• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tek on hlavně pořád má představu že tu budeme žít tak pohromadě jako jedna domácnost a jedna rodina - přitom jí třeba nedochází že mi fakt v mých 32 letech nemusí říkat jak mám žehlit a vařit brambory a podobně a že pro mě třeba je soukromí dost důležité a vadí mi, že mi tu šmejdí, chdinka si pak stěžuje m, že se k ní nechovám hezky
30. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
ja vim ale pomluvit ho muzem :slight_smile:))))
no tak to bych asi kamaradce znasilnila tvare ..to je ty voe nazor ze bych zvracela
30. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Rio, fakt máš hroznou tchýni. Snad jen tchýně mojí sousedky by se jí trochu mohla rovnat, ty story taky stojí za to. Tyjo, holky, snad nebudeme jednou taky takový...
30. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Puzzi radši ať zemřu než bych byla taková :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
puzzi tak ja ti to predvedu jooo :slight_smile:))))
no dyt ja to chapu rio ...me to nevysvetluj tohle rekni M. ..ja bych tchy jako nedala jsi fakt dobra
tak a uz nekecejte a mazejte na kute ja musim taky ...zejtra me ka vylet do praglu na endo
30. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
No, švagrový malá se jmenuje Leontýnka a chuděra je to takové ošklivé,tlusté mimčo....to jméno je taky úplně blbý,hlavně až bude starší.....a synovec si taky s pozdravem hlavu neláme,toho vždycky já donutím,aby mi pozdravil.....
Campi, znásilňování osobnosti,jo? No,tak to je paráda,pak se divíme kam ten svět spěje a nadáváme,že náš v tramvaji nepustí sednout apod.
30. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
já jsem asi totiž navíc fakt zvyklá samostatnosti, v 18 jsem odešla z dětského domova, neměla jsem kam jít a musela jsem se postavit na vlastní nohy a starat se o sebe sama - vlastěn už v době kdy jsme ještě byli doma a máma opila a pak nás opustila a než na to přišla sociálka jsem se asi dva měsíce starala o sebe i ségru a to mi bylo 14, takže takové blbé rady mě fakt točí, jak se ke mě chová jak k děcku neschopnému
30. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
já bych s ní chtěla vycházet ale prostě tohle nedávám...a tchán hnusný oplzlý který na celý barák nadává do k.. a podobně už vůbec ne
30. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Tek, jsem pro, jdem spát, ne?
Rio, je to hrozný, seš dobrá, jaks to tam vůbec přežila u tchánů, fakt si sama sebe za to važ, že to dáváš. A už poslední měsíc!
Znásilňování ala zdravení je hrozný, fakt nechápu, holky, doufám, že tyhle výchovný metody jsou zatím v menšině.
Tak dobrou!
30. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Taky přeju dobrou noc :wink: :pensive:
30. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
brouuu
30. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jdu vás ještě před spaním pozdravit, absolutně nestíhám dočítat... Nechcete mi někdo udělat malý souhrn? :sweat_smile:
My se dneska s M. měly super! U kamarádky to bylo bezva, má roční holčičku, která M. trochu rasila. Ale hl. M. dnes vůbec neplakala, ani jsem u kamarádky nepotřebovala míč!!! :dizzy_face: Bydlí přímo u lesa, takže jsme byly i na procházce. Paráda! Celou cestu v autě M. spala, a to byla v Pze docela zácpa. Fakt dneska super den! :slight_smile:

Campi, prosím Tě, s tou Biodermou to měla být Elle??? Já si ji chtěla koupit, ale červencová Elle žádný "dárek" u sebe nemá. :confused:
30. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Evi, jj, koukam na ni a je to cervencova Elle, koupila jsem ji v Albertovi.
30. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
brééé rááánko

dneska první první první první pvní první první :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

zde foto prvního oblečku pro mimi
(pro tetes) http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2966112&vReferer=

