• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
no ale slyšelas někdy ten text? tam zpívá jako, že jak se presidentovi spí, když ví, že matky se nemohou rozloužit se svýma synama, když jsou ve válce....mě to totál vzalo :grinning:
20. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
jasně :grinning: chápu :wink:
20. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
máš si ráno pustit toma a jerryho jako jsem to udělala já dneska, jenže ty by jsi určitě brečela,že chudince myšičce ubližujou,viď? :grinning:
20. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
no vidíš jak už mě znáš? :grinning:
potom co jsem řvala na výstavě psů, jsem nešla o víkendu radši ani na dostihy v Pardubicích :grinning:
20. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Teksas- nick je zvonikat, ale myslím si, že si příště zase vymyslí jiné, protože admin ji zablokovala přístup.
Teri- takže v pátek UZ, už se moc těším na fotečky a kolik tenisáčci budou mít :slight_smile: . Jé to zase budou dva UZ v jeden den. Ty a Jani. :dizzy_face: No ponožky a erotika- to je teda vrchol, ale co, stejně nic nemůžeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . A s tím, že jsem tlustá, jo dělá si srandu, ale v poslední době nějak moc často a mě už to začíná štvát :angry: . Řekne sice potom vždycky, že je rád, že už mám krásné bříško, ale musí si rýpnout. A v neděli jak jsme byli za kamarády na té stavbě, tak mu kámoš řekl, zvykej si, za chvíli z ní bude tlustej kamarád. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem myslela, že jim ublížím!
Jé Ty taky koukáš na Toma a Jerryho? :grinning: Já taky a pak na deník zaslouž. matky, přátelé a m.a.s.h. Většinou to mám taky jako kulisu, ale po očku koukám.
Guci- hormony pracují, zvykej si :slight_smile: .
20. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Pajdi:já ještě nevím jestli bude v pátek ten utz, a navíc já bych ho raději až v pondělí nebo v úterý,abych se měla na co těšit, vždycky se těším na pátek, že ut bude P. spát a pak hledám zase další záchytné body v týdnu.....
Jo, přesně to je můj ranní program,ale jenom někdy, někdy prostě dál spím.....
gucci:já jsem taky "jetá" nedávno jsem tu řvala jkao kráva u Mash, jak odjížděl Henry domů a Radar byl smutnej a ještě navíc pak Henry umřel, no tak to už byli úplné potoky slz a jenom jsem se modlila,aby nikdo nepřišel.... :confused: :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj, dočítat moc nestíhám.
Mel: ten porod fakt děs, Luky je krásnej velkej kluk, vypadá jak 14denní miminko.
Tetes, řekla bych, že máš krásný břicho, moc extra velký se mi teda nezdá, vždyť ty přeháníš, čekáš dvojky, tak musí mít trochu místa, když tam řáděj. Tak ať hlavně Kačenka ještě pěkně roste!
Pajdi, si fakt kočka, hrozně se mi líbí tvoje vlasy, ach jo, taky bych takový hustý chtěla. Vůbec nechápu co z toho zvonikat má, ta se musí teda "příšerně" nudit, kráva jedna. A jak jsi na to narazila!?
Evi, držím palce k Dr.
Kay, uvidíš jak to postupně poroste na té vaší váze, to už budeš mít srovnání. Stelinka je taková panenka.
Rio, Vojtíšek bude čím dál spokojenější, u nás bylo šestinedělí taky jen řev a teď už skoro pohoda.

Martínek byl včera u 2doktorů, takže to byl fakt náročnej den. Neuroložka řekla, že je v pořádku až na to že moc zaklání hlavu a zatíná pěsti, ale je to v normě. Mám s ním trénovat lepší pasení a klubíčkovat, nejvíc mě štvě, že když jsem na ten záklon upozorňovala pediatričku, tak řekla, že pase krásně. Prostě to neřeší, že to děti prý časem sami překonaj, ale neuroložka upozorňovala včera, že by to sice sám časem překonal, ale moh by mít pak potíže s krční pátří v dospělosti nebo plochý nohy atd.
A kyčle jsou O.K., takže široký balení končí, hurrrrááááááááááááá!!!

Jo a děsně mě bolí ramena, jak jsem včera celej den tahala 6kg živé váhy z auta k doktorům a zpět, uf. :grinning:
20. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
Teri- tak ho zkus poprosit, jestli by ten UZ nešel až v pondělí. Myslím si, že by Ti mohl vyhovět, ne? U tohoto dílu mash jsem taky brečela jako želva.
Marti- úplně náhodou, nudila jsem se, tak jsem si prohlížela alba, což jindy moc nedělám, takže mě to teď fakt dostalo :angry: . A k vlasů, husté je mám, ale teď v těhu mi šíleně padají :frowning2: . Doufám, že mi na konci těhu něco zbude. Takže u doktorů jste dopadli výborně, jupííí. :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
holky jdu si pro o, už mě to zase bere

