• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Rehos, Maruška je nějaká hyperaktivní. . . . :wink: ale hrozně šikovná.
Evi, no my zakládáme Lukymu stavebko, tchánovic pojištění a moje mamka účet, kam může a nemusí vkládat peníze - je k tomu i teda pojištění, které hradí banka.
Puzz, no s tím vstáváním v noci mě to taky napadlo, že to asi nebude o.k. No tak když tak koupím ovu testy. . .
30. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
gucci a jé je, tvoji tcháni mi připomínají moje - když budete potřebovat peníze tak si řekněte - ani omylem, chtějí-li Lukymu dát tak ať dají, ale já si neřeknu ani o půl halíře.
30. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
mel: no oni jsou tchánáci fakt super lidi, mám je jak druhé rodiče, ale prostě když něco fakt potřebujem, tak se dycky obracíme na naše....tchánáci se prostě nechtějí svým synům míchat do života a možná si i myslí, že kdyby nám přispěli na výbavičku, tak se urazíme či co....nevím no......... naši se s tímhle neserou, bráchovi koupili do školy notas, tak aby to bylo fiftyfifty tak nám koupili navigaci do auta a nikdo se nás neptal, byl to příkaz
30. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
Gucci, to máš pravdu, tos hezky shrnula. Říct "řekněte se", tak si samozřejmě neřeknete. Jj, naši si koupili k sobě postýlku a máma nakoupila nějaký ty dřevěný hračky vlastně a vyštrachala kde co, ono je to fakt individuální s rodičema, každý se můžou angažovat jinak dle svých možností a schopností, důležitý je ten pocit, že mají zájem.
Maru je šikulka a to je fakt, že když se brzy postavují, tak pak dýl trénujou, to jsem taky četla.
Mel, to bude Luky teda zásobenej :wink: My máme jen ten účet a kdokoli nám cokoli dá pro Honzíka (myslim finance třeba k svátku od babiček atd.), tak mu to tam pošleme. Už tam má za 7 měsíců asi 35 tisíc, jsme úplně čuměli, ale my mu tam do začátku poslali i porodný. Měsíčně mu posíláme 1000, tak v 18ti bude boháč :grinning:
30. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
gucci, já mám tchánovic taky ráda - beru je jako druhé rodiče, ale někdy je to na palici. Nic mám tu mamku . . . .
30. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
no vids evi a moje mama s tatou makaj maj prachu vic nez my a symbolicky ani hovno..strasne se zmenili teda tata je v pohode olika miluje
ale treba jsme tam byli navsteve oni prijeli odnekud ona jako prvni pochovala kocku a pak sla za oliverem ..rikam a umyla jsi si ruce od ty kocky..hrabe se v pisku kam serea chcije..a ona se holky urazila jak maly dite normalne se se mnou nebavila a odesla do loznice ..tata pak za ni sel s olikem a vona jako ze si nebude mejt kazdejch deset vterin ruce..no nasrala me neskutecne
to prave se neda resit to je ten jejich duchodcovskej pristup mi prijde vis
30. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
teksas: no tak to se máma chová jak puboška teda
30. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Tek, ty voe, tak to je drsný, to by mě taky dost naštvalo! Sakra, vždyť je to krásný malý mimino, se nemůže tvoje máma kvůli němu trochu snažit se neurážet atd.? Jako s těma rukama jsi byla v právu...
30. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
dobré ráno, tak Vojtík jedl ve 3.30 pak spal asi do 5.30 kdy měl smůlu protože jsem mu jíst nedala, tak ležel v koši ale byl hodný a pak asi do 7 usnul, takže taky dobrý - i když vyspaná si teda nepřipadám
Mili zprávy s karty dobrý, mě docela mrzí že já dětskou kartu nemám, ani nevím kde je, ale jak jsme šli do detského domva tak si to asi oni nějak vyždádali ale každopdáně dál semnou nějak karta k lékařům nešla - no ale kdo ví, co bych se tam dočetla, jen vím že tam byly obrázky které jsem malovala někdy ve školce
s dárkama pro Vojtu se nekonalo žádné překvapení, od tchánovcům jsme nedostali v těhotenství příspěvek na nic, jo koupili mu přívěšek na dudel - ten se nedávno rozlomil a tchýně bědovala že byl drahý stál skoro 100 Kč!!!
od mojí mamky jsem ani nic nečekala, vždyť ke svatbě jsme dostali 6 skleniček s nápisem aquila takže asi tak. Ale mě to nevadí, stejně by nám to tchánovic vyčetli co nám koupili a že se stěhujeme
30. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
můj pG má taky takovou divnou povahu....když někdo potřebuje pomoct, tak by se rozthnul, ale sám si neřekne, aby mu přišli kámoši pomoct třeba se stěhováním, anebo když jim řekne, tak jim pak měsíc vkuse děkuje, to bych ho dycky uškrtila fakt
to je ale celej tchán tohleto....jednou vzal pG svoje dva nej kámoše na chalupu k tchánákům na brigošku se dřevem, přijeli jsme tam v pátek večer, všichni se brutáálně ožrali, takže v sobotu totál nepoužitelní, dělali tam asi 15 minut a dál nemohli, páč jim bylo zle a tchán jim strkal ještě flašky vína za ochotu
30. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
tak Filda má jednu dvojku z češtiny díky té své poruše,jiank samé jedničky :dizzy_face:
30. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
rehos: ooo gratulace :dizzy_face:
30. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
no tak o tchanacich ani nemluvim....ty se nezepojjujoui ani pravidelnymi telefonaty....
o prachach taky nic ...a to jich maj fakt nemalo....
ale ja si nereknu ani o korunu...to at si stcejj..
hmmm tak u nas segru zivej doted az naosaceni...a to ma svuj byt od nas...a my kulovy...ale co asi ne udu nevdecna...ale proste mama ma nakej problem a nevim proc
30. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
tek: ale to je hrozný, takhle upřednostnovat jedno dítě před druhým....tohle přesně dělá moje babi, má 4 děti a miluje jen dvě a ty druhý dvě jsou vzduch (bohužel mezi ně patří má máma)
30. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Tek, to je fakt blbý, jak píše Gucci, upřednostňování nemám ráda. Naši jsou vůči mně a ségře až moc spravedlivý, vždycky co dostane jedna, tak odpovídající hodnotu druhá a tak.
30. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
diky s tema rukama jsembyla storpro v pravu a neustoupima nio pid....maj smulu ..
hele jako nemuzu rict ze me jej chovani neprekvapilo..ale proste je to t..akorat kdyz se chova hezky tak si myslim ze uz to bude na furt a ona me timhle vzdycky vrati nohama zem
rehoooos to je super sikulka
gucci jo tak tuhle povhu ma i M. malokdy si rekne o pomoc
mi taky sere
30. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
tak to moje mamka teda spravedlivá není, bydlí ze ségrou a financuje ji i její děti a na Vojtíška v tomhle teda kašle, hlavně že jim kupuje pořád něco.a když už mi něco chce dát - třeba peníze na narozky tak tajně aby o tom ségra nevěděla - přitom nechápu proč nemůže dát něco normálně i mě, jenže ségra je v tomhle fakt sobec
30. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
jj puzzi, naši to maj taky tak
to upřednostnování je fakt strašný ale, jako u nějakých starších ročníků si ještě řeknu, budiž no, ale rodiče....moje babi to třeba přenáší i na vnoučata, takže když nemusí moji mámu, tak ani mě, takže po svatbě jsme rozesílali nejhezčí černobílou fotku všem svatebčanům s kartičkou, že děkujeme za dary a ona mě pomluvila po celé rodině, že jsme jí poslali černobílou fotku :rolling_eyes: a ne barevnou
no ja si zvykla nevadi mi to akorat me to trochu sere no ..pac za ten byt nam taky neco slibili a dali nam hovno ...
ale uz dost stezovaciho koutku
mlade ted zase uso tak jdu neco udelat ......poslat hodiny aby mi dalli prachy :slight_smile:))
ty voe gucci a rio taky husty ..proster asi zadna rodina neni dokonala .....teda ten ma v sobe nakou casomiru bo co? :slight_smile:)) jde jist :slight_smile:)
30. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Dobré ráno.