Jinak jsme zaregistrovaní na Podolí, byla jsem tam v 6,45 a byla jsem 4 a neměla jsem největší pupek :grinning:

jdu se nasnídat a pak dočtu...
1. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Dobre ranko,
jdu vas nejdriv pozdravit a pak doctu.
Dneska vecer mam zase cviceni a predporodni kurz, ja se tesim jak mala :wink:
1. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Gucci gratulace k registrace :wink:
1. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
tetes: my máme něco podobného v rodině, můj táta má z prvního manželství syna, se kterým se nestýká a kdyby se něco stalo, tak bychom ho taky museli vyplatit a že toho naši maj dost :unamused:
šiš to jsou blázni s tím Majkím...
Pajdi: to je síla s tím tchánem teda....bych neřekla, že to dneska ještě takhle někde funguje u rodičů
teksas: díky za ty webovky
rio: tjo Vojtí má fakt nádherný kukadla :dizzy_face:
campi: tak žranici v Ambiente moc nezávidím, nejsem moc gurmán na jídlo
teksas: jééé tak koukám, že lod se chytla, to je super :slight_smile:
rio: tjo to je síla co máš za sebou teda :unamused:
tetes: jak je dneska?
1. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile: My super noc, jen jednou ve 4 vysvobození nohy ze šprušlí a podání dudlíku ze země, jinak celou noc klid, vstávání po 6.
Evi, tyjo, víc takových dní :slight_smile:
Gucci, to je super s těma žirafkama, co je to za velikost? Registrace super :wink:
1. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
jooooooooo a včera v metru mě poprvé pustil chlap sednout :grinning: :grinning: jsem se chvilku cukala, ale sedla jsem si, že jo
1. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
nazdarek treti treti treti :slight_smile:)))
se divim ze jste to vcera dodrzeli a nekrafaly
jo evi je to tam maj to na stanku teda ja to videla v trafice ale jelikz se neodlicuju tak to nepotrebuju :slight_smile:))
gucciku koukala jsem moooc hezky ...gratulace k registraci :slight_smile:)
evi to je super ze byla majdalenka takhle hodna...tak uvidime co predvede u nas :slight_smile:))
1. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Tak jsem vas docetla, ale docela depresivni cteni.
Rio vydrz, m. je evidentne mamanek a to ze je doma mu vyhovuje, ale vase manzelstvi by asi brzy skoncilo. A to ze ti rekne, ze se vymlouvas na V., to bych mu asi jednu strihla! A fakt bych ho nechala jet sockou k doktorovi, by si pak rozmyslel takove reci!
Teda s tim, ze dite nepozdravi, tak to by me stvalo. To je zaklad slusneho chovani a osobnost neosobnost, vsichni musime dodrzovat zasady slusnyho chovani a kdy jindy by se to meli naucit. Pak kam to speje...
Gucci vzdyt nemas tak velky brisko, tak proc bys ho mela mit nejvetsi :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
Fotecky jsem zkoukla a:
Olik nadhernej a s tim kolem jak bojuje :slight_smile:
Vojtosek nadherny smisek a taky bych rekla, ze oci bude mit hnedy..do modrych to ma hooodne daleko :wink:
Gucci pekny vecicky, ty uz nakupujes, jsem nejak pozadu :grinning:
1. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
kurna tak zase sprt puzziova me predbehla..no nic..
hele tak to je super ..my meli noc blbou pac ja na kazdy sustnuti jhsem vstavala...a on von si pak nasoukal dudan do zavinky a tim jak jsem ho ochmatavala tak jsem ho vzbudila tak jsem pak sla pro jinej a rano jsem zjistila ze byl ze zeme neumytej....a ten dudan jsme pak nasli v zavince
1. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Jani: já nenakupuju, to jsme dostali ten obleček
1. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
puzzi: je to 62
1. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Gucci aha, tak to jo, tak to nejsem pozadu :wink:
1. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
to já začnu až budu doma asi, ani nevím pořádně co
1. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
heel ale tahle teutonka je jina ez ma campi neee? tahle vypada vetsi ..mozna je to tim ze ma campi tu tasku ci co ..
1. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
teksas: jj my chceme s korbou, campi má tašku
1. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.