknu, jak se jim daří a teď už konečně možná půjdou domů. Matýsek je silný bojovník :dizzy_face:.
Hele Guci- mě taky vůbec nevadí, že pG nechce veverkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:. Vy jste paka :grinning:, na vás musela být v tom obchodě podívaná :grinning: :grinning:. Pohyby nevím, to mi přijde dooost brzy. Já je silněji cítím až od včera a to jen jednou denně. A slabounké bublinkování bylo někdy od 17tt. Spíš to byly asi prdánky, ale kdo ví, třeba je Guče šikovné :wink: .
Mel- teda vy jste včera už veverkovali???
Tak já za dvě hoďky vyrážím na 3D :slight_smile: , už se nemůžu dočkat. Ještě se před tím stavím za Marcelem v práci a o půl třetí bych měla být na řadě.
29. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Pajdi: já jsem si právě říkala, v kolik ten UTZ máš, tak moc držím palce a doufám, že tě ještě stihnu, jinak tě budu urgovat sms jasný :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Pajdi, jj veverkovali. :wink: Teď jen přemýšlím nad druhem antiko, jestli prášky (ty nechci ani vidět do dalšího dítěte) a nebo gumičky. :angry: Rozhodně bojím spoléhat, že mám stále anovulaci.
29. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Guci- jasan, urguj :wink: .
Mel- já už asi do antiko nepůjdu, mám pocit, že mi všechny problémy začaly právě po ní, takže u nás to budou jistit asi gumičky :wink: .
29. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Mel- v kolik máš být dneska na té STK? A to tam jdeš i s Lukym? Držím pěstičky.
29. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Pajdi, ať ti dobře dopadne UZ a jsou tam ty dvě holčiny. :wink: Jo a ty na řešení antiko máš ještě chvíli čas. :dizzy_face:
29. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.