• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci, to musí vypadat skvěle! Doufám, že nám pak vše vyfotíš. :slight_smile:
Tek, jj, na pediatrii. Když na něj nebude svítit, tak to nevadí, ne?!
20. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
evi: no na obrázku to skvěle fakt vypadá, ještě řešíme barvu pracovní desky a lacobelu
20. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Já taky chodím v papučkách - mám takový ty medvědy Me to you. :grinning:
20. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Gucci, k tomu by vypadala super taková ta kovová deska, ale asi to není moc praktický...
20. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
no my chtěli prvně nějaký dekor dřeva, ale asi to zavrhnem, at to nemáme moc dřevěné (máme kuchyn v obýváku spojenou) takže asi půjdem do nějaké šedé ... pG chtěl černý lacobel s černou deskou, ale já nesnáším černobílou kombinaci
20. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Tak mě černobílá kombinace nevadí. My máme desku černý mramor, taky máme spojenou kuchyň s obývákem a jídelnou. Na těch fotkách to jde trochu vidět.
20. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Gucci, dřevo bych k bílýmu laku určitě nedávala.
20. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
evi: no zatím kámošky maj skoro všechny bílou folii kuchyn a k tomu dřevěné desky pracovní a není to špatný, záleží jaký odstín, ale my jsme vybrali takovou výraznou podlahu plovoucí (dekor mořská tráva :grinning: ) tak nechcem aby se nám to moc bilo
20. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
tetes mě na fotce taky nepřipadá to břicho moc velký na dvojčata, tak akorát :slight_smile:
Pajdi fakt Ti to moc sluší, to byl dobrý kup, paráda :slight_smile:
Evi hodně štěstí na kontrole s Majdou
všem děkuji za pochvalu Vojtíška, je to čím dál větší smíšek a spokojený kluk, to se nedá srovnat s dobou, kdy jsem ho kojila a furt plakal
blinkání už nebylo a očičko je taky dobrý, tak k doktorce nejdeme ale za chvilku jedeme do Brna něco vyřídit - koupit lahvičky - předevčírem jsem je dala vyvařit, pak jsem šla s Vojtíkem že ho uspím a usnula jsem s ním - najdenou bušení na dveře a tchán s tchýní, smrad po celém baráku a z flaštiček nezbylo nic :sweat_smile: no ještě že jsme nevyhořeli. Tak jsem si vyslechla nějaké připomínky od tchýně a nejvíc lituji těch flaštiček. Tak dnes musím koupit nové
a pak jdu navštívit Anippe a Alexe, moc se na ně těším
20. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Holky koukněte na album na hlavní stránce zvonikat- má tam moje břicho, jako že je její!!!!! Kurva, jsem se nervla :angry: :angry: :angry: !!!
20. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Album má čekáme na mimísko.
20. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Si dělá prdel nebo je postižená nebo co????? :angry:
20. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
tjo fakt
už si jí psala?
dyt to jde i vidět, že je každá fotka úplně jiná, jako jiná osoba
20. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Jo napsala jsem jí, jestli je vadná nebo co a ani neodepsala!!! Taky jsem zároveň napsala admin, ať se jí koukne na zoubek!!
20. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
jj dobřes udělala
já tohle nějak nechápu
20. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
je rio tohle se mi s talo taky a uplne jsem to zapomela napsat ..
jsem sla takhle vyvaret dudle ....pak jsem na to zapomela a chtelo se mi hrozne spat...no nastesti byl doma M. ..a taky desnej smrad :slight_smile:)))
jo jeste prosim te desne ti to kratky haro slusi holka :slight_smile:)))) a je dobre ze je vojta smisek ..ono jidlo dela divy :slight_smile:)
pozdravuj annip a alexe a fot :slight_smile:)))
no tak tohle jsou ty zlodejky tak ji pekne servi pindu jednu
20. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
ahojte,
tak já s tou vahou se ještě trochu brzdím, naše váha může vážit jinak než ta v nemocnici, ikdyž by to tak nějak mohlo odpovídat.. :sweat_smile:

my měly noc teda dost děs, Stelu bolelo břicho a tak nespala a furt se vrtěla, tlačila, mrněla, ale neplakala kočka moje.. na ranní kojení jsme ji našla úplně vyndanou ze zavinku a na štorc postýlky :sweat_smile: takže jsme v nnoci jen s
cvičily, nahřívala jsem plínku, a tak.. a nejhorší je jak si člověk myslí že dobrý, dítko uloží začne usínat a malá začne znova.. :angry: m. spal v obyváku se psem.

pajdi no tak to je krutý...

