• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Hm a přes den bych pak ani nebyla schopná uvařit mladému mléko. Byla bych na záchodě a krmila rybičky. :sweat_smile: :confused:
2. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
tak na curacao s džusem ještě teď když si vzpomenu tak je mi špatně :sweat_smile: a pak taky hopsinka,to je vražda :grinning:
samotnej rum bych taky nedala, ale s colou by to šlo.
Jo, jablíčko je vážně skvělé na žáhu :zipper_mouth:
Jé, já bych docela zachlastala :sweat_smile:
Mel:no musel by být Luky trochu samostatnější :grinning:
2. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
jo holky a nejlepší chlast je Noc v Bombaji :grinning: , zde ingredience:
1 dc rumu
1 dc červeného vína
1 dc piva
1 dc vodky
1 dc coly
to smícháte do půllitru, vypijete jeden půllitr, pohodička a od druhého už dno nevidíte a vzbudíte se někde na zemi jako já :grinning:
2. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
teda mam vic tipu na hrajdu...musim se poradit :slight_smile:)
twetes normalne mu rekni ze ho chces pokud mu duverujes ...ja bych se toho nebala a on by ti to nenabizel kdyby nechtel
gucci taky jsem zvedava...ale gucce je macek tak trebe to je fakt ono
2. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Tak já slibuju Teksas, jak v půl desátý vyjedeme a Honzík se rozhodl spát a spát, tak tu furt trčim :sweat_smile:
Já taky rum ne, ale v cole je to fajn :sweat_smile: Nejradši piju asi bílý víno, nepohrdnu ani červeným. A ostatní věci jen tak občas trochu, třeba Cinzáno a takový slaďárny, ale toho se nedá vypít moc.
Noc v Bombaji musí bejt mňamka, to by mi asi chutnalo :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
puzzi: no to se pije fakt skvěle, má to sice příšernou barvu, ale chutná to moc dobře, jako bys ani nepila alkohol, akorát pak ty následky :grinning:
2. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
ja mam rada kapitana morgana..uz se tesi az si dam
hmmm tak noc v bombaji by pro me znamenala tyden na nemocnicnim luzku :grinning: :grinning: :grinning:
ty voe puzzi zpacifikuj si to dite
2. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Tek, vstane, dostane sváču, čistou plenu a jedeme. Žádný hraní, to až u vás. Sbaleno mám.
2. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
puzzi: jj kdyby u vás byl Dan, aby ti Honzíka krásně vzbudil jako Majdu na srazu co :grinning:
2. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Gucci, bych si ho mohla vzbudit takhle i sama, to už jsem párkrát dělala kvečeru. Ale ať spí, aspoň bude mít lepší náladu, u Tek toho asi moc nenaspí, v kočáru půl hodiny, tak teď má poslední šanci na pořádnej spánek.
2. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Dobré ráno! Tak u nás noc dobrá, ale jdeme dneska na KO a nejspíš na hexu, tak mám obavy, jaká bude reakce.
Puzzi, jj, ta vzteklina by leccos vysvětlovala. :grinning: To jsem ráda, že kaše zabrala. :wink:
Rio, teda ta vaše rehábka mi přijde dost divná.
Tek, Puzzi, závidím! :slight_smile:
Tetes, tak to je super!! Vidím, že jste se s dr. dost skamarádili! :wink:
Gucci, u Přátel vždycky kojím. :slight_smile:
Takovej ten českej rum bych teda nepila ani v cole, blééé. :unamused: Já vlastně piju skoro jen bílý víno nebo koktejly.

Jo, holky, včera jsem četla článek, že dudlík by se měl po půl roce dítěte výrazně omezovat, po roce max. na noc. A v 15 měsících úplně odebrat, že to ničí zuby a po 18. měs. je dokončená osifikace či co.
2. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
evi nezavid dyt taky prijedes neeeeee?????
2. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Tek, jj, přijedu určitě, ale vy už se sejdete dneska! :sweat_smile: :wink:
2. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Tak pořád spí a spí... :confused: :sweat_smile:
Evi, hm, dobrej článek o omezování dudlíka, já to zkusím Honzíkovi nějak vysvětlit, že to omezíme :sweat_smile: Snažím se mu ho na hraní nedávat, dokud to vydrží. Ale když pak začne hekat, tak mu ho dám. On je bohužel fakt závislák, mlaská naprázdno a je celej mimo, jo, někdy po roce možná zkusim nějakej fígl "Dudlík snědl sousedovic pes" :sweat_smile: Ale teď na to ještě sílu nemám.
Držím palce, ať reakce na hexu není!
2. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Puzzi, jj, já si taky myslím, že v půl roce je brzy. Asi se budu snažit, aby ho v těch 18 m. už neměla, ale uvidím, jak to půjde.
2. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
No Luky má hodně dudlík na spaní, jinak ne. Protože když mu ho dám a řve na zádech, tak ho do 10ti sekund vyplivne.
2. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
2 hodiny spánku takhle po ránu - jiné dny bych byla štěstím bez sebe, proč funguje zákon schválnosti, že takhle krásně dlouho spí, zrovna když chci někam jet? Teda ono je to jedno, jestli přijedu k Tek o hodinu později, můžu být u vás klidně třeba do pěti, pokud to půjde s dětma, tak se užijeme.
2. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Tetes, hele dovolená nedovolená, jen ať Dr.přijede a hezky tě 14.7. odrodí jasný. A to je příkaz :grinning: , že mu to vzkazuju :grinning: .
