• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tetes: to je proste opici laska, tyhle matky poslou jednou deti do p... stoprocentne.
2. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
campi děkuji za knížky :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
anippe: neni zac, koukam, ze trenujete s latkovou a jak ji Alex inteligentne drzi :dizzy_face: .

Jdu spat, dobrou.
2. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
campi dyt ji právě vůbec nedrží :grinning:

jinak u nás ni moc nového, já jsem byla včera u zubaře, ale zub ještě není mrtvola, takže znovu vrtání a ucpání umrtvovací pastou, ale příště už prej bude nemilosrdně čistit :confounded: Těším až to bude za mnou

Tek ta loď vypadá fakt dobře!

tetes obrovská gratulace ke všem váhám :wink:
2. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
Ahoj holky.

Tetes, teda dvojky jsou normálně velká mimina a jsou to teda kusanci :dizzy_face: . Člověk by u dvojčat čekal normálně najaké drobečky, páč tak to většinou bývá, ale naše Tetesinka ta porodí normálně 3 kílový dvojčata :grinning: . Jo a váha super, jsi fakt šikula :dizzy_face: .
Jani,jsem ráda, že babi je už tak dobře, ale trvalo to než na něco přišli teda :unamused: .
Evi, tak super, že to Majda tak pěkně zvládla a doktorku máš teda super.Taky se mi líbí když Dr.kombinuje víc věcí dohromady,než jen, když do tebe pere prášky.Jo a s tím bývalým, to je vždycky zvlášní pocit. Já třeba pracuju se dvěma bejvalýma, ale necítím to nějak zvláštně a to jsem s každým z nich chodila 3 roky :sweat_smile:.
Kay, tak to je dobře, že to není oheň a třeba ta mast zabere a hezky se to samo stáhne a bude mít tváře jako slabikáře :dizzy_face: .
Tek, paráda, že jste si to s Puzzi, tak pěkně užili a že Honzula byl hodnej. :slight_smile:
Rio, teda s tou bulkou, to je pech. Nejlepší by bylo aby mu to změklo pže to řezat, to by byl asi větší zákrok ne?
Tek, fotky super, Olík jak tam vytuhl to je sranda :grinning: .
Puzzi, manža je šikula, ale snaha se cení :grinning: .
Ani, díky za fotky. Jsou super, oba dva kluci jsou fešáci fešácký :dizzy_face: .

Já jsem to včera dostala a nechápu jak můžu mít tak vysoký prolaktin. Já krvim to je hrůůůůza :cry: . Ale dostávám MS pravidelně, takže si myslím, že to snad s tím mým prolaktinem nebude tak hrozný.
Dnes jsem před operací naposledy v práci,tak tady musím mooc udělat a hlavně so zbalit věci abych mohla pracovat z domova.

Jani, tak šťastnou cestu do OVA a jak dopadl včera Libor? :sweat_smile:
3. črc 2009 v 06:42  • Odpověz
Bré ranko,
už druhou noc mi někdo ukradl mého hodného chlapečka. Takže silu dočítat nemám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu hodit pračku a pak nějak porovnat domácnost, pokud neusnu někde ve stoje.
Anippe, Alex je úžasnej a ostříhanýmu mu to sluší víc. :dizzy_face:
3. črc 2009 v 06:48  • Odpověz
bré ránko

nasnídám se a jdu vás dočíst...
3. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Bre ranko,
jdu rychle pozdravit a docist. Sbaleno uz mam a za necelou hodinku padim na bus...
3. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
Holky no krasne jste si ty sraziky uzily.
Kluci jsou nadherny, Alexovi moc slusi ostrihani.
Vytuhnutej Olik je sladoucky a ta lod je uplne super!
Mili tak si uzij posledni den v praci, v utery budu na tebe myslet a cekat na SMS, co a jak!
Joo a jinak L. dopadl podle ocekavani, prisel v pul druhe a rano tady skucel :wink: Ale do prace sel :wink:

