• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
teď jsem se na seznamu dočetla,že 12 lidí už spáchalo sebevraždu kvůli tomu,že zemřel Jackson :astonished:
30. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Teri- teda to musel bejt zážitek s tím porodem- brrr :astonished: . S děláním rozdílu mezi sourozenci, H. to má stejně. Jeho otec miluje jenom svoji dceru a H. mu byl vždycky dobrej jenom na práci :angry:. Teď co jsme se vzali, tak se s námi vůbec nebaví, protože jsem párkrát nesouhlasila s tím, jak si z H. dělal vola a pak mě jeho otec nazval sobeckou mrchou. A jeho manželka, když mě viděla poprvé, tak řekla, že ošklivější a blbější už si H. nemohl najít. Že jsem jenom blbá zdr. sestra bez vysoké školy. Zato ona má jen základku a teď už je 15 let na pracáku :angry:! H. ségře koupil loni celou výbavu pro malého, teď jim zaplatil 14 denní pobyt v Egyptě pro 4 lidi a na H. promoci se loni nešel ani podívat, když mu oznámil, že čekáme dvojčata, tak řekl- hm, gratuluju. Od té doby se ani jednou nezeptal, jestli jsou v pořádku. A jako svatební dar jsme dostali 5tis., které jsme museli dát mamce na zařízení svatby. Ale taky už se smiřuji s tím, že je prostě takový a že od něj nemůžeme nic čekat. Ale je mi líto Honzy.
Teri- ta prodavačka včera nevěděla absolutně nic :angry:. Do Kolína jsem volala dneska, ale mají tam teď zrovna dovolenou. Tak musím počkat do příštího týdne.
Teksas- nepůjdete náhodou do toho obchodu ještě jednou, že by jsi mi je prosím prosím nafotila? Hlavně ty materiály a barvy. U nás tady mají vždycky max. jednu.
Rehos- Filda je moc šikovnej a tyhle rodinné hádky jsou hnus!!! :confounded:
Puzzi- jj, moje teta je skvělá, úžasná, ale teď s tím přechodem je to někdy na mašli. Má furt svoje nálady a hrozně se na mimča těší, ale zároveň se přehnaně bojí a celou návštěvu to na mě přenáší. Já jsem pak z toho taky na nervy. A věci žádné kupovat nechce, protože to se nemá, to způsobuje potraty. Takže podle ní bychom měli všechno kupovat až po porodu. Jen by mě zajímalo, jak bych to pak všechno měla stíhat a pak ještě všechno prát, žehlit apod.
Mel- kyčle super :wink: .
Rehos- rozumět jí jde, ale řešila bych to určo na logopedii.
Teri- raději na takové věci ani nemysli.
Cože? Kvůli Jacksonovi??? :astonished:
30. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
no pajdi taky hezky....je to fakt naped...olikovi dneska prisla lod a hned se chopil kormidla fakt prca hodil si ho na hlavu....hodim pak foto....
pajdi jo zkusim ale i tak asi ten matros videt nebude...
www.babypark.cz
zkus se kouknout
30. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
tetes díky aspoň si nepřipadám blbě páč si myslím úplně to stejné a možná i hůř ale jen proto že ji znám líp,čekala jsem že něco takového bys napsala.čekala jsem i něco ohledně té postavy,jako že by mohla zhubnout což by bylo na místě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ségra si o ní myslí jak je bůhvíjak úžasná a nejlepší(to asi každá máma os vým dítěti ale měla by být soudná,že)
30. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
Jo a co se týče toho ventuálního vyplácení P. dětí tak u nás to bude dost podobné a to právě manžel až budem mít nějaké své bydlení(doufám baráček)to chce nějak ošetřit abych já s dětma nezůstala na ulici :wink:
30. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
rehos tak jsem si poslechla to video a protože jsem dva roky učila ve školce v logopedické třídě tak můžu říct, že by ta Tvoje neteř do ní patřila - největší vada řeči není že neříká r ale má jiné vady a je dost velká na to, aby to už měla dobré, ale pokud stejně sestra nebude nic dělat tak to bu´d bude trvat dlouho - r naskočí časem samo, ale to sotatní nemusí
30. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
Rehos, na tom videu vypadá neteř starší než na sedm, to teda čumím.
