• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani v PC taky nic není, to tam dá asi až Řezáčová. Je to tam nějak postavené na hlavu. Spíš by bylo lepší, aby byly karty dvě. Jedna pro IVF a druhá normální a v případě, že by se jedno oddělení chtělo kouknout do toho druhého, tak by koukali jen do záznamu v PC.
2. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Tak fotky jsou v albu :wink:
2. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Milu tak ja treba uz karty 2 mam, jednu jsem mela na IVF a druhou mam v prenatalce. Jo a s tema pocitacema to maji taky dobry, jelikoz kdyz jsem byla poprve v poradne, tak se mi Darebak omlouval, ze spolu uz podruhe spisujeme rodinnou anamnezu, ale ze jim ty pocitace z centra a v prenatalce nekomunikuji. Jsem se jen usmala a diktovala znova :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Gucci t si teda rychlá :wink: Jo je to hrozný a nedovedu si představit že bych třeba byla na WC a ona sama v pokojíčku a spadla z těch beden :confused:
2. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Jani- příští týden ve středu jedu do fakultky na tu genetiku, tak uvidím, kdyby se pak H. ještě vracel do práce, tak že by mě vyhodil v centru, my bychom si někam třeba na dvě hodinky sedly a pak by mě zase vyzvedl, až by skončil v práci. To by bylo super :wink: .
Mili- to je naprd, tak je zkus ještě urgovat.
2. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
No jo pže si změnila Jani stav z netěhotné na těhotnou a to už je prý odlišné. :wink:
Jdu kouknout na fotky Rehos.
2. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Pajdi to by bylo naprosto dokonaly! Tak mi pak dej vedet :wink:
2. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Teda, Maru je opička. No to aby jsi u ní byla pořád.
Pajdi jojo, mám volat po obědě a že se jí pokusí někde sehnat. Ale myslím, že to je jedno, stejně mi nikdo nic neřekne. Takže zase naprosto zbytečně nervy :frowning2: .
Zítra Ti písnu, dneska se H. domluví v práci a uvidím, co mi řekne večer. :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Milu to je fakt, ale i tak, proc by se mnou nemohla jit moje karta :wink: Ale neresim, ceske zdravotnictvi nikdy nepochopim :wink:
Milu- a nemůžeš tam zajít osobně?
Dobre Pajdi, doufam, ze to klapne, moc rada bych te zase videla :wink:
Milu no tak snad, kdyz ji najdou, tak ti to i reknou..to uz by bylo uplne postavene na hlavu!
2. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Já Tebe taky, tak doufám, že to vyjde :wink: . Jen toho se mnou moc nenachodíš, po pár krocích jsem k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Spíš si někam zajdeme buď na něco sladkého nebo na obídek, ju?
2. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Pajdi s tim pocitam, ze si pujdeme sednout. Nechci abys trajdala, kdyz mas byt v klidu :wink:
2. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Jani a když jí najdou, tak jí najdou ty z kartotéky. A pochybuju, že jí zanesou do centar IVF a tam se bude tím někdo zabývat.
Pajdi osobně je to pro mě teď blbý, pže jsem jen do zítra v práci a pak budu na té neschopence a nemůžu si teď dovolit jen tak odejít.Já prostě myslela, že to tam mají a Řezáčová řekne je to tak a tak a léčba bude taková, přijďte si až půjdete po operaci domů pro recet a basta fidly.
2. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
tjo Mili to je fakt blbý :unamused:
2. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
gucci:mi neříkej,že jsi takové hovado,že jsi dala noc v Bombaji? :grinning:
evi:já to říkám pořád,že jsou tady na mě všichni hrozně hodný, fakt si nemůžu stěžovat.
mílo, od tebe u které je vrchol 2 deci vína, to zní zvlášť přesvědčivě, že miluješ bílé víno :grinning:
steff:aha, tak já to teda zkusím,ale jsem zvědavá jestli se pak ještě zvednu :sweat_smile: děkuju :slight_smile:
pajdi:já mám výtoky celé těhotenství,tady mi taky hodně trápí celou dobu. Netuším,kde se to bere....
