• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
aha tak to je podle me ale rozumny ... nezatezovat
jo a puzzi olik uz chrni jupiiiiii :slight_smile:))
2. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ja jsem tady, byla jsem zkontrolovat muze. Grilujou v praci a prolejvaj se Tequilou, tak jsem zvedava, jak prijde domu :slight_smile: Mozna zustane spat v praci :wink:
Tetes to neni mozne, ze se M. porad jeste otaci, to je ale mrska ohebna :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Nazdar bazar, už jsem tu z výletu, u Teksasojc mi bylo moc dobře, rizoto jsem dostala, to prej dělal M., ale co hlavně musim - pochválit teksas pekařské umění, moc dobrej koláč, normálně profi pekařka :grinning:
Oli měl vysmátej den, je srandovní, vždyť ho některé znáte, jak koulí očima a tak. chvíli jsem si ho chovala a nehcápu to, normálně mám pocit, že neváží nic, max. půl kila :grinning: Honzík nám dopřál dvě hodiny venku, sice bylo horko, ale super a u teksas taky super :slight_smile:
Milu, co to čtu´s tou kartou, si dělaj prdel, ne? Jdu číst dál, snad jí našli během dneška... Hm, tak našli, ale bez výsledků, snad aspoň v pondělí budeš vědět, to je bordel, takový nervy z toho a pak nic, my to ještě nemáme... :frowning2:
Pajdi, chtěla bys rodit normálně nebo císařem?
Rehos, Maru se nezdá :grinning: Haha, to se mi to směje a za pár měsíců budu hlídat já :grinning:
Pudly, aha, chudák edi, tak to šlo dobře poznat, že s očkem něco má :frowning2:
Tetes, já nevim, jestli ten doktor očekává peníze, přece jen to zas není jako že na zavolání, ale že by předem věděl toho 14.7., asi by mi bylo blbý nabízet peníze, koupila bych tu flašku a něco pro holčičku. Ledaže by nějak naznačil... Ale zas 10 tisíc bych za to asi nedala, ty ostatní doktoři jsou tam jistě taky v pohodě a dobrý a zadara :slight_smile:
Gucci, Mili, taky mě dnes bolí břicho, dostala jsem to a opět 27 dní cyklus, z čehož mám radost, lepší než kdysi 35 a spol. :slight_smile:
steffi, že já se nestavila od teksas u vás, ten voňavej borůvkáč by nebyl marnej :slight_smile:
Tetes, jaterky atd. na houby. Váhy dětí naopak super, tyjo, proč to už neukončí, vždyť i Kačka už má skoro 2,5 kg a Michal už je za chvilku 3kilovej, ty vado, z tebe vyndaj dva buřtíčky, ta představa, že máš v břiše dvě už takhle velký děti, to musí bejt fakt nářez pro tebe fyzicky.
2. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ja jsem tuu.
Podle uterka a dneska se mi zda, ze je Lada schopna usnout driv, kdyz tu neni F. a ne az v pul 9. Ale tezko rict, treba je to nahoda. Bude to ted u nas zajimavy, Lada prechází do vetsi postylky. Puvodne jsem myslela, ze z kolibky pujde rovnou do detskyho pokoje a bude tam v postylce 140x70 cm, kterou mame doposud v obyvaku. Ale nad ranem kojim a nechce se mi chodit vedle do pokoje, tak jsme pujcili klasickou šprušličkatou postylku, ktera se nam hezky vejde do loznice, aniz bychom museli šoupat nabytkem. No, a ona v ní děsně řádí. V kolibce se polozi, brouka si a hraje s hrackou, kterou ji dam a usne a v postylce řádila jako divá. Pretáčela se na břicho, stahovala mantinel, odrážela se od šprušlí, sranda veliká, ale nevím, jak v ní bude spát! Ted chrní v kolíbce, ale vecne to tak resit nemuzu. Musim pockat, az ji to zevsední..
2. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
puzzi: koukej si jeste rychle užívat, že je Honzik jeste relativně klidnej ležák. V posledni dobe jsem stravila par dni s ruznyma kamaradkama a jejich detma 1-2 roky a je to hustá makačka. Dneska jsem stravila dopoledne na Detskym ostrove a je to tam uplne perfektni. Kamaradcin 1,5lety adoptovany syn byl jako u vytrzeni, dobry houpacky a prolejzacky od mrnat az po vetsi deti. Ale to bylo furt chozeni a moc jsme si nepopovídaly.
2. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
hele puzzi klidek jooo ..zas takovej zazrak to nebyl :slight_smile:)))..poslu ti pak fotky
no jo nova vec ...bude si muset zvyknout....
no jo rehosed jsem na to taky koukala to je drak panecku ....budes muset bejt ostrozrak :slight_smile:)
jee campi na detskym ostrove na andelu?
2. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
ahoj holky, tak u Anippe to bylo fajn, Alexovi to moc sluší jak je ostříhaný a chtěl si už s Vojtíkem hrát, normálně na něho natahoval ruce a chtěl si ho vzít :grinning: Anippe snad dodá fotky
puzzi a teksas super že jste si návštěvu užili, těším se až někdy kluky uvidím :dizzy_face:
tetes ty brďo to je úžasná váha, ty snad porodíš 3 kilové děti :dizzy_face: ale je fakt že důležitější je ta zralost, ale to oni určitě budou...no a ten odhad je fakt někdy nepřesný, Vojtovi taky odhadovali o půl kila víc, ale někdy to je zase naopak a jsou větší
campi to taky znám, kamarádka má holčičku rok a půl a navíc pěkně divokou, já Vojtu položím a mám chvilku klid nebo spí v kočárku ale Markétka ta nechce být v kočárku, nechce nést na rukách, ale když capká tak se zastaví snad u každého kamínku - a u nás zase potřebuje všechno prošmejdit a chvilku neusedí
Milu tak snad se už brzy něco dozvíš to je fakt šílené jak jim to trvá Ti něco konečně říct
Evi to je fajn že jsi spokojená s doktorkou a s tím očkováním taky že ji to nebolelo - my se očkování snad ani nedočkáme, ta bulka po paží je pořád tvrdá tak nevím kdy změkne aby mohli udělat punkci
2. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Evi, to je super s tím očkováním a bodama, tak snad bude Majda bez následků, bez teplot a v pohodě :wink: Majda má pěkné míry, to už má akorát velikost 74, viď?
evi, píšeš, že jste s d. cholerici, nevíš, jaký jste byli jako mimina? Jen tak pro zajímavost, ani nevim, proč mě to zajímá :sweat_smile: :grinning:
Kay, vypletí se taky hodí, podle mě je jedno, jak kdo pomůže, každej, co ho baví, pomoc to je :slight_smile: S tím nádorkem potom po půlroce co? vyříznout? Do obchodů bych 2M dítě taky nebrala, Honzík s náma byl poprvé někdy kolem půl roku a od tý doby asi jen 2x, nemyslim, že je to riziko, to ne, ale i pro mě je lepší si zajet do obchodu sama a Honzíka nechat doma.
Kočárkování až po 3M je blbost, nebo resp. když má zahradu a Stela spí ve stojícím, tak to je samo v pohodě, to považuju za kočárkování, to je fakt fuk jestli kočár jede nebo stojí. Ale určitě i malinké dítě potřebuje na vzduch.
evi, ono asi 10 let s někým je prostě hodně, to je jasný, že to pak je trochu nostalgický...
Honzík už má všechny tři Prevenary v sobě, tak už to řešit nemusim, ale šla bych do toho zas, mám lepší pocit.
Tetes, otáčení M. je teda něco, to bude akrobat :slight_smile:
Campi, honzík poslední dobou vždy usíná tak půlhodiny, P. ho tam jde x-krát otočit zpět a přikrejt. A až si budou umět v postýlce stoupnout, to teprve bude :sweat_smile:
Honzík není relativně klidnej ležák :sweat_smile: Myslim, že fyzicky to třeba za rok bude pro mě náročnější, ale celkově určitě ne, pořád lepší běhat za spokojeným dítětem, aby někam nespadlo, než neustále přenášet nespokojený dítě, lovit po zemi dudlík, tahat ho všude v náručí, protože chodit ještě neumí. Lézt taky neumí a hračky háže od sebe, pak je naštvanej, takže mu je musim vracet. Fakt si myslim, že mně bude za rok líp. Nebo ne, pokud bude Honzík i za rok nespokojenej a nic ho nezabaví, tak to se asi už zbláznim.
Myslim, že když je dítě půl roku uřvaný a uvztekaný, že neplatí, že lezením a chozením je hůř, několik matek podobných dětí včetně mé mámy (byla jsem taky náročná) mi potvrdilo, že lezením a chozením se hodně zlepšilo.
2. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Ještě jsem chtěla napsat, že nevim nějak, co si mám na ležákovi honzíkovi užívat, pravda, nikam nedoleze, ale nechat ho někde ležet stejně nemůžu, poněvadž hned začne hulákat :sweat_smile:
Rio, Anippe, tak jste měly taky super den :wink:
Oni čekaj na změknutí té bulky, aby s tím něco dělali?
2. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ty jo, Evi tak to budu muset o tom očkování něco nastudovat,já byh asi měla děsně strach,třeba vynechat nějaké možné očkování. Fakt vůbec nevím.Myslíš, že fakt třeba ta dr. ví,že to je vážně podložené?
Steff: tak hlavně ať L. není zítra moc špatně. Jde do práce? :sweat_smile:
Puzzi:to je fajn, že ste si to užili u Teksas a vidíš,že dokáže být Honzík taky hodné dítko :dizzy_face:
Myslím, že peníze neočeká. No, ví co dělají, že prostě pro děti je lepší donošenost a mě je jenom děsně,ale to mi nijak zvlášť neohrožuje....,tak děti jsou priorita.
Campi:ty máš F. pryč?
A sakra,podle popisu Campi to vypadá, že takové šestinedělí je proti 1,5 roku věku dětí brnkačka. Mi určitě budou běhat každý na jinou stranu :angry: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
puzzi jo aby mohli udělat punkci, samo to nezmizí ale když je to tvdé, nejde ten hnis vytáhnout, proto tam jdu až za tak dlouho. Ale bojím se, že mu to budou stejně muset vyříznout protože to neměkne
2. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tetes blbe mu bude :wink: No zitra by mel jit do prace, jsem na nej zvedava.
Jeste ze rano odjizdim, pokud neco natropi, tak si to uklidi sam :grinning:

Rio teda s tou bulkou to nema konce, snad uz zmekne, aby to mohli punktovat.

K tomu ockovani, ja bych taky mela strasnej strach nejake vynechat. Ja bych si pak strasne vycitala, kdyby to dite chytlo a potom melo nejake nasledky!
2. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Tetes, tohle očkování je celkem novinka, to bych se zas nebála to vynechat. Je to např. proti zánětům stř. ucha, to si prožije hodně dětí a nic vážného to není. Já to sice brala, že se tomu chci vyhnout a naočkovala jsem Honzíka, ale zas někdo v tom očkování vidí zátěž, je to dilema. Si myslim, že ´každá strana má svou pravdu.
Jo, Honzík hodné dítko, celkem na něj jo, ale jako kam se na Oliho hrabe. ten si leží v lehátku, směje se na zvířátka, Teksas udělá oběd, nají se. Já Honzíka furt v náručí, nebo na zemi nahazovat všechno možný a poslouchat nespokojený mručení, oběd jsem stihla 3/4 (jen mírně hekal na zemi), pak už jsem si ho radši vzala a tak.
Holky, jestli mi fakt chcete říct, že za rok bude hůř, tak ti už nedám, v mém případě musí bejt líp! Zatím teda je s každou novou dovedností mírně líp, já se na to upínám. :sweat_smile:
Rio, aha, to je trápení taky...
2. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
puzzi určitě se Honzík víc zabaví až bude větší, budou ho bavit vtřeba knížky, hračky a tak, takže si myslím že změna bude, neboj, věřím tomu :wink:
2. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak pridala jsem dve fotky z dnesniho mega srazu :slight_smile:)
se tesim na fotky ostrihanyho alexe
ty voe rio to je fakt voser ..tohleto chudak malej
ja si taky puzzi myslim ze spis bude lip nez hur
no ja ten prevenar zvazim dle doktorky
jsem trochu nervozni pac tak pred 4 dnama jsem zjistila ze ma jednu uzlinku fakt vyboulenou .....a nevim co to ma znamenat ..
2. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Tek, kde uzlinku?
Fotky super, vytuhloš Ološ :grinning: Holky, to bylo fakt dobrý, Oli si hrál v lehátku a byl unavenej, tak začal zavírat očka a sám tam usnul? Chápete to? No asi chápete, ale já nechápu :grinning:
Rio, taky doufám, dík :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
pod uhcem na prave strane
2. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
puzzi: ale i H. preci vydrzi obcas v klidu a celkem pres den spi, ne? Myslim ale ze az se zacne hejbat, tak proste tohle odpadne a bude to permanentni zaprah, ze si (nejen ty), ale my vsechny neodpocineme vuuubec. Myslim tim obdobi, kdy uz si sami nekam dojdou, ale nebudou mit rozum a nebude se dat jim nic vysvetlit a budou mit zachvaty vzteku, oproti kterym je nespokojeny mručení slabej odvar. Jako ja ti tu nechci napsat, ze bude hur, kdyz to mas ted narocny, abych se te nejak nedotkla a nechci, aby to vyznelo jako straseni, myslim, ze s detma je furt neco a kazdy ma pri svym vyvoji strasny obdobi (treba Marjánka bude desne vyvádet v puberte a Majda bude mit problemy ve skole - nadsazeny priklady).

