• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak jsme tady z kyčlí, všechno v pořádku - natahování se Lukymu moc nelíbilo, ale za to u paní doktorky byl naprosto spokojený, protože se s ním šmudlala. :dizzy_face: No další kontrola za 8 týdnů, snad poslední.
Rehos, koukám jak peníze - dědictví ničí slušně vztahy. :angry:
30. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=2WsH12pfH5s tak tady je video mé neteře

mel jj přesně tak ale nevím jak někdo může někoho odsoudit za to že chce svůj podíl,mimochode menší než by měl být,naopak by ségra mohla být ráda že nebude muset tolik vyplácet,no ale škoda mluvit a zatěžovat vás s tím :confounded:
30. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
rehos, podobné vztahy jsou můj tchán a jeho ségra. . . . Vždycky měly šílené vztahy, ale po smrti jejich táty. . . Radši nemluvit, ségra tchána obvinila, že si chtěl nechat část pro sebe (jedna vkladní knížka byla napsaná na dispoziční právo na tchána), přitom tchán ségře nic nezatajil. . . . Jako by mohl za to, jak se jejich táta rozhodl dát dispoziční právo. :unamused:
30. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
Tetes, u 7letých je to fakt už dost, by mě zajímalo, jestli takhle nějaké maminy mluví i v pubertě, to je ty děti budou nesnášet :grinning:
Mel, kyčle fajn :wink:
Rehos, rozumět jí je, ale určitě bych s ní šla na logopedii, ve školním věku už by podle mě mělo dítě mluvit čistě, umět R a nešlapat si na jazyk. A když neumí, vidím to jako zanedbání rodičů, logopedie není nic hrozného a určitě to pomůže, taky jsem někdy v 5ti letech chodila.
naši známý mají 6letýho syna, teď půjde do první a už umí dopředu číst a možná i psát, jsou na něj hrozně poyšný a chodí na AJ a jak je šikovnej. A že si šlape na jazyk a neumí R? To asi rodiče neřeší. Mně to teda přijde pro školu mnohem důležitější než umět psát již od školky.
30. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Představte si matku puberťáka: My jsme včera přišli domů ožralý a už máme slečnu :grinning:
No nic :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Puzzi tak tohle je přesně má neteř,umí spostu věcí,zná toho fakt moc ale k čemu jí to je když špatně mluví,jo rozumět jí je ale neumí víc písmen vyslovovat než jen R a mimochodem na logopedii chodí když si ségra vzpomene ale doma na to úplně kašlou,těžko jí to naučí logopedka když tam přijdou jednou za dva měsíce,musela by s ejí věnovat ségra mluvila by líp.On ateď jde do první třídy
30. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
jo je jí už sedm let :wink:
30. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
puzzi dobra poznamka se tady rehtam jako krava :slight_smile:)) M. dneska prijde pozde chjooo to me sere uplne nejvic tohleto .....dohodli jsme se ze budem koupat v pul sedmy a takhle se to zase rozhodi kurna sopa
tak jsem u nasich...hele ale ja si s mamou nemuzu o tom promluvit pac vona to neumi prijmout ani v klidu ..hned se nasere a tim nasere pak i me takze pak uz na sebe rvem aq tata to zachranuje :slight_smile:)))
na video kouknu doma
30. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
ženy mám krizi ohledně toho porodu
mám se jít zaregistrovat do toho Podolí zítra nebo ne?
jsem ted zjistila, že se to značí do průkazky, tkaže to by se na mě asi v PCE koukali divně, kdyby si tam šla obhlídnout porodku a měla zapsáno Podolí co?
30. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
hele vpodoli musis 14tt a to jsi takze bych tam asi sla
hele ja taky mela v prukajde mńapsane podoli a sla jsem rodit do hrovic.....proste si to treba nevedela bo takova naka vymluva....ale jestli vis ze budes stopro v pCE tak na to prd
30. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
no to právě nevím :unamused: a zatím nejsem ve stavu to řešit, kde budu rodit, fakt se mi nechce
30. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
hele tak se tam bez registrount at mas klid ....v PCE ti nic neudelaj
30. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
Teda tak posledni 2 stranky jsem jen prolitla, jelikoz vy jste toho nakecaly no neuveritelne!
Dopoledne bylo super, kamoska ma 14ti mesicniho chlapecka a ten je super, pekne jsme lumpacili :wink:

