• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pajdi na STK jdu 13,45 a jsem domluvená s manžou, že tam snad stihne dorazit od psychiatričky. Jinak holt zaparkuju kočár před ordinací a Luky půjde se mnou. :dizzy_face:
29. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Mel- děkuji, snad jo :wink: .
29. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Aha, tak to budu zrovna na cestě. Písni mi pak smsku, jak jsi dopadla, ju? A kočár bych si teda raději vzala sebou do ordinace.
29. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Nic, jdu se pomalu nabaštit, osprchovat a udělat si obličej a vlasy, ať se mě v práci neleknou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
29. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Pajdi, kočárem neprojedu pomalu ani čekárnou. Ale ordinace je jako by v rodinném domku, kam kromě ženských, které jdou do této ordinace nikdo nechodí, takže nemám strach, a snad to P. stihne.
29. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Gucci, to nevím, řekla bych, že je dost brzy, ale možný je všechno...:slight_smile:
Campi, díky za tip! Odpo si skočím pro Elle. :wink: S tím spaním super!
Puzzi, přestávky jen na kojení! :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mel, jestli bude nějaký příště, tak chci taky sekci! :wink:
Pajdi, dneska moc držím palce - ať se holky hezky ukážou! :wink:
Mel, já jsem taky pro kondomy.
29. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Evi, když já ty gumičky nemám ráda, zase výhoda - nic pak neteče po nohách. :sweat_smile: No já při dalším dítku mám myslím sekci docela jistou, ikdyž kdo ví, zeptám se doky. Nic za chvíli razím.
29. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
mel:a co nějakou tu spirálu?
Pajdi:tak to jsem moc zvědavá jaké pohlaví vám řeknou. A to jdeš sama?
Jo, s tou odsávačkou děkuju hrozně moc.
Já prezervativy bytostně nenávidím,hrozně to ten sex kazí :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Mně přijdou kondomy fakt jako nejlepší forma antiko.
29. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tetes, fakt??? Mně vůbec nevadí, naopak. :wink:
29. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Mě vadí hrozně, takový to načasování a že se s kondomem prostě nedá moc hrát,když je jednou nasazenej,tak se musí jet až do konce.....no prostě divný a mimochodem se mi už 2x stalo, že mi praskl a pak jsem jela na pohotovost pro postinor. :confounded:
29. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Já taky kondomy nesnáším a teď jdu ven :grinning: No nic noc.
29. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Teri- nee, H. jede se mnou, tohle si nechce nechat ujít. Ten 3D je u mě v práci, takže já už tam jedu trošku dřív a H. tam za mnou dorazí. :wink: Já jsem tak zvědavá.
Tak já kondom taky nemám moc ráda, ale antiko pilulky, injekce apod. a ty problémy po ní už nechci ani vidět!!
Holky díky moc za pěstičky, snad to nebudou nakonec dva kluci :grinning:.
29. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Tak jedu, papá.
29. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Pajdi: Pááááááááá a už se těším na zprávy
29. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
teda takhle jste radili guccci joooooo ..to musela bejt sranda teda:slight_smile:)
pajdi toz drzam palcce a kdyz to vydrzis do konce tak ti odsavajdu taky muzu pujcit....to uz snad bude olik na normos strave
no ja asi budu zase pokracovat v grafech.
mel drzim palce na stk
ja je taky nenavidim to uplne zkazi treba tu vasen :.-))))
campi moc diky za recepis moooc dobry a dneska to mam jeste k obedu
hele holky kdyz se koupete s detickama ve velke vane dezinfikujete ji? bo jen normalka umejete? ve trech mesicich to uz nemusim resit neee?
29. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
jéé Teri zrovna jsem ti chtěla psát, nemáš náhodou k té autosedajdě MaxiCosi návod jak se sundává ten vnitřek, aby se to mohlo vyprat?
29. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tetes, co jste vyváděli? Nebo blbá značka? :sweat_smile:
Pajdi, to nebudou! Pááá!

Jo, Puzzi, Tek, tak to je na prd. To vypadá bledě... Tak asi přijedu někdy sama...
29. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tek, nedezinfikuju! Normoš umeju - vždyť je to jen naše vana. :wink: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
kouknu se gucciku....ale az prijde M.
no prave me se to zda taky blby vy se predtim jeste sprsite?
tak jo tak puzzi muze tenhle tejden zitra nebo ve ctv....a evco ty muzes pristi tejden a TREBA I CAMPI...co?
29. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Pajdi:ale jednoho pinďourka bych ti přála :dizzy_face:
Jo, Tek nedávno mi tu zaujalo a zapoměla jsem reagovat, ty už zase pracuješ??????? :astonished: :wink:
Tek,já věděla, že ty mi s tím kondomem pochopíš :grinning:
Evi, no co jsme vyváděli? Že by jsme souložili? :grinning: Značku už si teda nepamatuju, to už je dávno,to ani nebylo s P.
29. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
holky, můžete mi pak některá popsat jak fungují ty duly? popřípadě hodit sem ještě jednou ten odkaz, který jsem si samo neuložila, díky moc
29. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Tek, tak uvidíme co Campi - to by bylo dobrý, že bysme to spojily.
Tetes, no to mě nenapadlo! :grinning: Mně fakt nikdy neprask, ale já vždycky používala jen Durex - k ostatním nemám důvěru. :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Holky pa, zase vám sem zítra napíšu nějakou veselou historku jako dneska :grinning: . Prostě vůbec nestíhám. V práci toho mám hodně, domů přijdu, rychle vyvenčit montyho, meggie, uvařit a zase uklízet byt, takže večer padnu za vlast.
Tak pa zítra ráno kolem šesté :wink: :grinning: .
29. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Jo a kondom, přesně jak píše Tetes, taky nemám ráda. Prostě než ho nasadíš, tím je veškerá chuť ta tam a ještě když už jednou nasadíš, tak musíš až do konce, nemůžeš mít mezi tím nějaké jiné zpestření a pak se zase k tomu vrátit. A hlavně ten pocit... :confounded:, no já nebrat :sweat_smile:.
Mel, kolegyně měla jako první porod císaře a druhý přirozený a znám plno takových holek :wink: .
29. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
Mili: já myslela, že máš domluvenou úklidovku?
29. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
Tak STK proběhlo dobře.
Info pro Puzzi - další dítě minimálně rok ani náhodou.
Info pro Tetes - spirála minimálně půl roku ne po tom císaři je přeci jen děloha ještě "nemocná".
29. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
tak držím Pajdě pěsti na dvě holčičky nebo i jednoho chlapečka, ale hlavně aby aspoň jedna se potvrdila
tetes a jinak už je Ti líp, už nemá ty velké bolesti? stejně jsi super statečná že to tam zvládáš a i když máš občas depky, fakt máš můj obdiv a dvojčátka budou určitě úžasní a všechno Ti to vrátí - pak už vás s s P. nikdo neodloučí :slight_smile:
holky já chci taky nějaký sraz, chjo :frowning2:
my bojujeme s tou vojtovkou a nejde mi to, mám pocit že to dělám úplně blbě a celý řev a trápení je k ničemu. už aby byla středa a rehabka mi to znovu ukázala. nemám v plánu to vzdát, ale nechci ho trápit zbytečně - a řve teda čím dál víc, ručikou mě chce odstrčit, druhou si cpe do pusinky jak pláče, cestuje po celém stole, fakt je to náročné vytrvat a nevzdát to, ale já vytrvá, chci aby byl v pořádku. Včera to zkoušel i m. ale ten ten pláč snáší snad ještě hůř
holky já se tak šíleně těším na to bydlení, sami si tam i vymalujeme - budeme mít první měsíc o polovinu menší nájem díky tomu, ale uděláme si to podle svého a v pokojíku Vojtíškovi namaluj obrázek na zeď, konečně to budeme mít podle svého, fakt jsem strašně natěšená - a nikdo mi tam nepoleze a nebudu muste poslouchat tchána jak na celý barák nadává a prostě to bude super :dizzy_face:
29. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
Rio, neboj cviky fakt za chvíli zvládneš a Tvé nadšení z bydlení je super, úplně z tvého příspěvku cítím nadšení a radost. :wink:
29. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Evi:prasknout může opravdu i ta nejlepší značka :wink:
Mel:to jsi mi dostala s tou spirálou, sakra co já budu dělat? No, nic hlavně,že už budu moc veverkovat.
Rio:děkuju. :pensive: No, někdy to bolí víc a někdy méně,ale prostě to musím vydržet. Hele, to je mi líto s Vojtíškem, už aby byla středa, aby jsi viděla zda to děláš dobře. To musí být hrozný mít pocit, že ho trápíš i když je to pro jeho dobro. Hele, s tím bydlením,je to fakt strašně dobře. :dizzy_face:
29. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.