• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tek, tak to já jsem radši, že M. usne dýl a dýl vstane. :wink:
1. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Evi- to je super, takže Majda už kouká na večerníček? To je paráda :dizzy_face: .
Tak šťouchám šťouchám a vyšťouchala jsem si jeden kopaneček, ale hódně slabý, tak snad jsou oba ok.
Teksas- gratulace ke kontrole :wink: .
1. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Chodíme koupat v půl sedmý a v sedm nejpozději je Honzík v postýlce, za poslední měsíc jsme snad akorát jednou přetáhli. Na vstávání to vliv nemá, jak tenkrát vstával v 5, tak chodil spát v osm, pak mi někdo poradil, že třeba je přetaženej a hůř spí, tak jsme začali s tou sedmou a osvědčilo se. přijde mi to super, že máme volnej večer, do osmi ještě stihnu poklidit, uvařit na druhej den apod. a pak už sedim u telky a u notebooku.
1. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
pajdi, kopaneček dobrej, já to vždy nechápala, že šťouchám jak magor a honzík nic a po takový době malinký šimry a zas nic a to jsem fakt píchala hodně :grinning:
1. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
kay taky zavidim zahradu my sice mame u baraku ale vecne tam jsou nalezl debilni sousedi
jani ja miluju hnedou ac mi asi nejvic i slusi a ja bych sla i do hnedyho quinnaka ale ten nebyl tak vyhodnej...a nebala bych se cerny podle me je to stejny jako jina barva..ale dneska jsme zjistili za asi jste dokoupime letni potah do autosedajdy..akorat nevim jestli chladi bo jakej to ma ucinek
tetesko ty voe nestras ..ale vono by se ti uz taky ulevilo a nejlepsi je takhle rychla operace se aspon nemusis dopredu stresovat..
taky nesnasim aerobik fuuuj hnuuuj ...ne me to proste neba...stejne jako spining a tak si radsi zajedu na kole do prirody...coz mam v planu na pondeli jupiiiii
tetes co 3 a konec ..dny? jdes o vikendu bo co ? mi asi neco uniklo
jeziis pudly chudera edi..ale na horach bude lip uvidis....se taky tesim jeden o vikendu na jih :slight_smile:))
puzzi pekny den
no hele tri dny chodi spat max do 8vecer je tuhej a vstava v 7 max 6,30..pro me pohoda tohle dam ale musim jit spat tak abych mela aspon 8hod.
se tesim az tady budou deticky novy malinkaty
pajdi to je normalni ..ze zacatku ..pak ti tam budou radit tak ze se budes modlit at usnou :slight_smile:)
evi to si pamatuju chudero toho tvyho hamiltona....
a vidis tak to se tesim na majdalenku si ji tady uziju ..holku jednu :slight_smile:)))
1. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Zejtra jedu k tek, těším se :slight_smile:
Jak píšeš Pajdě, že je t normální na začátku. Tak u honzuláka to bylo normální až do konce, to lenoch lenochů anebo to bylo tím, jak by KP a nohy za ušima, že se nemohl hnout.
1. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
cozee si delate prcu dalsi pulka stranky nez vas doctu?????
u nas taky neni vliv jako kdybych chtela tak von se mn ou jeste vytuhne ..
ale nechci a stejne usne po vzbuzeni po jidle tak po trech hodkach vytuhne
pajdi super kopanecek ...to staci nech je spinkat
1. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
jo puzzi to je dost mozny pac ted se jako linak nechova :slight_smile:))
aole oliver dyt to vis i janina ho videla skrz triko ten mi daval ..jsem kolikrat brecela uz bolesti a teda takhle akcni je i ted..
rekni honzulakovi ze si muze zkusit lod ..ale nesmi slintat :.-)))) :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Oli vydrží ráno 3 hoďky? To je dobrej, hodně dětí má ráno prd výdrž, honzík vstane v těch půl sedmý a v osm už jde na hodinu spát. Pak je vzhůru od 9 do 11 a jde zas spát. Odpo od 13 do 19 už ovšem spí jen půlhodiny.
1. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Tek, hm, nesmí slintat, tak to snad abychom ani nejezdili :sweat_smile: za honzulákem se totiž nestále táhne slinná dráha, kape mu to z pusy jako psovi se vzteklinou :grinning: Teda jestli von nemá vzteklinu mě tak napadlo...
1. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
nee tri hodky je vzhuru a pak je tuhej ..
ale dneska spal celou cestu k doktorce vydrzeli reklamaci ceny v H&m ...koupeni dudlu a cekani u doktorky pak jsme dali kojeni na zofine a jeste chrnel cestu autem dom .....takze cca tak 3hodky a vytuh uplne krasne ..musim ho totiz unavit vzduchem :slight_smile:)))))
jo takhle no vydrzi vzhuru cca 3hodky ale pak je nevrlej asi budu muset chodit rano i odpolka
1. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpet z cvica. Bylo to super a nemela jsem nejvetsi brisko :wink:
Akorat jsem 2x zmokla :angry:
Pajdi ja pohyby citim taky max jednou denne a to se jeste musim jo soustredit :wink: Ale nejak me to neznervoznuje :wink:
1. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
puzzi ta vzteklina by vse vysvetlovala :.-) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
juu tak to je super ze jsi si uzila cvico jani :slight_smile:))) a to jsi nemela destnik ..tady neleje jen blesky
1. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
tek, no právě, po ránu 3 hoďky vzhůru je výdrž :slight_smile: To denní spaní někdy funguje i naopak, že když dobře spí, tak nejsou přetažený a je lepší noc. Ovšem někdy to nefunguje, akorát je sranda, jak to furt člověk řeší a stejně nic nepořeší .-D
Steffi, bezva cvíčo, jednou týdně nebo častěji?
1. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
no prave ja si taky myslim ze vcera nemohl poradne spat .....byl nevrlej urvanej budil se nezvykle na dudana v noci ...
tak uvidime dnes ...je vyspanej ..tak schvalne jaka bude noc.....jeste doktorka rikala ze klamu telem ze nevypadam na dite a uz vubec ne na muj rocnik ...ze kdybych nekomu rekla ze je mi 17 tak mi to v poho veri ...no nevim nevim teda...jestli to prat jako lichotku
1. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Teksas nemela, kdyz jsem odchazela z domova, tak svitilo slunko..
Puzzi jednou tydne, ale mozna jeste budu chodit v pondeli na gravijogu, at se hejbu :wink:
1. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Zdravím,
koukám že probíráte spaní dětí.No Maru asi chodí nejdřív,v půl sedmý a vstává ráno v sedm nejdřív,vypije mlíčko a ještě usne ale ne vždy.Pak jde spát až po obědě a spí tak hodinu a půl až dvě a pak až večer :wink:
Dneska jsem úplně hotová z toho dusna,nesnáším to a s mýma návalama n ic moc.Jsem tak chcíplá že jsem nebyla ani jezdit na rotopedu :unamused:
1. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
puzzi:já si taky myslela,že do mě nepolezou,ale zřejmě to v tomhle případě stálo za to,aby zjistili, zda ukončovat (podle toho co to je za krvácení) nebo neukončovat.
evi:já si myslím, že by mi to vyšetřování bolelo kdekoliv, že to není až tak tím, že je to v FN.Já myslím, že se snaží být dost ohleduplný.
Pajdi:já někdy necítila pohyby ze začátku celý den, neboj.
Steff, no bodeť by jsi měla největší břicho, vždyť máš malinké :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jo, Tek já bych tě taky netipla na dítko.Opravdu vypadáš mladě. Ale myslím si, že by ti slušely i světlejší a výraznější barvy než jenom hnědá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahoj holky tak si představte že jsem byla na rehabce pochválená že má Vojtík lepší držení a to jsem přitom včera necvičila protože jsem ho nechtěla trápit zbytečně, tak to nechápu...jinak ten cvik s ním zkoušela a nešlo jí to taky, říkala že má ohromně rozvinutou motoriku a dává všechno do toho se bránit a nedělat to co ona chce, takže nám ten cvik zatím zrušila a dala jiný těžší - na bříšku, ale tam se nemůže tak bránit. No chudák řval jak tur a jak má navíc rýmu tak byl pak celý usoplený a chroptěl :frowning2: no doma jsem si stejně nebyla zase jistá jestli to dělám dobře, ale cvičit budeme. Taky mi ukázala jak cvičit s těma špatnýma prstama, ale to mu nevadí, je to jen trošku natahování. Jo a říkala že on se z toho vycvičí rychle, že jde hlavně o to aby udržel rovnováhu na bříšku . překuluje se pořád na bok a ještě trochu tu hlavičku má občas vybočenou
já jdu zítra k Anippe tak se taky moooc těším :dizzy_face:
