• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Kay uplne me mrazi, kdyz ctu, jak Stela nedychala..jeste ze to bylo jen chvilinku a doufam, ze se to uz nebude opakovat!
4. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
steff, no já byla naštěstí ospalá a tím oblblá, tak jsme nezačla hysterčit, ale pak jsem už nemohla usnout a furt čuměla na pípátko jakto bliká..
4. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
Kay no vubec se nedivim, ja uz bych se od ni nehnula...brrrr
4. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
Zdar holčiny,
dneska mi někdo vrátil hodného chlapečka. :grinning:
Tetes - krásný pupíček máš, takový hezký 2+1. :wink:
Teda řešit tady s váma ty vaše muší váhy 53 kg na 163 cm nebudu. . . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoj Mel, tak to jsou hodny, ze ti vratili tveho hodneho Lukyho :wink:
4. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky.

Jani, tak super,že jsi cestu do OVA tak zvládla. A meruňky neva, prostě už víš, že si máš vzít jednu nebo dvě a kaňec fílma :grinning: .
Jo a něco si určo kup :wink: .
Kay, tfuj čoveče to musel být šok, mám úplně husinu a doufám, že už se to nebude opakovat.
Tetesko ty máš normálně břich jako hrom :astonished: , se nedivím, že se tam melou jak na řetízkáči :grinning: .
Holky, váhy bych neřešila, pže jste mi přišli na srazu všechny strašně hubený na to, že máte už jedno dítě.
Mel, tak to je fajn, že už se ti Luky vrátil :grinning: .
My dnes koupili nový lustr do obýváku a vypadá to moooc dobře. Teď ještě, aby už někdo uklidil a budu spokojená. Ten bordel mě totiž ničí. :sweat_smile:
4. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
Jo Sonka, držím palce na středeční OPU a hodně vajíček :slight_smile: .
4. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
Puzzi:já ti udělám výtah z toho článku a pak ti to sem napíšu o tom nočníku :wink:
Mel:přidávám se, že o těhdle váhách se tady teda taky bavit nehodlám :angry:
Jakto, že máš zpátky hodné dítko? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
Milu vydrz, oni ti to tam za chvili uklidi tak, ze to pak pri navratu z nemocnice ani nepoznas :wink:
4. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
Jani to doufám :grinning: , páč mě jinak asi mrskne :grinning: .
4. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Nedivim se ti, ale neboj, vsechno klapne :wink:
Tetesko souhlasim s tebou, chci zpet chladnejsi pocasi. Dneska jsem sla k babicce a zpet a myslela jsem, ze chcipnu. 28 stupnu uz je na me fakt moc!
4. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
Jo a vcera porodila ta moje osetrovatelka, nevydrzela do krasneho data 7.7. :wink: No ale i tak holcicka vazila 3070g :slight_smile:
4. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
Jani, tak to ošetřovatelce gratuluju :dizzy_face: . To je pěkná váha.
Jo a doufám, že aspoň pro mě bude 7.7. krásný datum :wink: .
4. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
Milu pro tebe to bude to nejrasnejsi datum, od toho dne ti zacnou dni bez bolesti :slight_smile: a bude to zacatek uspechu :wink:
4. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
Jani, taky doufám, že to tak bude.. :slight_smile: :wink: .
Asi mi bouchnul lux...už nejde...si říkám, až se vrátím z nemocnice, tak si koupím konečně nové záclony a lux a šup a lux už neluxuje :grinning: .
4. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Mili no vidis, jak te i spotrebice poslouchaj :wink: Aby ti nebylo lito ho vyhodit funkcni, tak je nefunkcni :grinning:
4. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
No aspoň někdo mě doma poslouchá :grinning: .
4. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
Milu, opovaž se uklízet!!!
Steff, mě by těch 28 až tak nevadilo, kdyby nebylo tohle debilní vlhko, ale mě nejvíc štve,že jsem tu zavřená a nikam nemůžu. Třeba zrovna dneska mají kluci z fotbalu dokopnou a loni to pro mě byla jedna z nejlepších akcí a mě se prostě po klucíhc a po té zábavě stýská....Ale co už to vydržím 9 dní a 10 jdem na to a pak 6 dní tady,teda když bude všechno ok.
Milu, až nastoupíš budeš psát Steff info, co ti řekli, co budou kdy a jak dělat?