Kay- fotky super :wink: .
Pudly- to musí být hrozné, vydrž. A gratulace k zoubkům.
Teri- v tom obchodě včera tam bylo právě napsáno, že tam jde dát maxi cosi, ale ta prodavačka říkala, že je to blbost, že teda neví, že nám to zkusí zjistit. Děkuji moc za odkazy. Fakt nevím, je to názor od názoru :confounded:.
Potřebovala bych se dostat do toho Kolína, ale jak? Cesta trvá přes tři hodiny jenom tam a já mám klidový režim :frowning2:. Nevím, jak to udělat. Barvy vůbec nevíme, protože na netu to zkresluje a vzorníky tady v Ova nemají a kočáry jen v jedné barvě.
Rehos- Maruška je moc šikovná :dizzy_face: .
Teksas- to je blbý, to pak hodně mrzí. Já mám takové tchánovce a s tetou si taky v poslední době moc nerozumíme. Ona je už 5let v přechodu, odmítá brát jakékoliv léky, nikdy nebyla na gyndě a je vzteklá jak blázen. V poslední době nemůžu vůbec nic říct, jinak se pohádáme. Včera jsem začala mluvit o tom kočárku a hned jsem dostala seřváno, že nejsem normální, že jsem teprve ve 20tt a už chci objednávat kočár. Že jsem úplně blbá, že kočár se vybírá až po porodu. To, že už jsme nakoupili nějaké věci ji nemůžu ani říct, protože by mě hned seřvala, že se nic nemá nakupovat předem :frowning2: . Hrozně mě to mrzí, protože jsem se zrovna na tohle nakupování a přípravy vždycky těšila a nemám se s kým o to ani podělit. :frowning2:
Guci- vidím, že pG je stejný jako H., taky si o pomoc neřekne a pro druhé by se roztrhl :angry: .
Rehos- gratulace Fildovi :wink: .
30. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Pajdi: s tím kočárem, leda jestli nějaká mamina z OV nebo okolí ho nemá....kdybych ho někde viděla, tak ti ty barvy určo fotnu
30. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Díky bohu za císaře. Holky, ty jo. To byla hororová noc. Nevím jak je to možné,ale přímo nade mnou je porodní pokoj a oni tam v noci otevřeli okno,takže ve dvě ráno jsem měla porod v přímém přenosu.Ale totálně. Já slyšela každé slovo i doktora a i jsem poznala který to je. Paní křičela,že už nemůže,že už to nezvládne,bolestné skřeky. Normálně husina po celém tělě. Paní vedle mě na pokoji je tady na vyvolání, ráno za mnou přišla,že po té noci asi neporodí. Jako byl to fakt nářez.
Milu:takže denska jsi za dámičku v sukýnce :wink:
Evi:si to u kámošky užij, i když Kladno je zrovna jedno z nejhnusnějších měst co znám. Ať je Majdule hodná holka.
Steff: a dají ti za tu pomoc alespoň nějakou tu korunu?
Gucci:no,nemusí se dr. zamlouvat takhle dopředu,ale když jsem šla do té nemocnice,tak jsem chtěla to mít zamluvené. Hele, my dvě si můžeme domlouvat termín jaký chceme,ale je nám to houby platné. Jsem zvědavá v pátek jestli bude ten utz,jestli už mi dr. řekne k termínu něco bližšího.
