• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
rio: to je super s tím bydlením, úplně tě chápu, taky se třepem až se budem stěhovat
29. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
holky já se loučím
Pajdy jsem se nedočkala, tak budu psát sms
mějte se hezky
fáááááááá
29. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
tak jo tak se s campi domluvte kterjzto den..
tetes jasne drzim partu...
jo pracuju cca 5 nedel
hele toz co je spirala?
rio se uplne tesim s tebou....jupiiiii
29. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
holky díky
a teksas paráda se budeme těšit spolu jo ? m. to tak neprožívá
29. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Tek: Překlad spirála = tělísko. :wink:
Tetes :grinning: :sweat_smile:
29. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
Tek:ty jsi fakt blázínek s tou prací.
Rio:víš,že bych ti i docela přála,aby byli tchánojc nasraný,protože by jim alespoň chvíli trvalo než se budou dožadovat vašich pravidelných víkendových návštěv,aby tam M. makal na zahradě.A tipla bych,že kvůli tomu jim to naštvání nevydrží dlouho.
29. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Normálně čumím jsem asi zvolila fakt dobrou dětskou dr. Já jsem jí volala v tom 24.týdnu než jsem nastupovala do nemocnice, že k ní budu chtít přihlásit děti. A ona mi teď volala jak jsem na tom,kdy mám planovanou sekci, že má teď od 1. - 12.7. dovolenou,tak mi volá aby mi případně dala číslo na kolegyni,co by jí zastoupila,abych se nebála apod. Tak mi vážně potěšilo,že je taková pečlivá, že si to eviduje a má zájem.
29. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
Tet, tak to máš dobrou doktorku, ono možná akorát tak půjdete z porodky až dr. už bude z doffči, teda záleží kdy mají v plánu ten císař uskutečnit.
29. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
Císař bude podle mě 14.7. a pak necelý týden v porodce,když bude všechno ok., takže to vyjde akorát.
29. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
29. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Tak jsem byla na srazu Tveretu (tam jsem chodila na těhot. cvičení) v parku a bylo to super, potkala jsem 2 kamarádky. Kdybych neměla tu Manducu, tak mě asi vezou, prot. M. už prostě v kočáru odmítá být, pokud nechce spát nebo si s ní intenzivně nepovídám.
Rio, to je super s tím bydlením. Naprosto chápu, že se těšíš! To cvičení je na prd... Nevím, jestli jsi to četla - psala jsem Ti, že mně říkala ta rehábka, že by při tom dítě plakat nemělo. Tak nevím, jestli máš stejný cvik, ale podle toho, jak to popisuješ, tak bych řekla, že jo... Jo, a mně se nejvíc osvědčilo cvičit s ní na zemi.
Tek, Ty už zase pracuješ??? To mi uniklo! Můžeš mi, prosím, popsat, jak to děláš? :fearful:
Tetes, jj, to je super, že je vidět zájem. Mně od dětský taky před porodem volali.
Kde je ta Pajda? :confused:
29. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Tak v praci predano, ale jeste mi zustal notas, abych kontrolovala ty blbosti co tam budou vyvadet. Tak jsem souhlasila, ale maximalne na mesic :wink:
Jsem vas docetla a vse zapomnela :slight_smile:
Rio vydrz, Vojtovka je asi desna, ale vyplati se! A stehovani, uz aby bylo, vid?
Tak kde je ta Pajdula?
Joo a Mel gratulace k STK.
A co se tyka gumicek, tak dekuji nechci, totalne to kazi sex. Toto radsi risknu :slight_smile:
29. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
Jani riskovat radši nebudu, by mě asi za těhu nepochválili. . . . :unamused:
Teda ty jsi ale dobrá duše, já bych se na to panu chytrému vykašlala - z vysoka!!!!
29. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Steffi, tak to jsem zvědavá, jak to budou zvládat...
Teda já jsem asi nějaká divná, ale mně fakt kondomy vůbec nevadí. :confused:
29. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Evi mě kondomy vadí a nevadí. Prostě má to svoje pro a proti. . .
29. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Mel no nepochvalili, ale co by mohli delat :wink:
No pan nejchytrejsi dneska byl sebekritickej a nekolikrat rekl, ze jako vubec nevi, jak se to vsechno dela a ze toho je moc a ze obdivuje, jak jsem vsechno zvladala..zase mi pekne mazal med kolem huby :wink:
Evi ja to snad ani videt nechci..jen doufam, ze to nebudou megaboty!
29. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Jani a to bylo nějaké osvícení jeho duše?? Víš asi by nic s mým těhu dělat nemohli, ale mohla bych ohrozit sebe i prďolku. Takže radši si fakt budu dávat pozor, a až dostanu MS tak zkusím měřit BT abych zjistila jak jsem na tom s ovulkou.
29. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Mel nase znama otehotnela pul roku po cisari a uplne v pohode mimco donosila a to nebyla ani na rizikaci. Ja vim, ze je to individualni, ale asi to zas takova traga neni. Dr. se jen jisti.
BT neni spatnej napad.
A osviceni, to ne, spis jen potreboval, abych porad dozorovala a on mohl byt v klidu!
29. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Já bych teda těhotenství tak brzy po císaři neriskovala. Je to velký riziko, i když taky znám holku, kt. otěhotněla těsně po roce...
29. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
No stejnak dříve jak za rok neplánuju začít se snažit, nehodlám si k batoleti přinést novorozeně. Jen furt nevím zda si dát mateřskou na dva či tři roky.
29. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Ty blaho to je pocasi, sviti slunicko a leje :wink:
29. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahojky už jsme zpět. Máme kulové a né 3D, teda máme 15min záznamu, kde na nás dětičky vystrkují dupy a záda :angry: . Leželi napříč břichem oba úplně stejně pod sebou. Hlava na hlavě a dupka na dupce. Dr. říkal, že to vypadá, jako by se líbali přes tu blánu :grinning: . Pohlaví taky nevíme, protože leželi tak blbě, že to nešlo absolutně vidět. Další pokus zkusíme až budou trošku větší- asi 27.7. Ještě že jsem jim včera večer domlouvala, aby si nedávali ručičky před oči a byli šikovní. Oni se pro jistotu zabořili celou hlavou do placenty a vystrčili na nás záda :angry:. Takže naše dětičky už na nás ser.. takhle malí :grinning:. Takže pohlaví uvidím jestli půjde něco vidět příští středu na té genetice. Jinak měří od hlavičky po dupku 25cm.
Pak jsme byli v Ova ve futuru, kde jsme objednali postýlky, nakoupili froté osušky, lahvičky, kelímky do mrazáku a mazlíky- plyšáčky. A zamilovala jsem se tam do jednoho kočárku: http://www.ajuty.cz/shop/index.php?loc=detail&id_zbozi=1530&id_varianty=4624. Je božský, ale za 1- stojí ještě víc než easy wolker, takže se vším všudy asi 45tisíc a za 2- nejdou tam nacvaknout autosedajdy. Takže teď máme fakt dilema. Tenhle je ještě lehčí, sportovnější, lépe omyvatelný, větší korby a krásný, na ten druhý jdou nacvaknout autosedajdy. Ale otázka- využijeme hodně autosedajdy na kočáru? Já fakt nevím.
29. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Pajdi tak to je skoda, ze 3D nevyslo, snad priste. Ale hlavne ze jsou zdravi :wink:
29. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
tak jo rio ....hele vono se mu trebva nechce ze jo...ale zvykne si a bude rad ....uvidis
mel ahaaaa
jo a super vec ta svetluska on uz si to chyta na hrazdicce a strka si krouzky do pusiny a prca ..je z ni uplne vodvarenej
tet..ja vim ale vono se to bude hod k 7600matersky
jee tetes to je hezkyyy od doky
29. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
jee pajdi to skoda ale prej je i hezci kdyz jsou vetsi ....jako ksichtik a tak
jinak pro me je velmi dulezite nacvaknout autosedajda..zeptej se puziovy chudery jak musi honzulaka tahat pac nema podvozek...a kor u dvouch ..no ja bych poridila asi s nacvaknutim..i kdyz tenhle je fakt moc hezkej
29. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Holky maminy- prosím poraďte, který kočárek, jestli s tím nacvaknutím autosedaček nebo ne. Děkuji moc
Teksas- děkuji :wink: .
29. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
Pajdi, tak to škoda... Tak příště už snad budou rozumnější. :wink:
Ten kočár vypadá super! Ale ty autosedačky bych já považovala za zásadní. Představ si, že s nima někam pojedeš sama... Jak bys je dostala do auta? Já mám jednu a nedovedu si představit ji tahat v ruce - třeba v nemocnici apod. A k tomu vůbec nejsou autosedačky?
29. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
jo pro me taky taky zasadni
tak dneska prvni pokus je najezenej spokojenej a uz v pelechu tak schvalne jak dlouho mu to bude trvat
29. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Hele, Tek, a kdy jako pracuješ? Mě by fakt zajímalo, jak to děláš. Já si taky chtěla vzít korektury, ale to vůbec nehrozí.
29. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
Dneska u nás po delší době normální den doma a tak, nebylo to špatný :slight_smile: Akorát teda mě štve Tetes a její vliv na počasí, je to fakt na prd, jak furt není léto, Tetes, přestaň už s tím, my chceme léto!!! :grinning:
Evi, Tek, tak asi se dohromady už nedomluvíme? Já předběžně k Tek tento čtvrtek, jindy mi to asi už nevyjde.
Vanu nedezinfikuju.
Mel, dík za info, ale na svých plánech od září snažení nic neměním, myslim, že je to taky trochu individuální a když mi můj doktor dal svolení, jdu na to. stejně nepočítám úspěch napoprvé, tak proč nezačít včas. Moje soukromá teorie, že můžu už dřív je, že to je díky tomu, že mi dělohu neřezal, ale roztrhl, což je mnohem šetrnější a líp se to hojí. Operace jsem měla no problem, rychlovka, šití pohoda, hojení pohoda, fakt by to bylo super v září otěhotnět, přála bych si to moc. :slight_smile:
Rio, už aby byl srpen a vy byli ve svým! Pozítří jdeš na tu vojtovku, viď? Tak uvidíš, co ti řekne fyzio.
Tek, doufám, že za to máš aspoň pořádný prachy, že tě ten tvůj šéf nevykořisťuje :wink:
Tetes, dětská dr. super!
Evi, takže sraz dobrý, jo? Já právě bych musela s kočárem a to by bylo napínavé :sweat_smile:
Steffi, takže ještě pupeční šňůra s prací ne úplně přetržená?
Pajdi, jé, to jsou teda nevychovaný děti, že se vám neukázaly :sweat_smile: Tak snad příště, my byli někdy ve 26tt a bylo to hezký!
Tak pro mě ta autosedačka na podvozek úplně zásadní není, když potřebuju někde ho tahat, beru golfáče a nakupovat s ním nechodím, ale rozhodně je to dobrá věc a u druhýho nevim, jestli si necháme tenhle kočár nebo koupíme novej, nevim, zas jako jsem s kočárem celkem spokojená, nejsem moc náročná.
Já jsem teda taky ráda, že už nepřekládám, mám toho dost jen Honzík plus doma a taky potřebuju nějaký volno na koně :grinning:
Tek, držím palce na pokus!
29. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.