• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
http://www.novinky.cz/krimi/172516-placici-batole-osvobodili-z-prehrateho-auta-az-policiste.html
Tak za tohle bych ty rodiče zavřela na hodinu do sauny a každopádně by je měla sledovat sociálka. :angry:
30. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Rehos, Filda je fakt šikula a jen se chlub, to je správné :wink: .
Tetes, to teda musela být síla tohle slyšet, to bych to taky radši v sobě držela než tohle :sweat_smile: , ale to bohužel nejde :sweat_smile: .
No a rodinný vztahy. Já mám oká až na tchána, s tím trošku bojuju, ale co se týče peněz, tak nemůžu říct ani slovo. Ať od tchánů nebo od našich. Je teda pravda, že já od našich nejsem zvyklá, aby za mě všechno platili a to zase manžův táta co se třeba toho bytu týče, tak nám platí většinu. Třeba tu koupelnu zaplatil ze 70%. Ale nikdy po něm nic nechcem, on to prostě tak udělá a hotovo. Asi proto, že druhému synovi, celej byt koupil a celej zrenovoval a ještě vybavil nábytkem. To mi si ten byt splácíme a třeba loni jsme velkou vestavěnou skříň a koupelnu, nábytek, lednici a tak si kupovali za své. O mě a manžovi říká, že prý má z nás radost, že nemáme problém peníze našetřit, což jeho druhý syn neumí a dokonce mu pořád platí pojištění a tak. Pže on je naprosto neschopnej. Jen jsem zvědavá co bude dělat, až tatínek nebude mít tolik peněz. To se bez něj po*ere. Proto já nechci nikdy vychovat děti tak, aby si mysleli, že jsem jejich sponzor a oni se nenaučili si vážit peněz.
30. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
tetes to je hrůza,já bych normálně brečela kdybych takhle viděla dítě to mě dostává,nemůžu vidět dítě trpět :frowning2:
30. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jsem debil, napsala jsem, že jsem loni velkou věstavěnou skříň, koupelnu atd..zaplatili a měla to být samozřejmě kuchyň :grinning: .
Tetes, už jsem to taky četla a hrůza. Nechápu jejich výmluvu s bankomatem. Jestli byli dva, tak jeden počká v autě a druhej jde vybrat. To ať mi nikdo neříká, že to je normální :angry: .
30. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Já jednou šla z knihovny a před ní stálo auto a v něm plačící dítě, tak jsem se vrátila a nahlas se zeptala jestli to náhodou něčí není a jedna paní že jo, tak jsem jí hezky vyřvala a šla si pro něj. Tohle prostě nepochopím, i když spí, tak buď nikam nelezu a nebo jdu i s tím dítětem i za cenu, že ho probudím třeba. Ale nechat samotného, to ne :angry: .
30. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ohledně babiček vám musím říct že moje bývalá tchýně neustále protěžovala svého prvorozeného vnuka a přím o do očí mi řekla,to se na mě nesmíš zlobit ale to je můj nej vnouček,to se nedá nic dělat,kráva :angry: já teda určitě nebudu upřednostňovat první vnouče,nechápu z jakého důvodu.ještě když jsem se rozváděla tak i přijela se švagrovou se podívat a něco málo koupila ale pak s epřiklonila na stranu svého syna a mě zavrhla i se s vým vnukem :confounded: Mimochodem Puzzi bydlí v Mostě :wink:
30. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Tetes, hm, tak to jim tak věřim, že šli jen vybírat z bankomatu. Komplikace? Tak proč se jeden z nich nevrátil pro dítě? Hovada. Si myslim, že dítě spalo, tak si řekli, že vydrží spát hodinu a oni si v klidu nakoupí. Debilové.
Já nedávno musela jet vybrat na tu myčku, zaparkovala jsem blízko vchodu, kde je bankomat a taky nechala Honzíka v autě. Zrovna sakra nějakej chlap vybíral, byla jsem pryč asi 4 minuty, na nervy, ale Honzík vydržel v pohodě, nechtěla jsem ho vláčet v jedný ruce a druhou vybírat, tak snad takhle na chviličku ok. Ale blbej pocit jsem z toho teda měla a mám furt, i když na auto jsem viděla a koukala.
Tohle už je lepší s chodícím dítětem, to s sebou vezmu v pohodě i tady na vsi do krámu. Takhle bu´d hlídá sousedka nebo jen rychle zaběhnu (kupuju vždycky jen nějakou blbost, ne větší nákup), pak vyběhnu, Honzík už řve, na prd. Ale s ním v náručí bych nezaplatila a s kočárem se tam debilně vjíždí.
