• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mel díííííííííííííííííííííkkkkkkkkkkkyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
2. črc 2009 v 07:04  • Odpověz
Mílo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :dizzy_face:
2. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
autor
Mel, Milu :grinning:
Dobré ráno mimochodem, u nás zase bezva noc, jedna otočka a dudlák a jinak do půl sedmý. Asi je to kaší, páč tou jsme před pár dny začali večer víc a přežranej má zřejmě tvrdší spánek. Takže Gucci a další nespavky, večer se pořádně přežerte a třeba prospíte noc :sweat_smile:
Milu, to to uteklo a výsledky jsou tu, držím palce na pozitivní zprávy, aby se to dalo snadno vyřešit tou operací.
2. črc 2009 v 07:14  • Odpověz
Puzzi, ta magnetická rezonance byla kvůli tomu zvýšenému prolaktinu. To nemá s tou operací nic společného :grinning: . Ale v poho, chápu, že si už nemůžete pamatovat kdy a proč co mám :grinning: .
A je fajn, že Honzík, tak po kaši pěkně spinká :slight_smile: .
2. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobre ranko,
Milu drzim vse co mam, ale myslim, ze je vse OK.
Rio no vidis, ze se V. zlepsil, i kdyz jsi mela pocit, ze to delas spatne. Jen tak dal, at zvladnete ten tezsi cvik a V. je zase dal ve vyvoji.

Jinak ke spani: mi tady nikdo nerve, ale stejne v noci blbe spim. Si vystacim sama :frowning2:
2. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
Puzz, asi ty kaše nejsou pro dvouměsíční mimčo co? :sweat_smile:
2. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
tak uz se pripravuju na puzziovou ..pecu korpus na buchtu a uz se tesam :slight_smile:))
2. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Pěkné ránko,
Mel, 5,5 hodiny nádheram, bledá závist :dizzy_face:
Mílo, a kdy budeš volat?????
Mel, néééé pro dvouměsíční mimino je odvar z makovic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Tek tak si krasne uzij navstevu Puzziovic :wink:
Ja za chvili mazu za pani fyzioterapeutkou, uz se moooc tesim. Zase me nauci nejake cvico, aby me nic nebolelo :wink:
2. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
MIMOCHODEM, NECHCETE NĚKDO KUPOVAT HRAČKU OD LAMAZE? MÁM NA NĚ KUPÓN NA 20TI PROCENTNÍ SLEVU A MOŽNÁ OD NICH BUDU NĚCO BRAT PRO LUKYHO, TAK BYCH OBJEDNALA I PRO VÁS.
2. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Tetesko ty uz jsi vzhuru?
2. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Tet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :sweat_smile:
2. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Steff, už jsem vzhůru od půl šesté. Ale to už jsem takhle třetí den a usínám tak ve dvě :zipper_mouth: Se těším až se děti narodí jak se vyspím :grinning:
Nemohla by jsi mi vzít k terapeutce sebou?
Mel, copak se ti nelíbí,takovu dobrou radu ti dám?
Hele, jak včera pilates?
2. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Tetesko rada bych te vzala, pani Bezvodova by se ti libila :wink:
Joo aha tak proto taky blbe spim v noci, trenuju na dite :slight_smile:
Mazu, tak za 1,5 hodiny papa
2. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
rio tak super za pochvalu a vidis nedelala jsi to blbe :slight_smile:))))
to je dobre za dalsi varku jsi zvladla ....
ja si taky nestezuju na spanek ..dneska spal od 19.45-6.00hod...coz se mi zda supera ted usnul znova
hele mel to je parada neee? ty jsi byla vzdycky ranni ptace takze je si luky po tobe
neni to vubec vtipny chudatko mimo
milu budu drzet palce
ty voe ted jsem to malem pripalila
rpo dvoumesicni mimco mam navrh dat mu vic mlika my ho vecer naperem cca 200 a spi az do rana :slight_smile:)))jeee jani to ti zavidim ja budu taky muset pac me pekne bolej zada..a musim delat neco s tim spekem na brise fuuujjjj
jeee to bych brala mel :slight_smile:))))
hahahahaaa dobrej vtip tetes :slight_smile:)))
2. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
Dneska jsem se při vizitě nasmála, nebudu tu rozepisovat celý hovor. Ale dr. mi říká no já mám od zítra dovolenou až do 20.7. a já na něj:jak dovolenou? jsme se domlouvali,že mi tu sekci uděláte? ON: no já vím,že jste něco takového naznačovala. JÁ: ne,nenaznačovala, vzhledem k tomu,že jste chlap jsem vám to říkala úplně polopaticky. :grinning: ON: začal rýpat, no a copak kdyby jste vydrželo do toho 21.7.než se vrátím. JÁ: no, to teda ani omylem, to už bych snad raději řekla vrátnýmu,aby mi ty děti vyndal...... blablalbla, ale řehtali jsme se oba dost. Nicméně mi pak pan doktor docela dostal, řekl mi, že jestli chci, že bude toho 14.7. doma, a že by kvůli mě přijel,jenom proto aby mi odoperoval :astonished: Jsem říkala, že ho nechci stahávat z dovči,že to je blbé.....On mi řekl,že prý by kvůli mě přijel, že si to mám rozmyslet a že si to na vedení jinak domluví. Jo, a utz má být dneska. :dizzy_face:
2. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Tetes, tvoji radu Ti připomenu až budeš vzdychat jak nespíš. :wink: Pilates dobrý, jen než zvládnu dobře aspoň jeden cvik, tak se mi asi zavaří mozek a tělo.
