• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetesko sluníčko, ty máš trápení. A žádná ostuda to není, každej by se rozbrečel a nemusel by být ani těhu. Už aby si to měla za sebou a dvojky byly v pořádku venku. Myslím na tebe :dizzy_face: .
Gucci, ne*ru na vás jen nestíhám. Je prvního, takže uzávěrka, do toho jsem tady tenhle týden naposled, tak každej něco chce..hele zvykej si :grinning: , příští týden nebudu vůbec a bude mi tááááááááááááákkkkkkkkk mooooc smutno a budu po vás plakat :frowning2: .
1. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Tak mi teď volala Tetes, že začala zase trochu krvácet. Teď je na monitoru, a pokud to krvácení bude pokračovat, tak už nebudou na nic čekat. Takže možná uuuuž. :sweat_smile: Doufám, že jsem to napsala správně.
1. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
tjoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
tak to je zpráva jak brno teda
moc na ní myslím a držím všechno co mám, dotáhla to teda fakt daleko
1. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Evííí, ty jo ta naše Teteska...tak to jsem celá napnutá :sweat_smile: .Ty jo Tetesko to mi nedělej takhle při uzávěrce :grinning: .
Kočičko myslím na tebe a držím všechno co mám, aby to všechno dopadlo dobře :dizzy_face: .
1. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
ještě žiju :grinning:
na monitoru nic není,všechno ok. krev trochu i na vložce,takže prostě nevím vůbec nic,ale musím ležet,tak teď jsem tajně na rychlovku vylezla z postele :sweat_smile: ,jakmile budu něco vědět a bude možnost,tak podám info. Ty voe, najednou mám strach jako blázen. Ale prý už by to bylo v pohodě, tak snad. Ježiši,to je divnej pocit. No,nic zatím pa.
1. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Tetes teda nestraš. Ještě nakonec přijde odsávačka tak akorát. Nech prďolky chvilku ještě v pupíku, 7.7. ještě není. :dizzy_face:
1. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
mel:teď už na mě moc nezáleží,já už to neovlivním a lepší jít na císaře teď když nekrvácíim moc a nebylo by to tak narychlo,než kdyby došlo k masivnímu a muselo to být fofrem......
1. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
jééé tak já myslela, že se už rodí :grinning: tak nif no :grinning: , ale i tak držím palec, 1/7 je taky hezké datum :dizzy_face:
1. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Tetes, to je pravda. Lepší než v nějakém akutní fofru, tak jo - 1.7. je taky hezký datum. :dizzy_face:
1. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
ahoj holky jdu vás pozdravit.. :slight_smile: my včerejšek trávili celý den na zahradě, ikdyž tam teda bylo docela vedro.. Stela to prospala, tak dobrý...

rioko, neboj určitě nějaký pokrok bude, jen to nemusíš vidět a určitě jsi to nedělala všechno špatně.. rehbka Ti to znovu ukáže a už budeš skoro profík..

tek, no vstávání dřív aby byl unavenej si myslím na děti opravdu neplatí :grinning: jájsem ráda, že pořád dodržujeme tu vstávačku mezi 9 a 10 h. :slight_smile: a to pak stejně nakojím a Stelouch ještě usne tak na hodinu :slight_smile: fotky krásné, Olik se fakt krásně řehní..
1. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Jéé, Tetes, Ty už jsi tu?!
Kay, to fakt závidím tu zahradu - v tomhle počasí.
Jo, Tek, to mi Kay připomněla - taky myslím, že ranním vstáváním to moc neovlivníš. :wink:
1. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
evi, no ono tam bylo děsný vedro, v baráku bylo asi o dost chladněji, takže pro Stelu to asi žůžo nebylo.. Mělijsme ale rodinnou oslavu, tak jsme to musely vydržet :grinning: ale jo zahrada je samozřejmě jinak super :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Jezis clovek si odskoci s kamaradkou na obidek a tady se deji takove veci.
Tetesinko no uprimne, kez by!
1. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
steffi: dneska jsem zrovna potkala sedou i hnedou teutonku se svetlym vnnitrkem a ta hneda vypadala super (a ja nemam hnedou barvu jinak rada)
tetes: koukala jsem, ze do tematu o biootci prispela i moje oblibenkyne pajmis a opet nezklamala:slight_smile:
1. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Campi no ja ji prave videla o vikendu a dost me zaujala a to ja hnedou taky az tak nemusim. Ale ta kombinace se mi moc libila :wink:
1. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
tak jsem zpátky z o a koukám žádný porod se nekoná zatím :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Zatím se furt nic neděje. Už bych řekla,že nekrvácím, na papíru pořád krev je, ale spíš do hněda, dr. říkala na chodbě P., že to vypadá spíš na nějakou cévku nebo vlásečnici,ale co to znamená,to se ten můj ňouma nezeptal :sweat_smile: Byl na odchodu a potkal jí,tak se zeptal a pak mi to volala,ale já od nikoho pořád nic nevím, ale tím,že se to zastavilo, bych tipla,že se nic dít nebude a počká se do termínu. Ale já budu teď posraná až za ušima z každého ztvrdnutí břicha......a vás tu furt budu otravovat.
campi:no, to bude asi "dobrá" matka. Já tak nesnáším,když někdo kvůli své sebestřednosti a sobeckosti používá dítě jako zbraň. Je mi těch dětí hrozně líto. :frowning2:
1. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Tetes, jen si "zaotravuj" - já byla taky určo pěkně otravná. :wink:
1. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
jéééééééééééééééééééééééééééééééééé já si ted uvědomila, že přesně za půl roku rodííím :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Tetesko teda oni te ani neinformuji! No ale pokud to prestava, tak se asi nepretrhnou.
Verim, ze ted budes pos*ana strachy. Ja jsem pos*ana strachy porad od toho jedineho zakrvaceni v 7tt :frowning2:
1. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
gucci, jo přesně tak 1.1.2010 rodíš a ještě lépe 24.12.2009 :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Gucci to uz budes z porodky doma :wink:
1. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
ne ne ne, přesně za půl roku jsem žek :grinning:
1. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Chci videt, jestli ti to vyjde :wink:
Ja doufam, ze budu rodit za 5 mesicu a 4 dny :wink:
1. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
gucci, myslím, že si prďolka sám řekne a nebude se ptát nikoho z nás. :wink:
1. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
mel: ne ne my jsme domluvení :wink: , já jsem vybrala leden a ono si může vybrat který chce den :grinning:
1. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Za pět a půl hodiny razím na pilates, jsem zvědavá zda to za prvé zvládnu a za druhé přežiju. :dizzy_face: Těším se jak malé dítě. :grinning:
1. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
gucci, já toho Lukymu vybrala . . . Ne císař a pak termín mezi mnou a Pavlem, on si vybral císaře a datum přesně podle OPU.
1. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Mel super, doufam, ze si to uzijes :wink:
1. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jani, vůbec nevím jak se to cvičí - budu za debila. A v neděli jdu na AE - mix, už jsem kroky aerobiku určo totálně zapoměla. Takže budu zase za debila, ale i tak se těším. :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.