• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Evi, nevím myslím, že jsem nepřeháněla i P. už říká, že tohle se teda musí pronést a že se nediví, že mi bolí záda, že jsem fakt hodně prohnutá. A dneska jsem si na tebe vzpoměla, jak jsi říkala,když jsi měla břicho, že si se vždycky u zrcadla lekla, tak já mám teď to samé, ještě jak se vidím v zrcadle celkem minimálně....Asi není extremní, ale na 30.tt mi přijde už dost velké obvod 109 cm.
19. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ahoj holčiny.

Kay, Stelinka už to krásně dohání a za chvíli to bude pěknej cvalda :dizzy_face: .

Tetesko, oukej pošlu jen dvě krabice, to není problém, manža si to bere dnes ráno a odpo to pošle. A jsem ráda, že jsi v té nemocnici, páč když jsem četla tu tvojí diagnozu s tou placentou a tak..tak vím, že kdyby nááhodou něco, tak jsi v dobrých rukách krále Miroslava :wink: .A je super, že jsou tenisáci ok a že jen musí hlídat ten rozdíl, prostě M. bude pořádnej chlapák a K, je prostě holčička, tak bude o něco menší a tak to má být :slight_smile: .
Jo a vínko bylo, teda decka a stejně nebylo, páč pracovali dlouho a manža byl naprosto hotovson :confounded: .
Jo a bříško máš pěkné a taky mi podle fotky nepřijde až tak velké, ale ono to asi ve skutečnosti vypadá úplně jinak a asi taky mnohem větší. A že tě bolí záda, to věřím, to bolet musí.

Hele hele holky kdy se zase něco děje..vždycky jsme měli týdenní plán a teď nic.. :confused:
20. kvě 2009 v 06:29  • Odpověz
Puzzi šťastnou cestu domů, v klídku a v pohodě a ať vám to rychle uteče :slight_smile: .
20. kvě 2009 v 06:30  • Odpověz
Dobre ranko,
Tetesko tak to jsem rada, ze je s dvojkama vse OK. A myslim si, ze se Kacka nenecha zahanbit a bude se vahove Misi drzet :slight_smile: Co se L. tyce, tak on si vuuubec nedovede predstavit, ze budu mit takove bricho a kdyz vidi nejakou tehuli, tak se me vzdycky pta, jestli budu mit taky takove bricho :slight_smile: Takze si to neber osobne :slight_smile:

Kay to je super, ze Stela ma uz skoro 2,5 kg. Vidis jaka je to sikulka.

Puzzi tak peknou cestu domu, toto uteklo.

Jinak plan na tento tyden, tak hlasim, ze v patek mam kontrolu u svyho gynekologa v patek v 16 hodin :wink:
20. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
ahoj holky

včera jsem totál nestíhala, práce, řešení kuchyně :slight_smile:

jdu vás dočíst...
20. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
hooooj MEL matko naše, porod jsem nečetla :grinning: , ale Lukyn je fakt celej ty, vzhledem k tomu, že manžu jsem neviděla :grinning: , doufám, že vám to doma půjde skvěle :wink:
Rio: Vojti se nádherně směje...to je super jak jsou ta miminka už tak nějak víc komunikativnější, že je nečučí někam mimo....to mi jednou říkal známý, byl celý rozhozený z toho, že jeho týdenní syn nenavazuje oční kontakt :grinning: :grinning:
tetes: tjo sestry fakt bájo koukám
Mili, ženo má jediná, s tou koupelnou ti moc držím palce, my pomáhali minulý rok u tchánovců a byl to děs běs...mě stačilo jak nám doma vyměnovali okna
Pajdi: ty jsi hubenour, já se k tomu ani nevyjadřuju :slight_smile: , jen že ti to děsně sluší :dizzy_face:
Mili: už mě neser nevěrnice nevěrná ... pohár jednou přeteče :grinning:
Mili: dupka je prdelka :grinning:
tetes: slušný břicho teda, se nedivím, že to sestry popletly :grinning:
puzzi: štastnou cestu indiáne
20. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:.
Kay- gratuluju ke krásné váze :dizzy_face: .
Teri- co blbneš, vždyť máš nádherné bříško a vůbec není velké!!! Úplně normální, ani bych neřekla, že čekáš dvojčata. Je dobře, že ses zeptala, aspoň máš klid a víš, že je všechno ok. Co dr., už má mimi? Hele s těma ponožkama- Ty jsi tele, Ty nevíš, že to je nová móda?? :grinning: :grinning:? Už jsem byla v pyžamu a okoupaná a H. si vzpomněl, že jestli chci vyfotit, že se mu zrovna chce, tak jsem na sebe hodila pár těch věcí, ale ponožky jsem si kvůli tomu fakt nesundávala :grinning:. Ale jinak mooooc děkuju, strašně jste mě potěšily, protože H. si ze mě furt dělá srandu, že jsem tlustá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
K těm přezdívkám čičin, tak jich mají asi padesát: dupky, šmudlové, lumpíci, Pompík je nejčastěji kobliha, na veterině chytli přezdívku gremlini :grinning: a nejlépe slyší na děcka :grinning:. Takže až se narodí dvojky, tak nevím, jak to rozlyšíme :sweat_smile:.
Puzzi- tak šťastnou cestu :slight_smile:.
Teri- bříško nemáš fakt nijak extrémně velké, ale to, že Tě bolí záda a že jsi prohnutá, to se nedivím. Mě připadá už teď, že se prohýbám a často mě bolí bedra, hlavně když chvíli stojím.
Guci- jak Ti je??
Jinak já dneska úžasné ráno- šmudlové mě vzbudili v půl šesté příšernou rvačkou, při které řvali jak praštění. Tak jsem je šla zkontrolovat, jestli si jen hrají nebo co vlastně vyvádí. Pak jsem se najedla a šla ještě spát. V půl deváté mě Pompík přišel vzbudit do postele a v tu ránu mě do nosu praštil příšerný smrad. Posr.. se tak, že měl hnědé i nohy, takže šipka do vany a sprcha. U toho jsem se samozřejmě málem poblila, smrad jak blázen. Takže dneska fakt boží ráno :grinning: .
20. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Pajdi: pořád stejně :wink: , včera jsem měla na véču jogurt s houskou a bylo mi stejně blbě jako po ředkvičkách

