• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
rioko: ja te s tim Brnem chapu, ale se mnou nezijes :unamused: . Snad te tim moc neotravi, to stehovani je vylozene dobrej krok, M. to ocení, ale ted je fakt asi na zabití.
30. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Campi, to je dobrý s těma závistma :sweat_smile: Můžu se přidat? Já ti ták závidííím to spaní do devíti :grinning: A taky záááávidííím F. to žraní v Ambiente :grinning:
My si dáváme šampáňo, P. dnes měl pracovní úspěch, dělal teď dlouho na něčem a úspěch a min. na dva ro,y bude mít ve firmě mýho táty jistou práci. Takže dá v Pze konečně výpověď, stejně je to tam o ničem, teda kromě peněz, ale tak to není všechno a je to trapný, že pro ně nic moc nedělá a kdyby najednou něco chtěli, tak by byl průser co ta práce pro mýho tátu. Tak a prej teď bude mít mírně volněji, takže víkendu volno třeba možná, i když už je to teď jedno, už jen dva víkendy a chorvatsko.
30. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Puzzi,hm šampáňo závidím ale já si dám s manžou až se vrátí ze Španělska,tomu závidím že se c elý víkend koupal v moři a coural se po pláži a on mi zase závidí že nemusím do práce :grinning: závidění nemá chybu tedy v tomhle směru že pro pobavení :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jinak gratuluju P. k úspěchu :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
toz pridala jsem fotky a jdu vas docist
dneska jsem kaput je to znat ta pece samostatna ..kurna
30. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Tek, asi tvýho Oliho miluju, ty fotky jsou úžasný a on taky :slight_smile:
Rehos, tak mně kdyby P. záviděl, že nemusím do práce, tak ho nakopu :grinning:
30. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Rehos:no trochu oplácaná je to je pravda, překvapily mě náznaky prsou :sweat_smile: , ale zase nijak obézní není. No a každá máma je asi trochu nesoudná,no. :slight_smile:
Jinak ono to fakt moc ošetřit nejde,co se děditctví týče. :confounded:
Tek: tohle je prostě dané zákonem s tou pětinou z poloviny
Campi:to jsou tchánojc vůči M. opravdu až docela dost štědrý a vůbec se nedivím,že tě to mrzí. Ad. císař dr. říkal,že prý to P. ani moc neuvidí. ale shodou okolností jsem se ho zrovna dneska ptala, jestli fakt chce jít a opět mi řekl,že ano.Tak snad to zvládne :wink:
Rehos:tak na nepozdravení bych byla alergická :angry:
Tek:snad se to jednou spraví a najdete si k sobě cestu :pensive:
Rio:to je mi líto,ale nepovol. Tohle je fakt vina jenom tvého muže a vy prostě musíte!! jít bydle sami. To mu snad musí být jasné, že by to takle nemohlo dál fungovat.Jak si může dovolit ti říct,že se na Vojtu vymlouváš a i kdyby tak mu snad musí být jasné, že pod tím tchýnino terorem to nemůžeš vydržet!!Jinak vážně vydrž a stůj si za svým jinak už se tam odsud nikdy nedostaneš. Drže se.
Campi:jsem se musela smát na těma závistma :grinning:
No,mě teda P. teď nic nezávidí ani to spaní,páč už spím i méně než on, už to prostě nejde.....Teď už je i on takovej hodně smutnej,jak se mu stýská... :frowning2: Ještě 14 dní!!!!!!!
30. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
tek no to je úžasnýýý s tím kormidlem,hlavně ta jak si ji nandal na hlavičku,pr´dola malej :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
puzzi jinak Vojta nemá tak tmavé oči ty fotky matou, teď má teda trošku neurčitou barvu ale myslím že zhnědnou - i když tchýně tvrdí že má modré po tchánovi :confounded: :grinning:
campi no já se budu těšit stejně ale hodně mě mrzí ty jeho řeči a bohužel budou asi pokračovat dál...dnes jsme si taky říkali, že jim to musíme říct dřív, protože já fakt natajno balit nebudu, to by ani nešlo, ale teda bojím bojím :unamused:
já teda m. teď ani nezávidím, máme se s Vojtíkem sami docela dobře, no závidím mu akorát to, že s ním nemusí jezdit po doktorech busem ale tak to taky zvládneme že
puzzi to Chorvatsko Ti teda úplně upřímně závidím,ale i moc přeji, si to s Honzíkem určitě užijete :dizzy_face:
jezis, to je takovej čumáček, ten Oliver.
autor
Tetes, P. toho císaře zvládne, bude se věnovat tobě a pak dětem, já myslim, že to bude hezký :slight_smile:
Ty to umíš tak hezky napsat Rio a tak vůbec všechno...
To už uteče ty dva tejdny, jak nic!
30. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
tetes 14 dní je oproti tomu co už sis tam prožila brnkačka :wink: jé už se těším na další miminka :dizzy_face:
Já taky nesnáším když děti nepozdraví,bych Fildovi dala :angry:
30. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Jo, zdravení je pro mě taky důležitý, budu honzíka cepovat hned jak řekne první slovo :grinning:
30. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
tek teda ten je úžasný, krásné fotky a dobré komentáře mě to vždycky u tebe hrozně baví :grinning:
puzzi díky :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
to ten malý spratek Leonek od m. bráchy taky nezdraví a tchýně vždycky - on zrdavit nemusí když nemá náladu - bych mu dala nejradši jednu z prava z leva :angry: a tchýni i dvě :grinning:
30. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
ty voe rio to snad neeeee ...no je videt jakej maj na nej tchanovci vliv kurna ...to je fakt debilni ale neustup ani o pid
jee puzzi jasny prijed jupiii jouuu :slight_smile:))
rio a to je dulezity mit kamaradky po ruce jinak by jsi se zcvokla !!!
campi ja vcam tak zavidim oboje :slight_smile:)))))
puzzi ja ho miluju vic je to nunik ..i kdyz teda dneska po dvouhodinovem revu jsem mela co delat abych ho milovala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a to je super ze mozna bude mit P. volnejc a prace pro tveho tatulu je v plzni?
tetes uz jen 14 dni!!!!!!!!!!!!! to zvladnes holka jsi sikula ..
30. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Rio, ty voe tchýně a leonek hrozný. tyjo ale Leonek je strašný jméno, dobře mu tak :sweat_smile:
tek, super truper čtrtek uděláme pařbu u vás :grinning:
Práce pro mýho tátu v Plzni, ale z domova jako dosud, takže paráda :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
ve čtvrtek jedu k Anippe tak bude muset chudinka poslouchat jak si stěžuju, to potřebuji probrat s někým
30. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
TEk:super fotky, Olík je fakt kousek :dizzy_face:
Rehos:akorát těhle 14 dní už je sakra dlouhých :angry: to se vůbec nedá srovnat,už ani to břicho neunesu,nejde mi ani sedět páč už mám břicho odložené na nohou a nemůžu dýchat, to je vážně peklo :angry: a dost,konec stěžování :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Rio teď se tu u tvého příspěvku řehtám jak pitomá :grinning: Jinak Leonek se omlouvám ale to je teda jméno :confused: ale proti gustu
puzzi souhlas, leonek je hrozné jméno...ty tchýně normálně je úplně ale úplně blbá si normálně píše kdy se tady kdy narodil za děti a co se ten den dělo a já nevím jaké blbosti prý to pak Vojtovi dá až s nimi půjde do školky - si fakt myslí že tu zůstaneme, úplně naivní fakt
hovno po tchanovi :slight_smile:) budou hnedy a hotovo ....tolik se nezmeni :slight_smile:)
jo rehos normalne kopal tak az si ho dokopal takhle na hlavu ale behem chvilky jsem to malem ani nestihla
ty voe se tady chlamu oslovenim spratek :slight_smile:))) i kdyz je to asi peknej hajzlik ...ale uplne te vidim jak to pises :slight_smile:)))
holky dik :slight_smile:)
ja se na tetesacky taky moc tesim
30. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
tetes: si rikam, ze kdyby to byl takovej masakr, tak by nechtel bejt soused u toho dalsiho cisare (co mela ted se 3. ditetem), ne?
30. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Tetes já ti věřím a lituju tě ale když by sis měla vybrat vydržet těhle 14 dní anebo naprosto v pohodě ale celé těhotenství ležet...To už dáš my ti věříme a myslíme na tebe :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
teksas on je takový rozmazlený a nevychovaný spratek, vždycky se to tady musí točit kolem něho, když se přijeli podívat poprvé na Vojtu tak hned tchýně - musíte si všímat i leonka aby mu to nebylo lít - a to je mu 7
30. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Holky, Leonek za to, chudak, nemuze, to je vina rodicu..
Vite, ze ja jsem hodne pro to, aby se diteti nechavala volnost, ale zdraveni a dekovani je fakt zaklad. I kdyz jsem mela kamaradku, ktera to deti neucila, pry je to znasilnovani jejich osobnosti :astonished: . No, nechapala jsem.
30. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
rio pac si mysli ze jste spokojeny je proste z vesnicenoo takze nechape..
leonek je sileny jmeno
tetes ani si nedovedu predstavit ...pro me to bylo uplne sileny hlavne psychicky a jediny co mi pomahalo byl pohyb..takze u tebe to musi bejt fakt nuno....ale o to jsi lepsi :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tetes určitě to zvládneš, už jsi vydržela dlouho - ale chápu že každý den navíc je šílený, drž se :wink:
30. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Campi jasně že za jméno můžou rodiče,právě proto odsuzuju že dají takový příšerný jméno,ten si ještě užije LEONEK :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Campi má pravdu, 7miletej kluk je chudák, že má takovou výchovu, jméno, všechno, achjo...
Tetes, asi si to žádná z nás neumíme moc představit to obr břicho s dvojčatama a to fyzický nepohodlí, musí to bejt fakt masakr. Jsme dneska a jednou sousedkou řešily porod - tak jako ve vtipném duchu - snažila jsem se ze sousedky vymámit info, jakej druh boletsi jsou kontrakce, jako co to je a tak, stejně si to neumim představit :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.