Milu, tchán je bezva, jednou to vrátíte svým dětem, budete-li mít. Hlanví je, že toho vy jako děti nezneužíváte a vážíte si toho :wink:
30. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Puzzi, to je jasný, že když prcka vidíš a jsi od něj kousek, tak ho tam necháš. Já myslela, nechat a jít někam kde ho nevidíš a neslyšíš.
Jo a doufám, že děti nebo aspoň dítě mít budeme a vrátíme jim to :wink: .
30. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Si piš, že děti budou, to by jinak nešlo, abyste si všechno pro sebe, to jako ne, hezky na vás min. 5 dětí, ať máte co oplácet :grinning:
30. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
tak jsem zpět
s tím batoletem v autě jsem to už četla před o, je to fakt pecka teda
puzzi: já jsem právě nejstarší babi vnouče, no nic no :wink:

jinak holky, dneska jsme dostali první mimi obleček od kamarádky na o :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , krásné body bílé s žirafkama a k tomu olivové tepláčky, je to nádherné, jsem z toho megadojatá :dizzy_face: :dizzy_face:
a ted mi psala kamarádka co máme mít od ní tu autosedajdu, že mi k ní přidává i fusak a že za to nic nechce, at jí pošlu marmeládu od babi, co jim u nás minule tak chutnala :grinning:
30. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
no ja sis pis mysllim ze takovyhle kreteni si byli v hotelu zasukat (napsala bych tam tu hvezdicku ale nevim kde je)
hovada jedni
jo a taky nechci vychovat deti tak aby na me byli financne zavisly ja jsem na sebe hrda ...mame byt rekonstruovanej na muj vkus mooc hezkej a zaplatili jsme si to sami..akorat jsme si pujcili a to splacime..segra ma celej byt od nas zadara....a matka ji plati rekonstrukci ....jo a to jeste nez se holka rozhodla jestli ho chce jsme platili asi rok najem :angry: :angry: :angry: ale je to tim ze vona je proste taky nepouzitelna nooo
ale sere me to jo
30. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
30. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
jéé rehos, šikula...akorát mě by se na WC jíst nechtělo :grinning: :wink:
30. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Tyjo, Rehos, to je super :wink:
Honzík se začíná u jídla sápat po talíři, takže mám talíř u sebe, aby nedosáhl. Ale četla jsem, že by se měly děti nechat trochu, aby se naučily jíst samy, ale nevim, vždyť bude celej zaprasenej :grinning: Možná v Chorvatsku, až budeme jíst venku, tak pak to vždycky okolo spláchneme hadicí. Teda obdivuju marušku, jak to klidně papá. I když když dám před Honzíka křupku, tak se taky soustředí, aby si to vychutnal :sweat_smile:
tek, musíš to tak brát, že seš lepší než ségra a nepotřebuješ to a je to tak. Tyjo ale síla, ségra je pěknej rozmazleneček, co?
Gucci, já jsem taky nejstarší vnouče a Honzík taky je, na tom není nic špatného :grinning:
Super ty věci od kámošek!
30. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Já jako malá jedla na nočníku furt. Nočník pode mnou, přes nohy taková malá stolička, talíř s jídlem a už jsem hodovala :grinning:
30. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Gucci já vím,není to asi nejvhodnější ale je to jen někdy po ránu :wink:
30. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Holky mohla bych vám sem hodit odkaz na video s mou neteří?Zajímal by mě váš názor jestli jako mluví dobře nebo spíš jestli je jí rozumět podle vás na její věk :confounded:
30. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Ještě pro pobavení. Jsem se bavila dneska s tou sousedkou o spaní v noci a já pak říkám: My poslední dobou chodíme spát už po devátý. A sousedka: Jo? My už v osm. A za chvíli mi to došlo, že ona myslí my jako syn, zatímco já myslím my jako já a P. :grinning: To jsou ty mateřský plurály :grinning:
30. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Rehos, jasan, hoď :wink:
30. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
No,já pochopím,když třeba někde zastavím s autem před lékárnou s tím že jdu pro jednu položku a jsem za dvě minuty zpátky,ale jako abych si šla nakoupit a nechala tam děti,to fakt nepochopím a dítko by fakt měla hlídat sociálka,jestli je u nich všechno ok., páč normální člověk tohle neudělá. I když i na ty dvě minuty, podle mě to dítě musí mít v tu chvíli hroznej strach,že ho ten rodič opouští,takže jenom v případě,že by spalo,ty dvě minuty risknu,jinak ho vezmu do náruče se sebou.Nevím jak to budu řešit s dvěma,ale tohle bych v životě neudělala.
rehos:na puštění videa bych musela hodinu čekat. Sorry.