Hele, nám na kurzu říkala PA, že pak stejně u porodu na to většína ženských zapomene jak mají dýchat a stejně se to v tu chvíli učí znovu..... :slight_smile:
Ty Pajdi,já nevím nevypadalo to,že by za to něco čekal. :confused: Říkala jsem si,že mu koupím flašku a nějakej fakt pěknej obleček pro tu holčičku co se jim nedávno narodila,ale peníze mi nějak nenapadly,snad je fakt nečeká. :fearful:
rehos:Maru je horolezkyně.
2. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Mili tak to vyresis po operaci, ted se s tim netrap. On ten Dostinex zabira strasne rychle, takze do IVF budes mit prolaktin krasne srovnany!
2. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Mě nejde o IVF, ale že jsem mohla ten Dostinex brát když budu doma víš. A hlavně mě nejde o léčbu, ale o to, jestli tam něco našli. To je pro mě docela důležitý. S léčbou počkám to mi neva.
Tetes já piju červené víno..jak jsi přišla na bílé? :confused:
Rehos Maruška je teda šikula, že takhle už leze, to je fofr teda :slight_smile:.
2. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Tetesko nemas zac, jsem si na tebe vzpomnela a pani Bezvodova mi pro tebe tohle poradila :wink: Jo a jeste kdyz klecis, tak kotniky u sebe a dlane taky..a kolena a lokty od sebe a zkus drzet rovna zada, at se neprovesujes :wink:
Gucci jo ta noc v Bambaji, to by me vezli na ARO :grinning:
2. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky,Puzzi hrozně jí slzelo oko oba koutky pak se přidalo i jakoby hnisání takové to zelené prve ospalek a pak to už bylo celý den zelené a slzy.
Jedeme na týden a pak asi pojedu ještě ke známé tak snad to bude už v poho jak se vrátím.
2. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Mili, já to vůbec nechápu... Někdo Ti přece musí ty výsledky říct, ne?!
Tek, když už jsou neštovice vylezlý, tak už by neměly být nakažlivý.
Rehos, to je teda šikula!
Pajdi, a přímo v porodnici nedělají nějaký kurzy?
2. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
no jasně, že jsem Noc v Bombaji měla, jednou na té vodě a pak když jsme měli vodáci sraz na konci léta, pokaždé mě našli ležet na zemi :grinning:
2. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
teď jsem sundala prádlo co mám nahoře na patře no můžu ho prát znovu je celé zaprášené a to už nechávám zavřená okna a otvírám jen večer
2. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Pajdi: v PCE dělaj taky ty kurzy přímo v porodnici
2. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Milu:já jsem prostě řekla, že piješ bíle,tak piješ bílé :grinning: :grinning: Páč jsem blbka a spojila jsem si tebe a Evinu.. :sweat_smile:
gucci:tak do Bombaje bych nešla ani omylem :grinning:
2. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
tetes: tak já nevím, ale být tebou, tak až dokojíš, tak bych si takovou Noc v Bombaji na tvém místě dala, je to relax, když si můžeš lehnout kam chceš :grinning:
2. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Gucci teda ty jsi do toho sla nekolikrat? :astonished:
Pajdi to je fakt, v Podoli tyhle kurzy taky delaji..
Tak jsem udelala dneska ty jahly s masem a cuketou, co psala Campi..ty jooo to je tak vyborny, ze jsem se totalne prezrala :grinning: Campi diky za super recept!
2. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
gucci:až já dokojím,tak mi budou stačit dvě dvojky vína a lehnu si taky kdekoliv :grinning: a možná mi bude druhý den o něco míň blbě než po noci v |Bombaji. :grinning: to víš,jsem hrozně přízemní,takovej troškař,přizdisráč :grinning:
Sakra,kde jsou s tím ultrazvukem, ve dvě má přijít kámoška,tak snad to nevleze do toho.... :confounded:
2. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.