• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetesko no jsem zvedava, jak zase porostli...
2. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
jééé já chci taky recepis na cuketu síííííííííííím

jdu si pro o
2. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
tetes rozkaz ..piju bílé :grinning: , ale po něm blinkám :grinning: ..chceš nějaké detaily, aby si chtěla, abych pila červené :grinning: .
Týý jo jáhly... není to moc zdravé?? :sweat_smile: :confused:
Pudly teda chuděrka..určitě to bude brzy v pohodě. Moje kamárádka to měla se synem taky :unamused: .No a to prádlo to je teda k na*rání :angry: .
2. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Milu jsou ultra zdrave, jak jsem se docetla :wink: Ale i dobre :wink:
2. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Jani: dííííky
2. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jéje, tak to já raději zkoušet nebudu :sweat_smile: .
Volala jsem do POdolí a prý tam nic není, už na to kašlu nemám na to trpělivost. Zkusím se zeptat v pondělí. To by mě z toho jeblo :angry: .
2. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Gucci nemas zac :wink:
Milu teda to je divne, doufej, ze to nekde nezasantrocili :angry:
2. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
No Jani doufám...tohle čekání je hrozný :frowning2: .
2. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Mili a to voláš na IVF nebo na sestry z kartotéky?
2. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Na sestry z kartotéky, tam mě přepojili z IVF.
2. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
a oni nemaj tu tvoji kartu nebo nemaj tu zprávu?
2. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Mili to verim, ze to cekani je nejhorsi. Ale neboj, ono to bude dobry...
2. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Kartu už našli, ale výsledky tam prý ještě nejsou...no nic s tím neudělám uvidím příští týden. To se tam prostě nějak probojuju :grinning: .Já se nedám :grinning: .Mě tááááááááááák bolí břicho :frowning2: .
2. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jani- tak jo, moc se těším :wink: .
Teri- nevím, třeba to fakt dělá jen tak, ale co vím mezi doktory, tak si všichni za vedení porodu předem domluveného nebo mimo pracovní dobu berou peníze. Moje švagrovka to měla třeba taky domluvené s jednou mamčou přes vánoce. Byli jsme zrovna na horách, švagrovka nemohla ani pít, kdyby náhodou ta paní zavolala, že rodí. A taky pak volala, takže švagrovka se v noci sebrala a jela domů k porodu. A vzala si za to od ní 5000,-. A ta moje dr. si bere 10000,-. Ale třeba je opravdu jen tak hodný a ta flaška a obleček je dobrý nápad :wink: .
Evi- tam kde budu rodit asi jo, ale to mám 30km a s tím mým klidovým režimem by to nebylo asi dobré takhle dojíždět :confounded: . A u nás v Havířově v porodnici je dělají taky, ale do kurzu se můžeš přihlásit až ve 32tt :angry: . Takže mi zbývá jedině to soukromé centrum a tam to je jen u toho cvičení :unamused: .
Teri- to jsem zvědavá, jak už jsou dvojky velké :dizzy_face: .
Mili- tak já bych se sebrala a volala tam, kde Ti dělali tu MR a řekla jim, že v Podolí tu zprávu nemají a že potřebuješ vědět výsledek.
2. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Mili: jsem s tebou, taky mě dnes bolí břicho
2. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Pajdi, já to nechám na ten příští týden a když tak si tam zavolám z nemocnice. Prostě příští týden to vyřeším co nejdřív a bude!
Gucci, jenže já to mám dostat :sweat_smile: .
2. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Taak jsem zadelala testu na kynuty boruvkovy kolac, fuj to byla fuska :wink: Ale uz se na tu dobrotku tesim :wink:
Mili no je fakt, ze ja si vysledky vyzvedavala za tyden primo na MR na Karlaku, takze je mozne, ze to tam jeste nedorazilo. Znas ceskou postu :wink:
Me vyjimecne bricho neboli, coz jsem jako rada. Prijde mi, ze mi prospiva to cviceni :wink:
2. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
Mili: aha, a já ti chtěla právě nabídnout, at se jdeš vykakat, že mě to ted pomohlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
:grinning: Gucci už jsem byla 2x a nic :grinning: :grinning: :grinning: .
Jani kolegyně měla z toho Mediscanu někde tady v prdelákovicích výsledky za 3 dny. Vzhledem k tomu že oboje je na Pze 4 bych předpokládala, že to bude taky tak. ALe neřeším to, zkusím zavolat zítra kdyby náhodou a když ne, tak zítra cinknu do toho Mediscanu.