Teksas:no vzhledem k tomu,že je mi 28 let, tak opravdu nehodlám dvojky nosit do jejich 32 let :grinning:
Takže prostě když budu mít malou statnou holčičku,jakou byla Míla,tak už pak nosit nebudu :grinning:
Hele, no jako jo, ale moc si nedokážu představit,že dítě cca. 1 rok,které chodí a leze bude chtít být v manduce.
Gucci:myslíš,že ten návod nikde nevygogluješ?
Tek:no,ne že by to bral člověk jako samozřejmost,ale je fakt,že se teda vaši i tchánojc mohli trochu pochlapit. Přeci jen první vnouče. Tohle by mi taky hodně mrzelo. Nám teda táta dal, máma s přítelem taky a dokonce i moje babička. Tchánojc vůbec nic, tak nevím, jestli se to u nich nepěstuje,když už mají vnoučat víc nebo jestli bude něco po porodu,ale zatím fakt ani body. :frowning2: No,raději nebudu nic očekávat ať nejsem zklamaná už tak mi to trochu mrzí.
Mel:ty jsi si neřikala o půl halíře,páč vám skoro všechno platili vaši,né? :grinning: To je pak trochu snažší si neříkat :grinning: :slight_smile:
Ale jinak přesně souhlasím s Gucci, děti jsem chtěla já a P. ,takže jestli někdo přispěje či pomůže,tak super dobročinosti se meze nekladou,ale nemůžu s tím nijak 100% počítat či si to vynucovat.
Puzzi: i porodný? Tak to já jsem teda sobeček a porodné si nechám já, buď jako železnou zásobu nebo popřípadě jako část na plastiku prsou či daní se po porodu do formy (odstranit celulitidu apod.)To jsi fakt super matka.
Teksas,to si děláš snad prdel,né? Jako to se máma fakt chová jako malá holka,tak to je snad logický si umýt ruce,když před tím hladím zvíře.
:confused: to je vážně neskutečný,to bych pěnila.
gucci:hm,zodpovědní kamarádi,teda fakt že jo :confounded:
Tek,možná by stálo za to si s mami normálně rozumě promluvit,tohle je fakt dost viditelné dělání rozdílů a musí to dost mrzet.
U nás je brácha taky upředňostňovanej,ale to bych celej život,takže mi to už tak netankuje a dřív to bylo horší než je to teď. Navíc už jsem prostě ohledně celé svojí rodiny v tomhle vyrovnaná a horší než to bylo v dospívání to být nemůže,tak jsem relativně v klidu. Třeba nedávno mi máma říkala,jak prostě jedné holce od nich z chalupy nepřišla máma na slavnostní předání maturitního vysvědčení a to měla samé jedničky a jak jí to mrzelo.....ale to že ona mi tam nešla úplně stejně, páč byla vožralá na to už si asi nepamatuje,no a já už prostě dneska nemám zapotřebí jí to omlátit o hubu i když cukání jsem měla, to zase jo.....
Pajdi,tak tomu nerozumím, tak to je zase nějaká podavačka a né prodavačka,to by snad měla vědět,né? Zavolej si do toho Kolína, páč před tím dělali výstavu i v Brně,aby vyšli vstříc těm co to mají do Kolína daleko. Jsou tam moc ochotný,tak se určitě nějak domluvíte. Takovouhle štreku zatím opravdu nejezdi,prosím.
30. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
jopajdi byli jsme vkramu ameli tam skoro vsechny barvy maxi...
tak my pujdem do ty vetsi ty mysticbrown a jeste je moc hezka adriatic blue
30. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Holky nás děsně naštvali na Slovensku,od té doby co zemřel tchán se o Maru vůbec nezajímají,pořád se dohadují kvůli dědictví a jedna ségra dokonce manžovi řekla že ztratil rodinu díky tomu že chce to co mu patří.Jo a půjčovali malý postýlku a tu chce okamžitě vrátit,jsem jí psala jestli to myslí vážně a ona mi odepsala:Ano,myslím to vážně.A to byste museli slyšet jak mu nadávali a vyčítali staré věci snad ještě z dětství,no nechápala jsem a to do té doby jsme vycházeli suprově,líp než s mýma vlastníma ségrama :confounded: Tchán měl pro Mařenku připravený 2 tisíce,to nám řekla švagrová a myslíte že nám je dali?Nene
30. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Filda donesl ještě vysvědčení ze ZUŠ a je to 1 :dizzy_face: jsem asi trapná co ale já mám z něj radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
filda je sikovnej a tyhle valky rodinny jsou fakt desny.........skrblici...prsote jak jde vo prachy tak do toho ntahat kamarady ani rodinu ......coz je na hovno pac rodina ma bejt ta na kterou se obrati clovek jako prvni
30. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
jj,máš recht,prachy fakt dělaj divy :angry: ale hrozně mě potěšilo kdy mi i jim manžel řekl že je mu to jedno a že on má rodinu tady v Čechách a víc ho nezajímá že se bez nich obejde.
30. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
jdu na o, dobrou
30. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Tak jsem jela na projížďku a odchytila mě sousedka s tím šikovným 8M chlapečkem, tak jsme šli k nim na návštěvu, kluci si chvilku hráli, Honzík pak už ne, ale super nečekaný rozptýlení pro mě :slight_smile: tady je to fakt dobrý, že tu je v okolí několik dětí, že bude mít snad Honzík kámoše na písek :sweat_smile:
Rio, tak to by mi bylo líto, kdyby takhle naši ségru protěžovali. Třeba před rokem ségra zařizovala, tak jí máma koupila nějaký nádobí atd. a omlouvala se, že nám nic, ale tak jako úplně v pohodě, mně zas něco nakoupila před pár lety a ségra má rozhodně míň peněz než my s P., takže tohle třeba beru, pro mě je to hodně spíš o přístupu to protěžování.
Třeba jak jsem psala, naši nám na Honzíka nepřispěli asi ani na nic, ale zas nám dali k vánocům nemalej příspěvek na bydlení, spořili nám stavebko (i ségře). Máma koupila nějaký dřevěný hračky, co jsem byla těhule a mně to tenkrát nějak nesedlo, že je to divný to někam věšet, tak jsem jí možná trochu urazila :sweat_smile:
Já prostě od našich nic neočekávám a když pak něco, tak jsem ráda a těším se, až budeme jednou moct taky nějak trochu pomoct Honzíkovi.
Gucci, teda s babičkou... U babiček je to teda docela častý, že maj nějaký vnouče radši, u nás já jsem to nejstarší vnouče, tak jsem to byla asi dlouho trochu já, pak sestřenice měla psychický problémy v pubertě a babi se upnula hrozně na ní, tak furt zase Lucinka Lucinka, no ale je to v normě...
Pajdi, já myslela, že tvoje teta je super a těší se s tebou na nákupy, jé tak to mě mrzí, že je takhle startovací, přechodový nálady asi fakt humus :frowning2:
Tetes, fuj, tak porod v přímým přenosu bych nechtěla zažít...
Tetes, zas tvoje tchýně je fajn a pomůže ti třeba pak trochu s dvojkama, něco jim třeba koupí, až budou venku.
tetes, super matka nechá dítěti porodný? :grinning: Dík, ale to je fakt detail, to jsme jen tak vymysleli, že to bude hezký mu to dát, aby měl něco na účtě do startu pořádnějšího.
tetes, to taky nemáš s mámou lehký, určitě je super umět to brát s nadhledem, co člověku zbejvá...
Rehos, teda ta vaše rodina je hrozný, achjo, jak můžou bejt některý lidi tak zapšklý, co? Jo a gratuluju k šikovnýmu synovi :wink:
Gucci, dobrou, taky ohřejvám o, Honzík snad usíná.
30. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.