• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci, tak 2 bych si teda vzala! :slight_smile:
Mili, tak teď jsi mě teda dorazila! :grinning: Hele, já myslela, že jsi z Phy! :confused:
3. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dnes absolutně bez nahazování, nedávno jsme si s P. říkali, že až bude první noc bez nás, tak se ožereme, tak se asi dneska ožereme :grinning: Akorát večer trochu akce. Vždycky se jdeme na Honzíka podívat, než jdeme spát, spal s nohou venku a našikmo, tak jsme ho narovnali, přikryli, dudlík, vyvětrala jsem mu tam atd. Jsme v ložnici asi 10 minut a najednou se spustil alarm monitoru. Cestou do ložnice jsem přemejšlela, co bude, jestli nedejchá nebo vypadl z postele nebo co se stalo. Nic, koukal (asi trochu v šoku z toho houkání), ani nebrečel, očividně rozespalej, snad mu nic nebylo, fakt nevim, proč to houkalo. Ale možný je, že se nalepil na bok na postýlku a ta deska byla daleko a nesnímala ho nebo blbej kontakt?
Anippe, fotky super, Alexovi to sluší ostříhanýmu, to je stejně úžasný, že v 5M už má tak hustý a dlouhý vlasy :wink: Vojtík je proti Alexovi mrňous, ale taky roste :slight_smile:
Milu, tak to vyšlo s tou MS, to se hodí, že budeš na operace 6. DC?
Steffi, šťastnou cestu a užij si to v OVA u vašich!
Teksas, jasně že jsem P. neseřvala, vždyť to byla sranda a myslel to dobře :slight_smile: Za mírně nepovedený domácí práce se nenaštvávám, jsem ráda, že se P. snaží.
Gucci, Honzík je o hodně větší než Oli, to se ti zdá že není :sweat_smile: Sen fakt dobrej :sweat_smile:
Tetes, o tom svědění řekni, teď možná kecám, ale mám pocit, jestli to nemůže souviset s těma játrama?
Musim, honzík se vzbudil, zbytek později.
3. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Tetes, no, D. chce koupit to vodítko, ale já mám z reakcí okolí taky docela strach... :sweat_smile:
No, dík za radu, zkusím se někdy najíst! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si právě taky říkala, že už to nemusím tolik řešit, ale kdykoliv jsem zkusila něco třeba s česnekem nebo s rajčaty, tak jsem si druhý den nadávala. :unamused:
3. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Puzzi, tak dneska bude hezkej večer, jo?! :grinning: Hele, to vypadá spíš na špatnej kontakt, i kdyby byl mimo, tak by ten monitor měl snímat ty "pohyby" matrace.
3. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
evi: jen 2? to je málo, víííííííc
tetes: jako nezastírám...možná mi už hrabe :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Vodítko :grinning: Jsem na to utíkání zvědavá a moc ještě nemám v tomhle výchovnou představu, akorát si myslim, že když rodič za dítětem neustále běhá, že z toho má to dítě děsnou srandu a bere to jako hru a utíká o to víc :sweat_smile:
Evi, co je Yamaha školička? Vážíš fakt málo, ale co s tím? Po česneku a rajčatech bys stejně nepřibrala, zkus bůček, špekáčky, máslový dorty atd. Fuj :grinning:
14.7. Valentýn :grinning: A co takhle den nezávislosti skoro? :grinning: Den Tetesiny nezávislosti na dvojkách v břiše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evi, možná i blbej kontakt, P. ten monitor před pár dny dával na druhou stranu.
3. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Mili: tjo ty jsi mě podváděla s tolika chlapama jo :grinning:
3. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
tetes: nechci rict, ze je ta vyrazka projevem neceho, co te ohrozuje, ale to ti prave reknou doktori. A v tehotenstvi jsem zjistila, ze jsou ruzny nemoci, o kterych jsem nemela ani tuseni. A porad mam na pameti, jak jsme se s dvojcatovou sousedkou smaly, ze je jako hroch a šup, uz ji brali na cisare kvuli preeklampsii (o ktery jsme do ty doby ani jedna neslysely, tak nas nenapadlo, ze nadmerne zadrzuje vodu).