Jo, holky né že bych sem chtěla tahat politiku,ale nepostřehli jste ve zprávách jak Kocáb zajistil squaterům bydlení v centru Prahy za 1 kč + energie? Mi to přijde docela nářez :sweat_smile:
4. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Tetesko v OVA vlhko dneska neni, ale slunicko pece az to pekne neni...Vydrz uz jsi opravdu ve finale a pristi rok si uzijes dokopnou i s dvojkama :wink:
4. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Tetes, uklízet trošku musím, ale jen opravdu trošku :wink: .
To vlhko a dusno mě tady taky ubíjí.
Tetes příští rok na dokopné budeš i s tenisákama a bude to pro tebe taky ta nejlepší akce roku :wink: .
Tet jasně, že budu Janě psát info co a jak, se tam budu tak nudit, že jí budu bombardovat smskama :grinning: .
Jo a Kocáb :angry: o něm mi ani nemluv, jiné lidi, kteří by potřebovali pomoct, tak mají smůlu a squateři a cikání dostanou vždycky co chtějí :angry: . Jsem zvědavá co dá lidem , kteří přišli o domov při záplavách..
4. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
Milu klidne pis, ja se nudim v OVA :wink:
Kocab no comment, to je fakt demagog na entou. Ja bych ho nastehovala nekde s cikanama nebo squoterama a videl by, co to je!
4. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
steff: no takovouhle dokopnou bych si s dětma teda moc neužila, respektive bych nebyla moc zářná matka :grinning: ono se tam i pilo..... :sweat_smile:
Mě hlavně není v důsledku jasný rozdíl mezi squoterama a bezdomovcema?
4. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tetesko tak to bude trochu jina dokopna :wink: Ale zase bude s dvojkama vyjimecna...
No ja bych rekla, ze ve finale v tom rozdil neni. I kdyz dneska ve zpravach nejaky squoter rikal, ze jim ani tak o to bydleni nejde, jako o prostor, kde by mohli poradat ty svy koncerty. Ja si moc nedovedu predstavit, jak se daji delat koncerty ve sklepe, kdyz tam bydli i normalni lidi..uprimne jich lituju!
4. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Steff:no mě to totiž přijde jako pěkná prasárna, páč tam jsou normální nájemníci a majitel domu chce barák rekonstruovat,takže podle mě chce dotlačit ty nájemníky k tomu,aby si hledali jiné bydlení a k tomu jsou squateři asi se svými koncerty dost nápomocni......a majitel nebude muset nájemníkům poskytnout náhradní bydlení.....
Normálně holky,teď vezla sestřička na vozíku paní k porodu,odvezla jí, šla ke mě na pokoj a volali jí ze sálu,že paní porodila :confused: Sestřička koukala jako blázen,že takhle překotnej porod už dlouho neměli, že prý věděla proč jí vézt na vozíku,ale že neměla ani bolesti,nic takového.
4. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tetesko myslim, ze je to presne tak, jak pises. Potrebuje se tech 5ti partaji zbavit a tohle je uzasny zpusob a jeste posveceny Kocabem, no neber to!
Ty blaaho, ja bych taky chtela tak rodit!!
4. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
No,fakt 10 minut jí to trvalo celkem.
Hele, ty jsi v OVA sama,nebo jenom s tou babičkou,nebo jak to vlastně máš?
4. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ty blaho to je sen...
V OVA jsem doma u rodicu s tatou a za babickou chodim jednou denne, tak na 2-3 hodiny. Pomoc ji nakoupit, projit se s ni atd. Jeste je slaba z ty nemocni a 16ti denniho pobytu v nemocnici.
4. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Já myslela,že právě vaši jeli na Rhodos,takže jsi tam s babičkou sama a právě se o ní staráš....a kde je mami?
4. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
No na Rhodos jela mama s brachou a jeho pritelkyni...tata nelita, takze zustal doma. Ale zase se nema moc rad s babickou, takze jsem musela nastoupit ja...
4. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
aha, tak to jsem to nějak popletla, promiň.

Normálně jsme dneska zjistili jednu věc a nevím jak to budeme řešit. Autosedačky,které máme jsou homologované proti směru jízdy, dají se samozřejmě dát i po směru,ale chtěla bych dodržet jejich doporučení. S jedním mimčem je to relativně snadné,páč ho dáte dopředu,když vypnete airback. No, a když chceme sedačky zapnout dozadu a proti směru jízdy, tak ty pásy jsou relativně krátké!!! :confounded: P. ho zapne,ale když použije opravdu hodně síly,kterou já bych na to neměla. Netušíte jestli se nevyrábí nějaké prodloužení pásů,či něco takového?
4. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.