No,já si musela vybudovat všechno sama a ještě k tomu dvakrát,páč jsem se rozvedla a byla moc hodná a všechno nechala. Ale co jsem šťastná a spokojená. :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Jj, 18ti měsíční už má určitě i strach z toho, kde je rodič. Honzík těch pár minut ok, jemu to ještě moc nedojde, kde jsme. Když zastavíme doma před barákem, tak vydrží v pohodě, než odemknu a vyndám nějaký věci, záleží spíš jakou má náladu bejt v autě nebo nebejt.
30. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Puzzi:mě tady jedna paní co rodila ve 32.tt a byla i s chlapečkem na neonatologii říkala, že už půjdou příští týden domů, že měli jít už dřív,ale že měli zánět močáku.Mě to taky nenapadlo,že myslí mimčo a říkám ty jo, no to jste měli teda smůlu,že jste to chytli takhle oba, to je zvláštní..... :sweat_smile: no trochu trapas...páč zánět měl samozřejmě jenom malej.
30. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
tetes v pohodě :sunglasses: ikdyž zrovna ty máš takové upřímné názory :wink:

Puzzi tak dávám ale koho to nezajímá tak prosím nekoukejte :slight_smile:

My samotnou Maru nenecháváme ale když je s námi Filip a Maru spí tak tam s ní zůstane on,to snad nevadí a samo že ne nadlouho :wink:
30. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
puzzi:já nevím,ale myslím, že si to uvědomuje i to malé miminko, ale nevím to jistě jenom si to myslím. :wink:
30. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jsem debil teprve ho nahrávám na youtube,pak vložím :wink:
30. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tak Filda je velkej kluk a navíc ho Marijánka považuje za blízkého a je jí s ním určitě moc dobře. :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Puzzi díky...5 dětí :grinning: . Na to už jsem stará,to nestihnu :grinning: .
Gucci, to je pěkné od kamarádek, taky bych byla dojatá :dizzy_face: .
Tek, tvoje ségra je teda asi něco, ale myslím si, že je člověk hrdej na to, že si to udělal sám než, to jsme dostali od našich. Podlě mě to pak ani nebere jako dar, ale jako samozřejmost. Naši mě vychovávali tak, že když už to bylo možné, tak jsem si třeba na kolo musela půlku ušetřit.
Tatínek manžy dává podle mě peníze jako výraz lásky...podle mě trošku divný, ale on je bohužel takový.
30. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Jo, Tetes, uvědomuje, jasně, záleží na situaci. Třeba když spí, tak dvě minuty do lékárny nebo k bankomatu pohoda, když je zrovna v pohodě zaujatej hračkou, tak možná, ale jinak bych taky brala do náručí a sebou.
Haha, taky trapas s my máme zánět. Ale jejich trapas to je, nevim no, mně to postě přijde trapný takhle mluvit My chodíme spát v osm a myslet dítě.
30. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
18ti měsíční si určo uvědomuje, že tam je samo.....mě stačilo jak jsem jednou hlídala v kanclu Hubíse, měl 11 měsíců spal, byla jsem s ním sama a když se vzbudil a viděl jen mě tak začal řvát jak tur :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Puzzi:jo,takhle jsem to myslela :wink:
mě to prostě v takovýhle případech přijde hrozně trapný. Jako naprosto chápu,když budu mluvit na mimčo a říkat, tak napapáme se, přebalíme nebo tak,ale když mluvím na mimčo!!!Ale my máme průjem, my blinkáme,když se s někým bavím.....prostě je to divný. A nejhorší je,co mi teď říkala máma, že takhle mluví i některé mámy,co už dávají dítě do školky,ale do předškoláků!!nebo i odklaďáci,tzn. 7leté dítě a maminka mluví v plurálu, jako no už umíme napsat svoje jméno apod., tak už jí na to máma řekla, že je paní fakt šikovná,že umí napsat svoje jméno :sweat_smile: No,každopádně jsem máti řekla,aby když náhodou takhle budu mluvit,aby mi na to upozornila!!!!!
30. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.