• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Zdar holky.

Jani, super, že jsi už práci předala a ten měsíc kontroly...no co by si pro ně neudělala, když to je takové tele ten vedoucí :wink: . A je vidět, že je úplně mimo a snažil se ti vloudit, aby si třeba pomáhala víc :wink: .
Pajdi, teda to jsou lumpice ty holky, že se ti takhle schovaly :grinning: .No hlavně, že jsou v pořádku a to je důležité a přiště se vám ukážou :wink: .
Gucci, jojo mám úklidovku, ale musíš to co nanosíš zpátky do toho bytu trošku aspoň otřít. Je na tom spousta prachu a to byse nedalo v tom žít. Takže to jen přelíznua hotovson.Jo a taky je manža alergickej na prach, tak aby nedostal záchvat.
Kay, tak snad to nic nebude a kožař dá něco na mazání a hezky se to zase stáhne.
Pudly, teda chuděro :unamused: , to je hrůůůůza :frowning2: .
Tak a už nevím co jste psaly :sweat_smile: .

Já byla včera u bývalé obvodní doktorky pro kartu, abych jí předala té nové doktorce. Tak jsem si v ní doma četla a dostala jsem záchvat smíchu :grinning: .
Všude od malinka asi do 10-ti let píšou, že jsem MALÁ STATNÁ HOLČIČKA :grinning: . Čím jsem byla starší, tak psali místo statná SILNÁ :grinning: . Tak jsem si vzpomněla na Kameňák na Paulovou a Vydru jak mu říká, musíš si v duchu říkat " jsem velkej statnej chlap" :grinning: , tak si asi mamka říkala, "mám malou statnou holku ":grinning: a musela být na mě strašně pyšná páč jsem teda musela být krasava :grinning: :grinning: .
Jo a holky, díky té těžké žloutence a výměně krve hned po narození, jsem nebyla kojena a nedostávala jsem ani mateřské mléko, hned sunar nebo co to bylo a myslím, že to na mě nic špatného nezanechalo. Naopak říkala ta sestra, že mám tu kartu extra tenkou, že jsem asi nebyla moc nemocná :wink: . Takže když nejde kojit, tak nejde kojit a není to žádná trágoška :wink: .
Jo a dnes mám na sobě poprvé tu sukni, tak jsem zvědavá na reakce kolegů, pže mě viděli v sukni jen jednou a to na svatbě :sweat_smile: .
30. čer 2009 v 06:36  • Odpověz
Bré ranko, prý 5,5 hodiny spánku mi musí stačit. Né že by Luky hezky nehajal, ale nejdříve jsme "zajížděli" kontrolu, pak byla buřina, pak jsem nemohla usnout, pak byla jedna hodina - krmení, pak jsem zase nemohla usnout - krmení, no co mám prostě povídat. A teď už jsem tak zbytá, že i když mládě spí, tak já nemám sílu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu vás dočíst kecalky. :wink:
30. čer 2009 v 06:41  • Odpověz
Teda Pudly, koukám, že si užíváš. :angry: Gratulace k prvním zoubkům. :dizzy_face:
Puzz, no já mám v plánu začít se tak snažit v květnu - červnu příštího roku, případně když do té doby budu vědět, že ovulka není, tak hned jít třeba na dvě IUI a pak IVF. Nemá cenu to nějak protahovat, když by byl problém. Jinak hojení jsem taky měla o.k.
30. čer 2009 v 06:51  • Odpověz
Bre ranko,
Pudli teda to by me kleplo, mit doma bordel, kdyz prestavuji rodice :astonished: No ale ty ses holka sikovna a zvladnes to..
A gratulace k prvnim zoubkum!
Kay tak doufam, ze ve ctrvtek se dovis same dobre zpravy.
Tetesko to vis, ze kdyz mi mazal med kolem huby, tak tam nikdo jinej nebyl! No mesic kontrolovani neni tak strasny a pak at uz se staraj, uz me to neba, jim furt zachranovat prd..!
Milu ty statna holcino :wink: To jsou dobre zapisy ve zdr. karte :wink:

Jinak ja nebudu dopoledne, jedu za kamaradkou do Rican. Ma rocniho klucinu, tak je jdu navstivit ...
30. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
Jinak já nebudu skoro celý den - nejdříve jedu s mamkou do banky (chce malýmu založit spoření a potřebuje k tomu zákonného zástupce) a pak jedeme na kyčle - pobavení tak na dvě hodiny minimálně a když si představím do toho Lukyho hysteričák. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
bré ránko

teksas: ty už pracuješ? a co děláš?
tetes: tjo to je super s tou dětskou dr., to se musí hlásit tak dopředu? a císař až 14/7? jsem myslela, že jsme si domlouvaly jiné datum :angry: :grinning:
pajdi: to se mi teda mnooohem víc líbí te easywalker, tenhle mě teda neuchvátil
kay: Stelinka je boží :dizzy_face:
Mili: malá statná holčička, to mě pobavilo teda :grinning:
30. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno,Marunka ještě spí a Filda běžel pro vysvědčení :wink:
Jo musím vám říct co se Marušce včera povedlo,držela se mě jen tak lehce za ruce a já se jí vysmekla a ona ke mě udělal stráášně rychlý 3 kroky,bylo to úžasný :dizzy_face: Pomaličku to zkouší tak jsem zvědavá kdy se se pustí úplně.
Co se týče kočáru tak očekávám že už ho na zimu moc využívat nebudem,Filda v něm nechtěl být už od 11 měsíců co začal chodit a Maru vypadá že ho bude následovat :sweat_smile:
Mel ty si teda pěkně užíváš :grinning:
30. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
rehos: tjo to je dobrá, to chodí brzy ne?
30. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
Rehos, Maru je sikulka!
Holky vyrazim, mejte se..
30. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
jéé Jani už, tak si to užij, až se vrátíš, tak se s tebou musím poradit ohledně toho podolí
30. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
Gucci no chodí,sama ještě ne ale kolem nábytku vyloženě lítá už dlouho :wink:
30. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
rehos: tjo tak to je fakt šikovná :wink:
30. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno, M. spí, tak mám ještě 20 min.
Mili, tak jestli Ty jsi byla statná holčička, tak už nic nechápu! :sweat_smile:
Mel, máma chtěla M. taky spořit, ale zjistili jsme, že ty dětský programy jsou extrémně nevýhodný, takže jsme nakonec zvolili stavebko.
Rehos, to je teda šikovná.
Gucci, jak je dneska?
30. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
bo evi vono fakt jak kdy :slight_smile:)
jupii jou predstavte si ze chrnel od osmi do 6.45 jupi jupiii akorat ja bduu muwst chodit driv spat kurna
tetes da se nosit docela dlouho treba do 2-32 let podle vahy ditete
evco a co zkouseli jste to upnuti do te manducy?
to se s teda statna holcicka je to na tobe dodnes poznat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takova drobotina cha :grinning: :grinning: :grinning:
jooo gucciku ja mam navod pouze anglickej bo nemeckej ....ale jde to z toho sundat a myslim si ze na to prijdu |:slight_smile:))))
jinak kdyz se zeptas v krame meli by ti to ukazat
delam to ze jim pomaham dodelavat eshop ..zmenili jsme ho a dodelava e spousta veci k cemu nebyly obrazky a tak
to vis ze jo jani ats e z tohmistrsveta dostane sam
teda tak maru uz tapaaa to je parada ..na to se taky hrozne tesim
30. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
teksas: aha takže děláš jako z domu na PC webové stránky jo? jestli jsem to dobře pochopila
my budeme mít právě autosedačku od kamarádky a nemůže najít ten návod, asi bysme taky na to přišli, ale kdybych ho měla, tak by to bylo možná lepší, se zeptám ještě Grej

evi: díky za optání, jsem po snídani, takže je mi fajn :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
rozumíte někdo fotákům?
30. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
jo Maru pořád někam pospíchá už od malička ale já mám víc starostí a míň času na jiné věci :unamused: ale jinak je to fakt krásný ty jejich pokroky :dizzy_face:
30. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Tek, tak to je fakt super! :dizzy_face: M. naopak měla blbou noc, pořád se budila... Vstávala jsem k ní snad 5x, což je u nás naprostá výjimka. Jsem dneska docela hotovson. :unamused:
Ještě jsem to křížem nezkoušela - to musím někdy s D., aby mi M. podržel, jak to neumím.
30. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Evi že by zoubky??
30. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
my chceme taky stavebko ale nam se bohuzel nikdo nenabidl aby nam pomohl..
Stezovaci okenko:
treba nasi me dost zklamali ...umrel jim pesan na kteryho byl tata hodne fixlej a my jsme trochu doufali ze nam pomuzou s nasim ...pac je to peknej zmetek ..tak nic
dalsi vec ohledne olivera ...dostali jsme mixer ..parada potrebovala jsm ho i kdyz ne hned a ma polovinu prislusentsvi takze taky na rit...
vanoce s nasima dali nam uplny kraviny..jako povleceni na ktere nemame perinky a tak ..proste uplne zbytecne vyhozeny prachy...a taky jsem si treba rikala ze by mohli neco svemu prvnimu vnouceti ..tak taky nasrat..
no na druhou stranu aspon jim nemam bejt za o zavazana ale dost me to mrzi .....
to treba praprarodice se daleko vic vysvihli... ale jako prarodice ani z jedne strany.....od tchy dostal oliver bundu a kalhoty ..parada
30. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
evi to me merzi tak treba fakt zoubky klasicka vymluva...
gucci napis ceskymu dodavateli ze nemas navod a oni ti ho poslou a me ho pak preposli joooo..ja si takhle nechala posilat navod ke quinnymu
no ale zase i pak driv rehos odpadou pac bude treba driv samostatnejsi
30. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
tek to mi něco připomíná,od rodiny ze Slovače marunka nedostala ani blbej dudlík a to Eda teda nemůže vydejchat,už jim to při jedné příležitosti vyčetl a to jste měli vidět nebo spíš slyšet tu debatu dál... :angry: My jsme na Slovač už dojezdili
30. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Rehos, jo, to je možný... Pořád si rve něco do pusy. No, snad to nebude nějak tragický...
Tek, tak moje máma je v důchodu, takže bude dávat asi 500, takže spíš symbolicky...
Hm, to chápu, že Tě to mrzí... A bavili jste se nějak o tom?
30. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Holky, musím běžet, zatím paaaa!
30. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
trek nemyslím že výmluva,takhle to třeba bylo u Marušky,spala od dvou měsíců celé noci a najednou se budila,plakala a zlobila s jídlem,vůbec mi nenapadlo nic až když se na mě usmál z pusinky zub :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
Dobré ráno, noc super, bez mlíka, dalo by se říct bez nahazování, akorát s otáčením. Asi ve tři v chůvě divné zvuky jakože se celá postýlka otřásá, ale pak klid, tak jsem tam ani nešla. V půl pátý brek, Honzík spal asi celou tu hodinu a půl vzhůru nohama na peřině, hlavu namáčklou na šprušle :sweat_smile: Takže otočka, záda, někdy kolem šestý další otočka a dudlík a po půl sedmý vstávání, takže super!
Pudly, síla, by mě odvezli takhle půl roku staveniště a tak...
Evi, aha, jasně, manduca místo hlubokáče. Když víš, že je Madlenka v manduce spokojená, tak bych to asi tak taky dělala :sweat_smile: Na sporťák chcete přesedlat kdy?
natržení x nastřihnutí - možná je to tak, že nejlepší je natržení, ovšem jen nějaké šikovné na dobrém místě, ne moc velký atd., bohužel třeba 90% natržení se zrovna moc nezadaří a v tom případě je lepší tomu předejít tím nastřižením, ne? U tý dělohy a císaře to bude asi jinak a taky to ten doktor musí umět natrhnout dobrým směrem a v dobrý velikosti, což u normoš porodu do dítě může trhat libovolně a to je pak horší.