Tek, mě taky štve, když je P. někde dýl v čudu a já na to doma sama, si vždycky řeknu, že jsem blbá, že hodně ženských je s dítětem doma samo od rána do večera denně.
promluva s mámou - chápu, s mou mámou je taky nejlepší konflikt přejít, zamést, řešit s ní moc nejde, urazí se, naštve se.
Tetes, hm, pěkně debilní představa s vyplácením dětí. Tchýně taky takhle musela řešit, P. bylo 12 let, když mu umřel táta, ten měl 2 děti z předchozího manželství, v domě vůbec nikdy nebydleli a přesto jim musela tchýně poměrnou část zaplatit, fakt blbá situace k tomu všemu. Tím se ale prosím tě netrap, na to nedojde...
Souhlas s tím nefér 50 na 50, když se jedno dítě stará o nemocné rodiče x let a druhý nic.
12 lidí sebevraždu kvůli Jacksonovi? :sweat_smile:
Pajdi, tchán je hroznej, holky, to jsou docela silný story z některých vašich rodin :frowning2:
Pajdi, věřím, že teta po porodu bude super, asi má strach i za tebe, je to blbý, že to nedokáže líp maskovat, ale ty to už nějak zmákneš a pak budete mít společnou radost z narozených holčiček :wink:
30. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
rehos a vona je tlusta joo? takhle moc nevypada..ale je videt ze opravdu nema moc dobre vivinutou rec....a v sedmi to by uz mela mit
hele holky a to nejde aby sepsali manzele zavet? tam by mohli odkazat to nejdulezitejsi jen vam ne? ja tomu moc nerozumim tak nechci chytracit alemyslela jsem ze od toho jakoby zavet je
to je fakt ze to je takhle na hovno 50x50
hele a dojde si pajdi tetka na tu gyndu? ....ale taky si im ze po narozeni to bude ok!!!!
30. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
jo gucci www.duly.cz
ty voe tak dneska peklo ale vypada to ze do osmi bude tuhej ....vubec nechtel pres den spat takze pretazenej to je jasny
30. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj, zdravim vsechny.
Dneska jsem tu mela tcha, Lada byla výborná, sama si dost dlouho vydrzela hrat, smala se na nej a reagovala.. Myslim si, ze si to uzival i on, aspon tak vypadal.

Vidim, ze jste probraly nekolik temat, ktery taky trochu resim, ale snazim se je nepripoustet si..
F. ma 13letyho syna a jasne vidim rozdily v chovani tchanovcu vuci nemu a vuci L. Ale je to logicky, protoze M. s nima preci uz ledacos prozil a vybudovali si k nemu vztah. L. na tom svete zatim tak dlouho neni. Obcas me to ale mrzi. Takovy blbosti - opakovane jsem je zvala, at prijedou s nama stravit den a vzdy meli nejaky duvod, proc se jim to nehodi. No, a hlidani M. si vzdycky dokazou zaridit, i kdyz mi treba reknou, ze meli v planu to a to a ze se jim to vubec nehodilo, ale nakonec tam jedou.
Nebo dalsi drobnost - meli jsme od nich pujceny penize do firmy a kdyz jsme jim chteli nedavno sto tisic vratit, tak rekli, at je vlozime M. na konto. M. od nich ma pojisteni, stavebni sporeni atd... Ja teda nejsem zvykla natahovat ruku a o L. se dokazeme postarat, ale clovek má občas proste blbou náladu a citi se ukřivděne..

teksas: to by me hodne mrzelo, jak se chova tvoje mama. Nerozumim, oc ji jde :frowning2:

rehos: Filda je moc sikovnej, takovy krasny vysvedceni, povedl se ti

tetes: jsem se konecne mela prilezitost pobavit s dvojcatovou sousedkou, pry je cisar fakt dost hustej pro chlapa, protoze je to vlastne operace, ale myslim, ze P. to určo zvladne, ten její byl bledej jako stěna. A je to prej frmol, kdyz jsou deti venku, dva pediatri a tak...
30. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
tek jo je ale tady má volnější věci tak to moc vidět není,má i docela velký prsa.Jinak jo vypadá na víc jak je vysoká,kdyby se tolik nevytáhla tak by byla pěkná koule :sweat_smile: Mi štve jak je z ní ségra dělá bůhví co,neříkám šikovná je,to s emusí nechat a te´d nemluvím o zpěvu :grinning: ale k čemu jí to je když je jinak nepoužitelná,neumí se pořádně napít aniž by něco vylila,neumí si ani utřít zadek atd.,prostě dost nemehlo :confounded: nemá ráda lidi kolem sebe,všichni ji musej poslouchat a tak.kdybych vám měla vyprávět historku jak u nás spala a co udělala,byste nevěřily...No ale stačilo o mé neteři,ségra by mě zabila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak mám ještě jednu neteř a ta prosím propadá ze třech předmětů :grinning: Moc šikovná,už je na třetí škole :astonished: No už mlčím páč by toho bylo dost a dost.
Tek držím palce ať Olík usne a spinká pěkně dlouho :wink:
K Jacksonovi se snad ani nevyjadřuju,teda k těm jeho fanouškům,nechápačka
Holky s Marulí je normálně čím dál větší sranda,kdybyste nás dnes viděly jak jsme blbly a jak se řehtala,je to komička,dělá jako kdy kašle a zároveň takový ten nucený smích,hrozně vtipný :grinning:
30. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
campi tak tohle by mi taky nasralo ..jako kdyz mu chtej dat prachy tak proc by si to mela vedet co?
campi mama je asi totiz taky v prechodu, ale to ji neomlouva pac ..takovahle hnusna na me byla vzdycky ..no je tezky se s tim proste smirit no ..strasne se omlouvam za to ze vas tim zatezuju !!!!!
30. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jeee, dneska je tam Pravá blondýna. To je taková parodie, až mě to šílene baví.
30. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Tek, tak snad už brzo Oli zapadne. A tos na něj zrovna byla až do večera sama, asi seš hotovson, co?
Závěť je dobrý věc, ale v případě dětí se nic moc změnit nedá, ty dědí vždy rovným dílem. Děti nejdou z dědictví vyšoupnout.
Campi, taky by mě to dost mrzelo, to je přesně ten blbej přístup "nejstarší vnouče bere vše". Achjo, nic nenaděláš, blbý poznámky = byla bys ty za nepřející, jojo, taky bych se cítila ukřivděně :frowning2:
rehos, aspoň nemusíš žárlit, že maj ségry šikovnější děti než ty :sweat_smile: Musíme si vzít poučení a snažit se vychovávat děti jinak, cizí děti nezměníš...
Tek, se neomlouvej, od toho tu jsme, aspoň ti napíšeme, že se cítíš oprávněně nic moc, i když nevim, jestli ti to pomůže!
30. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Tek mě teda nezatěžuješ,já si ráda poslechnu jiné životní zkušenosti,hlavně když jsou podobné těm mým :wink:
Campi něco podobného dělala bejvalá tchýně,Fildu si vzít nemohla ale až do Hrádku nad Nisou pro prvního vnoučka jela(mimochodem kdo neví cesta do Hrádku je přes Ústí)klidně bych jí Fildu hodila do vlaku až by jela zpátky do Mostu,no naštěstí už to neřeším :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Puzzi to máš pravdu ikdyž třeba tahle neteř je šikovnější než Filda ale já jsem radši že je Filda samostatnej a vychovanej než aby si pamatoval kdo kdy umřel a kdy se kdo narodil,kdy jakej autobus jede a uměl psát ještě než šel do školy apod.
30. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
rehos, souhlas, taky nemám takovýhle ambice, budu šťastná, když bude Honzík akorát na svůj věk, ve škole ho to bude bavit a půjde mu to, nemusí být génius. Důležitější je, aby zapadl do kolektivu, měl kamarády, nemusí ničím extra vynikat a bude super když nebude ani v ničem pozadu. "Obyčejnější" děti to mají rozhodně jednodušší :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
teksas: snad to pomuze, kdyz se tady z toho vypises. Je mi to za tebe lito, nechci, abys byla smutna.
30. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Puzzi jo ona asi bude génius ale ty jsou fakt v životě nepoužitelní.Mě dost vytáčí když k nám přijde a manžu ignoruje že prý se ho stydí ,v sedmi letech, a ségra mi řekne a co s ní mám dělat,ona je taková,ona je osobnost,když ho nepozdraví tak asi nechce a nutit ji nebude :confused:
30. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
přidala jsem dvě fotky
jinak m. mi právě začal vyčítat jak se mu stěhovat nechce, že jsem ho postavila před hotovou věc a on bude muset chudáček dojíždět do práce- sakra chce se mi brečet, někdy mám fakt chu´t od něho odejít, on se k ničemu nepostaví jako chlap :cry:
30. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
rio no to je od něj teda zbabělý :angry: jemu nevadí že tam nemáte žádné soukromí a tak?
30. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Rio, to je krása, Vojtík je vysmátec a ty oči tmavý! Zas takový specifický dítě, fakt každý naše dítě vypadá úplně jinak, že?
Sakra M. je fakt asi trochu pod vlivem tchánojc, přece ho taky buzerujou a musí ho to štvát, snad se vzpamatuje, je mi to líto, že zas tohle musíš řešit.
Rehos, hm, zajímavé výchovné metody má asi tvoje sestra.
Tek, Campi má pravdu, vypiš se, je nám to líto, podpoříme tě!
30. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
rioko: to by me uplne odbouralo. Bohuzel je tvuj manzel jeste dost nezralej, no, ceka te hodne prace, nez se zacne chovat jako dospelej. Ach jo.
30. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
mě je hrozně líto že já se těším a on mi to prostě musí kazit, už je mi jasné že mi pak bude vyčítat dál jak se musíme uskromňovat a on dojíýdět - přitom v Brně by práci našel a třeba líp placenou, on prostě nechápe že já jsem chtěla do Brna protože tam mám hodně kamarádek, lepší cestování když nemám řidičák a prostě do Vyškova jsem jít tak nechtěla, tam neznám nikoho
30. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
rioko: obavam se, ze to s kamaradkama nepochopi. A s tim dojizdenim - nekdy ho posli autobusem s Vojtíkem k doktorovi! A ty ses na to stehovani tak tesila..
30. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
to je ale fakt na hovno kdy clovek zjisti ze je to skoro v kazde rodine tohleto ....to mi fakt sere
jo presne hlavne ze bude oliver slusne vychovanej to mi bude stacit
campi dekuju za utechu ..trochu to pomaha ...pac nikomu jinymu to rict nemuzu
30. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tek já musím říct že si lépe rozumím s cizími než s vlastníma ségrama,hlavně s tou jednou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Rio, je to tak, M. je bohužel asi nedospělej ještě, já věřím, že se to poddá. Nevim vůbec, jestli má cenu s ním o tom mluvit, přesvědčovat, možná jo, v klidním duchu, jestli to jde... Přece si M. nemyslí, že byste mohli zůstat u jeho rodičů? Vždyť je to teror!
Tek, takže ve čtvrtek můžu přijet? Těším se docela zas někam na výlet a hlavně na tebe a Olíka!
30. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
campi právě on jezdí jen autem, nikdy nejel sám s Vojtou autobusem, já sice jezdím, ale taky mě to moc nebaví, přeci jen šaliny jezdí i nízkopodlažní...navíc já jsem v Březině hrozně sama a těším se že budu mít blíž ke kamarádkám, ale to on fakt nepochopí - prý se na Vojtu jen vymlouvám
30. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
F. si dnes večer baští v Ambiente. Já mu tak závidím...
My si ted furt závidíme. Jsem to zacala nedávno, kdyz jsem ho uz nekolikatej vecer sledovala, jak si vecer dává vínecko a kouká od 8 na film nebo si celej vecer cte (to vymknutý rameno mu nektery veci neumoznuje delat, vecery jsou teda v mojí rezii). Tak mu ríkám: "já ti tak závidím, že nemusis cekat, az L. usne, potom poklízet, odsávat apod...". Druhej den on mi riká: "já ti tak závidím, že muzes s L. spat do 9". Vcera mi rika: "ja ti tak zavidim, ze se porad s nekym potkavas a neco podnikas..". A dneska jsem mu zase zazavidela ja, ze jde tento tyden dvakrat do hospody.
Ale shodli jsme se, ze jsme moc stastni, ze Ladu mame a ze to za pripadny omezení stojí:sunglasses:
30. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.