tetesko břicho je podle úplně normální na dvojčátka.. luzz z ivfek ho měla před porodem dvakrát větší, to Ty mít nebudeš neboj.. a snad Kačka nebude o moc menší..

terkyt, pěkně jste byly sladěné.. :slight_smile:

rio, pozdravuj anipp a užijte si to :slight_smile:

dneska jsem se zařekla, že budu jen odpočívat a spát.. tak jdu čumět na nahranou růžovku..
20. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
pajdi uz ho tam radsi nema..ale nahlas to adminum ..tohle je fakt pipina
20. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Tak to její album je celé smazáno, nevím, jestli to smazaly admin nebo ona, ale je naštěstí pryč!!
Kay- to mě mrzí, snad bude dneska lepší noc :wink: a teď běž odpočívat.
AHA KOUKAM UZ JSI TO UDELALA :slight_smile:)
Teri- to bylo první, co jsem udělala!! Pinda jedna.
20. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
sikovna jsi ..to je k nasrani co? A VEM SI ZE ME TAKHLE ukradli olika ..pipiny to jsou ...co si tim dokazujou
20. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
No to teda fakt nas..e!!! A kdyby mi vzala dítě, tak bych ji asi nakopala do zadnice!!! By mě zajímalo, co z toho má!
20. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Tak to smazala admin a vzkazuje, jestli na někoho ještě narazíme, ať jim to hned napíšeme. Tak jsem jí moc poděkovala.
20. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
jee tak super ....a jakej mela nick abychom vedeli co to je za kravu ..
je to super pritup..no ja nevedela kdo to je a bylo to uplne jinde..coz je taky na pytel.....ale ta jedna holcina co ji zase ukradla bricho tak to vyfotila jako dukaz..no a kdyz jsem to videla tak jsem byla total vytocena
20. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Rio, tak ještě že jste fakt nevyhořeli! :sweat_smile:
Pajdi, no to si děláš srandu!! :angry: Já vůbec nechápu, co z toho ty pipiny mají!
Kay, to mě mrzí, že jste měli tak blbou noc...
20. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Mílo:díky. Jo, máš pravdu je to asi lepší, že jsem v nemocnici, je to prostě o hubu s tímhle běhat po světě a čím pokročilejší těhotenství tím větší riziko.
Steff: bych teda vzhledem k L. vzdělání čekala, že bude mít představu o tom, že těhotné mají břicho :grinning:
Pajdi:dr. ještě mimi nemá, ale pořád čeká a čeká a dneska už ráno při vizitě vypadal dost unaveně...
Jo, a taky říkal, že pokud tu bude tak uděláme utz v pátek a když nebude takže ho udělá paní doktorka, jsem říkala, že je mi to jedno,ale že teď na ten ve 30.tt chci u sebe manžela, tak říkal,že jo, že se jenom domluvíme na času a jak to bude.
Evi:držím palce na kontrole.
Pajdi:já si než jsem byla těhotná taky po koupání brala ponožky,ale teď je mi už nějak víc teplo, takže mám raději trochu chladněji, takže to chápu doma. Ale do postele jsem je nenosila i když je to jistě vrchol erotiky. :grinning: Ale k té sukni néééééééé,to je hnusná móda :grinning: :grinning: :grinning: Hele, doufám, že to H. myslí jenom jako srandu,že jsi tlustá? :angry:
Gucci:jestli mohu doporučit do kuchyně, tak místo obkladaček,dát zádovej obklad ve stejné barvě jako je pracovní deska, je to neskutečně super na údržbu, nic se do toho nechytá, žádné zamaštěné spáry už si to nechala udělat na doporučení i kamarádka a taky si to nemůže vynachválit a i to moc pěkně vypadá, že se k tomu netluče žádná další barva......
Teda Rio s lahvičkama jsi to moc nepořešila :sweat_smile: , ale hlavně že se nic nestalo. Pěkně si užijte sraz s Anipe.
20. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
tetes: jj však to sklo lacobel je na stejné bázi, já bych tam kachle nedala ani omylem :wink:

jo holky, zapomněla jsem vám popsat ranní příhodu
si dycky ráno pouštím snídani s novou v TV jen tak na kulisu a oblíkám se a pustili tam písničku od PINK Dear mr. President a já začla bulet jak želva, mě to totálně sebralo :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
tjo Rio, další podpalovačka, holky dávejte si na to bacha :grinning: :wink:
20. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
gucci:to je jasný to je hrozně emotivní písnička na brečení úplně dělaná :grinning: :grinning: :grinning: ty voe, těhule s tebou ty hormony lomcujou,co? :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.