Milu, malá statná holčička :grinning: A vidíš co teď z tebe je :grinning: Ježiš, to je sranda, takový popisy :grinning:
Já taky vůbec nebyla kojená a alergie nemám, i jsem byla docela zdravý dítě, ovšem to je všechno relativní, taky dřív nebylo všude tolik moc chemie, těžko říct, kde bychom, Mili, byly, kdyby nás matky kojily :sweat_smile: Mně kupovali ne Sunar, ale něco lepšího, Feminar? A i pak docela zdravá strava, mrkev s jablkem a bez cukru, babička mi prej vůbec nesladila, ani máma, jedla jsem na tehdejší poměry celkem zdravě asi. I když dudlík do medu samozřejmě byl :sweat_smile:
Milu, dej pak vědět co kolegové na sukni.
Mel, včera jsi psala, že budeš měřit BT, taky by mě to lákalo, ale s nočním vstáváním a ráno rychle z postele a každej den jinak, nepřijde mi to zatím moc reálný. I když obden má službu P., možná by to šlo, možná v září začnu měřit, bavilo mě to.
Rehos, Maruška super chození, fakt moc šikovná na 9 měsíců! Já kolem sebe znám většinu dětí, co se začínají stavět tak v těch 10ti a kolem roku se rozchodí. I když tady v ulici soused o měsíc starší než Honzík už v 7mi chodil za ruce, teď už možná chodí sám :sweat_smile: Ten je hrozně šikovnej od malička, lezl už někdy před půl rokem, mám pocit.
My máme pro Honzíka u raiff. spoření do 18ti let a úroky jsou tam pěkný.
tek, od 8 do 7 super :wink:
tek, hm, rodiče nejsou zrovna prototypy dokonalých prarodičů... Naši teda Honzíkovi taky k vánocům nic nekupovali, on toho měl do začátku dost a dost, až teď k svátku máma koupila tu houpačku, to bylo super. Ale třeba oblečení mu vůbec nekupuje, ale jsem ráda, asi si říká, ať si to radši vyberu sama a je to fakt. Já u našich spíš oceňuju zájem, i když taky jsem si jednu dobu říkala, že je škoda, že máma nekupuje nějaký oblečky, páč znám pár babiček, co se v tom hrozně vyžívaj.
30. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Evi já jsem přesvědčená že to budou zoubky ale může to tvrat než se ukážou :wink: Už je to velká holka :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
U nás jsou zuby výmluva už pár měsíců a furt nic. A to je Honzík už tak od 3M slinták největší z okolí, zaslintá i 4 bryndáky za den a fakt jako do mokra, má neustále na bradě kapičky. V puse furt buď dudlík nebo si tam rve hračky, včera si tam jednu narval tak silně, že se bouchnul do pusy, až se rozeřval :sweat_smile: A přitom dásně neustále světlounce růžový a po zubech ani památky. Takže já jsem u těchto znaků dost skeptik, i když u většiny dětí to asi funguje, že to znamená zuby...
30. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Puzzi no já myslela spíš náhlou změnu u dítěte jeho režimu :wink:
Jiank právě že děti co se začínají stavět až kolem 10 měsíce se už kolem roku pouští ale mám pocit že Maru to bude trvat dýl,ona chodí už vlastně od půl roku co se postavila takže nějaké tři měsíce a ještě to chvíli potrvá než se pustí,zase má ale dost času to promakat :grinning:
30. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Tek: no s těma rodičma ti to fakt nezávidím, člověk by to ještě pochopil u tchánáků co, ale u vlastních.....naši nám pomáhají dost, nemyslím finančně, ale když potřebujem něco zařídit a tak, na vnouče se třepou a výbavičku co bude u nich doma si budou určo kupovat sami.....tchánáci ještě nevím jak se k něčemu postaví, oni jsou hrozně super, ale tchýně má pořád takový pocit, aby se nám do ničeho nemíchala, sice nám pokaždé když tam jsme řeknou, že kdybysme cokoliv potřebovali tak at řeknem, ale tak asi ví, kolik stojí kočár a všechno kolem dítěte, tak asi kdyby jo chtěli, tak nám daj nějaký prachy a neřeší to...my určo nikomu říkat nebudem o příspěvek, mimi jsme chtěli sami, tak co...ale když nám někdo pomůže, tak budem samo rádi
30. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.