• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mel pilates je jednoduchy, to zvladnes. Nezapomen si rucnik, at si mas co dat na podusku. A cvici se to naboso :wink:
1. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
tak aerobik nesnáším....všechny ženské na střední to cvičily v hodinách tělocviku, jen já mohla jít do posilovny a nemusela jsem tam hupskat :grinning:
1. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
A já mám zrovna takové krásné botičky, vždyť říkám, že budu za debila. :wink: No vidíš, ručník bych zapoměla, jdu ho hodit do tašky.
1. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
gucci:teda koukám, že jsi s malým Gučem v dokonalé symbioze, tak snad vám to vydrží do toho štědrého dne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
steff:oni museli počkat jak se to bude vyvíjet, pořád je prioritou dopečené děti a když to není masivní krvácení.....
Každopádně už mi vzala dr. na vyšetření, holky co jste normálně rodily musím před váma smeknout klobouk, já myslela,že se zblázním bolestí jenom při tom vyšetření,normálně se mi dělali mžitky před očima a teď mi to bolí i kyž sedím.A prý tam žádné krvácení není, už jenom hnědá krev,takže nějaká prasklá cévka. Takže klidový režim a jedeme dááááál!!!!!
mel:ty jo tak si to pěkně užij. A pak mi napiš jaký to pilates je?
gucci:to já raději aerobick,než posilovnu mě to samotné nebavilo, jsem se nedokázala hecnout.
1. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
tetes: tak já tam chodila s klukama do té posilky, to se cvičí super, že skákání s ženskýma :grinning:
1. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
že=než
1. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
ty Mel teď mi došlo, to už můžeš posilovat břišní svaly apod? Já myslela, že to Puzzi po tom císaři dovolili až podstatně později? Aby jsi si neuškodila.
Gucci, no tak to jó, to pak byla motivace,viď :wink:
1. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Tetes mohu i břišní svaly, ale ne přes bolest.
1. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
mel: nooo tak to u pilates půjde těžko :grinning:
1. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Tetesko, Tak holt budes muset jeste vydrzet..a pocitaji to jako dalsi epizodu?
Tak ja AE nene, to radeji spinning :wink:
1. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
jj jani, spinn taky super :wink:
1. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
No ale dneska si jdu zacvicit na mic :grinning: To taky zvladam :wink:
Holky dneska je neuveritelne dusno a vlhko, se mi blbe dycha :frowning2:
1. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
no řekla bych, že nejen dneska, mám na hlavě afro z toho vlhka :angry:
1. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
fakt neuveritelny, si pripadam jako v New Orleans..teda tam bylo jeste tak o stupnu vic, ale vlhkost stejna!
1. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Však na seznamu píšou,že česko trápí 90% vlhkost. :wink:
Steff, to ani nevím jestli to berou jako další ataku, každopádně říkali, že 3 a konec,ale ono už to asi nehraje takovou roli,když mi zbývá 14 dní.
1. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
To je fakt, to uz vydrzis :wink: Ty jo to je krasa 14 dni..to ja mam tak do dalsi poradny :wink:
1. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
já už to pomalu balím
snad přežiju cestu domů
tetes drž se
fááááááááááááááá
1. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
ahoj holky tak si představte že Edule má slzný kanálek asi ucpaný tak to půjdeme asi propíchnout tak to by mně ve snu nenapadlo že i když čistím očka že tohle se může stát tím pádem si myslím že je to prachem co tady je.Už to zabalím a jedu na hory se těším že vypadneme s Ed na čerstvý vzduch.
Se asi tady pos... už se ani neovládám v tom co říkám rodičům atd. jsem hnusná na celý svět no a co stres musí ven a basta. :angry:
Jo to mně ještě dokyna dala sprda že jsem přišla s tím pozdě že to má už dlouho jenže Edule to má od včera tak jsem blázen já nebo ona???
1. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Pudly no teda to jsou veci, tak hlavne at to propichnuti pomuze a pak pryc na hory na cerstvy vzduch!
1. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
no asi bude první pokus o hory, pak se budu vracet k očnímu a pak zase hory.Zbytečně se mi to komplikuje všechno najednou.Ale hlavně že jí bude líp
1. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Čau holky, dnes byl pernej den, Honzík nic moc nálada, tak jsem byla hodně venku, to vždy ta půlhodina v kočáru dobrý, odpo posilovna, pak jsem jela na nákup. Něco jsem dočítala, ale neměla jsem čas na reakce.
Tetes mě šokovala skoroporodemm, je to takový zvláštní, že už fakt klidně v pohodě můžeš rodit. Takže ale zatím ne, no to je fuk, už jen necelý dva tejdny. Hlavně že je ok ta placenta.
