• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Teri- to jsou úplně ty nejlepší zprávy, paráda :dizzy_face: . Jen nevím, proč Ti už toho císaře neudělají, když už máš špatné i jaterky. Vždyť děti jsou už suprové. A ten dr. je fakt suprový, jestli by si za to nevzal ani peníze. To se jen tak nevidí :dizzy_face: . Asi už jsi jeho oblíbená pacoška :wink: .
2. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
holky já se pomalu loučím
musím doma ještě balit, jedem na vík k našim
tak se mějte hezky
ztíra fáááááááááá a at tady není zase večer překrafrováno :slight_smile:
2. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Děkuju, no jo jsem teď taková hrdá těhule :sweat_smile:
Gucci:to víš, že to dáááááám :grinning:
Pajdi:no řekla bych,že jsem mu taky docela přirostla k srdci a navíc mi i říkal,že teď jak byla jeho žena těhotná,že taky bylo fajn, že byl domluvenej s kolegou a mohli se na něj kdykoliv obrátit....prostě to bere asi tak nějak lidsky...
Jo, a víš co ten utz se taky nedá brát jako berná mince, ty váhy jsou orientační,může se třeba klidně o 300g mýlit a nezáleží jenom na váhách,ale i na vyzrálosti,ale budou to sledovat a kdyby se něco dělo tak to ukončí. Ale pro dětské dr. je lepší,když jsou prostě donošený a tj. ten 38.tt.
2. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
Tak jsme zpátky! Já jsem tak šťastná, že máme tuhle dr.!!! Ukázala mi nějaký akupresurní body proti bolesti, kt. jsem držela a M. vypadala, že tu inj. vůbec necítí. A dostala jsem nějaký homeopatika, kt. by měly snížit případnou reakci. Jo, a synflorix prý kojencům nedoporučuje.
M. váží 6080 g a měří 66 cm (ale ona jí nenatáhla úplně nožičky, takže spíš víc). :slight_smile: Campi, kolik měla Lada?
Pak jsme byly něco nakoupit v Plaze a potkala jsem bývalýho (byli jsme spolu skoro 10 let), tak byl z Madlenky trochu na měkko. Bylo to takový zvláštní... :sweat_smile:

Gucci, my jsme oba cholerici a M. zatím vypadá, že nebude. :wink:
Tetes, ježiš, už abys to fakt měla za sebou! No, vidíš, tak jsi přibrala málo!!! :dizzy_face: A gratuluju dvojčatům k přírůstku. :wink:
2. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
Tetesko no to je krasa! Ty jo dvojky jsou tezsi nez ja kdyz jsem se narodila, to je maso :wink:
no a 18kg s dvojkama je fakt uplna pohoda.
Tak snad to jeste vydrzis a moc se nezhorsi ani ty jaterky!
Evi to je super dr., ze takhle pomaha detem i od bolesti od inj. Tak hlavne at Majda to ockovani pekne zvladne.
Ty jo potkat bejvaleho, to musel byt zvlastni pocit :wink:

Taak ja mam uklizeno, upeceno a jeste skoro vyprany novy svetrik, ja jsem tak sikovna :grinning:
2. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
Steffi, to jo, ona je fakt výborná.
No, já ho potkávala docela často, prot. v Plaze pracuje, ale co mám M., tak poprvé...
Ty jsi byla dneska nějaká vzorná hospodyňka! :wink:
2. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Evi jojo byla jsem dneska sikovna, ale to jen proto, ze zitra odjizdim na 10 dni do OVA, tak aby tady nebyl bordel jak v tanku :wink:
Mi se libi, kdyz dr. kombinuje vychodni a zapadni medicinu, to je super!
2. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
Steffi, na 10 dní? Tak to i chápu, že jsi uklízela! :slight_smile:
No, mně právě taky. I to, že dělá homeopatii.
2. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
Tetes teda super váhy dvojek a ty jsi taky šikulka. Jen teda ty jaterky asi nic moc dobrého. No a za 12 dní už budou prckové na světě. :dizzy_face: To snad ani není možný, takhle by člověk i řekl, že ten pobyt v nemocnici utekl.
2. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
Evi jojo, nasi leti na 10 dni na Rhodos a ja se jdu starat o babcu..
2. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
Evi, tak to je fakt super doktorka, takže se to obešlo bez Majdina pláče a tvého skoroomdlévání,co? :slight_smile:
To s tím bývalým muselo být zvláštní ty už jsi byla vlastně z toho taková špatná,když jsi byla těhule,viď? :pensive:
Co je synflorix???
Já tady asi chcípnu z toho vzduchu, už aby pořádně sprchlo....
Steff, no snad se opravdu trefili alespoň přibližně s těma váhama.......
Hele, ty jsi superžena,co? :wink:
Mel, no ale teď už ty dny fakt neutíkají skoro vůbec.
Já chci na Rhodos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hned teď!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
Tet, to věřím, že teď už to neutíká vůbec. Ale tu delší část už máš za sebou. :wink:
Hm, tady je vždycky večer slejvák a bouřka, ale je to prd platný. Ráno je zase dusno a prádelno. :angry:
2. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Tetesko ja si myslim, ze ty vahy budou opravdu blizko..
Prdlajs super zena, ted jsem desne lina, ale dneska jsem se hecla :wink:
Ja chci taky na Rhodos a nemusi to byt hned, ale myslim, ze si muzu...!

Dneska neni takove dusno, jak sviti to slunko, i pradlo schne. Ale dycha se mi taky blbe a to uz od rana a cesta sockou byla dneska ocstcem!!!
2. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Tetesko ze to neutika mi dneska psala nase osetrovatelka, ktera ma termin 7.7. a uz trpi jak zvire a porad rika, at uz mala vyleze :wink:
2. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
tak puzzina s honzulakem uz odjeli..bylo to bakjo fakt krasnej den a deticky strasne hdny...honzik dneska predvedl slusnaka a chrnel hodinu v kocaru a pak cucel takze venku jsme byli cca 2 hod...mozna dyl puzzi ma lepsi casomiru .-)) na konci oliver vytuhnul vlodia chrnel doted :slight_smile:))
fakt parada jdu vas docist
2. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
ahoj holky, se omlouvám, že nějak nestíhám anni dočítat, předevčírem rodinná oslava, včera jsem tu měla mamku (plela záhon - prý ji to baví a pomáhá na nervy, navíc jsem pohcopila, že si tím kompenzuje to že se nesará o Stelu, protože se jí asi bojí nebo co... tak ji nechávám plít záhon aby se necítila blbě :grinning:) a večer kamarádka s o měsíc starší holčičkou.. teda musím říct, že mám zlatý dítě a malinkatý :grinning:

a dneska jsme my u doky na tom kožním s tím "znamínkem" co má s. na tváři.. takže není to prý oheň jak mi tvrdil pediatr, ale je to nějaký nezhoubný nádorek,který jak se máme připravit ještě tak do půl roku dítěte prý poroste, musíme dávat bacha na krvácení, dostali jsme na to nějaké gelové cosi na zastavení krvácení.. no a včera se jí ten stroupek co se jí udělal uprostřed normálně při kojení rozmočil a udělala se jí tam dírka, tak jsem jí to vyčistila lihem, ale i tak tam má prý zánět, tak dostala atb mast -baktroban.. 2x denně mazat.. ale na paní doktorku se moc pěkně smála :slight_smile:
2. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
jaký máte prosím vás názor na chození s 2 měsíčním miminek do obchodů, MHD atp.. já si říkala, jestli to nějak moc nehrotím, když S. nechci brát s sebou..
2. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
evi: 6030 g a 63,5. Mame takovou myšku kuličku, trochu.
tetes: to je parada, jak se u tebe maji deti dobre, jinak bychom mohly na tebe zacit davat tipy, nee? Ja tipuju, ze to dotahnes do cisare.
kay: nazor nekolika pediatru - do 3 mesicu nebrat deti na uzavrena mista s velkou koncentraci lidi. Dokonce i moje byvala svagrova me nabadala, kdyz jsem s ni konzultovala to Ladino traveni, aniz bych se ji na to ptala: "Hlavne s ni nejezdi do MHD, tam pripadnymu kašlalovi neutečeš". Jinak samozřejmě je to individuální, třeba Rioko jinou možnost nemá. Tím nechci říct, že kdo s dítětem MHD jede nebo ho vezme do nakupniho centra, je spatna matka, ale pokud mas sama pochybnosti a muzes si to usetrit, tak pockej, az bude Stela vetsi.
2. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
myslela jsem, ze tetes to dotahne do planovanyho cisare
2. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
campi jo díky, no já to tak nějak si říkám, že až po tom očkování ve 3 měsících.. je to už za měsíc, a zatím mě martin vozí, když jdeme k doktorovi.. a naše primářka v porodnici zase tvrdila, že ani kočárkování nemá cenu dokud mimču nejsou aspoň 3 měsíce, že to pro něj přnos nemá, když ho můžu dát na zahradu na vzduch, takže ani MHd moc nepotřebuju.. jen s těma obchodama je to trochu "nepohodlné" že jsme vynervená jestli malá doma nebrečí Martinovi :slight_smile: ale zatím jsme byly 2x nakupovat se skoro švagrovou a dopadlo to dobře.. taky si říkám, že budu pak spíš chodit s tou nosičkou než s kočárem.. tak snad mi ten optimismus zůstane.. :grinning:
jo a skoro švagrovka má termín 14. 7. na svpje narozky, tak jsem jí včera nechala udělat těhu fotky na památku jako dárek k narozeninám, tak jsme na ně moc zvědavá.. :slight_smile:
2. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
jee tetesko to mam velkou radost ...to je krasa kurna :slight_smile:))))
a doktor fakt super...a touz das hele z chvilku padla jupiiii se na ne tesam
juu evi takze konecne je naockovana parada a teda doktorka bomba.....a jako na mekko z toho ze ty mas madlenku bo co?
kay ty voe chudera a budou ji to pak vyndavat bo co?
no jako ja bych se doma zblaznila a nemam auto takze musim jet MHD ...ale mam stazenou prdku nooo
2. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
campi prosimte prala jsi svetlusku?
2. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Tetes, no špatná ne, ale spíš je to takový divný - mám pořád trochu výčitky.
Synflorix je očkování na pneumokoka. Něco jako Prevenar, ale na víc kmenů.
Kay, mně se zdálo divný, že by to byl oheň. Tak hlavně že to není nic závažnýho! A co jí s tím pak udělají?
No, já s dvouměsíční M. už do obchodu chodila, ale nemyslím si, že je to vyloženě super.
Campi, jééé - tak váha skoro stejná! :wink:
Kay, to s tím kočárkováním až po 3 m. mi ale přijde jako blbost. :confused:
Nosička je super, ale na nakupování to není moc pohodlný - když si chceš něco zkusit. :wink:
Tek, to je super, že se dnešek tak vydařil! No, přišel mi takovej smutnej... Tak mi spolu plánovali taky mimčo atd.
2. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
campi:já si to taky myslím :wink:
Jo, a hlavně Pajdě jsem chtěla říct, že se teď za týden Michal zase přetočil!!!!!!!!
2. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Ježiš, Tetes, jak se tam ještě může takhle točit?!? :fearful:
2. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Evi,jj to chápu,taky jsem teď mluvila s bývalým....je mu 35 let a má mladou holku co tepve dodělává vejšku.......a já čekám dvojky.... :pensive:
S tím otočením jsem koukala jako blázen, prý má dost vody,tak to jde.....zdá se mi to neuvěřitelný a to mi daleko víc bolí Kačky strana,ta mi v těch žebrech rejdí až mám kolikrát slzy v očích a Míša je hodnej,tkaovej klidnější.....
Hele, Evi a ty chceš jako některá očkování vynechat?
2. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
Tetes, no právě - jemu je 38 a jeho přítelkyně (23) teď jede studovat do Německa.
No, to je ale divný, že vlastně Ti víc "vadí" Kačka, kt. se netočí... :sweat_smile:
Pneumokok je nepovinný a moje dr. ho spíš nedoporučuje...
2. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
aha evi to je blby nooo
a hele vcem rikala ze to neni dobry?
hele ale tohle nbejva problem i nasich kamaradu ..chodej se skolackama co pak chtej jeste karieru a je videt ze nam toimco trochu zavidej ze uz by se nekteri taky usadili....tohle je na prd noo
2. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
ty voe tak kde jako ste vsechny zase :angry: :angry: :angry: :angry:
2. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Tek, ona mi to vysvětlovala relativně dlouho a já nejsem schopná to reprodukovat. Ale v podstatě jsem to pochopila tak, že je to zbytečná zátěž pro organismus a měly by se očkovat jen děti, kt. mají třeba často záněty stř. ucha apod.
2. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.