• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jo holky a dneska ve vlaku jsem 3-4x citila prdolu. Nevim, jestli se mu cesta libila nebo ne :wink:
3. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
jee jani uz jsi tam :slight_smile:))
hele tak to je taky drsny 51 kilo ...
ja mam ted 53,5 ale mam furt bricho a to me seer jinak bych byla uz spokojena..a vypada to ze se to uz zastavilo niz to asi nepujde chjooo chtela jsem jeste 1,5kila ....upozornuju ze mam 165cm...takze si to muzu dovolit :slight_smile:))
3. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Terko ono to fakt uz nebylo pekny, zadny zadek, vylezly zebra..no des!
Ja byla v OVA uz v pul jedne, ale nejak se mi nechtel poustet pocitac...
3. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Mili, to jo, už aby to bylo za Tebou!
Tek, tak si užijte víkend! A kde budete bydlet?
Steffi, takže jsi dojela dobře?! :slight_smile: No, teda to už musela být fakt síla ta váha! :unamused: Já bych řekla, že se mu to právě asi moc nelíbilo, když se vrtěl. :wink:
3. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
3. črc 2009 ve 20:42 • ideuga6
u mirovyho dedy ..ustelou nam v setnici :slight_smile:))
no dyt to fakt asi nebylo hezky ....
hele tak olik se takhle furt vrtel v aute a myslim ze se mu to libilo ...a ted jakmile nastartujem tak spi
3. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Evi no taky jsem si rikala, ze se mu to asi nelibilo, ale nevedela jsem proc :wink:
Vaha byla hnus, v USA jsem pribrala 10 kilo a tu uz taky nebylo ono, no a ted uz to ani neresim :grinning:
3. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Zvu vás všechny na návštěvu - máme uklizeno :grinning:
Odpo jsme Honzíkovi napustili bazének, byl tam dvakrát asi 10 minut, ne že by byl úplně v extázi, ale líbilo se :slight_smile: Jednou i se sousedem, ten už tam trochu lezl, byla to sranda.
Koukala jsem na tu Yamaha školičku a dost se mi to líbí,od těch 18 měsíců o tom budu vážně uvažovat, uvidim v září co Honzík na to cvičení v kolektivu, jestli vůbec bude spolupracovat a nebude se vztekat.
Milu, pracovat z domova je vždy lepší než z práce :wink:
Kay, 55 cm na dva měsíce je asi fajn :wink: Už pomalu začneš s oblečkama 62 nebo ještě pohoda 56?
Na to vodítko mám trochu podobnej názor jako Kay, ale zas u dvojčat by mě to kupodivu vůbec nepřekvapilo, dvě děti se prostě uhlídat nedaj, když se každý rozběhne jinam. Vidět jedno dítě na vodítku, tak si řeknu "chudák", vidět dvojky na vodítku, tak mi to přijde srandovní a fandím tý mámě, trochu diskriminační pohled, co? I když třeba si umim představit i situaci s vodítkem pro jedno dítě, např. na Václaváku.
Niveu mám ráda a kupuju si ráda jejich opalováky, hrozně hezky voní :slight_smile:
Já se mažu dost nepravidelně, někdy třeba tejden ne, pak se mi zas chce, tak se tejden mažu a tak. Ale super pleť nemám, suchou teda ne, ale dělaj se mi beďary.
Tek, fekální storka, až za ušima je borec, to Honzík nikdy neměl :grinning:
Mimovod je podle mě debilní vejcovod, ze kterýho je pak mimoděložní :sweat_smile:
Milu, je mi tě líto s břichem, už je to ale fakt poslední měsíc!
Steffi, pohyby ve vlaku super, tak to byla výborná cesta :slight_smile:
Tek, ty mě sereš 53,5 na 165, já mám 56,5 na 163 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
jee puzzi to je super bazenek
hele oliver se na nas poprve dneska ve vanicce usmal :slight_smile:))
joo kay oliver mel taky 55cm ve 2 mesicich .-)))) :grinning: stelinka bude dlouhanka..nebo oliver prcek ..
puzzi drz mlc vubec to na tobe neni videt...a ja mam fakt pandero
no to nemel ja si myslim ze olik veskery fekalni story honzikovi dneska totalne prekonal ...fakt mazec vsude horcice podpazi (jeho) za krkem (jeho) na ruce (me) ...atd.
3. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
tak jo brou noc jdu chrnat
3. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ze ja se koukala, jestli se muzou merunky v tehu. Jsem se docetla, ze obsahuji dost medi a nemelo by se jich jist v tehu hodne. No a ja jich dneska sezrala :wink:
3. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Tek a co jste s tím dělali? Já vždycky nevim co dřív, jestli Honzu pod vodu nebo zlikvidovat tu spoušť nejhorší :grinning:
Jé, když to měl všude, tak tos na to musela i sahat, že? :grinning:
3. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Steffi, pro jednou :slight_smile: Tak asi nejíst půl kila meruněk denně po celý těhotenství :wink:
3. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Puzzi no taky si rikam, ze pro jednou dobry..ale zitra uz je jist nebudu. Ja jich dneska mela mozna i vic nez pul kila :confused:
3. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak stimuluju a OPU je v plánu na příští středu. Docela mě pobolívá pravá strana podbřišku, ale těch pár dnů to už vydržím. :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Soni tak drzim vsechny palecky co mam, at to vyjde. Brisko bolet bude, ale da se to vydrzet.
3. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Steffi dík moc, jsem zvědavá jak to bude dál probíhat, folikulů mám zatím dost, tak hlavně aby byly vajíčka. Dám pak zas vědět jak pokračujeme.
Pa, dobrou noc!
3. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Soni tak to je prima, dost foliku je dobry zaklad. Hlavne hodne pij, at predejdes OHSS.
Urco dej vedet, myslim na tebe!
No nic dnesni noc nebyla nic moc, jdu taky zalehnout, dobrou
3. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Soni, taky držím palce, zvládej teď tu stimulaci a čekání :wink:
3. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky,
včera nás překvapil ta´tka že přijel domů takže si ho užíváme :dizzy_face:
Jinak Maruška má další zub prořízlej ale ta její mrzutost je hrůza,přijde to z ničeho nic a já si nejdřív říkám co jí je a když jsem dnes viděla ten zoubek tak jsem byla doma,přes den toho ani mco nenaspí a budí se jak jí to bolí :frowning2:
Jo koupili jsme jí dnes kalhotky a byla v nich naprosto úžasná,jedny teda počůrala ale jinak celé odpoledne suchá plína,dařilo se do nočníku a jednou si dokonce "řekla" sama,přilezla k nočníku a zkoušela si na něj jakoby nasednout tak jsem jí sundala kalhotky a ona čůrala :dizzy_face: Kéž by to tak šlo dál...
Tak hezký víkedn všem a zkusím juknout,jiank až kluci odjedou :wink:
3. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Rehos, Maruška je hrozně šikovná, v 9M a umí na nočník, zírám, většina dětí se to pomalu začne učit, když jim je dvojnásobek :slight_smile:
Užívejte si taťku :wink:
3. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Puzzi neřekla bych že umí na nočník,spíš jí jen zvykám,už dlouho chodí vždycky po spaní a teď když je teplo jsem si řekla že zkusíme i během dne jestli jí to půjde.Léto je na tohle nejlepší.Filda je listopadovej a v roce a půl byl bez plen i na noc tak uvidíme co Maruli :wink:
4. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahojky :wink: .
Jani- konečně jsem z H. vydolovala odpověď na středu. Takže až pojedeme z genetiky, což ale vůbec netuším v kolik to bude, tak by mě H. vysadil na náměstí a až se bude v 16h vracet z práce, tak mě na náměstí zase vyzvedne :wink: . Ve fakultce máme být na 11.30h a nemám ponětí, jak rychle to tam půjde. Ale myslím si a doufám, že později jak v 14h tam snad nebudu. Za jak dlouho jsi schopná být na náměstí od doby, kdybych Ti zavolala, že už jsme hotoví? Nám to z fakultky potrvá asi půl hodiny.
4. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobre dopoledne devcatka,
Rehos teda Maru je strasne sikovna, jak se takove deti delaji? :wink:
Pajdi, tak to je super. No kdyz mi das vedet, tak ja na namesti budu tak do 45ti minut, takze priblizne stejne. No super, uz ted se tesim :wink:
4. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Zdary baby,
tak doufám,že máte všude hnusně, nemůžete nikam ven na výlet a když už jste na něj vyrazili,tak že bude hnusnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty dny,kdy je teď pěkně a vy tu nejste mi jako dost moc sejří :angry: :grinning:
Tchýně mi včera donesla časopis moje betynka a zrona je tam docela zajímavý článek o učení dětí na nočník.
