• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Zdarec děcka.

Už jsem doma a mám 3 plné igelitky práce na to, až budu na neschopence, tak abych se nenudila :grinning: . Aspoň mi nezůstane jen ta nemocenská, ale něco si k tomu ještě vydělám a to se hodí :wink: .
Holky já myslím, že je jedno jestli má dítě sluch nebo ne, tak jako tak, si rádo zpívá a hlavně je jim v tom věku jedno jestli je to falešně nebo nejni.
3. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Mílo, ty jsi teda pracant :wink:
Jo, už vím proč tady nemohla sehnat Eva to Elle s tou Biodermou, páč prý Bioderma zvolila,aby se to dalo do Elle jenom v Praze! :angry: Narazila jsme na to v jednom tématu, ta holčina volala do redakce Elle.
3. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
ted to je diskriminace totok :grinning:
3. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
No to je diskriminace :grinning: .
Tetes nejsem, ale mě moje práce baví :sweat_smile: a hlavně je tak specifická, že buď jí dělá někdo pořád anebo nikdo.
:grinning:
3. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
šiš ted hrajou v rádiu macy gray písničku sweet baby ... moje oblíbená...úplně se mi nahrnuly slzy do očí :dizzy_face: :grinning:
3. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
to neni diskriminace, jenom si vyhodnotili cilovku
muselo to biodermu dost stat, tahle kampan
3. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
campi: no však se je nikdo neprosil :grinning: , pak se nedivím ostatním krajům, že nemaj Pražáky rádi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Gucci :grinning: .
3. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
no nic holky, já se loučím
uvidím jak budu stíhat net o víku, snad jo
tak fafafa krásný víkend
3. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Tetes, ta Yamaha je jen jednou týdně hodinu a jsou tam s dítětem i rodiče. Myslím, že to je určitě dobrý celkově pro rozvoj vnímání, kreativity a tak i pro "nemuzikální" dítě. No, já Ti pak povím, jestli to za to stojí. :wink:
Některý lidi na maducu fakt blbě čumí. :unamused:
Mili, přesně tak - děti rádi zpívají, i když neumí!
Tetes, to si děláš pr...! Tak to mi Bioderma pěkně naštvala! :angry:
Campi, takže v jinech městech není cílovka pro Biodermu? Jako že si tady všichni kupujeme Niveu, nebo co?! :sweat_smile:
Gucci, hezký víkend!
3. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
ahoj holky,

s tím znamínkem - ono to není prý znamínko ale nějaký nezhoubný nádorek.. do půl roku dítěte to prý roste a pak se to začne změnšovat, takže s emáme přioravit na to že to ještě poroste.. je to na blbým místě, po každém kojení má ten stroupek rozmočený, tak jí to otírám heřmánkem, ale pak je to zase zvtrdlé asuché a čekám kdy si to ztrhne :rolling_eyes: ješt ěže nám dala ta doktorka něco na zastavení krvácení. dneska jsem se díky tomu odhodlala poprvé stříhat nehty :grinning: a šlo to..

jinak včera jsme stelu měřily s mamkou a měla 55cm, což mi přijde docela hodně ne? na dva měsíce? ikdyž asi ne, kdyby se narodila normálně, tak by to bylo asi ok..