Jejda, to mi jeste namlati terkytka za moje proroctvi ohledne Marjánky :zipper_mouth: .

O voditku taky uvazuju.

A Yamaha skolicka urcite, kdyz bude nekde v okoli, jeste jsem to nekoumala.

Hele, Ladun se uz trikrat otocila z bricha na zada, to nevypada na nahodu. Akorat se u toho jednou prastila o stojan hrazdicky a jednou malem o kraj stolu.
3. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Tetes, domů mě druhý den po zákroku určo nepustí, to mě nepustili ani minule kdy mi jen odstraňovali srůsty a tu endošku. A vzhledem k tomu, že mám ty operace dvě a jedna z toho je normálním řezem, tak nepočítám, že by mě hnali dom a taky se rozhodne podle toho, co tam vlastně všechno najdou. Ale myslím, že do pátku mě domů vrátí určitě.
Puzzi, jojo 6DC se hodí, já to měla takhle schválně naplánované, pže při MS bývá to cosi ve mě největší.
Evi nejsem z Prahy, ale bydlela jsem cca 10 km od. Teď teda z Prahy už sem :grinning: .
Tetes a dvojky na vodítkách, to bude jako já a čivaváci :grinning: .
Puzzi hele dneska když bude ožíračka, tak ten včerejšek dokonáte třeba :wink: .
3. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Gucci, teď jsem ti ale věrná :grinning: .
3. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojky :wink: .
Teri- teda to nechápu, jak se tam může Míša furt točit? Mě se tam teda oba vrtí jako na obrtlíku, dokonce zatím ještě nemá ani každý svou stranu, minule byli oba napříč břichem, hlavičky na sobě a kopali mě do boku, ale já jsem v polovině :astonished:. Ty za chvíli rodíš a Míša tam má pořád očividně velký bazén :sweat_smile: .Teď se každé ráno asi oba tulí nějak společně, protože mívám velkou bouli vlevo a vpravo nic :grinning:. Nechci to ani zakřiknout, ale konečně si to těhotenství začínám užívat :dizzy_face:. Už je mi celkem dobře, migrény přešly, krvácení taky, jen žáha a ten vaz bolí jako svi..! Včera jsme se byli večer podívat do Tesca na nějaké věcičky a já se pyšně nesla s bříškem :slight_smile:. Konečně jsem ho mohla někde ukázat. Ani se mi nechtělo domů :grinning:.
Evi- proč Tvá dr. pneumokoka nedoporučuje, já o něm uvažovala, že určitě jo :confused:.
Puzzi- jsem asi blbá, ale chtěla bych hrozně moc rodit normálně :sweat_smile: . Císaře nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Hlavně že jste si to s Teksas pěkně užily :dizzy_face: .
Jani- teda to si troufá, další den do práce, ale super, že si to bude muset uklidit sám :grinning: . Dobře mu tak :grinning: .
Suprové fotky :wink: .
Puzzi- klasickej chlap :grinning: , to H. jednou vyndal taky připravené prádlo a poctivě ty svoje smradlavé ponožky a ostatní věci pověsil na balkon. :grinning: Nechápu, smrad se musel linout až k sousedům :grinning:.
Mili- a budeš mít mrchu ještě při té operaci? Oni to chtěli dělat při ní, ne?
Jani- šťastnou cestu :wink: a hned se pak ozvi.
Mili- já si myslím, že jeden den budeš na JIP, já byla vždycky. Budu na Tebe moc myslet a hned jak to půjde, tak se musíš ozvat! A Teď už to půjde všechno dobře, uvidíš, neboj :wink:.
Guci- super sny!
Teri- to je možné, že máš kopřivku z těch léků nebo to může být i klidně z těch jatráků!!! Mazej to někomu říct a ukázat!! A termín- super :wink:!
Já měla včera taky super sen :confounded: . Zdálo se mi, že mi zjistili, že jsem měla před třemi měsíci rakovinu dělohy a nějak to postihlo dvojky a já musela na potrat. Bylo to šílené, v tom snu jsem je pořád cítila jak kopou, jak už jsou velcí a představa toho, jak mi je berou byla prostě příšerná. Vzbudila jsem se úplně mokrá s brekem. :confounded:
3. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Mili: énem aby :sunglasses:

co je to yamaha školka?
3. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Puzzi:tak Honzík už je docela velkej,né? Já myslela,že se používá ten monitor tak cca. do půl roku?
Evi:no,já vím že by jsi se najedla i bez mé rady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,ale tak nemusí to být zrovna česnek,né? Jenže ty jsi schopná žít pomalu jenom na zrní, ty cvoku. :slight_smile:
Tak upřímně nevím jestli s jedním dítětem bych si to vodítko pořídila,asi bych na to na ulici taky koukala divně :sweat_smile: Ale lepší než aby v nestřeženém okamžiku zdrhla pod auto,že jo.
Hele, to je Ladun dost šikovná,teda. :dizzy_face:
Milo,voe ty budeš mít k čivaváku na vodítkách ještě i ty dvojky :wink:
3. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
tjo to by si Mili mohla vyrobit čtyřvodítko, na dvou by byla Rychlá rota a na ostatních děti :grinning: , už vidím ty staré babky, jak by jí seřvaly :grinning:
3. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Puzzi, vodítko je super, ale nejsem si jistá, jestli je na ně naše společnost připravená. :sweat_smile:
Yamaha školička - http://www.yamahaskola.cz/ Ale v Plzni je až ta od 18 m., což mě štve, chtěla jsem chodit už na tu základní, kt. je od 4 m.
To můžu jíst cokoliv, dokud kojím, tak prostě asi budu hubnout - je to strašnej výdaj.
Campi, to je Laduš šikovná. M. se zatím obrací jen z břicha na záda a ze zad na bok.
Pajdi, to mám velkou radost, že už se cítíš dobře! :slight_smile: Sen hrůza!
Tetes, monitor se používá tak do roka.
No, já to právě zvažuju - jestli riskovat útěky, nebo tu sociálku. :sweat_smile:
3. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
výdaj ne, výdej jsem chtěla napsat. :sweat_smile:
3. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
To mi říkala kámoška z Opavy, nosí malou v šátku jak na ní na ulici lidi pořvávají. Nějakej pán se jí ptal jestli tam má psa. Pak teda když šla okolo nějakých puberťáků,tak jenom zaslechla: ty vole,ta měla kozy,co? Ale prý jí normálně babky oslovujou na ulici,jestli si jako uvědomuje,že tam to dítě nemůže dýchat a proč ho takhle trápí a že takovéhle by neměly mít děti...... :confused:
Evi, to jsem se chtěla zeptat k té yamaze školičce,myslíš,že třeba dítko,které by mělo totální hudební hluch (jakože naše mít budou) by se tam netrápilo? Majda třeba asi bude v pohodě,že po D. zdědí k hudbě vlohy :dizzy_face:
Jo a jinak uvažuješ opravdu dopředu :grinning: ,ale vlastně oni pořádají i nějaké kurzy pro miminka,viď?
3. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Pajdi, oni to nechtěli dělat přesně s MS, to by se těm chirurgům moc nelíbilo. I ten gynekolog říkal, že 6-7DC bude nejlepší. Já mám stejně ty bolesti cca 14 dní, takže se do toho krásně vejdou.
Určitě hned jak budu po operaci, tak se někomu z vás ozvu(asi Janě) a hodíte sem zprávu. Já nevím jak budu rychle schopná vám psát všem najednou.
Teda to byl taky sen Pajdi :confused: .
A je fajn, že si těhu konečně začínáš užívat :slight_smile: .
Tetes, ty voe myslíš :grinning: . To bude krása, to bude pohled :grinning: .
Campi, Lada je teda šikula :dizzy_face: .
3. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Hele,když budeš dávat denně svíčkovou s osmi, tak to určitě nevykojíš :grinning:
3. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
nebo mekáče :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Tetes, no, mně stačí, jak na mě některý lidi čumí, když mám M. v Manduce. :unamused:
M. bude mít určitě taky hudební hluch - D. žádný hodební vlohy nemá! :wink: Ono to není přímo "hudební výchova" a prý vůbec nevadí, že dítě není hudebně nadaný - aspoň teda na týhle úrovni pro malý děti, pak už asi jo.