jinak jak si psala o těch šmudlách a že řvali jak praštění, tak mě prvně napadlo, že píšeš i miminkách v bříšku :grinning:
20. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Jako, že miminka v bříšku řvali jak praštění, jo? :grinning: :grinning: Ne oni fakt ještě neřvou :grinning: :grinning: .
20. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky, dneska je tu nějak mrtvo... Copak se děje?
Já jedu za chvíli s M. na kontrolu, tak doufám, že bude všechno OK.
Tetes, to, že Tě bolí záda, fakt věřím! Mně taky bolely, a to jsem nečekala dvojčata, takže to musí být drsný... :unamused:
Gucci, a copak jste s kuchyní vyřešili? :slight_smile:
Pajdi, Ty si večer po koupání bereš ponožky? :confused: Teda, super ráno! :confounded: :grinning:
20. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
tetes ja si myslim ze mas krasny bricho a vubec neni na dvojky velky.... a uz vubec mi nepripada nejak extra velky na 30tt
pajdi super rano to bych se poblila asi taky a to nejsem tehu ...nevadi mi jen oliverova hovinka
milu jeee tak pristi vikend mate prirustek jooo
puzzi stejne si prdla :slight_smile:)))
20. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
evi: cenu :grinning:
20. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Jj, od toho zánětu močáku spím v ponožkách a v pyžamu, protože mám celou noc otevřené okno a jsem věčně odkopaná. A navíc když jdu v noci na záchod, tak plovoučka je studená a já nesnáším papuče. A ještě ke všemu mám pocit, že se mi ten zánět zase vrací. Takže se snažím být celý den v teple. Kdysi jsem spala jen ve vlastní kůži a pyžamo nebo košili bych na sobě nesnesla, ale teď si dávám fakt pozor.
A neboj, na kontrole bude určitě všechno ok, držím pěsti :wink: .
Pajdi pekne rano, to bych asi nedala :wink:
Evi tak at dopadnete na kontrole dobre.
Gucci jen si uzivej nevolnosti, aspon vis, ze je vse OK :slight_smile:
jani: dyt jo, taky to tak beru, utz daleko :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Jani, Guci- kdy máte UZ? Jani vlastně možná v pátek u svého gyn., že?
20. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Gucci, a jakou budete mít linku? (barvu, povrch...)
Pajdi, aha, já bych v ponožkách asi neusnula. :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
pajdi já až 18/6 NT screening
evi: bílou v laku
20. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Pajdi no ja doufam, ze ho ukecam, ja chci prcka videt, obzvlast po ty pos... viroze!!!
20. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Evi- já kdysi taky ne, ale zvykla jsem si. Na té pohotovosti mi tenkrát ten dr. řekl, hlavně nohy v teple a hodně pít, takže mi nic jiného ani nezbylo. :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
evco a to jdete na pediatr? neboj urco to bude v klidu
ja premejslim jestlli pujdu vyvezt toho myho prdolu ..ale sviti slunicko a to moc nedoporucujou
jani jak je?
jo a dneska zase super noc sice nam asi tri hodiny rval pac ho bolelo brisko a nebyl schopnej se poradne pricucnout..tak jsme mu nakonec dali z flasky vyzah 60ml a vytuh cca okolo 10hod a chrnel do pul pate..pak do sesti vzhuru a pak chrnel do pul devate..takze jsem celkem vyspana ..no ale asi dam jeste dacha
20. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
já byhc teda v ponožkách taky neusla, nenosím je ani doma v zimě
jo a ja se taky zahrnu do planu v sobotu nam konci sestinedeli ..jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Guci- nemáš foto jak bude vypadat? Ty máš UZ až 18.6.?
Jani- já si myslím, že Ti ho udělá a kdyby nechtěl, tak mu řekni o té viróze a myslím, že nebude problém. :wink:
20. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
tak to ja chrnim v ponozkach a kdyz je nemam tak se probudim zimou i ted v lete :slight_smile:))))))
jsem holt zimomrivec
20. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
pajdi: jj AŽ :unamused: , ted za dva týdny jdu na krev
20. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Tak to já přes den v zimě nosím normálně, vadí mi ta studená plovoučka.
Teri- gratuluji :dizzy_face: .
20. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
já chodím v papučkách :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Jé Teri- dík, aspoň někdo, už jsem si myslela, že jsem nějaká divná, že spím v ponožkách :sweat_smile: .
20. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Tak papuče nesnesu, mám je tři minuty a někde je nechám a chodím zase boso.
20. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.