• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci a uz jste se dohodli na barve? My jeste ne :wink:
1. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
tak to jsme měli jisté hned, jdeme do černé fashion :wink:
1. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Tak to mate dobre :wink: My se vcera o tom bavili asi hodinu a stejne jsme nedosli k jednotnemu zaveru :wink:
1. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
já chtěla černý kočár dycky a pG se nebránil, gor když jí v neděli v té černé viděl :wink:
1. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
me se libi cerna a hneda...
jani mezi jakyma se rozhodujete?
1. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Hele tek, co delas vlastne tak brzy vzhuru?
1. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Teri no mezi cerny s cervenym vnitrkem nebo hnedym s merunkovym vnitrkem nebo celym tmave sedym :wink:
1. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
gucci:to je parádní obleček, fakt moc pěknej se mi líbí.
Ode dneška mám antibiotika, prý mám nějaký silný zánět,tak ho nutně musí do porodu přeléčit a utz budde zítra nebo v pátek.
1. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Mě přijde hnědá taková smutná barva, to raději černou,k té se hodí víc věcí.
1. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
tetes: silný zánět čeho :confused:
díky, mě se taky hrozně líbí, hlavně, že je neutrální a přitom není žlutý ani zelený, ale krááásně olivový
1. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Jani a sporták plánujete jaký? já jen, aby ti ladila ke korbě i k sportáku pak ta taška na kočár
1. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Gucci, obleček super, včera jsem na něj koukala v HM. :wink:
Puzzi, takže noci se lepší, viď?! :slight_smile:
Campi, Tek, tak to je fakt divný - já se ptala v Plzni ve třech krámech a všude ji měli bez Biodermy. :confused: :angry:
Tek, já bych viděla návštěvu u vás tak v 2. půlce července, pokud by se to Tobě i Campi hodilo, prot. bych to zase spojila s D. služebkou, což by pro mě bylo mnohem výhodnější. :wink:
Jéé, Tek, výborný fotky! Koukám, že loď má úspěch! :slight_smile:
Musím dočíst včerejší večer - koukám, že to byla zajímavá debata. :wink:
Tetes, zánět? :confused: A čeho?
1. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
evi: jestli chceš, tak ti ji v Praze koupím to Elle a někdy na srazu předám :wink:
1. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Já zapomněla dneska pozdravit. :sweat_smile: Tak dobré ráno! :wink:
My vstávaly v 8, takže pohoda. Odpo jedu zase k další kamarádce, tak doufám, že M. bude hodná jako včera.
1. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Gucci, díky! Tak to není tak nutný, jen mi nasralo, že v Plzni je ošizená.
1. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
dobré ráno, děkuji za pochvalu Vojtíška, to vždycky potěší :dizzy_face:
my za chvilku vyrážíme na bus a do Brna, mám tam sraz s kamarádkou a na 14 jdeme na rehabku, určitě mi vynadá že žádné zlepšení, ale když jsem to stejně dělala blbě tak být ani nemůže :unamused:
tetes tak snad to vyléčí, 14 dní je docela dlouhá doba aby ant. zabraly, už aby byli tenisáci venku co...
holky a nebojíte se že bude dětem v tom černém kočárku v létě víc horko?
1. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
rio: já se na to v krámu ptala a prej je to s tou černou barvou a teplem blbost a větrání to má dostačující, navíc ty Teutonie mají UV filtr 50 tuším
užij si sraz s kámoškou :wink:
1. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
campi zavedli jsme spanni na driv ..tak s nim vstavam v 7 aby byl unaven.....ale vi to plati na me...
evi tak ja ti ti to koupim a pak si to muzes vyzvednout?....hele voni to muzou vybrakovat.. s tim jsem se taky uz setkala
tetes ceho zanet probuh
me je to fuk klido pido.....
1. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem zpět od obvodní a vše okááá. Tak až budu po operaci, tak chce tu endokrinologii a ještě toxoplazmozu.Prý pro jistotu. Ozvu se později mám toho hodně. :wink:
1. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Mili: tak to je dobře, jinak na nás (hlavně na mě) poslední dobou seref :grinning:
1. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Tetesko prosim te, cehoppak mas tak silny zanet :frowning2:
Milu gratulace k vybornym vysledkum!
Rio na rehabce te neservou, jen ti to znova nauci, neboj...uzij si sraz.
1. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
prý v pochvě :confused:
no,tak jsem si byla na sesterně pro ty antibiotika,je to nějaká velká tableta, jsem si jí rozpulila a bylo to neskutečně hořký,přestože jsem to hodně zapila,tak mi zůstala neskutečně hnusná pachuť v puse a já se pozvracela :pensive: , sebe,podlahu nestihla jsem to do koupelny......a navíc jsem tady nad tím zůstala brečet...už jsem fakt neskutečnej labil. Takže jsem šla opět na sesternu, a sestřička hned říká,copa že jste se převlékla.....to tak mi zkusí najít nějaké jiné antibiotika......prostě vostuda,no.... :pensive:
Rio:užij si to a hlavně si to nech na rehábce pořádně vysvětlit...
Milo:super, že operaci nic nebrání
Evi:ty jsi samej výlet,to je super, hlavně i pro Majdu,že je pořád venku :dizzy_face:
1. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojda,
Tetes já bych se v tvé pokročilém stavu těhotenství taky nad tím rozbrečela. Jako vostudu to teda neberu.
Nic jdu vás dočíst, jsme teď byli venku, šla jsem na poštu a pak vyhrát peníze do bankomatu. Blbý, že se mi vždycky ta výhra odečte z účtu. :angry: :grinning:
1. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Chudacku Tetesko, ale ja se nedivim, ze ses poblila :frowning2: Ja mam obcas co delat pri multivitaminech a to neni horke...
1. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
jéjky tetes, ty jsi fakt chudák, už abys to měla všechno za sebou a měla prdoly doma
1. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
já nejsem chudák, já jsem hysterka :grinning:
1. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
já si jenom vzpomenu na mamavit pro těhule a chce se mi blít, ještě, že už mi došel
1. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Ale no tak Tetes, ja bych taky brecela :slight_smile:
A dost o bliti, zacina mi byt soufl :wink:
1. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Tetes, to přece není žádná vostuda! Ty jo, už aby to bylo za Tebou!
1. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Tek: Olík je šikulka s tím kormidlem. :wink:
Rio: Já myslela, že rozhodnutí stěhovat se bylo společné!!! Přeci kdyby nechtěl tak tu smlouvu nepodepíše. Ke všemu mám pocit, že tchýně se chová hrozně když není poblíž manžel viď??? Takhle to dělá kamarádce její tchán. Jinak Vojtíšek už je velkej a úžasnej kluk, nádherně se směje. :wink:
1. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.