Jani taky budu dělat koláč..ale až někdy ..nevím kdy :grinning: .
2. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
tjo pečení.....já mám ted celkem problém s tím pražškým bytem....jak už víme, že se budem za chvíli stěhovat, tak mě tam nic neba dělat, ani vařit, ani uklízet, nic
2. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jo Milu a jaky budes delat?
No ja musim dneska, zitra v pul desate uz vlak a tradaa do OVA. Prej se uz na me babicka tesi :wink:
Gucci to se ti nedivim, me ted nejak neba uklizet ani v tomhle byte a to se nikam nestehujem :grinning:
2. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jani, mám v mrazáku taky borůvky. Ale to vidím až tak po operaci :grinning: .
Se nedivím že se babi těší. A jak jí vůbec je?
Gucci, mě taky neba teď uklízet, pže vím, že uklidí ta firma příští týden, ale jinak mě uklízení celkem baví, se u toho docela odreaguju. ALe pokud se stěhujete, tak bych taky neuklízela :grinning: .
2. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Mili babcu v utery pustili z nemocnice. Zjistili ji akorat ten zanet mocaku a ma blbou krev, tak do ni nalili 2 transfuze. Ale ted je pry ve vyborne kondici. Tak snad uz to bude dobry.
Jezis ta buchta tady voni, ja mam na ni taaakovou chut :wink:
A jeste mi za chvili pani, od ktere jsem koupila ten svetrik na Aukro, tak mi ho priveze, jupiii. Tak ho jeste preperu a muzu si ho zitra vzit sebou do OVA :wink:
2. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
hm, tak jsem si pročetla diskusi o výchově cholerických dětí a mám se na co těšit :grinning:
2. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Gucci :grinning: rikas radeji byt pripravena :wink:
2. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
no to určitě, u nás je to téměř 100% jistota :grinning:
2. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
Rikas, u vas se nic jineho povest nemohlo :wink:
2. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
tak, ještě kdyby bylo mimi povahově po mě, tak je to pohoda :sunglasses: :grinning: , jinak jsme v pytli :grinning:
2. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
Pajdi:tak peníze by za to nechtěl,to už vím. :wink:
Zprávy z utz:
takže už se asi vážně začínám docela sypat, páč mi k tomu zánětu vyšli i špatné jaterní testy (kdybych prý byla doma a takhle vyšli,tak mi hospitalizují),takže dostanu další prášky a musím teď denně na monitory,aby viděli jak se mimčům daří. Nicméně termín porodu to nijak neurychluje. :confounded: Toho 14.7. mi nepříšlíbil,páč prý o tom rozhoduje jeho nadřízený, tak jsem říkala, že klidně půjdu jeho nadřízenému brečet na rohožku :grinning: on se smál, že to určitě i vzhledem k těm jaterkám nebudou prodlužovat,ale že jestli to bude úterý nebo středa,že to už je fakt jedno. Tak jsem mu říkala, že to fakt jedno není,že už jsem se na to úterý upnula a když mi to posunou, že už prostě nereaguju normálně a že se pak rozbrečím a že to myslím vážně. A on na mě, že vždyť to furt snáším abnormálně v pohodě, jsem říkala,že zdání klame, že si dělám srandu,ale že už to sranda není a že už toho fakt mám dost. Tak říkal,že se za mě přimluví. Jo, pochválil mi za můj přírůstek 18 kg, že prý je to dost dobrý s dvojčatama, že to co tady občas vidí.....(je fakt,že teď jsou tady teda hodně obézní paní),tak z toho jsem měla radost. Jestli mě odrodí on nebo paní doktorka (kterou mám taky moc ráda) se domluvíme příští týden,já jsem říkala, že je mi to v podstatě jedno jestli on nebo ona. Jenom,že jsem vycházela z toho,že jemu nevadí manžel u porodu a že nevím jestli doktorce taky ne, tak říkal, že jí to taky nevadí,tak uvidíme. No, a za váhy dvojek jsem sklidila velkou pochvalu,že prý je to úplně super. Takže Kačka 2370g a Michal 2770g!!!! :dizzy_face: Takže přibrali cca. 300 g za týden.
2. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
no tetes, to je nádhera ty váhy tenisáků :dizzy_face: , a už jenom 12 dní a je tady 14/7 :wink: , to už dááááááš
2. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.