Posilovat břicho jsem směla jako mel, po šestinedělí v pohodě vše, aby ta jizva samozřejmě nebolela.
Tek, ranní vstávání na večerní usnutí bych taky neviděla nadějně, i když těžko říct, třeba když zjistí, že spí najednou celkem v noci míň, tak půjde dřív :sweat_smile: za pokus nic nedáš, ale moc bych tomu nevěřila, spíš to podvečerní unavení, ale to na něj očividně taky moc nepůsobí.
Gucci za půl roku, steffi za 5 měsíců, Pajda už někdy za čtvrt roku, další ještě dříve, to máte fakt za pár všechny :wink:
Tetes, takže tě už normálně vyšetřují, už se nebojí, aby to nezpůsobilo to krvácení? myslela jsem, že do tebe vůbec nepolezou.
Pudly, no to je šílený, to by asi mohlo být z toho prachu, A jak se to projevuje, jaks to poznala, že s tím máš jít k dr.?
1. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky, já jsem tady měla dneska celý den kamarádku s malým ročním prckem. No paráda, jen mám z bytu kůlničku na dříví :grinning: .
Jen jsem to tak pohopsala, nakecaly jste toho hafo a já už jsem děsně unavená. Ale co to Tetesko vyvádíš, já se tak lekla, že už rodíš :astonished: a já to propásla. No drž se ještě holka, je to už hodně těžké, ale Ty to zvládneš. A z toho že ses pozvracela si hlavu vůbec nedělej!!!!! Nic to není a v Tvém stavu je to úplně normální!!! Já to před třemi dny taky nestihla a těsně před záchodem jsem se pozvracela na zem. Tak hlavu vzhůru a klidně si stěžuj, od toho tady jsme. Moc na Tebe myslím, tak se drž.
A jinak vůbec nevím, stalo se ještě něco důležitého?
Co Jani- jak Ti je? A co pohyby, už jsou pravidelné? Já dneska prcky cítila jen dopoledne a teď už jsem na nervy, že se neozývají.
A Guci? Byly to pohyby nebo ne?
1. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Pajdi, neboj, vždyť si vzpomeň, jak já furt plašila, že zas půldne žádný pohyby, ve 20tt jsem je měla většinou jen jednou denně v klidu. Ony se ozvou. :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Puzzi- snad máš pravdu, fakt se už děsím, šmudlové jedni. Vždycky se ozývají ještě večer a dneska prostě nic. Doufám, že jen spinkají.
1. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Pajdi, tak je pošťouchej, ale pozor, ať pak nejsou uřvánci jako Honzík, bůhví jestli to nemá z toho mýho šťouchání :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Tak dneska taky docela dobrý, asi se přestunu bát s ní někam jezdit - snad je to tím, že už je větší. :slight_smile:
Tak AE já úplně nesnáším, jediný, co mě relativně bavilo, byl spinning.
Tetes, to vyšetřování ve FN bylo hrozný! Když mi dělali toho Hamiltona, tak jsem tam málem omdlela bolestí - to bylo horší než porod. :confounded:
Pudly, to je na prd. Doufám, že jedete pryč na dlouho.

Jo, to jsem vám zapomněla napsat. Včera jsem zkusmo pustila M. Večerníček. Jsou nějaký hroši (nic moc náročnýho, fakt pro malinký děti) a normálně M. koukala naprosto zaujatě na celý! Tomu bych nikdy nevěřila! :confused: A to ji jinak TV skoro nezajímá.
1. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Pajdi, já měla taky nervy - Puzzi mě tu uklidňovala. :wink: To je fakt normoš, že je necítíš třeba půl dne...
1. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
evi, dík za tip, zejtra zkusim večerníčka :grinning: I když to už honzík pije mlíko v polospánku, to už je pozdě, ale možná to zkusim :slight_smile:
To je fajn, že je Madlenka hodná, bylas i s kočárem?
1. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
kurna holky teda
ta k aj vas du docist ...mam velkou absenci ..jsem byla s olikem u moji endo ...a vysledky ok jupiii ale dal budu brat euthyrox a na kontrolu az v prosinci...
mlade usnulo ve 19.45...a teda me se zda ze naopak ze diky vstavani v sedm chodi spat v sedm....nevim mozna sem si to vsugerovala ale delam to ted treti den a funguje to
...jezzisss tetsko rychle musim docist co se delo ...doufam ze nez to doctu tak jsi neporodila
1. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Puzzi, cože, to chodí H. spát tak brzy?? :confused: My teprve v osm přijely domů. :sweat_smile: Já to teď v létě nechávám volnější.
Nakonec jsme byly jen u kamarákdy doma a na terase, prot. bylo šílený vedro. :unamused:
1. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.