Tetes to je fajn že krvácení je lepší, sice bych Ti přála abys to měla už za sebou, ale zase když ydrží ještě ty necelé dva týdny, bude to super a budou úplně krásně velcí
1. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahoj holky tak si představte že jsem byla na rehabce pochválená že má Vojtík lepší držení a to jsem přitom včera necvičila protože jsem ho nechtěla trápit zbytečně, tak to nechápu...jinak ten cvik s ním zkoušela a nešlo jí to taky, říkala že má ohromně rozvinutou motoriku a dává všechno do toho se bránit a nedělat to co ona chce, takže nám ten cvik zatím zrušila a dala jiný těžší - na bříšku, ale tam se nemůže tak bránit. No chudák řval jak tur a jak má navíc rýmu tak byl pak celý usoplený a chroptěl :frowning2: no doma jsem si stejně nebyla zase jistá jestli to dělám dobře, ale cvičit budeme. Taky mi ukázala jak cvičit s těma špatnýma prstama, ale to mu nevadí, je to jen trošku natahování. Jo a říkala že on se z toho vycvičí rychle, že jde hlavně o to aby udržel rovnováhu na bříšku . překuluje se pořád na bok a ještě trochu tu hlavičku má občas vybočenou
já jdu zítra k Anippe tak se taky moooc těším :dizzy_face:
Tetes to je fajn že krvácení je lepší, sice bych Ti přála abys to měla už za sebou, ale zase když ydrží ještě ty necelé dva týdny, bude to super a budou úplně krásně velcí
Vojta chodí spát tak kolem 20 hodiny, jak kdy to stihneme,
1. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Rio:tak to jsou úplně super zprávy :dizzy_face:
Tak tentokrát jsem antibiotika zvládla,ale s velkám sebezapřením. :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
tetes a jak dlouho je budeš brát?
1. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
to netuším...
1. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
1. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
tetes, hlavně ať pomůžou! Jinak jsem zapomněla reagovat na ty atb a zvracení, mně to taky nijak trapný nepřijde...
Tek, to je náhodou hezká pochvala od doktorky a je to tak, seš taková prdlice mladice - myšleno v dobrým :slight_smile:
Rehos, to je super, jak spí dlouho Maru v noci, já si teda taky nestěžuju, 11-12 hodin mi přijde ok.
Mně se to vedro dnes líbilo :sweat_smile:
Rio, gratuluju, to je super a Vojtík je teda šikula, že na něj jsou potřeba těžší kalibry :wink:
Fuj, to je hrozný ten odkaz, Rio :frowning2: Chudáček... Vtipný to teda fakt není, viď? :unamused:
1. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
no právě že vtipné mi to nepřišlo vůbec
1. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Bré ranko, prý 5,5 hodiny spánku musí mé osobě stačit. Vypadá to, že trápí prdíky, včera spal nádherně. :angry:
Rio, no vidíš ono to cvičení určitě zvládneš a Vojtíšek je šikulka. :wink: Teda s tím odkazem mi to taky moc vtipné nepřijde. :confounded:
2. črc 2009 v 05:38  • Odpověz
Ahoj holky.

Dneska ten kůň vůbec nefunguje, takže jsem přečetla jen tuhle stranu a zpět se nelze podívat :angry: .
Rio, super, že ti to cvičení s Vojtíškem tak moc jde.Jste oba šikulové :slight_smile: .
Puzzi, Honzík a vzteklina :grinning: .
Vedro včera noooooo, vzhledem k tomu, že jsem v práci a pak se táhnu v koloně dom a jen co vylezu začne lejt a blejskat se...tak nevím nevím :sweat_smile: . Ale jo, jen ať je teplo, vždyť je léto :slight_smile: .
Jani, super cvíčo a zkus i tu jógu :slight_smile: .
Tetes já jsem na tebe zvědavá, jak to s tebou dopadne a kdy budou dvojky venku. :slight_smile:
Mel, hele 5,5 hodiny stačit musí, to je jasný nééééé :grinning: .
Na odkaz se raději dívat nebudu, pže píšete, že to nejni hezký. :confounded:
Dnes mám volat do Podolí jestli už tam mám výsledky té MR. Doufám, že ano a že to bude v pořádku a hlavně, že mi to řeknou po telefonu.Ale bojim bojim, už se mi o tom dnes zdálo :confounded: .
2. črc 2009 v 06:37  • Odpověz
Mílo neboj, vše bude určitě v pořádku. :wink: A jinak - přeji Ti dvojčata a pořádně uřvaný, aby jsi věděla jak je 5,5 hodiny málo (ke všemu ani né prospaný v celku). :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 v 07:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.