jinak s tím vodítkem - já to viděla 2x v akci - jednou v práci - měla totaková dost jednoduchá ženská na své dítko a dítko neustále buzerovala a bylo to hrozný. Podruhé jsme to viděla v porodce, kde to měla docela dost podobná rodinka a ještě k tomu se dítě jmenovalo nějak šíleně,ale už si nepamatuju jak.. Takže moje pocity z toho jsou docela negativní. ale asi bych to nekoupila ani kdybych tyto zážitky neměla.. Vodítko je prostě na psa a ne na dítě podle mě.
3. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Evi:tak to jsem pak zvědavá s tou Yamahou,asi bych to pak taky prubla,jestli to za to bude stát.
S tou Biodermou to celkem chápu, je to prostě marketingová strategie,páč mají v Praze větší pravděpodobnost návratnosti reklamní akce a následného zisku.
Tak Nivea snad není takovej strašněj šit,né? :wink:
Jo,normálně jsem zjistila miluju krém hydramax plus od chanelu na netu stojí kolem 1200 Kč a v parfumerii 1760 Kč. Tak to už se mi fakt vyplatí i s poštovným ho objednat přes net. Budu ho teď chtít, si ho zasloužím. :dizzy_face:
Já myslím, že třeba když půjdu s dvojkama do města,kde jezdí auta budu mít pochopitelně nějakou kabelku či tašku,taška se mi smékne z ramena, budu muset dítko pustit,abych ji zpátky nahodila,dítě mi může zdrhnout,já se vydám za ním druhé bych musela pustit a to určitě nezůstane stát na místě......takže i když to může blbě vypadat,tak bude vodítko praktické. Než aby mi zdrhlo pod auto......
3. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
jeee campi to je ladunka fakt sikovna holka jedna ....se na ni zase tesim ....ten tyden po oskovani bychom mohli treba prijet na tu prochajdu co?
no ja bych jako taky radsi sla do voditka nez aby mi dite vlitlo pod auto ..ale to chce odhadnout to dite ..nekteri jsou klidne povahy a ani je to nenapadne..ale nekteri jsou certici
evi ty voe zacni zrat ..dyt te to odfoukne a ja uz te neuvidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele ta skolka vypada zajimave ..a je to na smichaci pro me kousek ..hmm proberu to s M. jeste jsme ani nepodnikli ty vanicky kurna
no tak to je normalni dikriminace to si jako myslej ze v plzni se mejou pitralonem bo co :slight_smile:)))
ty voe tetes ty si pekne hyckas ksichtik ...ja jsem na tohle lempl ja se proste nemazu a nemazu ..a budu litovat ja vim
3. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
Kay, aha, takže ono to pak jakoby zmizí samo? Já bych řekla, že Stela prostě dorostla do průměrný vel. :wink:
Tak já bych to vodítko nechtěla používat jako pořád - spíš ve výjímečných případech.
Tetes, mě rychle nenapadla jiná levná značka a Niveu fakt nemám ráda. :wink:
Tek, zrovna Ty mi říkej, ať žeru! :grinning: Jj, je to diskriminace a já jsem uražená! :angry: :sunglasses: Ty se jako vůbec nemažeš??? :confused:
3. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
ne jako vubec ..teda obcas si kouipim nakej krem a natru se tak trikr..bo jen v zime kdyz mam suchej ksicht...
kay tak jestli to zmizi samo tak ok ..ale je to fakt na blbym miste i tim dudlanem by si to mohla strhnout vid
3. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Tek, tak to máš nějakou super pleť. Mně stačí, že se zapomenu namazat a mám za půl hodiny úplně rudej a suchej obličej.
3. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Teda Tek to tě obdivuju, že se nemusíš mazat. Máš super pleť. Já se nenamžu a jsem za chvíli jako mumie :grinning: .NA večer musím používat velkou vrstvu klasický modrý nivey a to tak, že to na mě vidíš a za chvíli nic nevidíš, pže se vše okamžitě vsákne. Jo a na oči mám kolagen od Alciny za 700Kč a to je majinkatej kelímek, ale bez toho bych neotevřela oči a měla bych nateklý víka.
Hele vodítko asi jo, ale já bych navrhla tomu říkat jinak, ať to nezní tak divně. Ale jinak v případě nouze si myslím, že to je super řešení.
Co třebááááááá teď vůbec nevííííímmmmm, tak přemýýýšlííííím a ................. nic mě nenapadá :grinning: .
3. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
já mám tak něco mezi,když se nenamažu tak se až tak moc neděje,ale na druhé straně je to dost znát,když si pusu čistím a chodím na kosmetiku apod....
3. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
tetes kočárek máme už týden doma, opravený, ale dali tam to stejný takže otázka je jak dlouho budou brzdy fungovat :unamused:
no a m. občas mi něco blbého řekne ale jinak to neřešíme, tak snad mi to nebude pak furt zase vyčítat až tam budeme bydlet, on mi fakt to těšení potřebuje kazit
kay snad to fakt zmizí a co nejdřív a hlavně ty nehty je fakt potřeba stříhat, Vojta je jinak taky podrápaný a aby si to Stelinka neškrábla
3. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
ty voe ted fekalni story jako prase....si predstavze ze pan teksas chtel olikovi udelat radost po celodenim parenim v plince a nechal mu ji uplne povolenou..a oliver asi naka srajda bo co ..to mel fakt nekecam az za usima...strasny
no nevim ja bych treba potrebovala vycistit poradne pory... a kdbych nebyla lempl tak bych ji mela tu drzku mozna i o chlup hezciii
miluuu sorry ja jsem zblbla jak sem doma a mam uplne jine datum...
co takhle mimovod
3. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Tek v poho :grinning: . A fekální story teda masakr :grinning: .
A mimovod dobrý :grinning: .
3. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
no fekalni story strasny ze jo pac pan teksasak delal uplne ne jinyho a byl nasranej kdyz jsem mu rikala co ma delat ...pac v jednom jsem to fakt nedala
jo a mímovod :slight_smile:))))
3. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
chudák teksasák :grinning:
a mímovod je super :grinning:
3. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
ale aspon to vylepsil tim ze prisel dom a prinesl mi darecek...kterej sem si dlouho prala s ohledem na cteni v loznici aby to mrnousovi nesvitilo do gsichtu ...solnou lampicku jupiii jou
3. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
hele kde ste zase vsechny my jsme prave ulozili..jupii a chrni jako zabitej
3. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
joooo jinak zejtra rano jedeme na jih a nebudu celej vikend tak toho moc nenakecetjte joooo
3. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Rio:tak to se zrovna v krámy nevycajchnovali ani rychlost nic moc,co? No snad už bude kočár v pořádku. To je dobře, že se M. alespoň trochu uklidnil a ty se můžeš těšit. Držím palce.
Mílo: no, třeba místo vodíkta by to mohli být opratě :grinning:
Já od Alciny miluju pleťovou vodu B. Je hrozně příjemná a krásně voní.
Mímovod je dobrý,akorát bych nevěděla co si před tím představit
:sweat_smile:
Tek:fujjjj, posranej Olík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jak na výlet? Zapomeň, nikam doma budeš. Stejně jste tady furt někde v háji venku po kamarádkách po srazech a neuvěřitelně mi s tím štvete :angry: :angry: :grinning:
3. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Tek, jsem tady jen já :grinning: . A to jen vždycky na chvíli pže trpím :confounded: , to břicho tak bolí, že už mám v sobě druhej ibalgin :confounded: .Holky, už abych to měla za sebou a snad příští měsíc bez bolestí.
Tek a kam na jih???Tam jsou povodně :confused: .
Jo a manža je moc hodnej :slight_smile: .
Mě manža dnes nakoupil a udělal večeři, jsem fakt nepoužitelná.
3. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
jezzi milu to me strasne mrzi ..hele jste vydrz 4 dny a bude to chno snad pryc ...a budes miklid
tet nasrat ..ted si vylepsilapocasi tak mas smulu :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no tak ja asi pujdu spat a koukat u toho na harryho
jedem nejdriv k pisku a pak do budejek ..ja vim nooo
jee taky sikovnej hoch :slight_smile:)) ...ja si udelala dca kukuricny klasy mnaaam ..s.em si totiz koupila drzatka kukurice od tescomy tak jsem je musela vyzkouset :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ja ja ja jsem tu taky :slight_smile:
Uz jsem vas i docetla :wink: Milu jasne ze volej, pohoda, ja se stejne prevaznou cast budu v OVA nudit :wink: Prej si za to "utrpeni" mam neco na sebe koupit :wink:
Tetesko ta vyrazka, nemas alergii na ta ATB? Ja se takhle osypala po tom Dostinexu na prolaktin a moje babca se ted osypala po Amoxicilinu.
Pajdi jak to vidis s tou stredou?
Rio teda kocar opravovali hodne dlouho, na to ze tam dali to stejny!
Kay tak to je fajn, ze ten nadorek nebudou muset rezat. A ted budete muset proste davat pozor.
Evi teda 53kg, ty vychrtlinko. Teda ja odjisdela do USA a mela 51kg na 181cm, ale to bylo z nervu a to jsem byla fakt zrala na nejake infuze..

Cesta byla v pohode a doma prozatim taky, jsem se naladovala merunkama a bylo mi krasne :wink:
3. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.