Gucci, tak Noc v Bombaji by mě zabila, bych strávila celou noc na hajzlu :grinning: .Já ráda piju vínko :slight_smile: .
Evi, tak ať rekace na Hexu není a Majda je v pořádku.
2. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Honzík si aspoň díky dudlíku trénuje jemnou motoriku, už si ho umí krásně přendat z ruky do ruky, otočit, narvat do pusy :slight_smile:
Už je vzhůru, tak ve čtvrt na 11 jedem.
2. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Evi, držím palce ať reakce na Hexu není a když tak jen minimální.
Puzz, tenhle zákon schválnosti mám pocit funguje u každého dítka. :sweat_smile:
2. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Tak jsem volala do Podolí a nic nevím, pže ani ještě v kartotéce nenašli mojí kartu. Tam to bude asi složitý a pochybuju, že mi někdo z IVF centra pak řekne co a jak. :angry:
2. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Holky, dík.
Mili, no to je příšerný! :unamused:
2. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Tak jsem zpet, krasne uvolnena a narovnana, zlate rucicky :wink:
Milu a ty mas kartu v kartotece? Ja bych rekla ze ne, ze je v CARu.
Tetesko a mas mimca pohoupat, prej ti bude lip. Ale nevim, jestli to jeste zvladnes, musis si kleknout, oprit se o lokty a vzdycky brisko zatahnout a s nadechem povolit a nadechnout do briska. Ja to cvicim uz ted a pekne se tim uvolni panevni dno a nechce se tolik na zachod a muzes to cvicit i s placentama :wink:
2. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Jani, karta je v CARu jen ten den, kdy jsi tam objednaná, jinak je v kartotéce.
2. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face: .
Evi- z toho hamiltona co Ti dělali mám fóbii jako blázen. Doufám, že jestli budu rodit normálně, tak se mu velkým obloukem vyhnu! To muselo být šílené!
Puzzi- slinná dráha :grinning:.
Jani- já Ti tak závidím to cvíčo :frowning2:. Včera mě tady ta kamarádka s prckem učila jak mám dýchat u porodu, ale to je málo. Chtěla bych chodit i s H., aby věděl, co má dělat u porodu, jak mi pomoct, atd. Jenže tady u nás se tohle ukazuje jen na těch cvičkách, na které já nesmím a na teorii se probírá jen porod obecně. :unamused:
Hele já pohyby před 14 dny cítila taky jenom slabounké a jen když jsem se soustředila, ale teď už by měly být silnější, ale malí se nějak flákají. I když dneska ráno mi dali, jsem se vzbudila a vlevo boule jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Myslela jsem, že se bolestí počůrám. Chtěla jsem to fotnout pro Guci, ale když jsem vstala pro foťák, tak se asi pohnuli a boule zmizela.
Rio-super zprávy :dizzy_face:.
Teri- kde jsi chytla takový šílený zánět, když ležíš jenom v nemocnici :astonished:? Hlavně ať ty ATB rychle zaberou.
Mili- držím na volání pěstičky a jsem tak napnutá. Doufám, že to bude ok.
Teri- jestli Ti to nabídl, tak bych to přijala, ale myslím si, že za to bude možná čekat nějaké prašulky.
Guci- musíš jezdit na vodu s dealery a doktory, tam se pije metaxa :grinning: :wink: .
Tak přátelé mám taky jako večerníček :grinning: .
Evi- držím pěstičky, ať to Majdalenka zvládne :wink: .
Mili- teda to je děs :angry: .
2. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Jani no do CARu jsem volala a ty ví naprosto prd. Kartu máš vždy v kartotéce a jen když si tam objednaná, tak si jí do CAR sami donesou. Takže pochybuju, že tam budou schopní až tu kartu najdou si jí do IVF zanést a aby mi někdo z doktorů něco řekl. V tomhle je to tam strašně blbý. Tak aspoň snad v to pondělí by mi někdo mohl něco říct, jinak se to naprosto zbytečně všechno zdrží. Pže nevím kdy já budu moct jít na kontrolu do IVF centra po té operaci.
2. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahojky,dočítat zatím nestíhám ale musím vám vložit do alba důkaz že už Maruli nemůžu fakt nechat bez dozoru :fearful:
2. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
no tak puzzi snad uz vyrazila ja jsem zrala na chrupku....
evino drzim palce at neni zadna reakce...ja se modlim aby se to uzdravilo olikovi do 3mesicni
.vcera jsem byla koupit chiccu dudel a vyjizdim a zrovna vchazela maminka s holcickou co mela zapudrovany asi nestovice bo co..tak sjem se strasne lekla a ted se budu modlit aby to nedostal ...kdyz neni ockovanej
milu to snad ne..boze ja uz to chci vedet kurna
ty jo peknej cvik ...de oto jestli to teteska jeste zatahne
2. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
tjo rehos, to jsou infaktové stavy co
Mili a budeš tam zkoušet ještě volat?
2. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Aha Milu, to jsem nevedela, ja nikdy nic nepotrebovala mimo objednani, tak jsem to ani nezjistila :-/
A to nikdo nenadatlil do pocitace?
No snad ti to v pondeli reknou...
Pajdi no v tom centru pro zeny kam chodim maji pak lekce pro maminky a tatinky, asi 3x 2 hodiny a tam uci tatinky, co delat pri porodu, maminky jak dychat a pak peci o mimco, takze je to fajn...
Jeste me napadlo, ty asi nebudes mit pristi tyden cestu do centra OVA? Ze bychom se na chvilku sesly...
Maru no ty joo..MAru se nazda, ale kdyz se chce nekam kouknout, tak si pomuze :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.