no Nic, jdu to dobalit a pomalu supajdim na vlak. Tak pekne kecejte, at mam odpoledne v OVA co docitat :slight_smile:
3. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
Jé, Anippe super fotky :dizzy_face: Alex vypadá vážně hrozně velce. Ty jo, včera jsem tady byla za jednou paní má mimčo 2100g, to je úplně neuvěřitelné,jak potom za tu chvilku ty děti vyrostou. Moc jim to tam sluší,oběma klukům. :slight_smile:
Mílo, ty jo tobě už se ta operace blíží....Hele, takže to vyjde s tou mrchou,co? Tentokrát se tělo jednou rozhodlo poslechnout?
Mel:hezké ránko :grinning: :grinning:
Steff,jsem ti chtěla napsat jeď opratrně a teď koukám, že jedeš busem. Tak řekni řidiči ať jede opatrně. :slight_smile:
3. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
evi: tjo to je fakt super dr. teda... a s tím bývalým je to taky dobrý, já mám dobré vztahy akorát s jedním bývalým :wink: ... proč výčitky? :confused:
kay: s tím znamínkem...to pak budete muset jít na vyříznutí?
koukám, že oba srazy včera dopadly super :slight_smile:
Tek: ta lod je fakt super :dizzy_face: a zdá se mi to, nebo už mezi Oli a Honzi není tak velký velikostní rozdíl?
puzzi: s tím prádlem to je dobrý :grinning: :grinning:
jééé víte koho mi připomíná Alex od Anippe? Artura od Machálkové té zpěvačky :slight_smile:
Jani: štastnou cestu :wink:
3. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Tetesko busem jedu jen na nadrazi, pak vlakem Pendolinem :slight_smile: ale i tak ti dekuji...
3. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
já jsem si říkala, že by Jani jela busem :slight_smile: , že to je divné
3. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
teda chudera P- puzzi takhle ochotnej...neservala jsi ho vid?
jee nanip ti jsou krasni a jaky maji krasny tricicka stejny...a alex je fakt kus k sezrani takhle fiklej :slight_smile:))) juu
koukala jsem na toho biootce...no jo no proste se cejti ublizene ..chapu to ale zase musi fakt brat ohledy na malou takze rozhodne nepodporuju
mel chudero se asi ani nevyspis co ..
tak to ja tady radsi zase nebudu buzerovat s tim jak spal oliver :ú)))
milu jo a celou tu dobu co spal 45min tak si drzel ty krouzky prdlonek :slight_smile:))
milu tak v utery jo? ..koukej pak naspat ze jsi ok ....doufam ze to nebude dlouha operace
teda jani ty uz frcis a na 10 dni vid?
gucciku moc diky za navod :slight_smile:)) musim ho prosstudovat
to se ti fakt zda honzulak je porad o dost vetsi ...ale taky je o 5mesicu starsi
3. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Jani, tak si užij cestu a hned jak bude možné, tak písnu sms. Nevím jestli náhodou nebudu chvíli na JIPce, ale myslím, že ne. Hele když tak ti poprvé zavolám jo, mě to psaní sms po té narkoze moc nejde :sweat_smile: .
Tetes, no MS ta poslouchá naštěstí na slovo vždycky, nemám s ní problém, 28-30 dní a je tady.Hele já doufám, že teď už snad konečně půjde všechno pěkně tak, jak má :wink: . A jestli ne, tak na někoho vlítnu a to bude lítat :grinning: .Jen nevím teda na koho vlítnu... :sweat_smile: .
3. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
teksas: není zač :wink:
Mili: prosím tě, napiš mi přehled jakto ted máš s vyšetřeníma a tou operací a tak :wink:
3. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
holky já měla dneska šílené sny :confused:
první sen by o tom, že jsem zastřelila svoji spolužačku ze ZŠ, něčím mě naštvala tak jsem jí prostě sprostě odpráskla
a druhý sen byl o tom, že umřela má dobrá kamarádka
difné ne?
3. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
gucci:ty máš teda ale vážně sny :astonished:
Tak jupíííí,mám od asistenta primáře přislíben termín 14.7., teda pokud samozřejmě ten den nebude něco akutního, že by mi museli šoupnout.
Jo,ale ještě jedna věc,svědí mi celé tělo a začali se mi dělat červené fleky,tak nevím jestli jsem náhodou po té dávce nových léků nechytla nějakou kopřivku :sweat_smile: Jako teď už by mi to nepřekvapilo.....
3. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Gucci, ty máš teda sny :confused: .
Tetes, tak to je super, takže 14.7. se můžeme těšit, jupííííííííííííííííí :dizzy_face: . Hele o těch flekách řekni sestrám,to nejni jen tak.

Gucci, takže zde přehled :

pondělí 6.7. nástup do nemocnice Podolí
úterý 7.7. operace, nevím kdy, ale doufám, že hned někdy ráno
středa 8.7. už budu normálně jíst a chodit a čůrat a kakat :sweat_smile:
čtvrtek 9.7. jdu dom...

Tak takhle jsem si to nějak naplánovala :grinning: .
3. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
no to je první šílený sen v těhu co jsem měla

Mili, super díky :wink:
tetes: 14/7 to je skoro jako Valentýn :grinning:
3. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
tetes: doufam, ze uz ted hlasis doktorum kazdou prkotinu! Kazda neobvykla reakce by mohla byt znamkou, ze te tehotenstvi uz ohrozuje, nepodcenuj to prosim.