Gucci co jsi chtela s tim Podolim?
30. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
Jani: no jestli se tam chci registrovat, tak tam musím zítra ráno naběhnout, tak jsem chtěla vědět co sebou, ale už jsem si to našla na netu :wink:
30. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
Gucci jen tehu prukajdu, nic vic :wink:
30. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Hele a ja bych to neresila, v PCE bych jim rekla, zes bydlela v Praze a nevedelas presne kdy se budete stehovat a klid!
30. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
jj to mě taky napadlo, ted jsem se kukala, že v PCE se registrovat nemusí, tak to tak asi udělám a půjdu se zítra ráno bít o svá porodnická práva s ostatníma těhulema na Podolí :grinning:
30. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Gucci ja se moc nebila, byla jsem tam za 10 sedm a byla jsem pata, takze pohodka :wink:
30. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
a Jani kde to tam je prosím tě?
30. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Podoli nebo registrace?
30. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
registrace, na Podolí už jsem byla
30. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
Registrace delaj v kartotece, kdyz vstoupis, tak po prave strane mas lekarnu a pred sebou jeste jedny dvere, tak tema a po schodech nahoru a primo pred tebou je kartoteka. Do te se vstupuje z boku z obou stran. Ale ona tam uz bude fronta, tak se postavis do ni :wink:
30. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
jj bezva, díky moc, doufám, že to jde aspon rychle
30. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Jde to hodne rychle, ja tam byla 5 minut celkove
30. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
aha, tak super, díky moc
to abych tak v 6 vyrazila :grinning:
30. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
No ty asi jo :wink: Ja tam jsem za 15 minut autem, takze pohoda...
30. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Rehos:tak jsem skoukla asi minutu toho vystoupení,páč se přiznám, že už mi to pak nebavilo. Tak já nevím teď co mám napsat. Neteři jsem moc nerozuměla,přišla už mi docela velká,že by mohla mluvit lépe a nijak mi to ani zpěvně nepřišlo nijak vyjímečné nebo melodické nebo příjemný hlas.....Takže asi tak,ale já tomu nerozumím.

No,co se týče dědictví ˇjsme nedávno řešila jednu věc. Kdyby došlo na nejhorší a P. se něco stalo, tak já budu muset z našeho majetku vyplatit z poloviny jednu pětinu každému dítěti. Nejde mi o peníze,nemám nic proti tomu jim spořit či něco podobného. Ale představa,že budu mít teď dvě malé děti a najednou bych jeho dětem musela vyplácet každému cca. 250 000 Kč, tak vůbec nevím co bych dělala. Přišla bych o byt,páč bych na to prostě neměla a pochybuju,že bych se s jejich matkou kdy dohodla.P. jim vlastně už jeden byt co měl po své babi nechal,ale to se prý do toho nepočítá,páč ho nechal bývalé manželce. Ale prostě ze zákona dokud nejsou děti plnoleté je nelze vydědit a i když jsou plnoleté tak jenom za docela ostrých podmínek,jako kdyby páchali kriminální činost či podobné.....NO,takže jestli někdy budeme kupovat nějakou chatu či další majetek,tak ho budeme muset psát jenom na mě,ale to taky nevím jestli bude fungovat,páč to bude SJM.

Jo,ale taky si třeba myslím, že není úplně fér, že třeba děti dětí stejným dílem,když třeba jedno se o rodiče ve stáří stará, vyvařuje jim, vodí po doktorech dělá pro ně první poslední a to druhý bydlí třeba daleko přijede 2x do roka na návštěvu,ale mají pak dědit oba stejně,tak to taky není úplně fér. Tak to mají třeba moje máma a teta,ale oni obě podepsaly papír,že se majetku vzdávají,když děda umřel a ať si s ním babička naloží jak uzná ona za vhodné.
Mel:super,že jsou kyčle v pořádku :dizzy_face:
30. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Tetes no tyhle majetkovy vyrovnani jsou vzdycky na ho... Radeji na to nemyslet!
30. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
já mizím
fáááááááááá
30. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
papa Gucci
30. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.