tetes: no, sousedovic dvojcata byly v tomhle obdobi fakt šileny, to ti musim napsat na rovinu, bat se, aby nevbehly do silnice atd., ale od necelych dvou let jsou fakt suprácký, krasne si spolu vyhrajou, povidaji si (ted na sebe teda zalujou "Fanýnek kousnul a to se nedela") a pry kdyz sousedka vezme vsechny deti do postele, je to krása.
2. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Puzzi:tak to jo, jestli je to očkování proti "banalitám" jako je zánět středního ucha, tak to bych asi strach neměla. Já na to nemám názor,páč o tom nic nevím, jen jsem si to jakoby myslela,že bych asi měla strach,ale když je to takhle tak to asi fakt né. :wink:
Steff:se mu zase budeš v noci až přijde domů smát,co? až se bude nebožák mlátit mezi futrama :grinning:
Jé, to jsou super fotky, ta loď vypadá moc pěkně :slight_smile:
rio:no už by se to s tou bulkou vážně mohlo pohnout! Jo, co vlastně kočár,už je vyreklamovanej a v pořádku?
A co M. už se uklidníl a smířil s tím, že prostě půjdete bydle sami?
2. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jako ja to beru tak, ze jsem si prosla peklem po porodu, doktori, urvany dite, psychicky problemy, takze me nejaky utikani a zachvaty vzteku nerozhazi, ale bude to zahul, to je jasny.
2. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
F. kdesi paří. A ja se vyžívám v diskuzích (a oddaluju odsávání).

Teksas: Detsky ostrov je u Andela. Ta lod vypada suprácky, to jsi koupila dobre.
2. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
campi:čtu ženský co mají dvojky právě v tom věku 1-2 roky a někdy se docela bavím,ale když si to představím v reálu tak mi jímá hrůza :grinning: To je fakt ty si užíváš té hodné,sladké Lady víceméně až teď v poslední době,viď?
Hele, to bylo strašně vtipný jak jsi psala té Sis, že snad dává dítko k rodičům i ráda,že to je na zavření, to jsem vyprskla smíchy. :grinning: Jinak upřímně je mi z toho akorát do breku,protože táta prostě důležitej je..... :frowning2:
2. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Campi, to máš pravdu, takhle řečeno určitě jo. třeba to spaní dopo hodina, přes oběd někdy i dvě, i když ty dvě přes oběd by mohl mít pár let :sweat_smile:
ne, je fakt, že si musí člověk užívat i to, co je a příliš si tu budoucnost nemalovat narůžovo, jakože bude lézt a doleze si a bude neustále šťastnej.
ty vzteky určitě budou taky náročný, možná horčí než to hekání a mručení.
No já právě naivně doufám, že když mám náročnější první rok, že třeba pak to pro mě bude to běhání za zadkem snazší, že už jsem třeba trochu zvyklá?
tetes, to očkování je proti "banalitám", ale zas já do toho šla, páč bych si to možná pak vyčítala, že se nemusel trápit s uchem 2x do roka nebo nemusel mít to a to. Ale nejhorší je, že druhá realita neočkovací neexistuje a že každý dítě je jiný a stejně to ani jedna z nás nepozná, jestli jsme udělaly dobře nebo ne :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Dneska ráno jsem připravila do pračky černý prádlo na večer, že to dám prát, až přijedeme z Prahy. P. to našel během dne, myslel, že je to vypraný a zapomněla jsem to dát do sušičky, takže to suchý a špinavý prádlo přendal do sušičky a vysušil. Ještěže to potom nestihl složit a dát to do šatny :grinning:
2. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
puzzi: ja vychazim z toho, ze kdyz byla L. driv protivna, tak stacilo tupe skakat na mici a ted uz ji tim neoblafnu :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Campi, to je fakt, jsem skákala na míči a u toho čuměla na videu na Ordinaci, kde jsou ty časy :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Puzzi:téda, chudák P. se snažil být aktivní a stejně to posral :grinning: Hele,to ale není moc ekonomický sušit suché prádlo,né? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
autor
Ale zas teď nemusim skákat na míči, aby spal, dám ho do postýlky, usne a mám hodinu volno a můžu na tu ordinaci koukat z gauče, takže zlepšení to je.
autor
tetes, prej to bylo trochu mokrý a něco se z toho vysušilo do zásobníku. Tak tomu sice nevěřim, ale tak možná nějaký propocený tričko nebo použitej ručník :grinning:
2. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Puzzi, to víš nesmíš to vyprané prádlo nechávat v pračce tak dlouho až skoro uschne :grinning:
2. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.