Dvojky dneska od rána pekelně řádí, jsem byla na monitoru a tam se i sestřičky smály, že si nevybavují,kdy ty naše raubíře museli budit, jinak tam maminám třesou břichem,aby dítka vzbudily.
4. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
ahoj holky,
já dneska jen rychle, jsme totálně mrtvá - v noci nám začal houkat alarm, tak jsem musel Steloucha drobet probouzet k dýchání, ale naštěstí skoro hned naskočila.. jen já jsem z toho byla vykolejená, tak jsem pak už moc nespala.. :frowning2: A M., kterej normálně lítá i zezáchodu, když se spustí alarm, tak to prospal :angry: no moje nervy..

jo a taky má Stela za sebou první metalovej koncert :grinning: včera jsme jeli večer na chvilku na narozky a ony byly docela velký a hrály tam kapely.. :sweat_smile: což mi nikdo neřekl.. takže jsem byli kousek za barákem, kde to nebylo až tak slyšet.. a Stela normálně spala v kočáře, takže dobrý.. a nevěřily byste kolik tam bylo ženských s dětma, myslím jako kojencema.. jedna i s manducou..

puzzi, no některý oblečky má Stela 56 a jsou jí už akorát :angry: (ty jsme koupila te´d asi před dvěma dny :slight_smile:) a třeba bodyčka má furt ty co mi nakoupila anipka když se Stela narodila :slight_smile:
takže tek neboj, Stela bude prostě po taťkovi dlouhá a hubená (jupí) a Olik bude normální chlapík :slight_smile:

holky s těma kilama a mírama teda pěkně provokujete.. :grinning: já od porodu furt těch 1,5 kg navíc a ne a ne to jít dolů.. ale já teda taky pořádně jím, abych měla mlíko jak i všichni furt tlučou do hlavy :slight_smile:
4. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Tak přidala jsem fotky břicha a jestli mi Tek zase napíše,že je malé, tak slibuji,že jí tady vyjednám vyšetření u očního. :grinning:
4. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Dobré ráno, tentokrát zas mlíko a pak několik nahazování, možná jak bylo horko, to je jedno, ale celkem normální noc. Jestli teď odpo nebude pršet, tak pojedeme do zoo, až se Honzík vzbudí.
Rehos, jsem se inspirovala a ráno jsem Honzíka na chvíli dala na nočník, já vim, nic, schoval si to potom na zem, mírná fekální story :sweat_smile: Tetes, cos četla v tom článku na nočník zajímavýho? Hodně se poslední dobou říká, že to má cenu učit až tak ke dvěma letům, že dřív to to dítě nechápe. Já věřím, že to moc nechápe, ale zas si říkám, že třeba by to mohl být aspoň zvyk. Až se někdy Honzíkovi náhodou zadaří, tak zatleskat, pět ódy...
Tetes, díky za přání hezkého dne, snad tě aspoň trochu potěší, že mě bolí hlava :grinning:
Tetes, břicho vskutku není malé, ty seš asi fakt těhotná, viď? :grinning: Ty voe, když si stoupneš, nepřeváží tě to dopředu? :sweat_smile:
Kay, takže to nebyl planej poplach, myslíš, že Stela fakt chvíli nedýchala? Kdyžs přiběhla k postýlce, tak to vypadalo jak?
4. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tetesko tak ted i ja priznavam, ze uz to je mega bruch :wink: Tyy blaho, se nedivim, ze se tam porad M. otaci, ty jim totiz dopravas prostoru :slight_smile:
4. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
puzzi, no když jsem přišla k postýlce, tak ležela na boku, měla zavřené oči, ale v tom světle lampičky na chůvičce nebylo vidět jestli dých nebo ne, ale myslím, že fakt nedýchala, zatřásla jsem jí ramínkem a promluvila na nic a čekala co bude no a za chvilku ten velký nádech.. třeba by se nadechla i tak, ale to už nezjistím.. no každopádně jsme zase přidělala monitor i na postýlku do kuchyně.. ten druhý až čtvrtý měsíc je prý na tohle nejhorší, tak snad to bude jen jednou.. horší by bylo kdybych ji nemohla probudit.. ¨¨

jinak tek, nechala jsme se Tebou inspirovat a M. poprvé přebaloval :slight_smile: sice měl spoustu řečí že spěchá že má hodně práce :angry: ale docela to zvládl.. :slight_smile: jen uvidíme jaký bude výsledek po pár hodinách :grinning:jestli nebudu mít taky fekální storku :slight_smile:
4. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.