Tak svíčkovou s osmi bych nezvládla ani jeden den, stejně jako mekáče! :grinning:
3. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
holyk nevíte kolik tak ta yamaha škola stojí? budeme muset dost škudlit ale něco bych Vojtovi ráda dopřála a tohle se mi dost líbí
3. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Rio, v Plzni to stojí 1200 na pololetí, to se mi zdá docela dobrý, čekala jsem víc.
3. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Uspávám Honzíka, kope tam do postýlky, otáčí se, povídá si, to bude ještě na dlouho. Ale je dobrý, že nebrečí (jen občas a to tam jdeme ho vysvobodit ze zašprajclé poloy), takže taky ok, když usíná 20 minut, jeho problém :sweat_smile:
Tu Yamahu školičku prozkoumám a promyslíme to s P., ještě jsem o tom neslyšela.
Campi, tak ladunka už umí otočku na záda, šikula :wink: Honzík dřív uměl ze zad na břicho, naopak to skoro vůbec nedělá.
Už vidim Milu se 4vodítkem, rychlá rota plus dvojky :grinning:
Pajdi, pověsil smradlavý prádlo? :grinning: To bych padla smíchy :grinning: jsem ráda, že si to teď užíváš, že je ti líp. A nákup v Tescu s břichem musel být super, člověk je na to břicho pyšnej, chápu :slight_smile:
Tetes, jo, monitor má největší smysl do půl roku, ale zas když ho máme, tak ho používáme dál, jsem klidnější. Ovšem jestli to azčne blbnout kvůli pohybu Honzíka v postýlce, tak se na to už vyprdneme.
Tak svíčkovou s osmi bych nezvládla, já tak svíčkovou se třema. Ale Eva asi svíčkovou s nulou a bez svíčkový, že? :sweat_smile:
3. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
jéé Pajdi, to je dobrý jak se chlubíš bříškem :dizzy_face: , mě už tento týden pustili v metru 3x sednout :grinning:
ta yamaha vypadá dobře, akorát já ani pG nemáme hudební sluch, já mám dokonce hluch :slight_smile: , tak nevím, jestli to bude mít u nás cenu

ted papám moc dobrý obídek, fakt mi chutná a přitom mě bere na zvracení, je to normální
3. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Puzzi, tak kdyby mi třeba hrozila smrt hlady, tak si dám i svíčkovou. :wink:
Gucci, koukni na ten odkaz - pro ty malý děti to má smysl, i když nemejí hud. sluch. Naopak, já třeba (bez sluchu) s ní toho moc hudebního nepodniknu, tak takhle aspoň se to vykompenzuje. :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
evi:aha,tak já se domnívala,že když hrál v té kapele, že by tam nějaká vloha být mohla.... :grinning: :grinning:
Já myslela,že je tam právě všechno založené na nějakém hudebním vnímání a že to pro děti bez sluchu musí být třeba náročnejší? Nebo myslíš,že je to úplně jedno u těch malých? Těch 1200 Kč opravdu není moc
:confused:
Tak vidíš,že to není kojením, ale tím, že málo jíš a ještě navíc samé zdravé věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Hele, fakt lidi čumí,když neseč M. v manduce? Ježiši, to jsme sand 100 let za opicema....
Puzzi,myslíml, že jsi to s tou svíčkovou vystihla úplně přesně :grinning:
Jo,koukám,že to i Evina potvrzuje.
U nás toho dost hudebního může podniknout máma,páč hraje i na klavír apod....ale tohle je asi zajímavé. No, uvidím je to hodně předběžné, do školky by je tam určitě nedala,páč by to pro mě bylo hodně moc nepraktické,ale nějaký kurz by asi šel,kdyby to stálo za to.
3. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
tetes kamarádka tam právě taky chodila s chlapečkem od miminka a strašně si to chválila. já sice hudební sluch mám a hraju i na nějaké nástroje, ale co s takovým miminkem kromě zpívání nevím, tak by se mi to líbilo ... cena je asi 50 na hodinu což je ok
3. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
rio:to jo vůbec to nevypadá špatně a asi by to za to stálo. Hele,včera jsem se tě ptala na ten kočár jestli už vám vyreklamovali? A jak s M. jestli už je to v pohodě ohledně stěhování?
3. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
rio: vy ještě nemáte ten kočár? :confused:
3. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.