Marti: to lítání po dr. ti nezávidím, ale super, že už nemusíte balit :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Gucci, moc doporučuju autosedačku co se dát nacvaknout na podvozek od kočárku, já to nemám a tahám tu autosedačku v ruce, je to děsný. Vůbec nevím, jak to budu dál dělat, asi budu tahat v kufru auta kočár, protože z parkoviště v Motole je to strašně daleko.
Holky, jen si poplačte, hormony pracujou :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Marti- to je blbé :confounded: , to je hlavní důvod, proč chceme tak drahý kočár. Dají se na něj nacvaknout autosedačky.
20. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
jj Marti, taky s tím počítám :wink:
20. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
jo mám dotaz:

dneska jdeme s lidma z práce na "pivko"...můžu si dát jedno malé? abych nebudila pozornost?
20. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jedno malé můžeš. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
a dvě :sweat_smile: :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Já osobně bych si dvě už nedala. Když tak si vem sebou auto a dej si birela a vymluv se, že pak musíš někam ještě nutně jet, proto máš auto.
20. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Já měla včera děsného pipťa na pivko, tak jsem si koupila aspoň dva birely. Jednoho mám ještě v lednici :slight_smile: .
20. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
auto sebou vzít nemůžu, jedeme tam přímo z práce tram
no nějak to udělám :wink:
20. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak řekni, že bereš nějaké léky na které se nesmí alkohol.
20. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak já moc nepila ani před těhu a když už, tak to stálo za to :grinning: , ale to bylo tak 1x ročně :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jé, marti tak to je super s kyčlema. :dizzy_face: Ježiši, co já budu dělat,když si marťa stěžuje na ramena s jedním miminkem, co budu dělat se dvěma :sweat_smile:
marti:vozíš malého vepředu na sedačce?
Marti:ale vždyť mě na ten kočár jsou sedačky nacvaknout? :confused:
gucci: :grinning: :grinning: já si tu dvojku vína týdně dávala, takže podle mě si ty dvě malé dát můžeš. Navíc mimčo se ještě ani neživí přes placentu, tak bych z toho neměla výčitky. Ale jestli napíšu tohle a ty napíšeš a tři? tak tě zbiju. :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
no pajdi, tuhle fintu už používám skoro tři roky :grinning:
jako což o to, já jsem herečka dobrá, ale když šéf to ví, tak já se bojím, že když tam budu něco blekotat a když uvidím jak mu cukaj koutky, tak dostanu záchvat smíchu a bude to :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak jsme zpět, M. měří 63 cm a váží 5,3 kg. Vše v pořádku, jen pořád nemá zahojené to očkování.
Tetes, to chápu, že se potřebuješ pořád na něco těšit, ale zase bys viděla dvojčata už v pátek. :slight_smile:
Obklad za linku už snad dneska nedává nikdo, ne?! :sweat_smile:
Marti, tak to je dobře, že to neuroložka odhalila! Já jsem taky zvědavá, co nám řeknou na tý rehabilitaci. To je dobře, že má M. kyčle v pořádku! :slight_smile:
Tak to Tě obdivuju, že to zvládneš unést! Já bez podvozku ani ránu!
Gucci, dvě bych si taky nedala, ale jedno malý v poho...
20. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
my mame obklad za linkou - dala jsem do alba a zadny cisteni spar nedelam
lacobel je ovsem super volba :sunglasses:
20. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
tetes:slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2785806&vReferer=%2Fphotos%2Fcampi

odpoledne foto vymazu, je stary a aby mi neukradli dite i s manzelem
20. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tetes, my ale máme starou autosedačku z bazaru a ta k Patronu nepasuje. Škoda, že jsem nekoupila autosedačku Patron. Teď toho trochu lituju. Marťas jezdí vzadu, nějak mi to dopředu nejde připásat, ale je hodnej, hned jak se rozjede auto, tak usne a když zastavíme, tak se probere. :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
campi: tak na těch kostičkách to asi vidět nejde, ale my tady v Práglu v nájmu máme bilé kachle obvyklé velikosti a už byly zasrané, když jsme se nastěhovali a nejde to dolů ani za nic
20. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
dneska je Lada fantasticka, paseni dohnala a vydrzela 45 minut na brise, rehtá se nahlas, ted chrupe na mne misto odkrkavani
Na fyzioterapii jdeme zitra, na tu soukromou, na statni nas dr. neposlala a ja na to statni zdravotnictvi nemam nervy.
Marti: to verim, ze je tahani autosedajdy v ruce desna vec. Cekali jsme 2 mesice, nez nam dodaji adaptery, coz bylo zrovna to obdobi, kdy jsem musela s L. tak dvakrat tejdne na kontroly a mela jsem s sebou vzdycky tatu, F. nebo brachu, páč jsem na to tahání neměla sílu. A jednou jsem brala i kočárek, kdyz jsem byla sama. A chystas se s M. na rehabilitaci?

Evi: tak to je M. jen o dva centimetry delsi, zdalo se mi to vic. L. zacina byt takovej soudeček.

puzzi: ty jsi trubka s tim opalovanim. Terkytka to napsala presne: kuze si kazdy spaleni pamatuje! Tetes ma vic pigmentu nez ty, tak se s ni nesrovnavej a koukej se mazat. Oblecek do vody je dobrej, pac pod vodou se muze dite brutalne spait. Asi nikoho neprekvapi, ze sebe mazu cely leto tricitkou a po hnede barve netouzim.
20. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
gucci: hlavne je vyborna seda sparovacka, nic tam neni videt /rajcata teda trochu jo :frowning2: /
20. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Tak jsem vas docetla. Jsem se dneska stavovala v praci, jsem tam musela donest nejake papiry.
Tak jsem mela i pul hodinovou rozmluvu se sefem a on na me, odkdy vim, ze ta osetrovatelka chce dat vypoved a proc jsem ho neinformovala, tak jsem mu rekla, ze nejsem donasecka..tak trosku cumel :slight_smile:

Pajdi ta holka musi byt blba az to boli, co kdo ma z toho, ze ukrade foto nekomu jinemu..nechapu!!!
Tetesko ale L. je veterinar, takze vi, ze jak vypada brezi krava, mys atd. :slight_smile: Ale zenska :grinning:

Marti, Evi gratulace ke kontrolam, jen tak dal. Rostou vam ty deti jako z vody...

Jo a k breceni u TV, jsem se rozbrecela vcera u CSI NY :wink:
20. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.