mili: drzim palcaky!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
no tetesko tak to je super ....tak aspon ze tak
hele tak to muze bejt naka alergicka reakce na ty leky
gucci ty voe co to mas za sny? me se zdalo jen veverkovani
3. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Campi díky :slight_smile: .
3. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
juu takze mas dovcu tejden pred operaci tak to je parada
hele hoky matky je nromalni ze si oliver zacina strkat prsty pomalu az do krku a vypada to ze si jekouse....mame koupit koupit uz kousatko?
3. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno! Tak zatím to vypadá, že Hexa proběhla hladce - večer sice byla M. strašně protivná (teplotu ale neměla) a nemohla usnout, ale noc už dobrá a teď vypadá naprosto normálně. Tak snad dobrý!
Ježiš, vy jste toho zase nakecaly!
Tetes, s tím běháním u dvojčat - tak mám tip: Farlin prodává vodítko na děti. :wink:
K tomu očkování - já se taky docela bojím, ale zase ji nechci očkovat zbytečně na moc věcí... Na toho pneumokoka může dítě i umřít (v extrémním případě), takže je to fakt velký dilema. Ale kdybys nechala očkovat dítě na všechno, co lze, tak bude nemocný jenom z toho... Ona dr. říkala, že když jsou děti naočkovaný třeba na pneumokoka, že zase chytí něco jinýho - že ta nemocnost je v podstatě stejná, jen je zdrojem jiná infekce.
Puzzi, já si taky myslím, že spíš bude za rok líp, neboj. :wink: A když bude moc utíkat, tak vodítko to jistí! :grinning:
Tek, prima fotky! A ta loď vypadá fakt super truper! :dizzy_face:
Campi, jak problémy ve škole?! Co jí to předpovídáš?! :angry: :grinning: :grinning:
Anip, fotky parádní! A Alex vypadá fakt na 3 roky! :sweat_smile:
Tak dnešek dočtu později...
3. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Mili, Ty pracuješ s dvouma bejvalýma? :confused: To jsi navazovala vztahy výhradně v práci, ne?! :wink:
Steffi, šťastnou cestu!
Gucci, těhotenství má nějaký neblahý vliv na sny! :sweat_smile: :wink:
Tetes, to není možný, aby Tě ještě takhle dlouho drželi v celku... Ta vyrážka by mohla být k těm játrům.
Tek, jj, to je normální. Kousátko dobrý, ale prsty asi stejně bude strkat. :wink:

Holky-maminy, neuvažujete o tý Yamaha školičce?
Jo, a teď jsem se vážila - takže mám už o 4 kg míň než jsem měla před těh. (mám 53 kg při 177 cm) a začínám vypadat jak z Dachau. Nedovedu si představit, že budu kojit ještě půl roku. :unamused:
3. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
evi: já ti pár svých kil dám...prosíííím
3. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Teda Evi, měla by jsi přibrat. 53 kilo při výšce 177 cm je fakt strašně málo :unamused: .
No Evi, ono když bydlíš na vesnici, tak se většinou seznámíš jen s klukama, který bydlej ve stejný nebo ve vedlejší vesnici. No a tam kde pracuju, tak to je právě mezi těma dvěma vesnicema a je to celkem velká firma, takže jsme se prostě tady sešli. Jo a jinak tady v práci mám vlastně 3 bejvalý, ale ten první to byla jen známost na měsíc :grinning: .Jo a ještě, když jsem chodila s tím druhým, tak s tím třetím jsem se právě seznámila tady ve firmě. :grinning: A ještě k tomu, jsem tady dělala ještě před 12 lety poprvé a kvůli tomu druhému jsem raději odešla, páč nešlo, abysme pracovali dohromady no a jen co jsem odešla, tak jsem se s ním rozešla a začala chodit s tím třetím :grinning: . No a cca po 5 letech mi zavolal ředitel jestli se nechci vrátit a tak sem se ráda vrátila a pak jsem si tady našla manžela. :grinning: Dělal tu IT od firmy, kterou máme na to najatou :grinning: .
Tak a to je tak v kostce všechno :grinning: :grinning: :grinning: .

Tek, kdo má týden dovču před operací? :confused:
3. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Gucci:?????? :grinning: tobě fakt hrabe,né? Jak ti 14.7. může připomínat Valentýna? To je stejný jako kdybych řekla, no kdybych to bylo 15-tého a o 7 měsíců později,tak je to na moje narozeniny :grinning:
Mílo:já to říkala dr.o tom svědění.....
Hele, možná už by tě pustili hned ten druhý den po zákroku,né?
campi:myslíš,že by to bylo až tak,že by mi to ohrožovalo? Když mě je to už takový blbý si pořáde na něco stěžovat.....
evi:já to vodítko na dvojky budu kupovat,ale používat jenom když půjdu někam do města nebo u silnice. Užívat ho pořád,tak na mě za chvilku někdo pošle sociálku a děti by se moc nevylítaly :grinning:
To je super, že tu injekci Majda snesla v pohodě.
Evi,aha s tím oškováním, no ono je fakt,že prostě určitá nemocnost být musí....
Evi,to už vážíš fakt hodně málo, možná by bylo dobrý se trochu najíst,né? Teď už tak strašně moc nemusíš řešit co jíš....
Milu, ty promiskuito jedna :grinning:
3. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.