Tek, ranní ptáče sice jsem, ale ve čtyři ráno vstávat fakt nemusím. :angry: Teď má drahoušek najednou půlnoc. . . Jídlo nejídlo.
2. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Tek, jak mám do něj narvat co nejvíce mlíka, když se mi u každého jídla přes den vzteká jak pominutej???? :angry: V noci pak jí bez problémů, tak nevím co se mu v tom mozečku honí. :unamused:
2. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
bré ránko

pudly: teda to je něco s tím kanálkem, Bobika malá, snad jí to nebude bolet :confused:
puzzi si užívá v posilce koukám :slight_smile: , já bych chtěla po porodu chodit běhat, sice to nesnáším, ale je to nejlepší na kondičku
pajdi: já nevím, jestli to byly pohyby, asi spíš ne, ale včera se to zase opakovalo, ale jen na pidisekundu
evi: jéé večerníček už M. kouká, ta se má, my máme jako večerníček Přátelé :slight_smile:
jani: bych se hooodně divila, kdybys měla největší břicho :grinning:
rio: no tak vidíš :wink: , užijte si dneska sraz s ANipp
Mili: držíííííím paleeeeeeec, at je vše ok
puzzi: taky mě to napadlo, že je to možná jídlem, včera večer jsem měla salát šopský a v noci opět vstávačka a kukačka :angry:
MEL: JA CHCI hračku Lamazze :slight_smile:
tetes: se s ním neser a 14/7 ho odvolej z dovči, když jste se domlouvali :slight_smile: , držím palce na UTZ
2. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
gucci, tak si ji kup. :grinning: Napiš mi pak jakou, já se časem snad rozhoupu a rozhodnu jakou pro Lukyho.
2. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
a z jakých stránek to objednáváš?
2. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Tek, Honzík teď spí 8-9, pak sváča, přebal, pohrání, tak po půl desátý vyjedeme a v půl jedenáctý u tebe, napíšu sms, že vyjíždíme.
Milu, aha, nojo, jsem debil, že si nepamatuju, sakra to už je po několikátý :angry:. Tak to by bylo fajn, aby to dobře dopadlo, držím palce!
Mel, můžeš Lukymu u večerního kojení špitat do ouška "kašekašekašekaše" :sweat_smile: Jinak opravdu na kaši si ještě chvilku počkáš.
5,5 hodin fakt nic moc, zvlášť když pak celej den v pohotovosti, poskakovat na míči, nosit, krmit, nejistota, jaká bude další noc.
Tetes zas má tu blbou jistotu, že další noc bude stát taky za prd... :frowning2:
Steffi, ty bys ale mohla zkusit večerní kaši :sweat_smile:
Tek, 8-6 je dobrý, jsou určitý debilní tabulky, kde píšou, kolik spánku v jakém věku, a myslim, že těch 10 hodin je nějak normoš a pak od půl roku se jim to trochu průměrně prodlouží na 11. Takže třeba by to bylo časem u Oliho 19:30-6:30, to je pěkné, že bez přestávky. Já jsem teď někdy pročítala nějakou diskuzi režim půlročního dítěte či tak něco a tam všechny psaly vstávání mezi 5 a 7, spíš k tý šestý, takže si asi obecně nemáme na co stěžovat, páč 90% dětí prostě vstává v 6, max. v 7.
Tetes, UTZ dnes si užij! A doktorova nabídka, hm, jestli máš k němu důvěru, tak se možná neboj to využít :wink: To by teda bylo úterý 14.7.?
Mel, ve 4 vstávačka? A pak usnul až kdy?
2. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Gucci, jsem zvědavá časem, až to budou jistě pohyby, jestli pak zpětně poznáš, jestli to začalo fakt už takhle brzo. Šopák k večeři? Vidíš, se nediv, že nespíš, kaši si dej!
2. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
puzzi: jj to jsem taky zvědavá, až za měsíc budu snad cítit opravdické pohyby, jestli si pak zpětně řeknu, že to v tom 15tt pohyby fakt byly a vytřu tady všem zrak :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
2. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
2. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
gucci:možná ještě lepší než kaše na noc, je půl litru rumu a určitě se vyspíš. Asi to taky začnu praktikovat :grinning:
Puzzi:no asi toho 14.7.
2. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
14.7. hezký datum sedmičkový :wink:
jen aby to s tím rumem nezačala praktikovat Mel :grinning:
Gucci, ovečka krásná :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
no, myslím že zrovna Mel může :grinning:
2. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
holky rum bych fakt nedala, to jsem byla donucena akorát párkrát pít na vodě, když jsme sjížděli Vltavu, páč tam se nic jiného nepije a stačilo mi
já piju jen víno, pivo a Frisco a pak jablíčko a Curacao s džusem :grinning:
2. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.